Форум Краматорська

  • 20 Квітень 2024, 06:02:57
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Азаров не має наміру вибачатися перед депутатами  (Прочитано 1561 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

20 Грудень 2006, 18:31:20
Прочитано 1561 раз
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Азаров не має наміру вибачатися перед депутатами

Кожен народний депутат зрозумів, куди його послав учора під час розгляду в парламенті питання про Держбюджет на 2007 рік, перший віце-прем’єр-міністр, міністр фінансів Микола Азаров.

Так думає сам Азаров, про що він повідомив сьогодні, 20 грудня, відповідаючи на питання журналістів.

Азаров зазначив: "Кожен зрозумів". На питання, чи не збирається він вибачитися перед народними обранцями, глава Мінфіну підкреслив: "Мені немає за що перепрошувати".

У той же час, у Кабінеті міністрів упевнені, що "вихованість повинна домінувати в поведінці членів уряду".

"Я був відсутній у цей момент і в ложі уряду, і в залі, і не чув, що відбулося між Миколою Яновичем і народними депутатами. Тому мені складно відповідати на ваше питання і на дії, що могли б бути наслідком цього. Але загальний підхід такий: мені здається, що політична культура і просто вихованість повинні домінувати в поведінці кожної людини, тим більше членів уряду", - сказав міністр Кабінету міністрів Анатолій Толстоухов.

19 грудня Азаров з парламентської трибуни закликав Президента України підписати нову редакцію Закону Про держбюджет на 2007 рік. У своєму виступі у Верховній Раді він звернувся до депутатів і заочно до Президента, сказавши: "Не можна бути безвідповідальними перед своїми людьми".

Депутати від БЮТ і Нашої України відреагували на репліку першого віце-прем’єра дружним гулом. "Та пішли ви", - роздратовано сказав член уряду, чим викликав бурхливі оплески залу. "Для вас це ігри, а для мене - усе моє життя. Для мене це чотирнадцятий бюджет", - пояснив Азаров свою реакцію.

За матеріалами ЛIГАБiзнесIнформ

=============

я так думаю, то було не тіки депутатам, а й ВСЬОМУ українському народу...
Вважаю, що Азаров має НЕГАЙНО піти у відставку

*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

Форум Краматорська


20 Грудень 2006, 18:48:39
Відповідь #1
Offline

Портвейн


Offline Портвейн

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 28198
  • Країна: so
  • Карма: +1337/-66
  • Дякую
  • Сказав: 281
  • Отримав: 2100
    • Перегляд профілю
"Для вас це ігри, а для мене - усе моє життя.  :D Итс май лайф.  :valjajus: :valjajus: :valjajus:
"Ты должен сделать добро из зла потому что его больше не из чего сделать".

20 Грудень 2006, 19:04:29
Відповідь #2
Offline

St.

Модератор

Offline St.

  • Подписано!!!
  • *****
  • Ветеран
  • Модератор
  • Повідомлень: 3775
  • Країна: 00
  • Карма: +87/-26
  • Дякую
  • Сказав: 86
  • Отримав: 57
  • Заберите меня кто-нибудь от клавиатуры!
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Да чего там??? Нормальная ситуация. То президенты и яйца летают, то козлы мешают жить. Все нормально. Привыкайте. Какой премьер, такой и зам.
Скоро, вот увидите, мы такое услышим и от других членов правительства, и от мэра, и от остальных слуг народа. До выборов ведь еще далеко... Только через 4 года, возможно, мы услышим робкие выбачення за свое поведение.
BBC код и смайлы не используются в подписи.

20 Грудень 2006, 19:14:19
Відповідь #3
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
мы услышим робкие выбачення за свое поведение
і коли ж це було?????
ааа.... завгар, червоніючи і блідніючи, шось таке про "казлов" надувся вимовити... і то- лучче б МОВЧАВ ВЖЕ
а той, "настаящій палковнік" з фамілією автомата - ХІБА подумав вибачитись?
а наш Захаров?
ДА ПАШЛІ ВИ....
пропоную на знамені Партії Реггі-онів написати цей ДЄВІЗ
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

20 Грудень 2006, 22:55:39
Відповідь #4
Offline

St.

Модератор

Offline St.

  • Подписано!!!
  • *****
  • Ветеран
  • Модератор
  • Повідомлень: 3775
  • Країна: 00
  • Карма: +87/-26
  • Дякую
  • Сказав: 86
  • Отримав: 57
  • Заберите меня кто-нибудь от клавиатуры!
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Наш (в смысле донбассянский) народ поймет это буквально и пойдет следом за ПР строем. И с песТней. Сейчас они пока свободным шагом ходят.
BBC код и смайлы не используются в подписи.

Форум Краматорська

Re: Азаров не має наміру вибачатися перед депутатами
« Відповідь #4 : 20 Грудень 2006, 22:55:39 »