Форум Краматорська

  • 26 Квітень 2024, 00:19:43
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: УПА  (Прочитано 84022 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

15 Жовтень 2008, 09:53:36
Відповідь #330
Offline

Maori


Offline Maori

  • *
  • Посетитель
  • Повідомлень: 86
  • Карма: +4/-1
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 2
  • Alea jacta est
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Сам зі Львіської області... недалеко так від Львова можу "покормитися".... :D

Форум Краматорська

Re: УПА
« Відповідь #330 : 15 Жовтень 2008, 09:53:36 »

15 Жовтень 2008, 09:59:49
Відповідь #331
Offline

ArtD


Offline ArtD

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 8950
  • Країна: 00
  • Карма: +135/-43
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 8
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
опа... а я думав останнім краматорчанином із заходу був мій двоюрідний брат ))) і той назад повернувся ))
А правда вещь хорошая, да только позабытая

15 Жовтень 2008, 10:04:17
Відповідь #332
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
AntZ: цілком я вже майже зрозумів, що тут спілкуються люди, які і близько не знають навіть духу Західної України.... не знають її людей і культури.... сумно ((( москалі одним словом )))) :lol:
і шо?
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

15 Жовтень 2008, 10:11:27
Відповідь #333
Offline

YourOK


Offline YourOK

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 5273
  • Карма: +116/-45
  • Дякую
  • Сказав: 25
  • Отримав: 13
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Меньше будешь в интернете - здоровее будут дети!

15 Жовтень 2008, 10:16:44
Відповідь #334
Offline

Maori


Offline Maori

  • *
  • Посетитель
  • Повідомлень: 86
  • Карма: +4/-1
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 2
  • Alea jacta est
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
І нічего.... пуста розмова значить.... хто кого сцилками перекидає ото і всьо  :lol:

З.І. ну то і ладно.... цілком нормальна тема: кожен може удосконалити своє красномовство.... головне не флудіть багато  )))

З повагою, Maori :D

15 Жовтень 2008, 10:22:31
Відповідь #335
Offline

ArtD


Offline ArtD

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 8950
  • Країна: 00
  • Карма: +135/-43
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 8
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
"Эта книга В.Полищука появилась в закрытой бандеровцами днепропетровской "Новой газете" еще в начале 1996 года. "

дальше можно не читать ;о))
А правда вещь хорошая, да только позабытая

15 Жовтень 2008, 10:23:38
Відповідь #336
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
Во время массовой расправы над жителями села Вербы Вербовского района бандеровцы замучили и кинули в колодец 12 человек...
О!!! Знайшов!!!!! +))
ну як же без нього, цього "хвакту", вже років з 5 жодна стаття про "звєрства" не обходиться!
так от.. НЕ БУЛО такого.
НІХТО в селі Верба (нині Дубеньского району Рівненської області) про такий випадок не чув і  не знає.
От про тіла мертвих оунівців, регулярно складені прям на вулиці біля відділку НКВС - пам’ятають... а про 12 трупів в колодці - нє...
ЧОМУ?
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

15 Жовтень 2008, 10:37:18
Відповідь #337
Offline

SidorOV


Offline SidorOV

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 3442
  • Країна: 00
  • Карма: +78/-10
  • Дякую
  • Сказав: 2
  • Отримав: 19
  • "Нужно понимать всю глубину наших глубин" (с) ДМБ
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
http://hghltd.yandex.net/yandbtm?url=http%3A%2F%2Fwww.zaistinu.ru%2Farticles%2F%3Faid%3D403&text=%D3%CF%C0

YourOK, Вы заголовок сайта читали?

Цитувати
...И обязательно нужно знать, помнить и не забывать, что было крещение Руси, а не крещение Украины. Киев - это второй Иерусалим и мать русских городов. Киевская Русь была вместе с великой Россией. Киев без великой России и в отдельности от России немыслим ни в каком и ни в коем случае.

На выходе имеем: Украина - не крещёная. И совершенно немыслима "в отдельности от России".
Иными словами, - "Украина - это даже не государство" (с) В.В.Путин.
Простите, но дальше я эту срань читать не стал.
Никогда не стой на месте! Ищи новые тупики!

15 Жовтень 2008, 17:22:21
Відповідь #338
Offline

She


Offline She

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 7218
  • Карма: +316/-46
  • Дякую
  • Сказав: 1028
  • Отримав: 327
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
тут спілкуються люди, які і близько не знають навіть духу Західної України.... не знають її людей і культури.... сумно (((
Дух людей Західної України...
Що це?
У чому відмінності?
Скажіть, тоді знатимемо. Хоч трішки...
Може, вам буде не так сумно...

15 Жовтень 2008, 20:07:09
Відповідь #339
Offline

myxa


Offline myxa

  • ***
  • Постоялец
  • Повідомлень: 538
  • Карма: +22/-2
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
то є всюдисущий дух Інтегрального націоналізму, одвічний антагоніст прізрака Комунізма, що й досі ходить землями Лівобережжя. :shock:
Мы направляем свои машины к центру Земного ядра

16 Жовтень 2008, 12:40:15
Відповідь #340
Offline

YourOK


Offline YourOK

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 5273
  • Карма: +116/-45
  • Дякую
  • Сказав: 25
  • Отримав: 13
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
На выходе имеем: Украина - не крещёная. И совершенно немыслима "в отдельности от России".

имхо тут речь не о государствах и границах... сайт ить религиозный... а вера границ не знает... здесь вроде как об этом...   

НО тема вроде про другое...

хотелось найти про в/у героев, а нашел про головорезов, зверски уничтожающих СВОЁ мирное население... или это не о них? 
Меньше будешь в интернете - здоровее будут дети!

16 Жовтень 2008, 12:47:33
Відповідь #341
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
а нашел про головорезов, зверски уничтожающих СВОЁ мирное население...
ще раз - щонайменше один з перерахованних "фактів" - 100% БРЕХНЯ. Я перевіряв. Особисто. Опитував свідків.
(один із свідків - наш спільний знайомий, до речі. ЙОМУ-то ти віриш, нє??)
НЕ БУЛО ТАКОГО.
Яка тоді ціна іншим перерахованим "фактам"?
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

16 Жовтень 2008, 13:38:40
Відповідь #342
Offline

YourOK


Offline YourOK

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 5273
  • Карма: +116/-45
  • Дякую
  • Сказав: 25
  • Отримав: 13
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
ну раз общий знайомий...
хотя обо всем знать тоже ведь нельзя... это ж было не в одном селе/городе...
 
Меньше будешь в интернете - здоровее будут дети!

16 Жовтень 2008, 13:43:56
Відповідь #343
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
а я і не кажу про ВСЬО
я кажу про конкретний, в кожному подібному опусі цитуємий "хвакт":
Цитувати
Во время массовой расправы над жителями села Вербы Вербовского района бандеровцы замучили и кинули в колодец 12 человек...
місце - конкретніше нікуди...
Але ніхто в цьому селі такого не знає і не пам’ятає
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

16 Жовтень 2008, 19:34:57
Відповідь #344
Offline

SidorOV


Offline SidorOV

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 3442
  • Країна: 00
  • Карма: +78/-10
  • Дякую
  • Сказав: 2
  • Отримав: 19
  • "Нужно понимать всю глубину наших глубин" (с) ДМБ
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
имхо тут речь не о государствах и границах... сайт ить религиозный... а вера границ не знает... здесь вроде как об этом...   

Ну, по-перше, це ще дивлячись яка віра. :o Бо вона іноді знаходиться за межами здорового глузду.
По-друге, я хрещений. Я вірю в Бога. Але я не вірю таким його "служителям", котрі ТАК відносяться до моєї держави. Досить згадати, як останнім часом церква активно намагається впливати на політичний вибір громадян та малює на іконах(!) Бог зна шо. Тому в мене доволі упереджена думка до змісту цього сайту. І я вважаю це розумним.
По-третє, не треба забувати, що то була ВІЙНА. Котра сама по собі - річ брудна, страшна, мерзотна і вщент жорстока. І на ній досить важко (а найчастіше - зовсім неможливо) зберегти глузд і гідність. Так же як і не перетнуть межу справедливості.
Тому я вважаю, що там було все: і подвиг, і хоробрість, і відвага, і мужність, і боязкість, і брехня, і підлість, і зрада, і несамовите горе... з обох боків.
А роздивлятись війну тільки з однією точки зору КПРС "наш разведчик - іх шпійон" (або "я один - Дартаньян, а ви всє п****си"), я думаю, може лише прищавий юнак з гіпертрофованим відчуттям справедливості, або просто дурень.
Звісно, і серед УПА (на мою думку) були і справжні патріоти своєї батьківщини, і запеклі головорізи-злочинці, для яких головне було відчуття безкарності за свої звірства, або відверті мародери. Були і "заслані казачки" від НКВС, які під виглядом бійців гвалтували та вбивали невинних людей, і були люди, котрі оставили свою родину заради свободи своїх синів. Були і нацики, які мріяли "вичистити українську кров", і антисеміти з симітами. Там були всі. В одному котлі. І малювати їх всіх однім кольором, це.... безглуздо. Як на мене.
Треба розібратися, а ні чіпляти ярлики, як в часи СРСР.
Та епоха вже минула. Це тоді був час, коли ми всі "в єдіном поривє" вірили кожному слову з трибуни. Всі кругом - козли і враги, тільки ми - правильні. І всі хто не з нами - той проти нас. (до речі - в Росії досить багато і досі так вважає). І білогвардійці були суцільними підступним сволачами, які знущалися з народу. А потім раптом з*ясувалось, що все зовсім не так. І не такі вже ми правильні, бо весь світ радується сьогоденню, а ми живемо як, вибачаюсь, свині в колгоспі - по яйця в багнюці. І ще й радіємо цьому! І нічого нам не світить, бо ми звернули з нормального шляху розвитку десь в 1917, а весь світ пішов далеко вперед. І все що нам казали наші "отци-комуністи" - повне лайно, бо влада жила зовсім не так, як народ і не по тим законам. І білогвардійці були не менш, а часто-густо навіть більш шляхетні люди, ніж комуняки. І вмирали вони те ж "За Росію"... До речі, така метаморфоза з білими вас не чіпає, ні? А то дуже нагадує наш випадок з УПА...
Я вважаю, що зважена точка зору - основа правильного осмислення відбувшихся подій. І то шо нам вішали лапшу на вуха протягом 74 років(!), для мене був досить важливий урок. Одним словом - "цим людям вірити НЕ МОЖНА". І я більш не повірю ніколи. Поки мені не доведуть це безперечно.
Поки що - в них не дуже виходить:
1)
ще раз - щонайменше один з перерахованних "фактів" - 100% БРЕХНЯ. Я перевіряв. Особисто. Опитував свідків.
НЕ БУЛО ТАКОГО.
2) Я для себе не можу з*ясувати, чому там, де нібито "звірствували бендерівці", їх так шанують.... Як на мене - це НЕМОЖЛИВО.
YourOK, спробуйте представити собі, що хтось "поганий", або ціла група "поганих хлопців", раптом вирішила провести в Краматорську парад пам*яті поліцаям, та іншим, хто перейшов на бік фашистів... Це взагалі - можливо? Та нікому таке безглуздя й на думку не спаде! А вшанувати пам*ять поліцая, котрий вбивав краматорчан?
То чому ТАМ нібито проводяться такі паради? Можете відповісти?
Никогда не стой на месте! Ищи новые тупики!

Форум Краматорська

Re: УПА
« Відповідь #344 : 16 Жовтень 2008, 19:34:57 »