Форум Краматорська

  • 30 Квітень 2024, 11:21:00
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Система внешнего тестирования абитуриентов  (Прочитано 41793 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

21 Листопад 2008, 22:55:02
Відповідь #120
Offline

Mixey

Глобал Модератор

Offline Mixey

  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 11027
  • Країна: ua
  • Карма: +540/-11
  • Дякую
  • Сказав: 640
  • Отримав: 5791
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
б*яп*здец
беру обратно все свои слова в теме про вышку
все хуже, неизмеримо хуже
гомосеки в плохом смысле этого слова

Странно слышать такие слова от ярого противника высшего образования.
Почему хуже? Сдать тестирование в родном Задрыпанске и по результатам поступить в престижный столичный ВУЗ. Только балы нужно получить соответствующие. Для провинциалов только плюс.
ЗАЧЕМ?
ЗАТЕМ!

Форум Краматорська

Re: Система внешнего тестирования абитуриентов
« Відповідь #120 : 21 Листопад 2008, 22:55:02 »

21 Листопад 2008, 23:23:01
Відповідь #121
Offline

karLos

Глобал Модератор

Offline karLos

  • Хто часнику не їв, той смердіть не буде
  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 5810
  • Карма: +70/-35
  • Дякую
  • Сказав: 5
  • Отримав: 12
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
бред
затраты на жизнь в другом городе >> затраты на поездку на экзамен
не россия, расстояния не те
не играет никакой роли короче
Так справа не грошах на іспит. А в МОЖЛИВОСТІ, як такої, вступити до, скажімо, Львівської політехніки, чи до того ж Київського політеху.

Цитувати
а минус в том, что во-первых, тупо невозможно сделать единый тест, который будет адекватно оценивать как народ уровня худших факультетов дгма, так и народ уровня матфака киевского универа или там лучших факультетов кпи
где-то он обязательно будет лажать
Справа тесту знайти абітурієнтів ТОГО рівня знань, які могли б навчатися у ВНЗ ЗВАГАЛІ. Все інше робить конкурсний відбір в КОЖНОМУ окремому ВНЗ.  Взагалі - процес доволі складний.

Ну і про "будет лажать". А ви, напевно, обізнані з процесом перевірки тестів та визначення результатів?
No sé ni la palabra única en el Español

21 Листопад 2008, 23:38:21
Відповідь #122
Offline

karLos

Глобал Модератор

Offline karLos

  • Хто часнику не їв, той смердіть не буде
  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 5810
  • Карма: +70/-35
  • Дякую
  • Сказав: 5
  • Отримав: 12
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
kwqaijvpmai :) Нє, ну я розумію... що це так, заради СУПЕРЕЧКИ, як такої. Але:

Цитувати
если дитя не лежачий инвалид и у его родителей есть немного денег - разницы в возможностях никакой
Та нема питань. Ви вчилися в ТАКИХ ВНЗ? Ваші діти вчилися (навчаються) там? Ви знаєте про ЩО говорите? А, до речи, гроші навіщо? Доїхати до міста? Чи як?

Цитувати
не обязательно досконально разбираться в технологиях изготовления одежды, чтобы понять, что одна и та же одежда не может быть комфортной как при -20, так и при +30
Нєєєє, шановний. Щоб "понять, что одна и та же одежда не может быть комфортной как при -20, так и при +30" треба АБО СПРОБУВАТИ надіти її при -20, а потім при +30, або МАТИ ХОЧ ЯКІСЬ знання про "фізику" процесу. Так от: якщо ви не знаєте про що йде мова, то можливо ви СПРОБУВАЛИ на собі ЦІ тести. І можете робити висновки на підставі хоча б ЦЬОГО? :)
No sé ni la palabra única en el Español

21 Листопад 2008, 23:48:49
Відповідь #123
Offline

Mixey

Глобал Модератор

Offline Mixey

  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 11027
  • Країна: ua
  • Карма: +540/-11
  • Дякую
  • Сказав: 640
  • Отримав: 5791
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
вы плохо меня читали

Нет читал ОЧЕНЬ внимательно.

Цитувати
бред
затраты на жизнь в другом городе >> затраты на поездку на экзамен
не россия, расстояния не те
не играет никакой роли короче

Неубедительно. Кроме того еще одно преимущество – тестирование сдал раз, а поступать можно пытаться в несколько ВУЗов.

Цитувати
что во-первых, тупо невозможно сделать единый тест, который будет адекватно оценивать как народ уровня худших факультетов дгма, так и народ уровня матфака киевского универа или там лучших факультетов кпи

Так вступительный бал там будет разный!!! Где то и 125 на бюджет возьмут, а где и 190 пошлют.

Цитувати
во-вторых, тесты сами по себе говно

Так любое вступительное испытание г ибо не лишено недостатков.
ЗАЧЕМ?
ЗАТЕМ!

22 Листопад 2008, 00:07:48
Відповідь #124
Offline

Oessi


Offline Oessi

  • Тьма? Но что Свет без нее?
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 7852
  • Країна: ua
  • Карма: +272/-55
  • Дякую
  • Сказав: 37
  • Отримав: 20
  • Знай - здесь не Рай, здесь - Игра...
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
у нас в группе один особо удачливый мальчик, который не делает ровным счетом ничего по большинству предметов, на тестовых проверках по этим предметам получает четверки (имею ввиду по 5тибальной системе), используя всего лишь монетку
кто-то всю ночь учил, а кто-то монетку подбрасывает
красота
а результат такой же

тесты это, может, и хорошо. только если мы не докатимся до уровня выпускных тестов в Америке
два угла треугольника 34 и 97 градусов. найдите третий
и они задумываеются...
Не надо путать идеи и их интерпретации

22 Листопад 2008, 00:11:17
Відповідь #125
Offline

Mixey

Глобал Модератор

Offline Mixey

  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 11027
  • Країна: ua
  • Карма: +540/-11
  • Дякую
  • Сказав: 640
  • Отримав: 5791
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
нет
плохо

А кто говорил, что для проектирования машин высшее образование необязательно?

Цитувати
это - офигенный недостаток. а не преимущество
так, пролетев один раз (заболев. например), человек пролетает по полной
а так он поступает не в кпи, так в хаи или донгу или еще куда

Так в чем недостаток?

Цитувати
вы почитайте ту статейку, почитайте

Делать глобальные выводы о украинском внешнем тестировании на основании статьи о Едином Государственном Экзамене в России  :D :D :D
ЗАЧЕМ?
ЗАТЕМ!

22 Листопад 2008, 00:13:05
Відповідь #126
Offline

karLos

Глобал Модератор

Offline karLos

  • Хто часнику не їв, той смердіть не буде
  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 5810
  • Карма: +70/-35
  • Дякую
  • Сказав: 5
  • Отримав: 12
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Oessi, ну от ви тільки не розпочинайте. Гаразд?! Ми ж розуміємо, що тестові перевірки, про які ви кажете, дуже далекі від того, що має назву загальне тестування. Про ЩО ми говоримо?

Цитувати
так, пролетев один раз (заболев. например), человек пролетает по полной
Для цього існує додаткова сесія.


Цитата: Mixey
Делать глобальные выводы о украинском внешнем тестировании на основании статьи о Едином Государственном Экзамене в России
+1 :)
No sé ni la palabra única en el Español

22 Листопад 2008, 00:32:05
Відповідь #127
Offline

Mixey

Глобал Модератор

Offline Mixey

  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 11027
  • Країна: ua
  • Карма: +540/-11
  • Дякую
  • Сказав: 640
  • Отримав: 5791
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
цитаты

Пожалуйста

Цитувати
Цитата: ArtD от Ноября 15, 2008, 18:53:34
Цитировать
И вообще "то, что учат в России в школе, в США учат в университетах" (с)

ага, только потом в США делают Кадилаки, а в России - жигули... Автомагнитолка небось Пионер стоит, че ж не Юпитер какой-нить?

Цитата: kwqaijvpmai от Ноября 15, 2008, 19:11:27 »   

И, прошу заметить, для этого не требуется ничего такого, что не могло бы быть изготовлено без высшего образования!

Сейчас думаю будет объяснение, что не о том говорилось.

Цитувати
а подумать немножко?

А зачем? Вот вы умный объясните. Я свое мнение уже высказал.

P. S.
Так чего вы так расстроились? Не сошелся всеет клином на «вышке». Програмте и будет вам счастье.
ЗАЧЕМ?
ЗАТЕМ!

22 Листопад 2008, 00:49:31
Відповідь #128
Offline

Mixey

Глобал Модератор

Offline Mixey

  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 11027
  • Країна: ua
  • Карма: +540/-11
  • Дякую
  • Сказав: 640
  • Отримав: 5791
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Слив не защитан.

Хорошо, подойдем с другой стороны. Это ваше?

Цитувати
И, прошу заметить, для этого не требуется ничего такого, что не могло бы быть изготовлено без высшего образования!

Если ваше, то это о чем?


ЗАЧЕМ?
ЗАТЕМ!

22 Листопад 2008, 02:35:25
Відповідь #129
Offline

Oessi


Offline Oessi

  • Тьма? Но что Свет без нее?
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 7852
  • Країна: ua
  • Карма: +272/-55
  • Дякую
  • Сказав: 37
  • Отримав: 20
  • Знай - здесь не Рай, здесь - Игра...
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Oessi, ну от ви тільки не розпочинайте. Гаразд?! Ми ж розуміємо, що тестові перевірки, про які ви кажете, дуже далекі від того, що має назву загальне тестування. Про ЩО ми говоримо?
а чого це "ми"?
я не розумію
така ж сама система: питання та варіанти відповідей

річ у тому, що нема ніякого індивідуального підходу до учня. так скоро кожному у першому класі будуть давати табельний номер, а вчитель буде вести уроки одразу у всій паралелі через компьютери
це як на фізкультурі: хоч 150см і 60кг ваги, хоч 180см і 65кг ваги, ти повинна стрибнути на 2 метри, пробігти 2км за 11хвилин та нахилитися уперед сидячи, щоб руки торкалися підлоги за ногами на 20см. стандарти не деференціюються

не знаю, може це й на краще. викладачам видніше
я, слава Богу, під це не потрапила
а при вступі дивляться тільки на результати тестування? середній бал з інших предметів не ціікавить нікого? це ж так класно - вчити тільки 2 предмети, за якими тестування. а з інших предметів хай двійки будуть, все одно це неважливо

мене бентежить питання: я зрозуміла, що золота медаль не дала мені анічогісінько у плані мого теперішнього навчання. тобто я могла не тягти біологію, яку я терпіти не могла, не навантажувати себе працею, малюванням, музикою, ОБЖ, російською... загалом, усіма предметами, яких у мене немає зараз в інституті. а могла просто старанно вчити предмети, які я здавала на вступних іспитах та, можливо, ті, що будуть в інституті, щоб потім легше було
я ось думаю, чи так необхідний мені червоний диплом? чи варто мені йти на іспити перескаладати четвірку, яка, можливо, вимальовується? все одно на роботу беруть за середнім балом, чи не так? на усілякі спеціальні степендії я претендувати не можу, мабуть, занадто дурна) і що мені робити? тягти чи не тягти далі? як ви вважаєте? а то щось у мене осінній пофігізм прокинувся
і ще питання: у інституті є шанс залишитися тільки червоним дипломантам?
Не надо путать идеи и их интерпретации

22 Листопад 2008, 08:51:46
Відповідь #130
Offline

ArtD


Offline ArtD

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 8950
  • Країна: 00
  • Карма: +135/-43
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 8
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
у нас в группе один особо удачливый мальчик, который не делает ровным счетом ничего по большинству предметов, на тестовых проверках по этим предметам получает четверки (имею ввиду по 5тибальной системе), используя всего лишь монетку
кто-то всю ночь учил, а кто-то монетку подбрасывает
красота
а результат такой же

тесты это, может, и хорошо. только если мы не докатимся до уровня выпускных тестов в Америке
два угла треугольника 34 и 97 градусов. найдите третий
и они задумываеются...

Во-первых, это МИНУС составителю тестов, если на них можно ответить, подбрасывая монетку, во-вторых, МИНУС тому кто "всю ночь учил" и не смог ответить лучше, чем тот, кто "подбрасывал монетку". )))

В-третьих, в тестах, которые сдают абитуриенты, ТОЛЬКО в первых 5 (кажется) заданиях есть варианты ответа, ВСЕ остальные без вариантов, при этом в последних заданиях, которые собственно и дают возможность набрать больше 130 баллов нужно написать решение.

В-четвертых, мы ж уже говорили по поводу Америки... Я согласен "докатиться до уровня выпускных тестов в Америке", если в Украине будут придумывать Форд, а не Таврию...
А правда вещь хорошая, да только позабытая

22 Листопад 2008, 11:02:29
Відповідь #131
Offline

karLos

Глобал Модератор

Offline karLos

  • Хто часнику не їв, той смердіть не буде
  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 5810
  • Карма: +70/-35
  • Дякую
  • Сказав: 5
  • Отримав: 12
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитата: Oessi
і ще питання: у інституті є шанс залишитися тільки червоним дипломантам?
Ні! Ні! І ще раз НІ :)

Цитата: Oessi
я не розумію
така ж сама система: питання та варіанти відповідей
ArtD вже пояснив :) Не така сама система.
No sé ni la palabra única en el Español

22 Листопад 2008, 12:15:25
Відповідь #132
Offline

ArtD


Offline ArtD

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 8950
  • Країна: 00
  • Карма: +135/-43
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 8
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Oessi, ну от ви тільки не розпочинайте. Гаразд?! Ми ж розуміємо, що тестові перевірки, про які ви кажете, дуже далекі від того, що має назву загальне тестування. Про ЩО ми говоримо?
а чого це "ми"?
я не розумію
така ж сама система: питання та варіанти відповідей

річ у тому, що нема ніякого індивідуального підходу до учня. так скоро кожному у першому класі будуть давати табельний номер, а вчитель буде вести уроки одразу у всій паралелі через компьютери
це як на фізкультурі: хоч 150см і 60кг ваги, хоч 180см і 65кг ваги, ти повинна стрибнути на 2 метри, пробігти 2км за 11хвилин та нахилитися уперед сидячи, щоб руки торкалися підлоги за ногами на 20см. стандарти не деференціюються

не знаю, може це й на краще. викладачам видніше
я, слава Богу, під це не потрапила
а при вступі дивляться тільки на результати тестування? середній бал з інших предметів не ціікавить нікого? це ж так класно - вчити тільки 2 предмети, за якими тестування. а з інших предметів хай двійки будуть, все одно це неважливо

мене бентежить питання: я зрозуміла, що золота медаль не дала мені анічогісінько у плані мого теперішнього навчання. тобто я могла не тягти біологію, яку я терпіти не могла, не навантажувати себе працею, малюванням, музикою, ОБЖ, російською... загалом, усіма предметами, яких у мене немає зараз в інституті. а могла просто старанно вчити предмети, які я здавала на вступних іспитах та, можливо, ті, що будуть в інституті, щоб потім легше було
я ось думаю, чи так необхідний мені червоний диплом? чи варто мені йти на іспити перескаладати четвірку, яка, можливо, вимальовується? все одно на роботу беруть за середнім балом, чи не так? на усілякі спеціальні степендії я претендувати не можу, мабуть, занадто дурна) і що мені робити? тягти чи не тягти далі? як ви вважаєте? а то щось у мене осінній пофігізм прокинувся
і ще питання: у інституті є шанс залишитися тільки червоним дипломантам?

боже, звідки стільки оман в вашій світлй голові, Оессі? ;о)
Хіба ви вчилися в школі ТІЛЬКИ заради того, щоб поступити в вуз і щоб вам при вступі це щось дало??? Хіба ви вчили біологію, російську і працю ТІЛЬКИ заради медалі????... Якшо так, то мені вас шкода...
Червоний диплом чи медаль це лише бумашка чи железяка. ГОЛОВНЕ - ЗНАННЯ. А освідчена людина, погодтесь, повинна грамотно писати, вміти забити цвяха чи прочитати "Белые одежды" (рекомендую, ви полюбите біологію! особливо генетику :о))

Пам"ятайте слова Грибоєдова з "Горя от ума": "Чины людьми даются, а люди могут обмануться".
Головне, щоб ви ЗНАЛИ!!! А не те, скільки вам за це поставив викладач, в якого голова в той день боліла :о)))
А правда вещь хорошая, да только позабытая

22 Листопад 2008, 16:00:30
Відповідь #133
Offline

Oessi


Offline Oessi

  • Тьма? Но что Свет без нее?
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 7852
  • Країна: ua
  • Карма: +272/-55
  • Дякую
  • Сказав: 37
  • Отримав: 20
  • Знай - здесь не Рай, здесь - Игра...
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Цитата: Oessi
і ще питання: у інституті є шанс залишитися тільки червоним дипломантам?
Ні! Ні! І ще раз НІ :)
от і добре))) мені вже набагато краще)))

Цитувати
Цитата: Oessi
я не розумію
така ж сама система: питання та варіанти відповідей
ArtD вже пояснив :) Не така сама система.
тепер зрозуміло)

боже, звідки стільки оман в вашій світлй голові, Оессі? ;о)
Хіба ви вчилися в школі ТІЛЬКИ заради того, щоб поступити в вуз і щоб вам при вступі це щось дало??? Хіба ви вчили біологію, російську і працю ТІЛЬКИ заради медалі????... Якшо так, то мені вас шкода...
Червоний диплом чи медаль це лише бумашка чи железяка. ГОЛОВНЕ - ЗНАННЯ. А освідчена людина, погодтесь, повинна грамотно писати, вміти забити цвяха чи прочитати "Белые одежды" (рекомендую, ви полюбите біологію! особливо генетику :о))

Пам"ятайте слова Грибоєдова з "Горя от ума": "Чины людьми даются, а люди могут обмануться".
Головне, щоб ви ЗНАЛИ!!! А не те, скільки вам за це поставив викладач, в якого голова в той день боліла :о)))
у мене голова не світла)))) я не білявка) *жартую*
що я вам скажу... я вчилася не заради медалі. я тягла на медаль тому, що цього від мене дуже чекали. мене ніхто ніколи не сварив за оцінки, але мені з малечку у голові засіло, що треба закінчити школу з золотою медаллю, щоб без проблем вступити до інституту. а потім закунчити інститут із червоним дипломом, щоб влаштуватися на гарну роботу. це тепер я вже розумію, що між цими речами нема майже нічого спільного
якби я вчилася заради себе, я б могла отримати в біології свою 9 і не насилувати себе. все одно я нічого вже не пам*ятаю, бо мені не подобалось те, що я вчу. у мене з гуманітарних предметів не було проблем тільки по правознавству (я не беру до уваги предмети молодших класів накшталт музики, малювання, праці та ОБЖ). до вивчення інших мені доводилося докладати значних зусиль, особливо це стосувалося біології та написання творів з літератур.
я чудово розумію, що для розвитку людина має вивчати все. і я згодна, що головне, щоб я знала, що я ЗНАЮ. але на данному етапі (як і у школі) балли вирішують багато чого. і, якщо у школі це було ставлення до тебе, то в інституті це вимірюється у грошовому еквіваленті
Не надо путать идеи и их интерпретации

22 Листопад 2008, 16:23:10
Відповідь #134
Offline

karLos

Глобал Модератор

Offline karLos

  • Хто часнику не їв, той смердіть не буде
  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 5810
  • Карма: +70/-35
  • Дякую
  • Сказав: 5
  • Отримав: 12
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Оессі мені нагадує мою давню знайому. Вона теж закінчила школу з відзнакою. Потім університет... Нещодавно закінчила університет в Австрії :) Оессі, не зупиняйтеся, головне, не зупиняйтеся :)
No sé ni la palabra única en el Español

Форум Краматорська

Re: Система внешнего тестирования абитуриентов
« Відповідь #134 : 22 Листопад 2008, 16:23:10 »