Форум Краматорська

  • 27 Квітень 2024, 05:53:32
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Подача заявления на единый налог на 2012 год  (Прочитано 50950 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

24 Липень 2012, 16:32:58
Відповідь #135
Offline

Табра


Offline Табра

  • Дякую тобі Боже, що я не москаль!!!
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 3359
  • Країна: ua
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 804
  • Отримав: 1072
  • ТАК! ПНХ...
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Третья группа СПД на едином налоге платит 5% от совокупного дохода, т.е. от поступления (прихода) на расчетный счет или в кассу. Каким образом на Ваш счет приходят взносы ЕСВ?!

292.10. Не є доходом суми податків і зборів, утримані (нараховані) платником єдиного податку під час здійснення ним функцій податкового агента, а також суми єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, нараховані платником єдиного податку відповідно до закону.

А это следует понимать так, что все удержания (начисления) налогов,взносов из/на заработную плату НАЕМНЫХ СОТРУДНИКОВ, если они есть в наличии, не включаются в совокупный доход для обложения 5%.

Женщина может любить так, как будто никогда не уйдет. Но может наступить такой день, уйдет так, будто вовсе и не любила…......

Форум Краматорська

Re:Подача заявления на единый налог на 2012 год
« Відповідь #135 : 24 Липень 2012, 16:32:58 »

24 Липень 2012, 21:01:01
Відповідь #136
Offline

danser


Offline danser

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 285
  • Країна: 00
  • Карма: +17/-0
  • Дякую
  • Сказав: 24
  • Отримав: 6
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Я в 3-й группе на 5%, плачу такие налоги , до 20 каждого месяца ЕСВ, раз в квартал, в течении 40 дней подача в наложку декларация за квартал и в течении 50 дней провести оплату тех самых 5%, что зашли на счет.
Слава Украине !!!

25 Липень 2012, 09:35:22
Відповідь #137
Offline

Знойный ноябрь


Offline Знойный ноябрь

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 468
  • Країна: ly
  • Карма: +3/-1
  • Дякую
  • Сказав: 102
  • Отримав: 37
  • Когда больше нельзя терпеть состояние дел
    • Перегляд профілю
А это следует понимать так, что все удержания (начисления) налогов,взносов из/на заработную плату НАЕМНЫХ СОТРУДНИКОВ, если они есть в наличии, не включаются в совокупный доход для обложения 5%.

Хорошо. Еще вопрос: нужно ли учитывать в облагаемый 5% доход проценты, которые начисляются банком на
текущей счет ФЛП за пребывания на нем средств?
Интересно, что с наступлением брачного периода поведение саламандры меняется

25 Липень 2012, 10:35:28
Відповідь #138
Offline

Табра


Offline Табра

  • Дякую тобі Боже, що я не москаль!!!
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 3359
  • Країна: ua
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 804
  • Отримав: 1072
  • ТАК! ПНХ...
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
я бы учитывала проценты банка на остаток - это тоже доход, пусть и не по основному виду деятельности.

Кстати, сегодня в 13-00 семинар в конференц-зале ТПП именно для всех-всех на едином налоге - и СПД и предприятия. Стоимость 50,00 грн.
Женщина может любить так, как будто никогда не уйдет. Но может наступить такой день, уйдет так, будто вовсе и не любила…......

25 Липень 2012, 18:54:38
Відповідь #139
Offline

danser


Offline danser

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 285
  • Країна: 00
  • Карма: +17/-0
  • Дякую
  • Сказав: 24
  • Отримав: 6
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
я бы учитывала проценты банка на остаток - это тоже доход, пусть и не по основному виду деятельности.

А...... обслуживание счета относить на расходы? За КлиентБАнк ведь я плачу?
Слава Украине !!!

25 Липень 2012, 20:24:18
Відповідь #140
Offline

Табра


Offline Табра

  • Дякую тобі Боже, що я не москаль!!!
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 3359
  • Країна: ua
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 804
  • Отримав: 1072
  • ТАК! ПНХ...
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
А...... обслуживание счета относить на расходы? За КлиентБАнк ведь я плачу?
Конечно относить. И за платежные поручения (если есть), тоже.
Кстати, интересную (но неприятную) информацию узнала на семинаре: по мнению ГНА "пополнение собственными обортными средствами на расчетный счет" является доходом для единщиков!!!!
Чи включаються до доходу ФОП - платника ЄП власні кошти, внесені на розрахунковий рахунок, який відкрито для здійснення підприємницької діяльності?
Коротка відповідь : Власні кошти, внесені на розрахунковий рахунок, який відкрито для здійснення підприємницької діяльності, включаються до доходу фізичної особи – підприємця – платника єдиного податку.
Повна відповідь : Згідно з п.292.1 ст.292 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) доходом платника єдиного податку для фізичної особи - підприємця є дохід, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі, визначеній пунктом 292.3 цієї статті. При цьому до доходу не включаються отримані такою фізичною особою пасивні доходи у вигляді процентів, дивідендів, роялті, страхові виплати і відшкодування, а також доходи, отримані від продажу рухомого та нерухомого майна, яке належить на праві власності фізичній особі та використовується в її господарській діяльності. Відповідно до норм Інструкції про порядок відкриття, використання і закриття рахунків у національній та іноземних валютах, затвердженої постановою Правління Національного банку України від 12 листопада 2003 року №492 (далі - Інструкція) поточні банківські рахунки для фізичних осіб - резидентів поділяються на: поточні рахунки фізичних осіб - підприємців, які відкриваються для здійснення підприємницької діяльності та поточні рахунки фізичних осіб, які не є підприємцями. Тобто, власні кошти, внесені на розрахунковий рахунок, який відкрито для здійснення підприємницької діяльності, включаються до доходу фізичної особи – підприємця – платника єдиного податку.

И еще,
...Еще вопрос: нужно ли учитывать в облагаемый 5% доход проценты, которые начисляются банком на
текущей счет ФЛП за пребывания на нем средств?
не включаются проценты, см. выше.
Женщина может любить так, как будто никогда не уйдет. Но может наступить такой день, уйдет так, будто вовсе и не любила…......

25 Липень 2012, 21:25:07
Відповідь #141
Offline

Знойный ноябрь


Offline Знойный ноябрь

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 468
  • Країна: ly
  • Карма: +3/-1
  • Дякую
  • Сказав: 102
  • Отримав: 37
  • Когда больше нельзя терпеть состояние дел
    • Перегляд профілю
А...... обслуживание счета относить на расходы? За КлиентБАнк ведь я плачу?
Конечно относить. И за платежные поручения (если есть), тоже.

А вот это интересно. Мне мой инспектор сказала что банковские коммиссии за что бы то ни было, в том числе и за обслуживание счета нельзя считать расходом - типа, подразумавается - а кто вас заставляет пользоваться банковскими услугами? Пользуетесь - значит ваше личное дело, какой расход? Он же не связан непосредственно с вашей предпринимательской деятельностью - по аналогии с процентами, которые не учитываются, поскольку это пассивный доход.
Так точно и банковские комиссии - это пассивный расход.
Интересно, что с наступлением брачного периода поведение саламандры меняется

25 Липень 2012, 21:46:25
Відповідь #142
Offline

Табра


Offline Табра

  • Дякую тобі Боже, що я не москаль!!!
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 3359
  • Країна: ua
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 804
  • Отримав: 1072
  • ТАК! ПНХ...
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
если речь идет о едином налоге, то о каких расходах вообще идет речь? А если мы ведем речь об общей системе налогообложения, то это другое дело....
Чи включається до складу ВВ ФОП сума витрат на розрахунково-касове обслуговування рахунку ФОП в установі банку?
Коротка відповідь : Суми коштів, сплачені платником податку на користь банку за надані послуги з розрахунково-касового обслуговування, пов’язані з веденням господарської діяльності (відкриття, закриття, переоформлення рахунків, відкритих безпосередньо на фізичну особу – підприємця, надання виписок з рахунків тощо), включаються до складу валових витрат такого платника податку.
Повна відповідь : Відповідно до ст.13 Декрету Кабінету Міністрів України від 26 грудня 1992 року №13-92 “Про прибутковий податок з громадян” із змінами і доповненнями, до складу витрат, безпосередньо пов'язаних з одержанням доходів, належать витрати, які включаються до складу валових витрат виробництва (обігу) згідно з Законом України від 28 грудня 1994 року №334/94-ВР "Про оподаткування прибутку підприємств", із змінами і доповненнями (у редакції Закону України від 22 травня 1997року №283/97-ВР (далі - Закон). Згідно з пп. 5.2.1 п. 5.2 ст. 5 Закону до складу валових витрат відносяться суми будь-яких витрат, сплачених (нарахованих) протягом звітного періоду у зв'язку з підготовкою, організацією, веденням виробництва, продажем продукції (робіт, послуг) і охороною праці. Відповідно до п. 1.37 ст. 1 Закону України від 5 квітня 2001 року № 2346-III „Про платіжні системи та переказ коштів в Україні” із змінами та доповненнями, розрахунково-касове обслуговування - послуги, що надаються банком клієнту на підставі відповідного договору, укладеного між ними, які пов’язані з переказом коштів з рахунку (на рахунок) цього клієнта, видачею йому коштів у готівковій формі, а також здійсненням інших операцій, передбачених договором. Отже, проведення банками розрахунково-касового обслуговування клієнтів вважається наданням послуг, що здійснюються на платній основі. Таким чином, суми коштів, сплачені платником податку на користь банку за надані послуги з розрахунково-касового обслуговування, пов’язані з веденням господарської діяльності (відкриття, закриття, переоформлення рахунків, відкритих безпосередньо на фізичну особу – підприємця, надання виписок з рахунків тощо), включаються до складу валових витрат такого платника податку.
Женщина может любить так, как будто никогда не уйдет. Но может наступить такой день, уйдет так, будто вовсе и не любила…......

25 Липень 2012, 21:49:56
Відповідь #143
Offline

danser


Offline danser

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 285
  • Країна: 00
  • Карма: +17/-0
  • Дякую
  • Сказав: 24
  • Отримав: 6
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Кстати, сегодня в 13-00 семинар в конференц-зале ТПП именно для всех-всех на едином налоге - и СПД и предприятия. Стоимость 50,00 грн.
А за семинар затраты куда относить?
Слава Украине !!!

25 Липень 2012, 21:58:21
Відповідь #144
Offline

Табра


Offline Табра

  • Дякую тобі Боже, що я не москаль!!!
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 3359
  • Країна: ua
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 804
  • Отримав: 1072
  • ТАК! ПНХ...
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
А за семинар затраты куда относить?
Вы проверяете мои знания или как? Повторяю, в этой ветке форума рассматриваем все вопросы, касающиеся ЕДИНОГО налога. А значит никакие расходы никуда не относятся.
Другой вопрос, что в отчете 1ДФ обязательно нужно будет отразить эту сумму (код 157, кажется), чтобы не заработать штраф в 510,00 грн.  :o
Женщина может любить так, как будто никогда не уйдет. Но может наступить такой день, уйдет так, будто вовсе и не любила…......

26 Липень 2012, 08:17:57
Відповідь #145
Offline

danser


Offline danser

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 285
  • Країна: 00
  • Карма: +17/-0
  • Дякую
  • Сказав: 24
  • Отримав: 6
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Еще раз пожалуйста.
Я единщик, 3-й категории на 5%, без наемных, виды деятельности "услуги", ни продаж\ни покупок - я как понимаю мне отчете 1ДФ не нужен....или я не прав? :o
Слава Украине !!!

26 Липень 2012, 09:26:14
Відповідь #146
Offline

Табра


Offline Табра

  • Дякую тобі Боже, що я не москаль!!!
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 3359
  • Країна: ua
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 804
  • Отримав: 1072
  • ТАК! ПНХ...
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Еще раз пожалуйста.
Я единщик, 3-й категории на 5%, без наемных, виды деятельности "услуги", ни продаж\ни покупок - я как понимаю мне отчете 1ДФ не нужен....или я не прав? :o
если никаких покупок у физлиц, СПД не производите, то не нужно сдавать 1ДФ. А если хоть по безналу, хоть за наличку что-то приобрели у физ.лица, обязательно включить и сдать отчет 1ДФ. Это же касается и выплат по аренде, и другие выплаты.
Женщина может любить так, как будто никогда не уйдет. Но может наступить такой день, уйдет так, будто вовсе и не любила…......

Форум Краматорська

Re:Подача заявления на единый налог на 2012 год
« Відповідь #146 : 26 Липень 2012, 09:26:14 »