Форум Краматорська

  • 25 Квітень 2024, 07:33:17
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Голосування

Поддерживаете ли вы Евромайдан?

Я поддерживаю Евромайдан.
156 (65%)
Я не поддерживаю Евромайдан.
62 (25.8%)
Мне всё равно.
22 (9.2%)

Всього голосів: 234

Автор Тема: Євромайдан | Евромайдан  (Прочитано 862701 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

09 Грудень 2013, 20:45:36
Відповідь #1365
Offline

doom


Offline doom

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 9489
  • Країна: 00
  • Карма: +385/-183
  • Дякую
  • Сказав: 191
  • Отримав: 678
  • ищу дверь в лето
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Увы... с этого все начинается  :( :( :( вроде и повод "святой" - детей побили. Только потом праведный гнев, постепенно из нормальных людей делает их похожих на тех кто бил детей.
Не надо... Есть нормальные люди, есть неадекваты. Не надо их смешивать в одну кучу.

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:


Форум Краматорська

Re: Євромайдан | Евромайдан
« Відповідь #1365 : 09 Грудень 2013, 20:45:36 »

09 Грудень 2013, 20:58:17
Відповідь #1366
Offline

Elfie4ka

Глобал Модератор

Offline Elfie4ka

  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 4272
  • Країна: 00
  • Карма: +211/-24
  • Дякую
  • Сказав: 220
  • Отримав: 79
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Это у нас бывает ... раз в несколько лет .
Относитесь к людям проще ... пройдет месяц - второй и с ими даже можно будеть выпить бутылку - вторую - третью .
я и так как можно проще отношусь. Просто не выдержала.. Мне больно смотреть на эти фото, как и на субботние. У меня в голове не укладывается, как такие действия можно одобрять. Какие-то уроды избили студентов, такие же уроды дрались цепью и били лежачих. Для меня нет разницы, кто из них в форме.
Добрые люди скоро захотят зарезать всех злых, заодно и тех, кто на пути их доброй миссии попадется, и от этого становится страшно.
Не хочу никого клеймить и клеить ярлыки, не хочу спорить, дело ясное, что дело темное. Я не эксперт, чтобы говорить, что эта ассоциация нас выведет в светлое будущее. Если бы не было этих упырей при власти - многие и так бы беспроблемно и ездили, и пользовались всеми благами цивилизации. У нас бы тоже могло быть не хуже. Еще 2 недели назад я сама хотела на майдан, хотела в Европу, хотя нас туда никто не звал, но мне было все равно - уж очень она меня манит, хотелось хоть как-то "прикоснуться". Настолько же неприятен Янукович. Я прекрасно понимала тех, кто там протестует. Но того, что творится сейчас - не понимаю и не могу одобрить  :o
Будь собой. Другие роли уже заняты ©

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:


09 Грудень 2013, 21:01:23
Відповідь #1367
Offline

doom


Offline doom

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 9489
  • Країна: 00
  • Карма: +385/-183
  • Дякую
  • Сказав: 191
  • Отримав: 678
  • ищу дверь в лето
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Но того, что творится сейчас - не понимаю и не могу одобрить
Это о чем?

09 Грудень 2013, 21:12:03
Відповідь #1368
Offline

Ядерный Ангел


Offline Ядерный Ангел

  • Дотошный, мелочный и нудный любитель тишины и прохлады
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 4507
  • Країна: ua
  • Карма: +239/-3
  • Дякую
  • Сказав: 734
  • Отримав: 783
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
с контактиков

Цитувати
Кучма нам показав, що можна жити при поганому президенті.
Ющенко показав, що можна жити без президента.
Янукович показує, що краще жити без президента.
Если ото всех воняет дерьмом-может это ты обосрался????  
                                                                                  
                                Mr. Freeman


Украина-кривое зеркало реальности!

НЕ ОБІЦЯЙ ТОГО, ЧОГО НЕ ЗРОБИШ! (С).

09 Грудень 2013, 21:21:38
Відповідь #1369
Offline

Олександр Ворсін

Глобал Модератор

Offline Олександр Ворсін

  • Україна, Донецька область, місто Краматорськ
  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 16756
  • Країна: ua
  • Карма: +552/-15
  • Дякую
  • Сказав: 13924
  • Отримав: 2813
  • Диванний Революціонер і Кухонний Політолог
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Новини Краматорська і регіону - Kramatorsk.INFO
8 грудня. Рекорд кількості людей на Майдані
Платна та піратська Windows чи безкоштовна та ліцензійна Ubuntu?
https://www.kramatorsk.info/talk/index.php?topic=33262.0

Якщо державний прапор — прапор опору, а державний гімн — пісня протесту, значить країна — окупована.

Мови народу бояться лише окупанти.

09 Грудень 2013, 21:22:41
Відповідь #1370
Offline

Леди Ви


Offline Леди Ви

  • ВІЛЬНИЙ
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2581
  • Країна: ua
  • Карма: +341/-6
  • Дякую
  • Сказав: 3233
  • Отримав: 1187
  • ЩЕ НЕ ВМЕРЛА УКРАЇНИ І СЛАВА, І ВОЛЯ!
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Это у нас бывает ... раз в несколько лет .
Относитесь к людям проще ... пройдет месяц - второй и с ими даже можно будеть выпить бутылку - вторую - третью .
я и так как можно проще отношусь. Просто не выдержала.. Мне больно смотреть на эти фото, как и на субботние. У меня в голове не укладывается, как такие действия можно одобрять. Какие-то уроды избили студентов, такие же уроды дрались цепью и били лежачих. Для меня нет разницы, кто из них в форме.
Добрые люди скоро захотят зарезать всех злых, заодно и тех, кто на пути их доброй миссии попадется, и от этого становится страшно.
Не хочу никого клеймить и клеить ярлыки, не хочу спорить, дело ясное, что дело темное. Я не эксперт, чтобы говорить, что эта ассоциация нас выведет в светлое будущее. Если бы не было этих упырей при власти - многие и так бы беспроблемно и ездили, и пользовались всеми благами цивилизации. У нас бы тоже могло быть не хуже. Еще 2 недели назад я сама хотела на майдан, хотела в Европу, хотя нас туда никто не звал, но мне было все равно - уж очень она меня манит, хотелось хоть как-то "прикоснуться". Настолько же неприятен Янукович. Я прекрасно понимала тех, кто там протестует. Но того, что творится сейчас - не понимаю и не могу одобрить  :o

Шото не в ту сторону Вас повело... :shock:

А разве люди, вышедшие на майданы по всей стране, как-то оправдывают тех, кто избивает ребят в форме на этих фото???

наоборот, всячески им противодействуют, выявляют и нейтрализуют!

и коммент Ядерного Ангела был о том, что кремлевская пропаганда всё показывает так, как Вы теперь говорите! т.е. пытается кучку агрессивных провокаторов, нанятых Медведчуком - шестеркой кремля, выдать за лицо Майдана!

а на самом деле власть гнусно подставила солдатиков срочной службы ВВ под избиение провокаторами, пока кремлевские СМИ снимали "нужную" им картинку... а беркут стоял за автобусами и спокойно наблюдал... зато ровно перед тем, как беркуту была команда "фас!", провокаторы растворились... а под раздачу попали журналисты и мирные люди...

уже доподлинно известно и зафиксированно документально, что эти провокаторы ночевали в Доме Офицеров (если не ошибаюсь, он так называется), приехали на автобусах вместе с беркутом, были полностью оснащенные петардами, зажигательной смесью, цепями, прутами, с закрытыми лицами, щитками на ногах и руках, ни с кем не общались... с таким "снаряжением" на мирные акции протеста никто не ходит... поэтому особенно цинично выглядит попытка власти представить, что всё это произошло, якобы, стихийно, и просто радикально настроенные протестующие, потеряв голову, кинулись на безоружный беркут...

единственно, что доподлинно не известно - кто они... разные версии есть...

но кричалка российских ультрас, которой они пытались прогнать Порошенко, пришедшего их утихомирить, говорит о многом... так украинцы не кричат...

вот, почитайте и посмотрите видео по ссылке:

http://v-n-zb.livejournal.com/6424298.html

и думайте...
Гарнi прекрасні обличча і м'язи тверді наче дуб.
На білій як день вишиванці блищить український тризуб.
В очах крижана недовіра, як глобус кружля голова. Давно не гуляла сокира по вулицях міста Москва!

09 Грудень 2013, 21:46:52
Відповідь #1371
Offline

Elfie4ka

Глобал Модератор

Offline Elfie4ka

  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 4272
  • Країна: 00
  • Карма: +211/-24
  • Дякую
  • Сказав: 220
  • Отримав: 79
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Я знаю, как происходят провокации, мне не надо этого объяснять. Но Вы не можете гарантировать, что все, кто поддался евроэйфории - психически нормальные, и не творили беспредела "бесплатно". Вы же правильно понимаете слово "провокатор"?

Это о чем?
Я об истерии...

Цитувати
Лидер “ВВ” осудил лозунг “Слава нации!”, поскольку это, по его мнению, ассоциируется с определенным режимом в Германии в тридцатых годах.

Значительная часть присутствующих в этот момент кричала “Ганьба!”.
Это ли не пример зазомбированной толпы? Какая удивительная синхронизация!

И я полностью согласна с Олегом Скрипкой -
Цитувати
“Великие дела делаются с горячим сердцем, но с холодным разумом. Никакая большая цель не стоит хотя бы одной жертвы. Давайте строить “Країну мрій” здесь, в Украине”

Я не зря здесь не писала, не хочу спорить и кого-то в чем-то переубеждать. Так что за сим откланиваюсь

P.S. Надеюсь, мне не налепят ярлыков за то, что я против насилия и пытаюсь рассмотреть ситуацию с разных сторон и вникнуть в суть
Будь собой. Другие роли уже заняты ©

09 Грудень 2013, 21:49:28
Відповідь #1372
Offline

doom


Offline doom

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 9489
  • Країна: 00
  • Карма: +385/-183
  • Дякую
  • Сказав: 191
  • Отримав: 678
  • ищу дверь в лето
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю

09 Грудень 2013, 21:55:51
Відповідь #1373
Offline

Леди Ви


Offline Леди Ви

  • ВІЛЬНИЙ
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2581
  • Країна: ua
  • Карма: +341/-6
  • Дякую
  • Сказав: 3233
  • Отримав: 1187
  • ЩЕ НЕ ВМЕРЛА УКРАЇНИ І СЛАВА, І ВОЛЯ!
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Я не зря здесь не писала, не хочу спорить и кого-то в чем-то переубеждать. Так что за сим откланиваюсь

P.S. Надеюсь, мне не налепят ярлыков за то, что я против насилия и пытаюсь рассмотреть ситуацию с разных сторон и вникнуть в суть

Ну что Вы, моя девочка... какие на Вас ярлыки??? Здесь Вы - личность известная и популярная...

 Я очень рада, что Вы хотя бы задумываетесь над этим, что это Вас волнует... :good:
Гарнi прекрасні обличча і м'язи тверді наче дуб.
На білій як день вишиванці блищить український тризуб.
В очах крижана недовіра, як глобус кружля голова. Давно не гуляла сокира по вулицях міста Москва!

09 Грудень 2013, 22:13:50
Відповідь #1374
Offline

Олександр Ворсін

Глобал Модератор

Offline Олександр Ворсін

  • Україна, Донецька область, місто Краматорськ
  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 16756
  • Країна: ua
  • Карма: +552/-15
  • Дякую
  • Сказав: 13924
  • Отримав: 2813
  • Диванний Революціонер і Кухонний Політолог
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Новини Краматорська і регіону - Kramatorsk.INFO
Бійці «Беркута» та внутрішніх військ штурмують блокпости опозиції в урядовому кварталі

16:45
Як повідомив народний депутат України свободівець Руслан Марцінків, близько тисячі бійців внутрішніх військ та спецпідрозділу «Беркут» витіснили протестувальників із наметового містечка, яке розташоване на вулиці Грушевського з боку Европейської площі.
«Із застосуванням грубої фізичної сили протестувальників розпочали відтісняти униз по вулиці Грушевського», – повідомив Руслан Марцінків.
Окрім того, народний депутат від «Свободи» Павло Кириленко зазначив, що кількасот бійців внутрішніх військ оточили блокпост на вулиці Лютеранській біля Адміністрації Президента. На територію наметового містечка невідомі загнали техніку, якою, вочевидь, будуть зносити блокпост пікетувальників.

О 16:50 на вулицю Лютеранську прибув Олег Тягнибок. Він буквально прорвався через оточення працівників «Беркута», аби потрапити до пікетувальників, яких оточили міліціянти. Зауважимо, що крізь кільце міліція не пропускає ані народних депутатів, ані журналістів, які намагаються потрапити до оточених протестувальників на Лютеранській.

Оновлено о 16:57
Олег Тягнибок закликав протестувальників не піддаватися на провокації та уникати бійок із «Беркутом». Парламентарям також дозволили пройти на Лютеранську.

17:04
Олег Тягнибок звернувся до мітингувальників, які підійшли з Майдану Незалежности, із закликом не піддаватися на жодні провокації і не допустили бійок із «Беркутом», який тримає зовнішнє кільце навколо вулиці Лютеранської.

«Зараз наше завдання стояти тут, і не піддаватися на провокації, аби уникнути бійок. Перевага на нашому боці, проте один невірний крок і все може рушитися. Зараз ми робимо все правильно і рано чи пізно дотиснемо цю владу. В оточення до блокпоста на Лютеранській пройшли народні депутати, там також достатньо протестувальників, аби тримати оборону», – зазначив Олег Тягнибок.

17:15
Спецпризначенці почали перелазити через барикади на територію наметового містечка. Активісти стали кільцем у кілька рядів, аби не пустити силовиків на територію.

18:20
Кілька народних депутатів від ВО «Свобода» провалися до блокпосту опозиціонерів, який розташований на вулиці Лютеранській. Серед них – Голова ВО «Свобода» Олег Тягнибок, віце-спікер парламенту свободівець Руслан Кошулинський, депутати-свободівці Юрій Сиротюк, Олег Гелевей, Андрій Мохник, Олег Осуховський. Парламентарі стали перед грейдером, яким намагаються знести блокпост. Вони тримають блокаду між протестувальниками, грейдером та «Беркутом». Народні депутати закликають міліціянтів не діяти проти мирних протестувальників.

18:26
«Беркут» почав відтісняти блокаду народних депутатів. Олег Тягнибок поліз на барикади. Міліція б’є журналістів. Їх стягують за ноги з ящиків та біотуалетів, що є частиною барикад.

Оновлено о 18:46

Олег Тягнибок повідомив, що з двору Адміністрації Президента виходять бійці спецпідрозділу «Беркут».
«Вже стало зрозуміло, що ні за допомогою бійців внутрішніх військ, ні за допомогою грейдера не вдасться ліквідувати блокпост пікетувальників. Тому вони, вочевидь, використовуватимуть спецназ», – зазначив Олег Тягнибок.

Оновлено о 19:00
«Нині цілий день тривають дивні маневри влади: то заблокували 3 станції метра, то оточили Майдан Незалежности. Тепер вже очевидно, що влада намагається ліквідувати блокпости опозиціонерів, зокрема на Лютеранській. Вочевидь, є вказівка знести блокпост саме тут, аби Янукович міг потрапити на роботу. Та незважаючи ні на «Беркут», ні на внутрішні війська, важку техніку – трактори, які виставляють проти людей, ми стоятимемо разом і до кінця», – заявив Олег Тягнибок.
Також стало відомо, що з блокпосту на Лютеранські вже забрали біотуалети, також туди встигли пригнали ще один трактор.

19:15
Лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок закликав прийти на підтримку активістів, які утримують блокаду на Лютеранській біля Адмінстрації Президента.

19:20
Унаслідок силового наступу "Беркута" постраждав заступник Голови Верховної Ради України свободівець Руслан Кошулинський. Йому затиснуто ногу.

19:25
"Беркутом" і внутрішніми військами керує покловник міліції Микола Клтимчук та нардеп-"регіонал" Нестор Шуфрич. Також на Лютеранську прибули нардепи від ПР Андрій Пінчук та Антон Яценко.

Платна та піратська Windows чи безкоштовна та ліцензійна Ubuntu?
https://www.kramatorsk.info/talk/index.php?topic=33262.0

Якщо державний прапор — прапор опору, а державний гімн — пісня протесту, значить країна — окупована.

Мови народу бояться лише окупанти.

09 Грудень 2013, 22:21:18
Відповідь #1375
Offline

Олександр Ворсін

Глобал Модератор

Offline Олександр Ворсін

  • Україна, Донецька область, місто Краматорськ
  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 16756
  • Країна: ua
  • Карма: +552/-15
  • Дякую
  • Сказав: 13924
  • Отримав: 2813
  • Диванний Революціонер і Кухонний Політолог
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Новини Краматорська і регіону - Kramatorsk.INFO
Бійці внутрішніх військ, вишикувавшись у кілька шеренг, з металевими щитами зачистили вулицю Грушевського від учасників Євромайдану.
Кілька десятків людей намагались чинити опір, та всі спроби зупинити внутрішні війська виявились марними.
Платна та піратська Windows чи безкоштовна та ліцензійна Ubuntu?
https://www.kramatorsk.info/talk/index.php?topic=33262.0

Якщо державний прапор — прапор опору, а державний гімн — пісня протесту, значить країна — окупована.

Мови народу бояться лише окупанти.

09 Грудень 2013, 22:31:16
Відповідь #1376
Offline

Олександр Ворсін

Глобал Модератор

Offline Олександр Ворсін

  • Україна, Донецька область, місто Краматорськ
  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 16756
  • Країна: ua
  • Карма: +552/-15
  • Дякую
  • Сказав: 13924
  • Отримав: 2813
  • Диванний Революціонер і Кухонний Політолог
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Новини Краматорська і регіону - Kramatorsk.INFO
Барикаду в урядовому кварталі розібрали війська, "Свобода" втримала пікет біля АП

Співробітники правоохоронних органів розбирають барикади по всьому периметру центру Києва.

Про це повідомив депутат фракції "Батьківщина" Андрій Шевченко у своєму Твітері.

Водночас на розі вулиць Лютеранської і Круглоуніверситетської знаходиться пікет близько 250 "свободівців". Серед них депутати Ігор Швайка, Андій Мохник. Вони з чотирьох боків оточені бійцями внутрішніх військ. За словами "свободівців", внаслідок спроб штурму у них забрали 12 біотуалетів, які були встановлені перед барикадою.

Народні депутати фракції "УДАР" разом з активістами тримають оборону пікету на розі вулиць Шовковичної та Богомольця в центрі Києва.

Крім того, журналіст "Громадського ТВ" у прямому ефірі повідомив, що солдати внутрішніх військ відтіснили біля будівлі Кабінету міністрів на вулиці Грушевського і розібрали барикади.

Платна та піратська Windows чи безкоштовна та ліцензійна Ubuntu?
https://www.kramatorsk.info/talk/index.php?topic=33262.0

Якщо державний прапор — прапор опору, а державний гімн — пісня протесту, значить країна — окупована.

Мови народу бояться лише окупанти.

09 Грудень 2013, 22:36:34
Відповідь #1377
Offline

Олександр Ворсін

Глобал Модератор

Offline Олександр Ворсін

  • Україна, Донецька область, місто Краматорськ
  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 16756
  • Країна: ua
  • Карма: +552/-15
  • Дякую
  • Сказав: 13924
  • Отримав: 2813
  • Диванний Революціонер і Кухонний Політолог
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Новини Краматорська і регіону - Kramatorsk.INFO
Офіс Батьківщини після штурму
Платна та піратська Windows чи безкоштовна та ліцензійна Ubuntu?
https://www.kramatorsk.info/talk/index.php?topic=33262.0

Якщо державний прапор — прапор опору, а державний гімн — пісня протесту, значить країна — окупована.

Мови народу бояться лише окупанти.

09 Грудень 2013, 22:55:23
Відповідь #1378
Offline

Олександр Ворсін

Глобал Модератор

Offline Олександр Ворсін

  • Україна, Донецька область, місто Краматорськ
  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 16756
  • Країна: ua
  • Карма: +552/-15
  • Дякую
  • Сказав: 13924
  • Отримав: 2813
  • Диванний Революціонер і Кухонний Політолог
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Новини Краматорська і регіону - Kramatorsk.INFO
Бійці "Беркута" та внутрішніх військ штурмують блокпости опозиції в урядовому кварталі (оновлюється)

Щойно на прес-конференції лідерів опозиції Олег Тягнибок повідомив, що спецназ розпочав штурм блокпостів опозиції в урядовому кварталі. Опозиційні лідери перервали прес-конференцію і вирушили на місце подій.

Оновлено о 16:45

Як повідомив народний депутат України свободівець Руслан Марцінків, близько тисячі бійців внутрішніх військ та спецпідрозділу "Беркут" витіснили протестувальників із наметового містечка, яке розташоване на вулиці Грушевського з боку Европейської площі.

"Із застосуванням грубої фізичної сили протестувальників розпочали відтісняти униз по вулиці Грушевського", – повідомив Руслан Марцінків.

Окрім того, народний депутат від "Свободи" Павло Кириленко зазначив, що кількасот бійців внутрішніх військ оточили блокпост на вулиці Лютеранській біля Адміністрації Президента. На територію наметового містечка невідомі загнали техніку, якою, вочевидь, будуть зносити блокпост пікетувальників.

О 16:50 на вулицю Лютеранську прибув Олег Тягнибок. Він буквально прорвався через оточення працівників "Беркута", аби потрапити до пікетувальників, яких оточили міліціянти. Зауважимо, що крізь кільце міліція не пропускає ані народних депутатів, ані журналістів, які намагаються потрапити до оточених протестувальників на Лютеранській.

Оновлено о 16:57

Олег Тягнибок закликав протестувальників не піддаватися на провокації та уникати бійок із "Беркутом". Парламентарям також дозволили пройти на Лютеранську.

Оновлено о 17:04

Олег Тягнибок звернувся до мітингувальників, які підійшли з Майдану Незалежности, із закликом не піддаватися на жодні провокації і не допустили бійок із "Беркутом", який тримає зовнішнє кільце навколо вулиці Лютеранської.

"Зараз наше завдання стояти тут, і не піддаватися на провокації, аби уникнути бійок. Перевага на нашому боці, проте один невірний крок і все може рушитися. Зараз ми робимо все правильно і рано чи пізно дотиснемо цю владу. В оточення до блокпоста на Лютеранській пройшли народні депутати, там також достатньо протестувальників, аби тримати оборону", – зазначив Олег Тягнибок.

Оновлено о 18:20

Кілька народних депутатів від ВО "Свобода" провалися до блокпосту опозиціонерів, який розташований на вулиці Лютеранській. Серед них – Голова ВО "Свобода" Олег Тягнибок, віце-спікер парламенту свободівець Руслан Кошулинський, депутати-свободівці Юрій Сиротюк, Олег Гелевей, Андрій Мохник, Олег Осуховський. Парламентарі стали перед грейдером, яким намагаються знести блокпост. Вони тримають блокаду між протестувальниками, грейдером та "Беркутом". Народні депутати закликають міліціянтів не діяти проти мирних протестувальників.

Оновлено о 18:26

"Беркут" почав відтісняти блокаду народних депутатів. Олег Тягнибок поліз на барикади. Міліція б'є журналістів. Їх стягують за ноги з ящиків та біотуалетів, що є частиною барикад.

Оновлено о 18:46

Олег Тягнибок повідомив, що з двору Адміністрації Президента виходять бійці спецпідрозділу "Беркут".

"Вже стало зрозуміло, що ні за допомогою бійців внутрішніх військ, ні за допомогою грейдера не вдасться ліквідувати блокпост пікетувальників. Тому вони, вочевидь, використовуватимуть спецназ", – зазначив Олег Тягнибок.

Оновлено о 19:00

"Нині цілий день тривають дивні маневри влади: то заблокували 3 станції метра, то оточили Майдан Незалежности. Тепер вже очевидно, що влада намагається ліквідувати блокпости опозиціонерів, зокрема на Лютеранській. Вочевидь, є вказівка знести блокпост саме тут, аби Янукович міг потрапити на роботу. Та незважаючи ні на "Беркут", ні на внутрішні війська, важку техніку – трактори, які виставляють проти людей, ми стоятимемо разом і до кінця", – заявив Олег Тягнибок.

Також стало відомо, що з блокпосту на Лютеранські вже забрали біотуалети, також туди встигли пригнали ще один трактор.

Оновлено о 19:37

Як повідомив Андрій Мохник, внутрішні війська зараз намагаються відтіснити протестувальників із Лютеранської, аби розчистити блокпост.

Оновлено о 19:50

Інформація про те, що міліціянти зачистили блокпост на розі Лютеранської та Круглоуніверситетської не відповідає дійсності.

Оновлено о 20:20

Юрій Сиротюк: "Сьогодні ми відтіснили їх з Лютеранської, а завтра - виженемо з Банкової!"

Оновлено о 20:22

Парламентрі-свободівці на чолі з Русланом Кошулинським і далі тримають блокаду на розі вулиць Лютеранська та Круглоуніверситетська. Олег Тягнибок разом із Олегом Гелевеєм, Олегом Панькевичем та колоною мітингувальників вирушили на блокпост, який також розташований на вул. Лютеранській проте з иншого боку до Адміністрації Президента.

Оновлено о 20:22



Свободівці разом із иншими протестувальниками втримали блокпост на розі вулиць Лютеранська та Круглоуніверситетська. Зараз там перебуває більше ніж пів тисячі мітингувальників разом із народними депутатами-націоналістами Олексієм Кайдою, Андрієм Мохником, Ігорем Сабієм, Ігорем Швайкою, Олегом Панькевич, Ігорем Янків, Русланом Кошулинським – блокада триває.

Прес-служба Всеукраїнського об'єднання "Свобода"

http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/045304/
Платна та піратська Windows чи безкоштовна та ліцензійна Ubuntu?
https://www.kramatorsk.info/talk/index.php?topic=33262.0

Якщо державний прапор — прапор опору, а державний гімн — пісня протесту, значить країна — окупована.

Мови народу бояться лише окупанти.

09 Грудень 2013, 23:04:16
Відповідь #1379
Offline

Василий Иванович


Offline Василий Иванович

  • Обычный
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 18638
  • Країна: al
  • Карма: +1058/-8
  • Дякую
  • Сказав: 240
  • Отримав: 1892
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Однозначно внутренние войска стране нужны. В каждой стране есть аналог -- национальная гвардия в США, жандармерия во Франции и т.д., но, в этих войсках должны служить контрактники.

Одно дело в случае войны под чутким руководством кадровых офицеров Родину защищать, и совсем другое дело лично принимать решение в экстремальных условиях внутри своей страны.

Глупо требовать от восемнадцатилетнего пацана адекватной реакции в условиях массовых беспорядков, когда он форму одел три месяца назад.

Некоторые меня могут спросить -- а как же в СССР посылали в Афганистан после месячного КМБ. Некоторым могу ответить -- и это считаю неправильным.

Армия, формируемая по призыву, в мирное время, должна базироваться внутри страны подальше от конфликтов -- как военные училища. Призывная армия должна иметь одну задачу -- подготовить резерв на случай войны. Воевать и выполнять боевые задачи в мирное время должны контрактники -- люди опытные и психологически подготовленные. Бросать в бой 18-ти летних пацанов можно только в условиях тотальной войны, когда речь идет о жизни и смерти нации.

Извините, если встрял не вовремя.

Для сегодняшних срочников внутренних войск с их неокрепшей психикой, это психологическая травма на всю жизнь.
Каждый мужчина и каждая женщина — это звезда. (с) Алистер Кроули

Форум Краматорська

Re: Євромайдан | Евромайдан
« Відповідь #1379 : 09 Грудень 2013, 23:04:16 »