Форум Краматорська

  • 30 Квітень 2024, 01:26:50
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Теми - Краматорський МВ ДРАЦС

Сторінок: 1 2 3 [4]
46
Вже понад рік функціонує Комісія з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації, утворена при Міністерстві юстиції України. Цей відносно новий але дійсно потрібний інститут довів свою ефективність не на словах, а на справі. За час роботи Комісією було скасовано тисячі неправомірних реєстраційних дій. Серед компаній, які вона врятувала, є корпорації зі світовим ім’ям, масштаби капіталу та продукція яких для економіки України мають велике значення.
Але варто зазначити, що Комісія покликана рятувати майно не тільки представників бізнес-спільноти, а і пересічних українців.
Так, з 27 грудня 2016 року по 25 січня 2017 року до комісії Мін’юсту надійшло 24 скарги від киян з приводу незаконного відчуження їх квартир. Також до Мін’юсту поскаржилась компанія «Класика Будівництва» щодо незаконної перереєстрації 52 квартир за тією самою адресою.
Міністерством юстиції України оперативно організовано зустріч з мешканцями, аби перевірити правильність оформлення їх скарг відповідно до чинного законодавства та максимально швидко допомогти постраждалим.
На початку лютого 2017 року відбулось відкрите засідання Комісії, за участю Міністра юстиції Павла Петренка та заступника Міністра юстиції з питань державної реєстрації Павла Мороза, за результатами засідання прийнято рішення, яким законні права власності мешканців квартир було поновлено.
На сьогодні захист права власності – один з ключових напрямів діяльності Міністерства юстиції і немає значення, чи це майно великої корпорації, чи пересічного громадянина, кожен повинен почувати себе безпечно та бути впевненим у тому, що його майно захищене правовою та справедливою державою.

Головне територіальне управління юстиції у Донецькій області

47
Верховна Рада України з прийняттям 21 грудня 2016 року Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні» відтермінувала строк приведення установчих документів неприбуткових організацій у відповідність до норм Податкового кодексу України, а саме до                          01 липня 2017 року.
Звертаємо увагу, що зазначені вимоги поширюються не тільки на громадські об’єднання, а й на творчі спілки та їх місцеві осередки, професійні спілки та їх об’єднання, організації роботодавців та їх об’єднання.
Нагадуємо, що невиконання вимог щодо приведення установчих документів неприбуткових організацій до вимог пункту 133.4 статті 133 Податкового кодексу України та неподання копій таких документів до відповідних органів Державної фіскальної служби України тягне за собою виключення з Реєстру неприбуткових установ та організацій.
Одночасно, згідно Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про громадські об’єднання» статути (положення) громадських організацій, спілок громадських організацій, легалізовані на день введення цього Закону в дію мають бути приведені у відповідність із цим Законом.
Відповідно до статті 36 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» адміністративний збір не справляється за державну реєстрацію зазначених змін у строк, визначений законодавством.
З метою уникнення у травні-червні 2017 року черг та незручностей для представників громадських формувань, Головне територіальне управління юстиції у Донецькій області закликає не зволікати з цим процесом, та забезпечити завчасне внесення змін.

Документи для державної реєстрації подаються у паперовій (особисто заявником або поштовим відправленням) або в електронній формі.
Документи в електронній формі подаються заявником через портал електронних сервісів у порядку, визначеному Міністерством юстиції України в Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи.
У паперовому вигляді документи для державної реєстрації змін щодо громадських формувань
надсилаються:
-   поштовим відправленням на адресу Головного територіального управління юстиції у Донецькій області: 84301, Донецька область, місто Краматорськ, вулиця Ярослава Мудрого, будинок 39/3. У разі подання документів поштовим відправленням справжність підпису заявника на заяві, форма якої затверджена наказом Міністерства юстиції України від                  18 листопада 2016 №3268/5, повинна бути нотаріально засвідчена;

подаються:
-   безпосередньо до державних реєстраторів відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Донецькій області (84301, Донецька область, місто Краматорськ, бульвар Машинобудівників, будинок 32, кабінет 406);
- до місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги області в містах Маріуполь та Краматорськ;
- до центрів надання адміністративних послуг, створених при районних державних адміністраціях та виконавчих органах місцевих рад.
Адреси та контактні данні для подання документів, методичні матеріали з цього приводу доступні за посиланням:
http://ddr.justice-dn.gov.ua/.
Прийом заявників державними реєстраторами управління юстиції здійснюється:
- з понеділка по четвер з 8.00 до 12.00, з 12.45 до 17.00;
- у п’ятницю з 8.00 до 12.00, з 12.45 до 15.45.
Консультації із зазначеного питання можна одержати у телефонному режимі на  прямій «гарячій» телефонній лінії – (06264)4-25-00, яка працює щосереди з 9.00 до 12.00, з 12.45 до 16.00.
Телефон для довідок: (06264)1-74-46.

Відділ державної реєстрації
 друкованих засобів масової інформації
Управління державної реєстрації
Головного територіального
управління юстиції у Донецькій області

48
Прожитковий мінімум – це грошова сума, яка на думку Верховної Ради України, достатня для забезпечення нормальної життєдіяльності громадян. Вона визначається з урахуванням необхідного набору продуктів харчування, мінімального набору непродовольчих товарів та мінімального набору послуг, необхідних для задоволення основних соціальних і культурних потреб особистості. Розмір прожиткового мінімуму встановлюється щорічно в Законі про Державний бюджет, визначається нормативним шляхом у розрахунку на один місяць на одну особу. Окремо розраховується розмір прожиткового мінімуму для тих, хто відноситься до основних соціальних і демографічних груп населення, а саме для дітей віком до 6 років, дітей віком від 6 до 18 років, для працездатних осіб, для осіб, які втратили працездатність. З 1 січня поточного року для працездатних осіб прожитковий мінімум становить 1600 гривень, а, наприклад, для дітей до 6 років – 1355 гривень, для дітей від 6 до 18 років – 1689 гривень. Краматорський міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану

Сторінок: 1 2 3 [4]