Форум Краматорська

  • 26 Квітень 2024, 04:32:45
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Теми - Orbit

Сторінок: 1 2 [3]
31
Та вони такі американські, як я мажор чи син Ландика.
Береться самий вульгарний америкос з бувших українських чи з рашки,  а їх як гною, він створює в СШТатах МП з правами ООО,  укладається договір з коппашкою на Кіпрі, яка має гроші - і вот вам інвестиція. А гроші то як були з Краматорська, так і стараються повернутись у Краматорськ в проекти з прибутком у 150-200 відсотків.
Бачиш інвестора - пощупай його за вимячко на предмет "чистої капусти".

32
Донецьке село побило рекорд ціни на газ – 875 доларів
Приморська сільрада Новоазовського району Донецької області 24 лютого уклала угоду з ПАТ "Маріупольгаз" на постачання 70 тис. кубометрів газу в 2012 році на загальну суму 490 тис. гривень.
Про це повідомляє портал "Наші гроші" із посиланням на публікацію у "Віснику державних закупівель".
Газ призначений для котелень ясла-садка с.Приморське, вул. Гагаріна,1, сільського будинку культури, с.Приморське вул. Октябрська, б/н, сільської ради, с. Приморське вул. Радянська,5.
Вартість газу склала 7 тис. гривень або 875 доларів за тисячу кубометрів.
Наразі це найбільша ціна на газ, зафіксована в опублікованих в "ВДЗ" оголошеннях.
Попередній рекорд належав ННЦ "Харківський фізико-технічний інститут", який законтрактував газ у ПАТ "Харківміськгаз" по 856 доларів за тисячу кубометрів.
Також 23-24 лютого ще низка установ уклали угоди на постачання коштовного газу.
Комунальний заклад Київської облради "Київська обласна дитяча лікарня" уклав угоду з ДП "Києво-Святошинське УЕГГ "ВАТ по газопостачанню та газифікації "Київоблгаз" на постачання 600 тис. кубометрів газу на суму 3,77 млн гривень. Вартість газу склала 6276 гривень або 784 доларів за тисячу кубометрів.
Броварська центральна районна лікарня Київської області уклала угоду з ПАТ "Київоблгаз" на постачання 1,471 млн кубометрів газу на суму 8,35 млн гривень. Вартість газу склала 5678 гривень або 709 доларів за тисячу кубометрів.
Ужгородська загальноосвітня спеціалізована школа-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської облради уклала угоду з ПАТ "Закарпатгаз" на постачання 112 тис кубометрів газу на суму 632 тис. гривень. Ціна склала 5647 гривень або 705 доларів за тисячу кубометрів
http://www.epravda.com.ua/news/2012/03/1/317462/add_ok/#comments

33
Україна закуповує газ за найвищою у свiтi ціною.
Про це заявив президент Вiктор Янукович у п'ятницю в Давосi, повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна".
"Україна має найвищу цiну на газ у свiтi. Такої цiни, як в Українi, на газ немає. Я багато разiв запитував себе, наших росiйських партнерiв i всiх, хто мав до ("газового") контракту 2009 року пряме вiдношення: "Чому i за що покарали Україну?". Менi нiхто на це питання не знайшов вiдповiдi. На нього нам необхiдно буде знайти вiдповiдь найближчим часом", - сказав глава держави.
Як зазначив Янукович, ситуацiя у газовiй галузi має всi ознаки загрози нацiональнiй безпецi.


Росія відібрала проголошену Україною незалежність у 1918 році посунувши орду озвірілих більшовиків через Крути. Київ чинив опір, був небезпечним і маріонеточний уряд посадили у Харкові.  Харків не був столицею України, він був МАЛІНОЮ московських бандитів.
Пізніше українців потрібно було приборкати, показати, хто в хаті господар -  організували ГОЛОДОМОР, до зернини хліб забрали і вивезли за безцінь у Німеччину, ГІТЛЕРУ.
На сьогодні і Сталін здох і Гітлер сконав, а газ німакам дешевше, ніж українцям. І робиться це зі злорадством руських під улюлюкання задоволених руських націоналістів-нашистів.
А Президент України наголошує про загрозу безпеці держави.
Хтось його підтримує?



34
Сутичками закінчилася вчорашня акція в Донецьку, присвячена пам'яті героїв Крут
За даними міського Управління внутрішніх справ, винуватців інциденту затримано.
 Ході намагалися зашкодити невідомі. Виникла суперечка, а потім і бійка, в якій потерпіли фотожурналісти. Винуватці сутичок, а також те, до якої організації вони належать, з'ясовуються. Їм загрожує адміністративне стягнення. /УНИАН/

Студенты Киева в 1918 году выдвинулись защищать независимость Украинской Народной Республики от надвигающейся с севера, посланой Москвой окупационной орды большевика Муравева.
Сотни студентов порубили и молодое независимое Украинское государство ОКУПИРОВАЛИ.
Последстви той окупации сказываются и сегодня.

35
  "Слава Україні!" - вітаються українці.
 Ось недавно  почув чудову відповідь, яка, на думку автора,  пак гармонійно і гладенько вкладається у ложе  справжніх донецьких українців.
Отже відповідь - "В натуре СЛАВА!"

36

УПЦ Московского патриархата осудила донецких чернобыльцев.
 
  Вчера, 29 ноября, протестующие против уменьшения пенсий льготной категории граждан Украины провели по центральной улице Донецка траурное шествие с пустым гробом, чем парализовали движение в центре города.
Донецкая епархия Украинской православной церкви Московского патриархата осудила действия чернобыльцев, которые пронесли пустой гроб по улицам города, и призвала митингующих покаяться.


Пресс-секретарь епархии, протоиерей Георгий Гуляев заявил, что церковь считает этот поступок протестующих "надругательством над христианскими символами". "Если бы речь шла о ранее заявленном театральном представлении, мы так бы не реагировали", – сказал Гуляев.


37
 
В Днепропетровске 12 ноября за совершение кражи охранник одного из супермаркетов, расположенных в Красногвардейском районе, до смерти избил 40-летнего безработного мужчину.
Пострадавший был доставлен в больницу, где умер во время оказания медицинской помощи.

"Проверкой установлено, что телесные повреждения ему нанес 33-летний охранник одного из супермаркетов, который задержал пострадавшего за совершение кражи", - отмечается в сообщении.

  Верховна Рада саме товче Закон про декриміналізацію.
Чи дрібні крадіжки будуть і надалі кримінальними, а  бариги стануть неосудними.

38
Яценюк збирає підписи за "Україну без Януковича", в Донецьку теж
Вівторок, 18 жовтня 2011, 09:36


Донецька обласна організація політичної партії "Фронт змін" оголосила, що в регіоні починається збір підписів проти президента Віктора Януковича.
Про це повідомили УНІАН у прес-службі облорганізації з посиланням на керівника територіальної організації "Фронту Змін" Олександра Ярошенка.
За його словами, в області встановлюються намети, в яких збиратимуться підписи під листівкою "Я проти Януковича!", які з`являться в усіх великих містах Донецького регіону.
Активісти збиратимуть підписи в людних місцях у невеликих містах, селах і селищах.
"Ми звертаємося до жителів Донецької області із закликом – скажіть "Ні" президенту, скажіть главі держави правду про те, що було зроблено ним і його владою за останні 2 роки. Правду про те, що ви стали жити не краще, як він вам обіцяв, а гірше", - закликав Ярошенко.
"Прийдіть до наших наметів і поставте свій підпис - і знайте, що ви зараз розписалися за краще життя, за нову Україну - без Януковича", - додав він.
Прес-служба "Фронту змін" повідомляє про перебіг акції "Україна проти Януковича" в різних регіонах та містах країни, а також про перешкоди акції в деяких з них.
Зокрема, акція зі збору підписів проти президента вже проходить у Луганську, Херсоні, Миколаєві, Житомирі, Полтаві, Києві, Хмельницькому, Чернівцях, Тернополі, Львові, Івано-Франківську, на Волині та Закарпатті, у Криму та ін.
Як відомо, президент Віктор Янукович у вівторок, 18 жовтня, буде в Донецьку, де братиме учать у заходах разом із президентом Росії Дмитром Медведєвим.

39

•   «Бульба-гейт»: як у Луцьку сфальшували тендер
 

Нещодавно у волинських ЗМІ виринула інформація про те, що управління освіти Луцької міської ради 7 вересня 2011 року закупило на відкритих торгах картоплю для дошкільних навчальних закладів міста за ціною 2,42 гривні за кілограм.
Тоді коли заготівельники пропонують селянам 80–90 копійок, а середня закупівельна ціна для соціальних закладів Волині коливається в межах 1,20–1,50 гривні.
Як розповів начальник Луцького управління освіти Олег Гребенюк, завдяки відкритим торгам дошкільні заклади забезпечено картоплею до кінця цього фінансового року. А на наступний овоч купуватимуть уже на новому тендері.
Таку високу ціну Гребенюк пояснив тим, що однією з вимог до учасників тендера була наявність складів для зберігання. Адже управління освіти не має можливості складувати картоплю. А це передбачає відповідні втрати.
«Окрім того, потрібно підвозити картоплю до 39 садочків міста, до того ж неодноразово і регулярно», – аргументував вартість закупленої картоплі Гребенюк.
Проте, як з’ясувалося, 2,42 гривні за кілограм бульби – це лише вершина айсберга.
Наше журналістське розслідування дає підстави стверджувати, що купували другий хліб для дитсадочків з численними порушеннями. Як наслідок – зі статті витрат на харчування луцьких дітлахів до чужих кишень помандрувало майже 93 тисячі гривень…
Не завжди виграє сильніший
Інформаційний запит із проханням надати всю тендерну документацію, яка стосується закупівлі 211 тонн картоплі для ДНЗ, ми адресували луцькому міському голові.
Отож, згідно з протоколом розкриття тендерних пропозицій від 7 вересня 2011 року, на відкриті торги подали свої заявки ФОП Дідуха з ціновою пропозицією 3 грн/кг, ФОП Коваленка – 2,42 грн/кг та ПП Зубчик із ціною… 1,98 грн/кг.
 

Відповідно до умов тендеру, кількість балів кожної тендерної пропозиції мали визначати сумарно за трьома критеріями: ціна (80 балів), умови розрахунків (10 балів) та строк виконання (10 балів). Максимально можлива кількість балів – 100.
Як бачимо, саме ціна повинна була вказати на переможця. Проте перемогу здобув підприємець Коваленко, який запропонував придбати картоплю по 2,42 гривні за кілограм.
На запитання, чому тендер виграв учасник не з найнижчою ціною, голова тендерного комітету і начальник управління освіти Луцької міської ради Олег Гребенюк відповів, що пропозицію з ціною 1,98 гривні подали «з серйозними порушеннями вимог тендерної документації».
– Було порушено терміни відстрочення виплати, не було довідки Луцької санстанції про сертифікацію продукції, а також підтвердження договору з виробником. Ми зв’язалися з ним, і він запевнив, що з посередником-постачальником такого договору не підписував. Це серйозні порушення вимог тендерної документації, а тому допустити такого постачальника до тендера ми просто не могли, – сказав Олег Гребенюк.
Причини, які начальник Луцького управління освіти навів у коментарі, справді зазначено в протоколі № 3 засідання тендерного комітету із закупівлі картоплі для ДНЗ м. Луцька від 14 вересня 2011 року: «Під час розгляду та перевірки комплекту документів учасників торгів було виявлено наступне: ПП Зубчик В.І., відповідно до вимог тендерної документації, не надала довідки міської санітарно-епідеміологічної станції; не підтверджено факт укладання цим підприємцем договору на закупівлю картоплі з фермерським господарством «АКО»; терміни, вказані в умовах розрахунків – 145 днів, не відповідають дійсності, оскільки до кінця цього року залишилося менше днів, а торги на закупівлю картоплі проводять на 2011 бюджетний рік. Пропозицію відхилено.
Документація ФОП Коваленка В.І. та ФОП Дідуха С.М. надана в повному обсязі, згідно з вимогами тендерної документації».
Це рішення підтримали всі сім членів тендерного комітету.
Зі швидкістю світла
Уважно вивчивши документи, ми з’ясували, що договір купівлі-продажу № 28 ПП Зубчик В.І. уклала із СФГ «АКО» 6 липня 2011 року. За цим договором вона зобов’язувалася придбати 300 тонн продовольчої картоплі. Від СФГ «АКО» підпис із печаткою поставив(ла?) Сорока О.І. (зверніть увагу на ініціали!).
 

14 вересня 2011 року управління освіти Луцької міської ради надсилає голові фермерського господарства «АКО» листа з проханням надати інформацію про те, чи укладав він договір купівлі-продажу картоплі з приватним підприємцем Зубчик Валентиною Іванівною.
Вочевидь, що того самого дня голова СФГ дає відповідь, у якій заперечує це, бо того ж таки 14 вересня 2011 року тендерний комітет встигає провести засідання й ухвалити рішення, про яке ми згадували вище.
Відповідь голови фермерського господарства написана від руки на листі, що його надсилало Луцьке управління освіти. Підписав її Сорока Сергій Вікторович (ініціали не збігаються з ініціалами на договорі!). Окрім того, й печатки на двох документах різні.
 

Вірогідно, що договір, який подала на відкриті торги підприємець Зубчик В.І., фіктивний. Проте не виключено, що між СФГ «АКО» та ПП Зубчик В. І. була усна домовленість, адже в тендерній пропозиції є документи, які годі отримати без згоди цього господарства.
А втім, тендерний комітет не перевірив, чи є договори майбутнього переможця відкритих торгів ФОП Коваленка В.І. із його контрагентами – фермерським господарством «Кльоц П.А.» та виробничо-комунальним підприємством «Коршів».
Окрім того, щонайменше дивує оперативність управління освіти, коли впродовж одного дня воно надсилає листа, отримує на нього письмову відповідь та ще й встигає провести засідання тендерного комітету. Такі дії наводять на припущення про свідоме усунення неузгодженого тендерного конкурента.
Діти їстимуть торішню картоплю?
Ще однією причиною відхилення тендерної пропозиції ПП Зубчик В.І. стала «відсутність довідки міської санітарно-епідеміологічної станції».
Згідно із вивченими документами, ПП Зубчик В.І. мала відповідну довідку, яку 6 вересня 2011 року підписав головний державний санітарний лікар Старовижівської районної санепідемстанції Дяченко М.І. Він не був проти постачання овочів, зокрема й картоплі, в дошкільні навчальні заклади.
 

Окрім того, є протокол досліджень харчових продуктів від 5 вересня 2011 року, проведених Старовижівською районною санепідемстанцією, де вказано, що продукція відповідає санітарно-гігієнічним нормам.
Також у тендерній пропозиції ПП Зубчик було подано протокол досліджень проб харчових продуктів від 11 липня 2011 року на продукцію СФГ «АКО», с. Острожець, проведених Млинівською міжрайонною санепідемстанцією. Виходить, ПП Зубчик і СФГ «АКО»таки мали між собою якісь домовленості.
 

ФОП Дідух С.М. також надав протокол досліджень харчових продуктів від 5 серпня 2011 року, проведених Млинівською міжрайонною санепідемстанцію для ФГ «Марічка», з яким підприємець уклав договір на постачання.
 

ФОП Коваленко В.І. – лист головного держсанлікаря Луцька та Луцького району Івана Ульчака від 22 червня 2011 року, де той не проти участі підприємця в тендері на постачання картоплі в ДНЗ «за наявності відповідних умов зберігання, паспортизованого автотранспорту для завезення овочів і документів, що засвідчують безпеку і якість».
Очевидно, таким документом мав би бути протокол досліджень проб харчових продуктів, проведених Луцькою міськрайсанепідемстанціє ю. Проте його видали ...роком раніше - 11 вересня 2010 року! Понад те – навіть на ксерокопії видно, що цифру «10» у році ставили поверх коректора, так що це міг бути й більш давній протокол.
 

Крім того, протокол досліджень, що його надав ФОП Коваленко В. І., виписано для… ФГ «Марічка К». Тобто для того самого фермерського господарства, яке мало забезпечити картоплею третього учасника тендера – ФОП Дідуха С.М.
Жодних документів, що гарантують безпеку та якість продукції фермерського господарства «Кльоц П.А.» та виробничо-комунального підприємства «Коршів», не було надано.
Понятійне трактування по-освітянськи
У тендерній документації на закупівлю 211 тонн картоплі, затвердженій рішенням тендерного комітету від 4 серпня 2011 року, серед переліку документів, які вимагають для підтвердження відповідності пропозиції учасника кваліфікаційним та іншим вимогам замовника, є й оригінал довідки, рекомендації міської санітарно-епідеміологічної станції та документи, що засвідчують безпеку та якість картоплі.
 

По-перше, чітко не вказано, якої саме територіальної міської санепідемстанції повинна бути довідка. А по-друге, не існує Луцької міської санепідемстанції. Правильна назва установи – Державний заклад «Санітарно-епідеміологічна станція міста Луцька та Луцького району».
По-третє, якщо до уваги брали довідку лише «міської» СЕС, то за аналогією потрібно було б не допустити до участі в тендері й підприємця Дідуха С.М. Але цього не зробили.
Можливо, саме тому, що у разі участі менш як двох учасників відкриті торги визнали б недійсними?
І саме підприємець Коваленко В.І. мав отримати солідний приз у вигляді договору на постачання картоплі для луцьких дитсадків?
І по-четверте (це найголовніше), як повідомила завідуюча віділенням гігієни дітей та підлітків Луцької міськрайонної СЕС Ядвіга Попіль, немає значення, державний санітарний лікар якого міста чи району підтвердить безпеку та якість харчових продуктів, що їх постачаються на тендер. Головне, щоб висновок СЕС надали саме на ту партію продукції, яку постачатимуть у дошкільні навчальні заклади.
– Повинні бути документи, які засвідчують безпеку і якість продукту. Безпека і якість продукту (у цьому випадку – овочів) – це сертифікат на вміст нітратів, пестицидів і радіонуклідів, – каже Ядвіга Попіль.
Отож, Луцьке міськуправління освіти закупило картоплю без належно оформлених документів про якість та безпеку продукції, яку їстимуть наші діти в садочках. Та ще й дискримінувало одного з учасників відкритих торгів, що надав усі потрібні документи.
Гра цифр і слів
Останньою причиною, згідно з якою відхилили тендерну пропозицію ПП Зубчик В.І., було те, що «терміни, вказані в умовах розрахунків – 145 днів, не відповідають дійсності, оскільки до кінця цього року залишилося менше днів, а торги на закупівлю картоплі проводять на 2011-й бюджетний рік».
Чиста словесна еквілібристика. Адже в Додатку 2 до Тендерної документації, який називається «Тендерна форма «пропозиція», чорним по білому в умовах розрахунку написано: «оплата за фактом надання послуг (протягом __________ календарних днів), відтермінування платежу».
 

Тобто ПП Зубчик В.І. була не проти, щоб їй переказали кошти в межах цих 145 днів, а не після закінчення цього терміну. Якщо фінансовий рік закінчується 31 грудня 2011 року, то саме цього дня можна було б перерахувати кошти.
Проте якщо іти за логікою, що до кінця року лишилося менш ніж 145 днів, то на момент акцепту тендерної пропозиції підприємця Коваленка (15 вересня 2011 року) до кінця року лишилося теж менш ніж 115 днів, які він вписав у свої умови розрахунків. А якщо зважити на те, що кінцевим терміном підписання договору в умовах тендера зазначено «не пізніше ніж 30 днів з моменту акцепту пропозиції» (тобто 15 жовтня), то навіть ще менше.
Знову страждатимуть діти?
Загалом, якщо зважити на всі факти, викладені в цьому матеріалі, стає очевидним, що тендерний комітет діяв в інтересах одного учасника відкритих торгів і всіляко дискримінував іншого, який запропонував нижчу ціну.
В результаті таких дій посадових осіб управління освіти Луцької міської ради 211 тонн картоплі було придбано на 92 840 гривень дорожче.
– Якби ми не провели тендера, то наступний змогли би провести тільки через два місяці. А чим годувати дітей ці два місяці? – бідкається, ніби виправдовуючись, начальник Луцького управління освіти.
І справді, всі пам’ятають, як торік постачальник картоплі в луцькі ДНЗ відмовився від своїх зобов’язань через високу ціну на ринку. Відтак у раціоні дітей близько двох місяців не було цього овоча.
– До нас зверталися інші постачальники. Їх було набагато більше, ніж тих, що прийшли на тендер. Очевидно, отримавши інформацію про документи, які потрібно подати, зваживши свої можливості, вони своїх заявок на тендер не подали, – розповідає Олег Гребенюк.
І це не дивно. Адже за такого розгляду тендерних пропозицій не мали б жодних шансів на перемогу. Скидається й на те, що таке цинічне протягування переможця тендера не могло відбутися без участі вищого, аніж начальник управління освіти, адміністративного даху і що близько ста тисяч бюджетних гривень, втрачених на ціновій різниці, осядуть у кишенях чиновників або правоохоронців, які візьмуться заминати луцький «бульба-гейт».
***
Відповідно до ст. 94 Кримінально-процесуального кодексу України, прошу органи прокуратури порушити кримінальну справу на підставі фактів, викладених у цій статті.
Андрій ЛУЧИК («Хроніки Любарта»)
http://www.volynnews.com/news/analytic/bulba-heyt_yak_u_lutsku_sfalshuvaly_tender/

40
 
Глава РПЦ в первый день лета существенно умножил количество смертных грехов. Поставив под сомнение некоторые предшествующие заявления православных иерархов; в том числе — и свои собственные.
Гражданин РФ В. М. Гундяев, находясь в образе и при исполнении обязанностей Патриарха Московского и Всея Руси Кирилла, в первый день лета текущего года встретился со слушателями военной академии Генштаба Вооруженных сил РФ. По инициативе гостя разговор, в частности, зашел о недвижимости: Владимир Михайлович — цитата по РИА Новости — высказался о необходимости выделения отдельных помещений на территории воинских частей, где военный священник мог бы, помимо воспитательной работы, совершать богослужения, «исповедовать, причащать, молиться».
Квартирный вопрос — дело почтенное, хоть и бренное. Однако дошло и до высокого:
«Если этот живой религиозный опыт станет достоянием военнослужащего, такой человек будет способен на любой подвиг, потому что в религиозном опыте жизни приоритеты сами по себе отстраиваются, и самым важным приоритетом является страх Божий. Когда человек понимает, что… предательство — смертельный грех, уклонение от своих прямых обязанностей, нарушение присяги — смертельный грех, вот тогда это проникает до глубины человеческой души».
До 1 июня 2011 года считалось, что смертельных (в традиции образа и обязанностей, кажется, принято было говорить «смертных», но апеллировать больше некуда) грехов в православной традиции имелось восемь — против семи у католиков. Тем не менее, глава РПЦ с легкостью и, что называется, явочным порядком увеличил список прегрешений, ведущих к гибели души, почти в полтора раза. Отчего список приобрел вид не столько богословский, сколько вполне жизненный. И — кажется — требующий немедленной реакции. Прежде всего со стороны самого главного человека в области православия.
В свете нового статуса предательства и нарушения присяги патриарху Кириллу как-то придется определяться, например, с отношением к печально прославившемуся далеко за пределами православных церквей определению Архиерейского синода РПЦЗ: «На вопрос: „Был ли ген. А. А. Власов и его сподвижники — предателями России?“, мы отвечаем — нет, нимало». Почти два года с момента публикации прошло; наверное, стоило бы, наконец, уточнить позиции. В любую сторону. Просто чтобы понять, грешник или нет.
Или пересмотреть святейшее отношение к фильму Владимира Хотиненко «Поп». К картине, поэтизирующей православное религиозное возрождение под чутким руководством некоего фашистского полковника на оккупированных территориях северо-запада СССР. В минувшем году патриарх Кирилл благословил премьеру «Попа» в храме Христа Спасителя и лично вручил режиссеру награду «за точность и правдивость». Всё ещё — учитывая новые грехи — точно? Всё ли правдиво?
Или — хотя бы — что-то сделать с собственными, гражданина РФ, заявлениями про Великую Отечественную. Про 26 700 000 человек, которые, если верить Владимиру Михайловичу, погибли не за отказ предать свою страну, не воплощая собственную верность присяге, не во время исполнения своих прямых обязанностей -, а едино во искупление «богоотступничества во времена большевиков».
Иначе и вправду — грех будет. И не один.
РАМБЛЕР.РУ

Поп хочет дурь свою показать перед начальством, однако

41
ТАК БРЕШУТЬ
США похвалили Украину за успех во внедрении реформ 
  Делегация сената США отметила прогресс в развитии Украины и во внедрении реформ.

С американскими сенаторами встретился глава Администрации президента Сергей Левочкин. Во время беседы стороны обсудили пакет вопросов, которые представляют взаимный интерес, в частности, развитие партнерства Украины и США, внедрения в Украине реформ, улучшение бизнес-климата и привлечение иностранных инвестиций.
"Внедрение реформ и демократия - это приоритеты всей политики президента Украины", - сказал Левочкин.
"Хочу отметить значительный прогресс в развитии Украины и во внедрении реформ", - отметил сенатор Джефф Сешнз.
Разговор, как отмечает пресс-служба главы государства, происходил в дружественной и теплой атмосфере.

А ТАК СПРОСТОВУЮТЬ

Мустафа Найем:
Кто пресс-секретарь Виктора Януковича? (обновлено 2)


В продолжение темы о свободе слова и профессионализме СМИ. Журналистов часто – бывает, что и заслуженно – упрекают в безответственности и желании прикрыть собственные убеждения редакционной политикой. Упрекают, как правило, политики, но еще чаще те, кто совсем недавно сами были журналистами, а теперь оказались по ту сторону баррикад. Повторюсь: часто не безосновательно.

Что происходит с журналистом, попавшим под такое обвинение, мы в целом себе представляем. Но бывают случаи, когда в точно такую же ситуацию попадают те самые новоиспеченные политики. И та же пьеса разыгрывается уже совсем по-другому сценарию.
16 апреля глава Администрации президента Сергей Левочкин встречался с делегацией Конгресса США. Среди прочих на встрече присутствовал и сенатор Джеф Сешнз.

"Розмова відбувалася у приязній і теплій атмосфері, – сообщила после переговоров пресс-служба главы государства. - Делегація США відзначила прогрес у впровадженні в Україні реформ. "Хочу відзначити значний прогрес у розвитку України і у впровадженні реформ", – зазначив сенатор Джеф Сешнз".

По всей видимости, слова сенатора были записаны на слух и невнимательно. Но разница между цитатой Сешнза на сайте президента и словами прозвучавшими в действительности была настолько разительной, что дипломатическое ведомство решило выдать по этому поводу отдельную ноту.

Оказалось, что в действительности сенаторы высказывали тревогу украинскими чиновниками относительно ухудшения инвестиционного климата и призвали ускорить процесс реформ, в частности, экономические, судебные и антикоррупционные шаги.

И снова в администрации проявили низкопоклонство перед Западом. Оказалось, что это только в украинских СМИ можно прочитать, что Госдеп обнюхался и вообще отстал от жизни. А вот так вот, при очной ставке пресс-служба президента от страха предпочитает фальсифицировать цитаты дипломатов.

Осталось только уяснить, кто на этот раз скрывается за "пресс-службой президента Украины". В тот день глава пресс-службы АП, она же пресс-секретарь президента Дарья Чепак вместе с Виктором Януковичем находилась в рабочей поездке в Енакиево. Автор этих строк может подтвердить это лично. Новость на сайте президента появилась в 16:06. В это время Виктор Янукович и Чепак проводили брифинг для прессы в местном доме культуры.

Теперь остается лишь выяснить, кто присутствовал на встрече с конгрессменами кроме Сергея Левочкина (глава АП вряд ли конспектировал сенатора). По моей информации, окончательные варианты цитат на сайт главы государства передавала Анна Герман. Как видно из фотографии на сайте, госпожа Герман действительно присутствовала на встрече.
 
http://img.blogs.pravda.com.ua/images/doc/0/e/0e24c-11111111111111.jpg

Остается только дождаться, кто принесет извинения сенатору: лично Анна Герман, обезличенная пресс-служба главы государства, либо всю вину возьмет на себя Дарья Чепак. С точки зрения драматургии было бы идеально, если бы госпожа Герман обратилась к послу США с такими же словами, которыми еще недавно успокаивала Яна Табачника насчет нерадивых журналистов: "Знаєте, Джон, англійці кажуть take it easy. Давайте приймати це легко...".

P.S. После публикации блога состоялся разговор с Анной Николаевной. По ее словам, она не имеет никакого отношения к информации, которая появилась на сайте. "Я не выполняю эту работу и не имею никакого отношения к заявлениям пресс-службы", – заявила Анна Герман.

На вопрос, кто же будет нести ответственность за инцидент, советник главы государства предложила провести служебное расследование. В то же время представитель администрации предложила дождаться ответа на письмо, направленное в посольство США. "Данная ситуация может быть решена только после ответа посольства США. О каких именно письмах идет речь я говорить не уполномочена", – сообщила госпожа Герман.

Отдельно хотелось бы успокоить Анну Николаевну на предмет заказов ее особы. И воспрепятствовать поискам ведьм в своем окружении. Насколько я понимаю, на встрече также присутствовали Елена Лукаш, Андрей Гончарук и Денис Иванеско. Неужели в этом списке есть хоть кто-то, кто мог бы что-то там "слить"?

P.S. 2. После разговора с Анной Герман состоялся беседа с еще одним чиновником АП, который клятвенно уверял, что сенатор таки произнес процитированные на сайте президента слова. По словам собеседника, это слышали и могут подтвердить как минимум еще четверо участников встречи. "А потом посольство пошло на попятную, потому что началась большая политика", – уверяет чиновник. Впрочем, учитывая, что нет ни аудио, ни видеозаписи встречи, проверить это будет сложно.

http://blogs.pravda.com.ua/authors/nayem/4dad262eb254c/add_ok/#form


 

42
В МОСКВЕ ЗАКРЫЛИ УКРАИНСКУЮ БИБЛИОТЕКУ
Воскресенье, 26 декабря

После второго обыска единственную на территории России Библиотеку украинской литературы в Москве опечатали и закрыли. Об этом сообщила директор этого учреждения Наталья Шарин, передает УНИАН.
По ее словам, 24 декабря в библиотеке состоялся второй обыск, в результате которого были изъяты жесткие диски из компьютеров, а также читательские билеты.
Директор подчеркнула, что обыск проводили на основании соответствующего постановления следственных отдела по борьбе с экстремизмом Центрального административного округа МВД России по городу Москве Павел Тимофеев и Ацамаз Багдаев.
Кроме того, руководитель сообщила, что эти сотрудники МВД России во время ежегодного вывоза мусора из библиотеки - старых буклетов, вывесок, стульев - с участием российских телеканалов: Первого канала и Вести пытались подбросить в этот мусор принесенные с собой издания.
По словам Шариной, сначала Тимофеев пытался положить эту литературу на книжные полки внутри библиотеки, однако после того, как это заметили сотрудники, и "выгнали его из здания", он бросил сверток в мусоровоз.
Директор библиотеки сообщила, что после того, как сверток получили сотрудники из мусора, сотрудники МВД закрыли его в автомобиле.
Шарин также сообщила, что после того был составлен протокол, куда были внесены всю эту информацию, позже на место прибыла заместитель начальника Управления культуры Центрального административного округа Москвы Оксана Гришина и заявила, что библиотека должна была быть закрытой ранее на основании якобы отправленного факса в адрес Шариной.
Она отметила, что после этого библиотека была закрыта и опечатана 24 декабря.
Директор библиотеки подчеркнула, что следователи вели себя неподобающе и угрожали ей.
Шарин сообщила, что в понедельник намерен по данному факту обратиться в прокуратуру и службу собственной безопасности МВД России.
Отвечая на вопрос корреспондента УНИАН, с чем связаны такие действия российской власти против Библиотеки украинской литературы, Шарин сказала: " Президент России сказал бороться с экстремизмом и национализмом - вот они и борются ".



43
Не знав про ювілей школи. Розкажіть, як було, хто що казав і обіцяв,  скільки було випускників і яких?

Сторінок: 1 2 [3]