Форум Краматорська

  • 22 Травень 2024, 18:43:09
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Голосування

Что будете делать?

Побегу в военкомат на мобилизацию (призыв)
Пойду добровольцем
Уеду к родственникам в нейтральную страну
Перейду на сторону России
Буду следить за событиями из дому (подвала)

Автор Тема: Если завтра война с Россией...  (Прочитано 119044 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

28 Серпень 2008, 14:58:31
Відповідь #975
Offline

Эст


Offline Эст

  • *
  • Посетитель
  • Повідомлень: 69
  • Карма: +10/-1
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 3
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
референдум по конституции
фсмислє?
Цитувати
Я, например, не хочу.
шо Ви не хочете?

Вчера в трамвае слышал, бабки говорили, чтоб куда вступить, в дерьмо там или в НАТУ, чи в МЕЖПЛАНЕТНЫЙ АЛЬЯНС, надо этот, ретген или референдум, не расслышал. Всенародный, как в 91(?), когда выходили из срср.
При коммунистах правду говорить было опасно, при демократах - бесполезно.

Форум Краматорська

Re: Если завтра война с Россией...
« Відповідь #975 : 28 Серпень 2008, 14:58:31 »

28 Серпень 2008, 15:01:15
Відповідь #976
Offline

Эст


Offline Эст

  • *
  • Посетитель
  • Повідомлень: 69
  • Карма: +10/-1
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 3
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю


Если не "подгавкивать", по Вашей терминологии, то до 18 (или 20-го) года независимости можно и не дожить.....

Согласен! А вот если подгавкивать, сто процентов доживем, бояться все нас будут.
При коммунистах правду говорить было опасно, при демократах - бесполезно.

28 Серпень 2008, 15:10:12
Відповідь #977
Offline

ArtD


Offline ArtD

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 8950
  • Країна: 00
  • Карма: +135/-43
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 8
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Добто якщо ракет немає, нічого і виступати?...
А правда вещь хорошая, да только позабытая

28 Серпень 2008, 15:16:40
Відповідь #978
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Эст
Цитувати
Откуда такие амбиции мирового лидера? Нам все-го то 17 лет, может, постоять в сторонке
якого "лідєра"? Україна ВИСКАЗАЛА СВОЮ позицію - має право. До чого тут лідєр вона чи не лідєр??
Постоять в сторонкє? Мовчати і "нє зліть" неадекватного сусіда?
Шоб шо? Шоб він не напав, так.
Але.. Сусід НЕАДЕКВАТЕН. А значить, Ваше мовчання однозначно сприйме, як можливість буянити далі, і втому числі і напасти на Вас.
Чи не логичніше зробити ТАК, шо УНЕМОЖЛИВИТИ цей напад навіть ТЕОРЕТИЧНО?
Нє?

Цитувати
Но словенец и боливиец не осуждают гневно на весь мир "агрессора", разве нет?
развє да.  Болівії пох, як і Вам було, коли вони там втрьох з Колумбією і Вєнєсуелою вовтузились, а Словєнія  входить в ЄС, НАТО, Шенген і зону євро. І може дозволити собі помовчати.. А може і висказаться... Не переживаючи, як Ви, а ФТРУХ Росія абідєцца на то, шо ми шо-то нє то сказалі!!!

Я не зрозумів Вашу відповідь щодо Швейцарії. До чого тут Гітлер і Сталін? Гітлер не схотів- не напав і не захопив. Наполеон схотів - напав і захватив. Шо в такому випадку дає "нейтралітєт"?
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

28 Серпень 2008, 16:24:18
Відповідь #979
Offline

Эст


Offline Эст

  • *
  • Посетитель
  • Повідомлень: 69
  • Карма: +10/-1
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 3
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Добто якщо ракет немає, нічого і виступати?...
Боже, ну почему ракеты.У вас язык есть, уши? Разговаривать и договариваться не пробовали никогда, сразу дубину (ракету)в руки и вперед? Взвешенная позиция.
При коммунистах правду говорить было опасно, при демократах - бесполезно.

28 Серпень 2008, 16:28:21
Відповідь #980
Offline

ArtD


Offline ArtD

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 8950
  • Країна: 00
  • Карма: +135/-43
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 8
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
ну так і я про теж і кажу... ;о)
А правда вещь хорошая, да только позабытая

28 Серпень 2008, 16:44:48
Відповідь #981
Offline

SidorOV


Offline SidorOV

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 3442
  • Країна: 00
  • Карма: +78/-10
  • Дякую
  • Сказав: 2
  • Отримав: 19
  • "Нужно понимать всю глубину наших глубин" (с) ДМБ
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
...У вас язык есть, уши? Разговаривать и договариваться не пробовали никогда, сразу дубину (ракету)в руки и вперед?..

З ким? З РФ?  :) Веселий Ви хлопець.
Я тут вже цитував слова Кучми:https://www.kramatorsk.info/smf/index.php?topic=13454.msg293701;topicseen#msg293701
Так це лише ОДИН епізод з тисячі.
Ви теж наївно вірите, що рос. флот ВЗАГАЛІ залишить Крим в 2017 році???
Я - ні. І вони не просто "хлопнут двєр'ю" на виході. Вони зроблять ВСЕ щоб залишитись. Навіть якщо це буде коштувати Україні її державності.
Тому домовлятися, зазвичай, треба. Напевно. Але довіряти та ще й разраховувати на виконання домовленностей цим "неадекватним ведмедем"... Даруйте. Марна праця.
До його "ассіметрічного отвєта" треба готуватися заздалегідь, та ДУЖЕ-ДУЖЕ ретельно.
Никогда не стой на месте! Ищи новые тупики!

28 Серпень 2008, 16:47:32
Відповідь #982
Offline

Эст


Offline Эст

  • *
  • Посетитель
  • Повідомлень: 69
  • Карма: +10/-1
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 3
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю

Цитувати
якого "лідєра"? Україна ВИСКАЗАЛА СВОЮ позицію - має право. До чого тут лідєр вона чи не лідєр??
Постоять в сторонкє? Мовчати і "нє зліть" неадекватного сусіда?
Шоб шо? Шоб він не напав, так.
Кто, кроме Затулина и Лужкова на нас нападал? Смею утверждать, это не вся Россия.

Цитувати
Але.. Сусід НЕАДЕКВАТЕН. А значить, Ваше мовчання однозначно сприйме, як можливість буянити далі, і втому числі і напасти на Вас.
Чи не логичніше зробити ТАК, шо УНЕМОЖЛИВИТИ цей напад навіть ТЕОРЕТИЧНО?
Нє?

Сосед после нашего вступления в НАТО успокоится и начнет  пожирать сам себя. Или мы хотим жить не на пороховой бочке, а в ладу с исторически-сложившимися соседями? Не, моя очередь Вам предлагать переехать. Но я не буду, Вы нужны здесь, серьезно.

Цитувати
развє да.  Болівії пох, як і Вам було, коли вони там втрьох з Колумбією і Вєнєсуелою вовтузились, а Словєнія  входить в ЄС, НАТО, Шенген і зону євро. І може дозволити собі помовчати.. А може і висказаться... Не переживаючи, як Ви, а ФТРУХ Росія абідєцца на то, шо ми шо-то нє то сказалі!!!
  То есть вся цель-все таки спрятаться за спины этих организаций? Возвращаемся к истокам, моя хата с краю, то где-то горит, до меня не дойдет...

Цитувати
Я не зрозумів Вашу відповідь щодо Швейцарії. До чого тут Гітлер і Сталін? Гітлер не схотів- не напав і не захопив. Наполеон схотів - напав і захватив. Шо в такому випадку дає "нейтралітєт"?

Подумалось, если Наполеон в теме, почему не привести более близкие исторические параллели? Или мне нельзя, как Вам, писать громкие фамилии? Гитлер просто не захотел  брать Швейцарию? Или трезво понял, что там слишком много мировых денег( не цепляйтесь к словам, ясно о чем это), а еврейские они или американские, то по пояс, моментом бы америка с англией подключилась.Собственно, Наполеон к Украине каким боком в данном контексте?
 Простите, снова вынужден Вас покинуть, благодарю за беседу без взаимных  оскорблений, Вы весьма образованны.Хотя слегка демагог. :D :) :good:
[/quote]
При коммунистах правду говорить было опасно, при демократах - бесполезно.

28 Серпень 2008, 16:59:40
Відповідь #983
Offline

Эст


Offline Эст

  • *
  • Посетитель
  • Повідомлень: 69
  • Карма: +10/-1
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 3
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
З ким? З РФ?  Smile Веселий Ви хлопець.
Я тут вже цитував слова Кучми:https://www.kramatorsk.info/smf/index.php?topic=13454.msg293701;topicseen#msg293701
Так це лише ОДИН епізод з тисячі.
Ви теж наївно вірите, що рос. флот ВЗАГАЛІ залишить Крим в 2017 році???
Я - ні. І вони не просто "хлопнут двєр'ю" на виході. Вони зроблять ВСЕ щоб залишитись. Навіть якщо це буде коштувати Україні її державності.
Тому домовлятися, зазвичай, треба. Напевно. Але довіряти та ще й разраховувати на виконання домовленностей цим "неадекватним ведмедем"... Даруйте. Марна праця.
До його "ассіметрічного отвєта" треба готуватися заздалегідь, та ДУЖЕ-ДУЖЕ ретел

Верно, хотелось бы расстаться без скандала, но пока мы всячески им намекаем, что вот я сейчас на тебя натравлю всех, кого можно, вместо того, чтобы спокойно обсуждать процесс и механизм. Я пока не встречал официального решения их правительства еще немного задержаться. "Большой договор" худо-бедно, но работает, и пока МЫ хотим его прекратить своими вступлениями. Куда спешим, В 20018 году будет поздно? Не для нас с вами лично, шире, для страны? Или все проще, хочется без визы, в Париж, срочно, по делу(Жванецкий)? Ну так и скажите, личный интерес.Не путаю, временно смешал шенген и нато, чернила экономлю.
При коммунистах правду говорить было опасно, при демократах - бесполезно.

28 Серпень 2008, 17:24:34
Відповідь #984
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Ест
Цитувати
Разговаривать и договариваться не пробовали никогда,
чому не пробовалі? Всі 17 років і пробують... то домовляються, то порушують... Потім знов домовляються...
Але, по-перше, Росії НЕМА ВІРИ - вони однозначно відбудовують Імперію, а без наших земель Імперія - куций монстр, а не Імперія...
А по-друге, ЧОМУ Б і ні - одночасно і  домовлятись, і перестраховуватись на випадок невиконання сусідом домовленностей?
Чи Ви пропонуєте мати ЄДИНУ гарантію - "чесне слово" Путіна? Беседер, хай я йому повірю. А якшо, не дайБо, його, Свєточа нашого (вашого) СКИНУТЬ злиє гєнєрали-мілітарісти-ястрєби? ГКЧП давно було? Шо тоді?

Цитувати
Кто, кроме Затулина и Лужкова на нас нападал? Смею утверждать, это не вся Россия.
фуясссє... А цар-ампіратор на нас не грозився ракети нацеліть???? Він-то хоть - "вся Росія", по Вашому? +))

Цитувати
Сосед после нашего вступления в НАТО успокоится и начнет  пожирать сам себя.
ну от бачте, Ви САМІ все знаєте, а спрашіваєтє +)))

Цитувати
Или мы хотим жить не на пороховой бочке, а в ладу с исторически-сложившимися соседями?
Ми, по ходу, ЗАРАЗ на ній живемо... І якось треба зробити, шоб з неї злізти, нє?
Щодо "ладу с соєдом" - див. вище

Цитувати
Не, моя очередь Вам предлагать переехать.
В СМИСЛЄ?????? О_о

Цитувати
То есть вся цель-все таки спрятаться за спины этих организаций?
ну, якшо Ви вважаєте за краще ТАК формулювати принцип колективної безпеки, то най буде по-Вашому. Не бачу в цьому нічого погаганого, а Ви?

Цитувати
Возвращаемся к истокам, моя хата с краю, то где-то горит, до меня не дойдет...
а це до чого? З якого краю? Горить вже біля хати, як - не дойдьот?

Щодо Наполеона і Гітлера і Швейцарії.
Повторюсь - Гітлер не схотів захоплюівати Швейцарію - і не захопив. В данному випадку його, Гітлера, причини - неважливі. Наполеон захотів - і захопив.
Те, шо Швейцарія об’явила себе нейтральною, НЕ ДОПОМОГЛО. То було ЇЇ, Швейцарії, мнєніє, і воно Наполеона не цікавило.
ЯК ТЕ, шо Україна об’явить себе нейтральною, ЇЙ ДОПОМОЖЕ, якшо Росія вирішить, шо українські землі ій ПОТРІБНІ?
Це як в дитячій ігрі в "латки" - "Я в домікє", мєня не трогать, чи шо??

Цитувати
моментом бы америка с англией подключилась.
взагалі-то Англія об’явила війну Германії 3-го вересня 1939 року, а Америка теж "підключилась"... єслі ШО...

Цитувати
благодарю за беседу без взаимных  оскорблений, Вы весьма образованны.Хотя слегка демагог.
О_о
Шо, не вистачає "оскорблєній"??? Я можу організувать!
Чи то нафіга було мене називати "демагогом"????
Шо за люди, блін....
-Знаєтє, а Ви дємагог!
-Та пішов ти нахєр!!!
-ЧТО Ви мєня аскарбляєтє????

"образованьі" пишеться з одним "н", і я ерудірован, а не образован, якшо вже на то пішло.. Само по собі "образованіє" ще не дає РОЗУМУ...
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

28 Серпень 2008, 17:43:16
Відповідь #985
Offline

Merlin


Offline Merlin

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 23125
  • Країна: 00
  • Карма: +805/-147
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 1630
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • компьютерный клуб "Виртуальный Мир"
"Отвечая на вопрос о готовности России защитить своих граждан в Крыму, как это было в Южной Осетии, Рогозин заявил: "Мы будем обеспечивать безопасность своих граждан везде, где бы они ни проживали - хоть среди белых медведей, хоть в Африке, хоть в США. Это конституционная обязанность нашего руководства - обеспечивать жизнь и человеческое достоинство граждан России".
Село неначе погоріло,       Если б вздора не вещали нам пророки-болтуны
Неначе люди подуріли,      Да, нажившись от казны, впредь ее не истощали,
Самі на панщину ідуть        Если б, наконец, блюли все закон святой и строгий
І діточок своїх ведуть…       И король не рвался в боги, а министры - в короли.

28 Серпень 2008, 17:46:07
Відповідь #986
Offline

Lord

Глобал Модератор

Offline Lord

  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 4647
  • Карма: +151/-28
  • Дякую
  • Сказав: 171
  • Отримав: 144
  • социально адаптированный псих
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Гм... С таким подходом как у Рогозина звание "гражданин России" будет чем-то вроде балахона прокаженного. "Этих впускать нельзя, а то танки приедут"...

28 Серпень 2008, 17:49:28
Відповідь #987
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
оті добре... Росія визначилася зі своїми головними ворогами - білі мєдвєді (а чого це вони не бурі, як символ "ЄдиноїРосії"??? обурєлі??), масаї і омериганці...
зоо-негро-американофобія....
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

28 Серпень 2008, 17:51:14
Відповідь #988
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Гм... С таким подходом как у Рогозина звание "гражданин России" будет чем-то вроде балахона прокаженного. "Этих впускать нельзя, а то танки приедут"...
А я ж і кажу - скоро на російський паспорт перестануть спочатку ставити візи, а потім будуть давати просто в морду...

про всяк випадок перестану-ка я за кордоном спілкуватися російською, хоч і відрізняють на слух різницю між "руською" і "російською", але всьо-таки...
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

28 Серпень 2008, 22:27:45
Відповідь #989
Offline

Nyarlathotep


Offline Nyarlathotep

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 5188
  • Країна: 00
  • Карма: +152/-32
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 2
    • Перегляд профілю
2. 2006 чи 2007 рік, теж ЧЕрвоне Море, Дахаб (село-селом, але - Мекка дайверів, бо там є БлюХол) Араб: - Вере ю фром? (це всі у всіх цікавлться, це нормально) Раша? Владімір Путін? Я: - но, Юкрейн А: - О, Юкрейн!!! Чевченко!!!!

Шева уже легенда. :) У меня был случай - познакомился с американцем, когда сказал, что из Украины, то он спросил - "Это у вас делают самые большие самолеты - AN-225 Mrija?"
Так что на туристов я бы не стал списывать. :) Люди ТВ смотрят - дискавери и пр.

Форум Краматорська

Re: Если завтра война с Россией...
« Відповідь #989 : 28 Серпень 2008, 22:27:45 »