Форум Краматорська

  • 28 Березень 2024, 22:13:00
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Задовбала ця політика.... =(  (Прочитано 3477 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

20 Серпень 2008, 19:57:08
Прочитано 3477 раз
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Вірніше, не сама політика - ну єжу зрозуміло, шо вона була, є і буде... І нікуди вона не дінеться, і вибори, і агитація, і "пє-ар" акції, і все таке інше...
І шо небрехливий і непродажний політик - це шось на кшталт неп’ющєго "одміна" чи некорумпованого даішніка...
Справа - раз!- в РОЗМІРАХ, два- в тому, шо БУДЬ-ЯКА суспільна справа, яку намагаєшся розпочати, АВТОМАТИЧНО відноситься "апщєствєнним мнєнієм" до того самого "пє-ару".. (який, саме поняття паблік релейшн- відносин з суспільством- до речі, теж опаскудили- далі нікуди)
Стало "гудвілом" при початку будь якої дії заявити - "Я нє прєдставляю ЖОДНУ з політичних партій...."
Попри всі "розборки" останніх часів - ЦЕ - НЕНОРМАЛЬНО!
Партії - і Є (по визначенню) - "виразітєлями апщєствєнного мнєнія"... Збираються люди зі СХОЖИМИ поглядами на суспільний устрій - і організовують ПАРТІЮ. Це в ідеалі...
Натомість, маємо - раз- в результаті "тяжолого савєцкого наслєдія" алергію на саме слово "партійний", два- в результаті вже новітньої історії - відразу (отвращєніє) до БУДЬ-ЯКОЇ заяви БУДЬ-ЯКОЇ "політичної сили". Навіть якшо ця заява (ініціатива) має в собі ЗДРАВИЙ і конструктивний контекст...
Звісно, політики, в результаті своїх "ігр" в борьбі за "електорат" за останній час ПЕРЕБОРЩИЛИ з використанням "технологій", лозунгів, закликів і т.і.
НАЇЛИСЬ... наїдись, аж НУДИТЬ... навіть від ЗДОРОВОЇ їжі...
Політики винні? О, БЕЗУМОВНО!!!Вони ЗАГРАЛИСЬ... Зафінтілі з м’ячем по правому (лівому) флангу (чи навіть по "Єдиному Центру +)), шо забули, ДЕ ворота, ДЕ глядачі, і НАВІЩО їм взагалі дали той м’яч і ЧОГО сюди прийшли вболівальники....
АЛЕ
вболівальники ТЕЖ якось ЗАБУЛИ, для чого вони сюди прийшли, і під різнокольоровими прапорами УСІЛЄННО мутузять друг друга, забивши великий болт на саму ГРУ...
При цьому... От, наприклад, коли я скажу свою ОСОБИСТУ думку - шо насправді одна команда грає у футбол (корявєнький, не все вдається, АЛЕ -на який ми і прийшли, по великому рахунку), а інша - в хоккей, то ОДНОЗНАЧНО з "протилежної" трибуни мене просто ЗАПЛЮЮТЬ... ах, ти за БЮТ!!! а НА тєбє!!...
ось це і СУМНО...
Партії перестали бути ВИРАЗІТЄЛЄМ суспільної думки... Як не жаль...
"Кто віноват", нібито більш-менш розібрались...
"Шо дєлать?"
а ШО дєлать???
Є декілька вариантів, звісно...
1. "забіть, послать ВСЄХ нах"... Толку не буде - не пійдете на вибори, ваш бюллєтєнь вкине той, в кого буде більше "адміністратівного ресурсу" на той час. Якшо кому цікаво, під час чергових виборів один з "інтєлігентів" Р’ЯНО доводив, шо "голосовать протів всєх" - ето єдінствєнно ДОСТОЙНО думаючої людини, і ля-ля, тополя, і з приблизно ж тією аргументацією, шо я наводив вище...
Не знаю, мабуть, його слова "возимєлі дєйствіє" на відвідувачів форуму в частності, деяка кількість бюллєтєнєй залишилась "невкинутою", а "агітатор" став мужем зампрєісполкома...
НЄ, коли він "вбрасивал" бюллєтєні непришедших (чи ділив між вигравшими голоса "проти всіх") - я, звісно, за руку його не спіймав...
Вілочки (тм), як ото російські міротворці в Грузії, нашлі, але осадок залишився...
*голоса тих, хто проголосував "Проти всіх", діляться пропорційно між набравшими "прохідний бар’єр" - таким чином, при однозначній перемозі "чистих" голосів за ПР в місті, з голосів "проти всіх" саме їм достається НАЙБІЛЬША "доля")
Але фіг з ним, я не про це... Шо там з варіантами? АГА, ДВА...
2. Підтримати "маргинальну" політичну силу - "вітренковців" не розглядаємо, це - ДІАГНОЗ... ну, наприклад, соціалістів чи "Свободу"... ну, чи Литвина (хитрий жук, на чому і в’їхав в Раду+))
Неконструктивно..=( ХОЧА... Навіть два-три депутати, які не відносяться до "монстрів" (якшо не перекуплять, як ото трапилось з БЕЗУМОВНО харізматичним і досить перспективним Катеринчуком у Київраді) - МОЖУТЬ "розбавити" політичне болото... І ВИСКАЗАТИ шось СВОЄ, перетнути шлях "бульдозерам" вітчизняної політики... Дай їм Бог!
3. Підтримати, проголосувати за "монстрів".. Я- чесно- за ЦЕ! Ось дивіться... В результаті свого "керування" ПР втратила шось, поправте мене, якшо помиляюсь, декілька десятків тисяч голосів... Люди ЗАМИСЛИЛИСЬ... В результаті СВОГО "керування" НСНУ ваапщє спустилось нижче плинтуса.... Люди ЗАМИСЛИЛИСЬ...
Зараз іде "керування" БЮТ (по великому рахунку)... Люди ЗАМИСЛЯТЬСЯ???
Ок, ЛЮДИ-то замисляться, а от чи замисляться ПОЛІТИКИ?

Висновок... Я думаю- так. Замисляться. ВЖЕ йде переформатування ПР, НСНУ намагається стати "центристами".. БЮТ "фільтрує базар" і дуже обережно підходить до гучних заяв - шо варте хіба шо те, шо ЮВТ нічого не казала з приводу агресії Росії - а потім - Х..ЯК! 55 мільонів допомоги... БРАВО! "вєліколєпний ход"!
і ще.. одне застереження... Якшо комусь здалося (а не буду стєсняться, воно так і є+)), шо я підтримує БЮТ, то воно так і Є +))
АЛЕ
є декілька "але"...
Я особисто КАТЕГОРИЧНО ПРОТИ беззастережної і повної ПЕРЕМОГИ БЮТ.
Бо це порушить БАЛАНС.
А я- ЗА БАЛАНС. За демократію, ЯК БИ останнім часом не намагались спаплюжити це ВЕЛИКЕ досягнення Цивілізації...
It has been said that democraсy is the worst form of government exept all the others that have been tried
Демократія- найгірша з форм керівництва. Але всі інші спробувані - ще гірші. (с)
і на цьому і закінчимо з "розбром польотів"....

І повернемось до наших баранів... шо НАМ, пересічним, "нєпартєйним", робиць-то???
Чекати "подачки" від чергової "рульової" Партії? Ставати її "активістами?
О Боже збав!!! Ненавиджу в суспільному житті три категорії - "завбаз", "рагулів" і "активістів".... І ще - "інтєліҐєнтов", які нібито "нат схваткой"... ось вони і БРЕШУТЬ більше всіх..=(\
хоча, по суті, є "нєдостающім звєном" в переході між "рагулями" до "завбаз" з задатками "активістів"...

а от ШО... почати з МАЛОГО... Давайте-но ДЛЯ ПОЧАТКУ не будемо переходити дорогу на червоне світло (для тих, хто ПІШКОМ), і притормажувати на переході, якшо пішохід йде на зелене світло (для водіїв).
Давайте ЗРОЗУМІЄМО, шо СВОБОДА - це НЕ можливість ПОСЛАТИ всіх нахєр, а в першу чергу ОБОВ’ЯЗОК ПОВАЖАТИ ІНШИХ. Іх права, їх думки.. Їхні "устрємлєнія", якими б "мєлкімі" вони б не казались з нібито досягненої Вами особисто "висоти"...
ЛЮДИ ми, вибачте за пафос, чи грьобані ЛЕОПАРДИ????

*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

Форум Краматорська

Задовбала ця політика.... =(
« : 20 Серпень 2008, 19:57:08 »

20 Серпень 2008, 20:18:40
Відповідь #1
Offline

Kot


Offline Kot

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2162
  • Країна: 00
  • Карма: +59/-52
  • Дякую
  • Сказав: 7
  • Отримав: 94
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
А можна запитати? Який такий благородний напiй налаштовує на фiлософiю?  :lol:

20 Серпень 2008, 20:33:51
Відповідь #2
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
щодо мене, як до чеха, це питання НЕполітКОРЕКТНЕ +)))
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

20 Серпень 2008, 21:10:24
Відповідь #3
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
це ТОЧНО Я написав???
люди.. рятуймося, бо трезвієм (с).... Я сам від себе в ахуї.....
Вибачте, люде, я ненавмисно.. шось ПОПЕРЛО ..=(
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

20 Серпень 2008, 22:29:03
Відповідь #4
Offline

Портвейн


Offline Портвейн

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 28198
  • Країна: so
  • Карма: +1337/-66
  • Дякую
  • Сказав: 281
  • Отримав: 2100
    • Перегляд профілю
це ТОЧНО Я написав???
люди.. рятуймося, бо трезвієм (с).... Я сам від себе в ахуї.....
Вибачте, люде, я ненавмисно.. шось ПОПЕРЛО ..=(
А с класиками такая фигня во все времена .
Ушел в запой = очнулся ,,Война и мир ,, = да неужто это я написал  :D
Это ПИВО написало . :D
"Ты должен сделать добро из зла потому что его больше не из чего сделать".

20 Серпень 2008, 22:31:45
Відповідь #5
Offline

buratinosss


Offline buratinosss

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 6721
  • Країна: 00
  • Карма: +305/-113
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 5
    • Перегляд профілю
ого!!!
сильнО...
мне было тяжело читать, но вник и мысль поймал.
солидарен -)))

p.s. понравился твой новый смайл -)))
=(\

... патентуй


А с класиками такая фигня во все времена .
Ушел в запой = очнулся ,,Война и мир ,, = да неужто это я написал  :D
Это ПИВО написало . :D

чет быстро он в себя пришел, всего за час... -)))
enjoy the silence...

20 Серпень 2008, 22:33:59
Відповідь #6
Offline

Yarik


Offline Yarik

  • Большой и прожорливый
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 12525
  • Країна: ky
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 471
  • Отримав: 1069
  • Любитель классической музыки
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • VK
тьфу...
среда...
страна уже пьяная...

ик...
литрушка пива на сон грядущий - лишь улучшает этот сон :)
Не спрашивай по ком звонит колокол (с)

21 Серпень 2008, 00:33:48
Відповідь #7
Offline

Портвейн


Offline Портвейн

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 28198
  • Країна: so
  • Карма: +1337/-66
  • Дякую
  • Сказав: 281
  • Отримав: 2100
    • Перегляд профілю
Цитувати
чет быстро он в себя пришел, всего за час... -)))
Ну так веть и не ,,Войну и мир ,,написал .
Всего страничку - вторую .
"Ты должен сделать добро из зла потому что его больше не из чего сделать".

21 Серпень 2008, 00:43:22
Відповідь #8
Offline

sulema


Offline sulema

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 101
  • Карма: +0/-17
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
  • piyh
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
А можна запитати? Який такий благородний напiй налаштовує на фiлософiю?  :lol:
да колется он ширкой и пишет. и Пивом запивает.
Это обязательно здесь описывать?

21 Серпень 2008, 07:28:16
Відповідь #9
Offline

esse


Offline esse

  • est percipi
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 5404
  • Країна: 00
  • Карма: +11/-0
  • Дякую
  • Сказав: 100
  • Отримав: 398
  • agere sequitur esse
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
монолог изнутри
+ 1 )
с корабля на карнавал..
фиг поймешь, кто правит бал..

21 Серпень 2008, 08:13:32
Відповідь #10
Offline

KurT


Offline KurT

  • There are only two type of ships - submarines and their targets...
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1406
  • Карма: +44/-7
  • Дякую
  • Сказав: 10
  • Отримав: 32
  • Отличник советской армии
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Трезвому читать тяжело.
Вечером прочитаю  :lol:
Я не знаю Правил форума.
UPD. Я прочитал правила форума.
«Истинные поэт не должен быть инсталляционной фемидой своей эпохи, свойство правосудия должно храниться в его сердце, ибо воскрешаются его апофеоз и поэтические сенсоры»

21 Серпень 2008, 09:22:09
Відповідь #11
Offline

СВ


Offline СВ

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 4683
  • Карма: +137/-36
  • Дякую
  • Сказав: 1
  • Отримав: 80
    • Перегляд профілю
Такие мысли посещают меня довольно часто. Действительно "задолбала". Однако, как в том старом анекдоте: "бросить всё нах...  и уехать в урюпинск" большинству из нас не удаётся. Поэтому вынуждены участвовать в этом "процессе". Конечно, "не ходить на красный свет и быть вежливым водителем" - это важно и хорошо (без лишней скромности скажу, что делаю так в 90% случаев) . Иногда непосредственно участвую в "политмероприятиях" на местном, вобщем то мелком уровне. К сожалению убедился давно, что основная масса "политиков" всех масштабов - своекорыстные, не всегда порядочные люди. Но других нет. Система настроена таким образом, что она, чаще всего, выдавливает из себя, отторгает вкрапления интеллекта и порядочности.
"Я особисто КАТЕГОРИЧНО ПРОТИ беззастережної і повної ПЕРЕМОГИ БЮТ". Как и любой другой монополии. Монополия на власть - самая худшая из всех монополий. Все остальные - производные от неё. Это мы видим очень красочно на местном уровне. Если в Киеве есть какие-то "тормоза", разные политические силы "конкуренты", то у нас монополия на власть выливается в монополию на все составляющие городской жизни. Что ЖКХ, что дороги и земля, строительство и торговля... Это на самом деле очень страшно. Это застой, коррупция, отсутствие той самой свободы ...
Поэтому неравнодушным, нормальным людям, ещё долго не удастся избавиться от этой "задолбанности". Жаль. Так хочется просто заниматься делом, без оглядки на "тенденции", "их концепции", "сложившуюся практику"...

21 Серпень 2008, 11:36:01
Відповідь #12
Offline

Mediadoctor


Offline Mediadoctor

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 120
  • Карма: +4/-42
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
  • за победу России
    • Перегляд профілю
   Не читал, бо много хохлобукв, а я их еще со школы не люблю и не читаю.

   Скажу от себя. То, что Украину хотят развалить я понял еще примерно в 2001-2002 году.
 Примерно в конце 2003 помню поделился этими мыслями на работе - на меня посмотрели как на идиота.
 Тогда еще никто не знал второго смысла слов "оранжевый","майдан","юго-восток" и проч.
   Дело в том, что развалом СССР все не должно было кончится. КАЖДУЮ республику продолжали дробить.
Россию - чечней и дальним востоком, Украину - разделив на левобережную и правобережную, планомерно
оскорбляя и унижая русское население. Россия смогла это преодолеть вернув к власти КГБ и задушив
про-американские медиа. Судьба же Украины неизбежна. Именно по этому я сбежал от сюда за 2 недели
до первых выборов 2004, зная что будет тут несладко.
   Таким образом имеея неизбежность развала Украины, мы имеем только 2 варианта - окончательно
умирающим буфером, либо частью России. Второе мне ближе.
    Хотя лично от нас с вами тут вряд ли что зависит

21 Серпень 2008, 11:39:22
Відповідь #13
Offline

Alexey Titievsky


Offline Alexey Titievsky

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1922
  • Країна: 00
  • Карма: +56/-42
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 1
    • Перегляд профілю
це ТОЧНО Я написав???
люди.. рятуймося, бо трезвієм (с).... Я сам від себе в ахуї.....
Вибачте, люде, я ненавмисно.. шось ПОПЕРЛО ..=(

Шо у трезвого на уме... )) Не всё ещё потерянно..))

21 Серпень 2008, 11:42:17
Відповідь #14
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
бо много хохлобукв, а я их еще со школы не люблю и не читаю.
за таке звичайно банять таких уродів, нє?

ой, блін, горє-аналітіки-політолухи...
ну, і чому саме "умірающім"? Можна приклади, аналогії?

Цитувати
либо частью России. Второе мне ближе.
замєтно...

Цитувати
за победу России
над ким?

Цитувати
Хотя лично от нас с вами тут вряд ли что зависит
москалю це не зрозуміти +) Адьос, мій москальський друже, возвращайся в свой сказочний лєс!
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

Форум Краматорська

Re: Задовбала ця політика.... =(
« Відповідь #14 : 21 Серпень 2008, 11:42:17 »