Форум Краматорська

  • 28 Березень 2024, 20:10:31
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Выборы, выборы ...  (Прочитано 1462 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

18 Червень 2018, 11:12:54
Прочитано 1462 раз
Offline

Orlov


Offline Orlov

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1969
  • Країна: ua
  • Карма: +29/-19
  • Дякую
  • Сказав: 239
  • Отримав: 154
  • Не раскачивайте лодку, наших крыс укачивает.
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
 Ну вот еще один, из "бывших при всех", белый, пушистый, новый и не при делах прежних.
 Могу напомнить, это идеолог и паровоз Кучмы. А по жизни Цезарь "жена всех мужей и муж всех жен"
Цитувати
Роман Безсмертний

Так, я іду в Президенти!


Останнім часом було багато запитань. Тому даю відповідь. За 25 років у політиці я втомився підносити патрони тим, хто не вміє стріляти.

Є рішення, які треба приймати мені. А є рішення, які треба ухвалювати нам усім разом. І вони важливіші.

З цією метою я сьогодні мав відверту розмову з журналістами, експертами, однодумцями. Багатьох із них знаю, мабуть, чверть віку. На зустрічі ми говорили про те, якої хочемо України. Говорили про майбутнє.

На моє переконання, сьогодні українська політика мертва. Просто реформувати і лагодити вже нічого неможливо. Треба створювати все з нуля. Будувати. Потрібне повне перезаснування держави і нова якість політики.

Потрібно усунути помилку в ціннісних пріоритетах. На першому місці має бути ЛЮДИНА. Донбас це показав найкращим чином. Наприклад, у статуті української армії досі немає місця солдату як людині, і це в той момент, коли на Донбасі зосереджені декілька конфліктів.

Сьогодні уряд зовсім не опікується безпекою. Він займається бізнесом, але його немає в економіці. Сам бізнес в цей момент не знає, що йому робити. А як відомо, коли людина виживає – з нею можна робити що-завгодно.

Держава існує окремо, а суспільство окремо. Допомогти поєднати їх можуть в тому числі журналісти, які перебувають між окремішною державою і самотньою людиною. Вони здатні розбудити сплячу еліту, повернути її до цінностей та ідей, які я особисто бачив лише у своїй першій каденції у парламенті… працюючи там поруч з такими людьми, як Чорновіл, Юхновський.

Чи буду я з кимось домовлятися? Коридор честі – тільки у цьому коридорі буду домовлятися. За його межами – ні! Старими санями я не поїду.

Форум Краматорська

Выборы, выборы ...
« : 18 Червень 2018, 11:12:54 »

18 Червень 2018, 14:26:40
Відповідь #1
Offline

Олександр Ворсін

Глобал Модератор

Offline Олександр Ворсін

  • Україна, Донецька область, місто Краматорськ
  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 16734
  • Країна: ua
  • Карма: +552/-15
  • Дякую
  • Сказав: 13920
  • Отримав: 2801
  • Диванний Революціонер і Кухонний Політолог
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Новини Краматорська і регіону - Kramatorsk.INFO
Технический кандидат, абсолютно бесполезный, с нулевым рейтингом. Смысла столько же в его выдвижении.
Платна та піратська Windows чи безкоштовна та ліцензійна Ubuntu?
https://www.kramatorsk.info/talk/index.php?topic=33262.0

Якщо державний прапор — прапор опору, а державний гімн — пісня протесту, значить країна — окупована.

Мови народу бояться лише окупанти.

18 Червень 2018, 14:46:07
Відповідь #2
Offline

Orlov


Offline Orlov

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1969
  • Країна: ua
  • Карма: +29/-19
  • Дякую
  • Сказав: 239
  • Отримав: 154
  • Не раскачивайте лодку, наших крыс укачивает.
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
 Технический кандидат это "растворитель", который будет озвучивать схожую с другим кандидатом программу и соответственно оттягивать у того голоса. Трюк известный с времен древнего Рима, но рабочий.
 Этого, представителя-идеолога-консультанта Кучмы и Ющенко, начинают продвигать как нечто новое в нашей политике, но с неким опытом(?). Он явно не проходной, но кому то нужен, очень.
 
Цитувати
Роман Безсмертний: Про роботу з президентами України:

Усі вони зазнавали змін. Навіть почерки в них змінювалися. Навіть інтонація, мова змінювалася.

Коли президент Кучма починав, він через слово говорив то українською, то російською. А завершував він перфектно володіючи українською мовою.

Президент Ющенко в житті не дозволяв підняти голос ні на кого. Але дуже швидко він навчився це робити і піднімав голос. У кожного з цих людей були і залишаються прекрасні сторони, і є їхні людські недоліки.

Найлегше було працювати з Кучмою, рівень зрозумілості і ясності був дуже високий. Добре було працювати з Віктором Андрійовичем.

Найскладніше працювати з Петром Олексійовичем Порошенком. І це не через те, що вони такі. У нас різні відносини.

Петра Олексійовича я знаю з 1994 року. І коли він вирішив балотуватися, я вже знав, що не через те, що він задумувався, мав стратегічні плани. Будучи в Мінську, я зіставив факти, шанси і побачив, що президентом стане Петро Олексійович.

18 Червень 2018, 16:15:53
Відповідь #3
Offline

Борис


Offline Борис

  • *
  • Посетитель
  • Повідомлень: 53
  • Країна: ua
  • Карма: +1/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Orlov, вы если что-то хотите сказать, то нос сломайте слушателю, тогда дойдёт..тут такие порядки: у лавочек спинки на прочность проверяют ногами..им, возможно, бетонную надо, заднице и спине неудобно, зато - сидишь! иначе форум станет похож на этот (удалено, реклама, Vorshan) (дружковского побратима не помню адрес), на выборы не пойду скорее всего :o
эту планету спасут ковровые термоядерные бомбандировки

18 Червень 2018, 20:04:52
Відповідь #4
Offline

Orlov


Offline Orlov

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1969
  • Країна: ua
  • Карма: +29/-19
  • Дякую
  • Сказав: 239
  • Отримав: 154
  • Не раскачивайте лодку, наших крыс укачивает.
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
 Сломать нос это не убедить, а принудить.

 А выборы у нас давно превратились в действо, когда процесс заменил смысл. Мы не выбираем людей которые должны принести нам результат, мы играем в лотерею - повезет с кормчим(и) или нет. Выборы, по идее должны реализовать: "Представительную демократию — политический режим, при котором хотя основным источником власти и признается народ, но управление государством делегируется различным представительным органам, члены которых избираются гражданами. Представительная (репрезентативная) демократия является ведущей формой политического участия в современных государствах. Её суть заключается в опосредованном участии граждан в принятии решений, в выборе ими в органы власти своих представителей, призванных выражать их интересы, принимать законы и отдавать распоряжения."  А у нас представители ложили болт на избирателей и их мнение, чем превратили выборы в фарс.
 Зато у нас много идейных дурачков которые убеждают что это нормально и что в этом нужно принимать участие. Но когда все заканчивается прежним, они быстро пытаются открестится хотя бы от какой ответственности. Вот этим бы я нос сломал.

19 Червень 2018, 02:38:12
Відповідь #5
Offline

Борис


Offline Борис

  • *
  • Посетитель
  • Повідомлень: 53
  • Країна: ua
  • Карма: +1/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Вот этим бы я нос сломал.
вы там поаккуратнее: "нам истин прописных дороже нас восвышающий обман", на том мир держится :o борьба с действующей властью ставит своей цель быть следующей властью, так что ваша комбинация легко читается :o передавайте привет дульсинеи тобосской, если она есть! 

:D
эту планету спасут ковровые термоядерные бомбандировки

19 Червень 2018, 04:49:46
Відповідь #6
Offline

Борис


Offline Борис

  • *
  • Посетитель
  • Повідомлень: 53
  • Країна: ua
  • Карма: +1/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
кстати, m.c. Orlov, а давайте в руководители оон!
эту планету спасут ковровые термоядерные бомбандировки

19 Червень 2018, 11:07:56
Відповідь #7
Offline

Orlov


Offline Orlov

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1969
  • Країна: ua
  • Карма: +29/-19
  • Дякую
  • Сказав: 239
  • Отримав: 154
  • Не раскачивайте лодку, наших крыс укачивает.
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
 Вы еще в депутаты предложите.

 Слушайте, а может Вы? Вас, как я вижу, это интересует. Расскажите нам, что там и как.

Форум Краматорська

Re: Выборы, выборы ...
« Відповідь #7 : 19 Червень 2018, 11:07:56 »