Форум Краматорська

  • 16 Квітень 2024, 19:46:37
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: 65-й Річниці УПА присвячуєтся  (Прочитано 31858 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

15 Жовтень 2007, 13:18:50
Відповідь #45
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
Просто не стоит говорить как сильно местные поддерживали УПА.
звіздєц... про толстолобіків ігноріровал?

звідки знаєш, шо "нє сільно поддєржівалі"? А чому зараз у КОЖНОМУ селі стоїть пам*ятник "Воїнам УПА"?
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

Форум Краматорська

Re: 65-й Річниці УПА присвячуєтся
« Відповідь #45 : 15 Жовтень 2007, 13:18:50 »

15 Жовтень 2007, 13:24:40
Відповідь #46
Offline

STArS


Offline STArS

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1318
  • Країна: 00
  • Карма: +17/-63
  • Дякую
  • Сказав: 3
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
"Ничто не вечно под луной кроме..." МЫ уже обсуждали с Вами Антз и источники моей информации и памятники в селах,и как долго они стоят...короче как говорил терминатор ( :D) Я устал я ухожу
Жизнь стоит того чтобы не быть сволочью

15 Жовтень 2007, 13:42:34
Відповідь #47
Offline

Аллергия


Offline Аллергия

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 4250
  • Карма: +480/-333
  • Дякую
  • Сказав: 355
  • Отримав: 755
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Схоже, за харчовим питанням забули про суть розмови.

А майже кожен з респондентів пише виключно з позиції сучасного світобачення: "Ах, насіліє! Ах, убійство прогрессивних советских интеллигентов" тощо. Пробачте, а як щодо більш автентичного сприйняття? Так, насильство, так, вбивства. А що, не було причин для цього.
Більш помірковані (інтелігентні) форми боротьби за незалежність на Україні просто захлинулися кров'ю.
1. Центральнв Рада офіційно проводила референдум з цього приводу, офіційно намагалася встановити дипломатичні контакти спочатку з Тимчасовим Урядом, пізніше - з Совєтами. Їх відправили - нах.
2. "Листопадовий зрив" (коли українці оголосили про скасування польського уряду) у Львові пройшов мирним шляхом. Але Антанта не посоромилася прнести Польщу назад практично на багнетах.
3. Офіційно було прийнято історичний Акт злуки (об'єднання) двох чкстин. Майже через 300 років після Андрусівської угоди.
4. Офіційно діяли державні установи. Приймалися закони (універсали), відправлялися дипломатичні міссії, була сформована власна армія (з відновленням козацтва) і уряд (до складу котрого увійшли представники кількох партій). І, зауважте, без насильства та примусу. Якою була реакція? Падавить контрревалюцию! Створюється альтернативна УНР зі столицею у Харкові. Іпочинається наступ з усіх боків: північ, схід - більшовики, південь - білогвардійці на чолі з Врангелем, захід - Польща з Антантою.
5. Апофеоз картинки - бій під Крутами, коли жменька юнаків (в основному студентів) за власним бажанням (без примусової мобілізації) тримали близько 10 годин наступ більшовиків на Київ. Мета - щоб уряд ЦР встиг підписати угоду з Австро-Угорщиною. Завважте, на чолі юнаків був той самий Є. Коновалень (герой Українських Січовиків і пізніше УПА). Як ви думаєте, що він мав відчувати, коли виводив з оточення залишки хлопців, залишаючи за собою трупи розстріляних студентів - можливо, найталановитішої молоді столиці? А потім цих юнаків більшовики не дозволяли ховати більше тижня, і місцеві селяни потай, ночами, виносили їхні трупи.

І після цього, ви думаєте, у українських патріотів залишилися ілюзії щодо методів боротьби?

Ну, може, я дещо різкувато, але це у Ваш бік, шановний  STArS
Я то, что я есть. И я говорю, что я думаю (цит.)

15 Жовтень 2007, 13:49:25
Відповідь #48
Offline

loser


Offline loser

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 438
  • Країна: 00
  • Карма: +15/-10
  • Дякую
  • Сказав: 37
  • Отримав: 6
    • Перегляд профілю
Кормить красноармейца мать не могла = уж больно далеко от радного дома они освобождали (захватывали ).
Цитувати
сцуко из-за их праздничного шествия, вчера полкрещатика и майдан перекрыли  
А ты там живеш или работаеш ? Вродебы пора за эти годы привыкнуть . Кто там только не перекрывал . :D

ездил туды...да первый раз попал когда майдан перекрыт быд...правда не часто там был...
"Твои духи ,с которыми ты все время общаешься, что они думают обо мне?"»

You'll never change what's been and gone

15 Жовтень 2007, 13:51:20
Відповідь #49
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
МЫ уже обсуждали с Вами Антз и источники моей информации
і шо? значить, Ви мене не вразили своїми знаннями і "істочніками"... Я хіба маю вас, однакових, з однаковими доводами- ВСІХ запам*ятовувати?
нафік треба

Цитувати
и памятники в селах,и как долго они стоят...
по*бать, довго чи ні
головне- СТОЯТЬ
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

15 Жовтень 2007, 13:52:56
Відповідь #50
Offline

Аллергия


Offline Аллергия

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 4250
  • Карма: +480/-333
  • Дякую
  • Сказав: 355
  • Отримав: 755
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
"Ничто не вечно под луной кроме..." МЫ уже обсуждали с Вами Антз и источники моей информации и памятники в селах,и как долго они стоят...короче как говорил терминатор ( :D) Я устал я ухожу

Традиційний пассаж, коли більше сказати нічого.
Я то, что я есть. И я говорю, что я думаю (цит.)

15 Жовтень 2007, 14:48:39
Відповідь #51
Offline

STArS


Offline STArS

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1318
  • Країна: 00
  • Карма: +17/-63
  • Дякую
  • Сказав: 3
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
МЫ уже обсуждали с Вами Антз и источники моей информации
і шо? значить, Ви мене не вразили своїми знаннями і "істочніками"... Я хіба маю вас, однакових, з однаковими доводами- ВСІХ запам*ятовувати?
нафік треба
Вы меня тоже особо не "вразили". Я уважаю Вас почему то больше чем Вы меня,и за это ещё сильней уважаю себя
Жизнь стоит того чтобы не быть сволочью

15 Жовтень 2007, 15:13:29
Відповідь #52
Offline

СВ


Offline СВ

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 4683
  • Карма: +137/-36
  • Дякую
  • Сказав: 1
  • Отримав: 80
    • Перегляд профілю
Вот интересно, до каких пор этот вопрос будет "будоражить" отдельные умы. Ну ладно витренковцы и симоненковцы - против. Ну а другие, чем не довольны. УПА, Красная Армия, Белые, Красные... История уже расставила всё по местам. Разбойники и бандиты были в рядах войск всегда. Ещё с доисторических времён. Одни воевали за территории и еду, защтщали свой кров, а некоторые просто убивали и наслаждались этим. Но основная часть воевала, по приказу, по велению сердца, из чуства самосохранения... При этом общество всегда выделяло, отмечало, ставило памятники воинам.  И какая разница, из каких источников взяты факты.

15 Жовтень 2007, 15:31:59
Відповідь #53
Offline

atiKram


Offline atiKram

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 475
  • Країна: 00
  • Карма: +22/-11
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Основа всякого партизанського руху МИРНЕ НАСЕЛЕННЯ. так що вам хтось буде розповідати про "зверства притів мірного насєлєнія" - невірте, бо якщо таке б справді було, то була б смерть партизнського руху".
STArS:
Цитувати
-Вранье ибо населения Западной Украины не очень охотно делилось провизией с УПА

Вранье ? т.е. Вы хотите сказать, что бандеровцы в подмосковных или тамбовских лесах действовали бы
с таким же успехом, как  и в Карпатах?

STArS
Цитувати
Я уважаю Вас почему то больше чем Вы меня,и за это ещё сильней уважаю себя

И стоило влазить в эту тему, чтобы свести все к банальному "ты меня уважаешь?"
Вы можете внятно ответить, почему на Ваш взгляд, НКВД-ист, стреляющий своей жертве в затылок, лучше бандеровца, стреляющего "в спину" ?
Или вы считаете, что убивали только бандеровцы, а НКВД & РККА пришли , чтобы сеять разумное , доброе, вечное,
а если и убивали, то не больно, в строгом соответствии с демократическими и общечеловеческими ценностями ?

15 Жовтень 2007, 15:35:09
Відповідь #54
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
Вы меня тоже особо не "вразили".
так я ж не вимагаю від когось - "а помнітє МЕНЯ?? меня-то помнітє, ми ото з Вами..." і не тяну ручку догори з першої парти...

Цитувати
Я уважаю Вас почему то больше чем Вы меня
ну дик йопт...

ні, шановний, в мене - от ЧЕСНО!! - нема якоїсь там неповаги до Вас... Ну з яких дєлов??? Ну шось ВИ мені колись розповідали - ну вибачте, я не запам*ятав... Не ображайтесь.... Не стєсняйтесь нагадать +)))
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

15 Жовтень 2007, 15:44:49
Відповідь #55
Offline

STArS


Offline STArS

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1318
  • Країна: 00
  • Карма: +17/-63
  • Дякую
  • Сказав: 3
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Основа всякого партизанського руху МИРНЕ НАСЕЛЕННЯ. так що вам хтось буде розповідати про "зверства притів мірного насєлєнія" - невірте, бо якщо таке б справді було, то була б смерть партизнського руху".
STArS:
Цитувати
-Вранье ибо населения Западной Украины не очень охотно делилось провизией с УПА

Вранье ? т.е. Вы хотите сказать, что бандеровцы в подмосковных или тамбовских лесах действовали бы
с таким же успехом, как  и в Карпатах?

STArS
Цитувати
Я уважаю Вас почему то больше чем Вы меня,и за это ещё сильней уважаю себя

И стоило влазить в эту тему, чтобы свести все к банальному "ты меня уважаешь?"
Вы можете внятно ответить, почему на Ваш взгляд, НКВД-ист, стреляющий своей жертве в затылок, лучше бандеровца, стреляющего "в спину" ?
Или вы считаете, что убивали только бандеровцы, а НКВД & РККА пришли , чтобы сеять разумное , доброе, вечное,
а если и убивали, то не больно, в строгом соответствии с демократическими и общечеловеческими ценностями ?

А в лесах Амазонки ещё хуже....это что показатель
Не в одном из постов не защищал ни НКВД ни РККА.
Это не банальное "Ты меня уважаешь" -просто не пойму почему  мне  пытаются нагрубить.
Жизнь стоит того чтобы не быть сволочью

15 Жовтень 2007, 15:49:57
Відповідь #56
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
фууууххх....
ну так будьте так ласкаві ЩЕ РАЗ навести джерела Вашої впевненності в тому, що "Вранье ибо населения Западной Украины не очень охотно делилось провизией с УПА"
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

15 Жовтень 2007, 15:58:16
Відповідь #57
Offline

STArS


Offline STArS

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1318
  • Країна: 00
  • Карма: +17/-63
  • Дякую
  • Сказав: 3
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Я полдетсва провел на Западной Украине-воочию видел места где закапывалась кортошка в лесу,чтобы ниодна из воюющих сторон не пришла и не "попросила" поделиться,тем самым обрекая на голодную смерть всю семью, видел дома в которых были растреляны семьи только за то что старший сын красноармеец. Говорил с ЖИВЫМИ свидетелями тех действий...
Хотя я не в коей мере не оправдываю красноармейцев, раскулачивали и "воспитывали кровью" они так же...
Жизнь стоит того чтобы не быть сволочью

15 Жовтень 2007, 16:25:52
Відповідь #58
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
Я полдетсва провел на Западной Украине-воочию видел места где закапывалась кортошка в лесу,чтобы ниодна из воюющих сторон не пришла и не "попросила" поделиться,тем самым обрекая на голодную смерть всю семью, видел дома в которых были растреляны семьи только за то что старший сын красноармеец. Говорил с ЖИВЫМИ свидетелями тех действий...
аналогічно
далі шо?

Цитувати
Хотя я не в коей мере не оправдываю красноармейцев, раскулачивали и "воспитывали кровью" они так же...
але вони зараз - в фаворі, дзвенять медалями на парадах....
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

15 Жовтень 2007, 16:38:10
Відповідь #59
Offline

SidorOV


Offline SidorOV

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 3442
  • Країна: 00
  • Карма: +78/-10
  • Дякую
  • Сказав: 2
  • Отримав: 19
  • "Нужно понимать всю глубину наших глубин" (с) ДМБ
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Там, про Нюрнберг щось було сказано...
Вибачте, але мені теж цікаво. :)
Stars, скажіть, будь ласка, прямо - у Вас лінки є на ці факти? (Стосовно Нюрнберга, де засуджено діяльність УПА)
Никогда не стой на месте! Ищи новые тупики!

Форум Краматорська

Re: 65-й Річниці УПА присвячуєтся
« Відповідь #59 : 15 Жовтень 2007, 16:38:10 »