Форум Краматорська

  • 29 Березень 2024, 15:55:52
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Партия регионов | Оппозиционный блок | Оппозиционная платформа - За жизнь  (Прочитано 128843 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

18 Грудень 2005, 22:03:46
Відповідь #135
Offline

Harerama


Offline Harerama

  • ***
  • Постоялец
  • Повідомлень: 853
  • Карма: +19/-24
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
  • Кровосісь
    • Перегляд профілю
Качественно-количественный анализ первой десятки Партии Регионов

Мне не совсем понятна одна фраза: "одна из вышеперечисленных персон в Донецке известна своей половой вариативностью. В хорошем смысле слова."
Интересно, кого имели в виду? И что это за вариативность такая? :oops: Это то, что я подумал? Разъясните, пожалуйста...


Форум Краматорська


19 Грудень 2005, 19:45:35
Відповідь #136
Offline

Merlin


Offline Merlin

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 23125
  • Країна: 00
  • Карма: +805/-147
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 1629
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • компьютерный клуб "Виртуальный Мир"
Село неначе погоріло,       Если б вздора не вещали нам пророки-болтуны
Неначе люди подуріли,      Да, нажившись от казны, впредь ее не истощали,
Самі на панщину ідуть        Если б, наконец, блюли все закон святой и строгий
І діточок своїх ведуть…       И король не рвался в боги, а министры - в короли.

26 Грудень 2005, 11:20:53
Відповідь #137
Offline

Merlin


Offline Merlin

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 23125
  • Країна: 00
  • Карма: +805/-147
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 1629
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • компьютерный клуб "Виртуальный Мир"
Село неначе погоріло,       Если б вздора не вещали нам пророки-болтуны
Неначе люди подуріли,      Да, нажившись от казны, впредь ее не истощали,
Самі на панщину ідуть        Если б, наконец, блюли все закон святой и строгий
І діточок своїх ведуть…       И король не рвался в боги, а министры - в короли.

26 Грудень 2005, 11:29:25
Відповідь #138
Offline

wolf


Offline wolf

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 5725
  • Країна: 00
  • Карма: +273/-179
  • Дякую
  • Сказав: 1
  • Отримав: 49
  • Быть русским стыдно.
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • http://obs.in.ua
Однако, интеллект... А че, пиппл схавает!

И часовенку, стало быть, тоже Ющ?
Обычно, гениальные статьи после первого прочтения автором рождают мысль наподобие: "Это говно никто не должен увидеть..." Абсурд, но именно ЭТО дерьмо и станет шедевром.

26 Січень 2006, 15:29:15
Відповідь #139
Offline

sergk

Глобал Модератор

Offline sergk

  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 4116
  • Карма: +155/-100
  • Дякую
  • Сказав: 20
  • Отримав: 39
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю

28 Січень 2006, 09:50:22
Відповідь #140
Offline

Ilya


Offline Ilya

  • *
  • Посетитель
  • Повідомлень: 22
  • Карма: +0/-2
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
Цитувати
Конечно! Вот еще:

И что? Что тебе не понравилось?

28 Січень 2006, 10:12:32
Відповідь #141
Offline

Ilya


Offline Ilya

  • *
  • Посетитель
  • Повідомлень: 22
  • Карма: +0/-2
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
Вот это обсудите. А то в собственном соку вариться Вы сильны.

Автор: Олекса
Дата: 25.01.06 16:14

Шановні Земляки!

Я живу в Німеччині, багато вже років, але так як часто буваю в Україні (маю там бізнес) цікавлюся, очевидно, чим дихає мій народ. Тому виникли роздуми, з якими хотілося б поділитись.

Сам я є галичанин зі Львова, лікар-психіатр. Втік ще за радянські часи. Тут, на Заході добився багатого, маю приватний кабінет, живу безбідно. Говорю то для того, щоб читач зрозумів, що мої погляди на систему «західних цінностей», про які так люблять патякати Ваші зверхники, обгрунтовані моїм соціальним статусом.
Тепер, у передвиборчий час, а я маю на сателіті майже всі українські канали, мене просто жах бере від того що я бачу і що я чую. Я маю на увазі рейтинги, які свідчать, що велика частина українців знову вирячивши очі лізуть у багно в яке їх зіпхнули рік назад. Я не можу бути дуже коректним в своїх висловах, я є частинка того народу, і мене спалює сором за декотрі дії суспільства до якого я належу.
Почну с тої « поморочиної революції». Що там 5-й канал триндить про унікальність українського народовиявлення. Та не були ви першими, це американське шоу насамперед було в Сербії, де стукали в баняки, не жалюгідних
17-ть днів, а три місяці. На кінець виканючили «демократію», продали Мілошевіча
за нензні 100 тисяч $, потім свого ідола, «сербського Ющенка» - Джинжича замочили пострілом в голову, спихнувши вину на белградський кримінал.
Тепер живуть в нензі, але вільні від усього, від грошей, їди і від Косова.
Унікально для Сербії є то, що любов до демократії у неї виникла після американських бомб. І не зважаючи на зруйнований Белград, я був там в літі і там і досі всі красені мости через Дунай так і лежать в воді, їхні політики продовжують нюхати американську задницю.
До речі, двигуном розвитку подій була молодіжна організація «Одпор», потвора створена американською «неурядовою» організацією « Freedom Haus». Такий собі
прототип комсомольців 20-х років. Різниця в тому, що одні керувались в своїх діях
«класовим чуттям», а новочесні борці – запахом долара. Той самий «Haus», ще й при допомозі «Одпору» підкинули Вам українці «незаангажовану» - «Пору».
Зверніть увагу на те, що в ніяких демократичних країнах світу немає молодіжних політичних організацій, та ще, які опираються на владу. Вони завжди існували при тоталітарних або авторитарних режимах, це – комсомол, «Hitlerjugend», в теперішній Росії - «Наши», тепер маєте «Пору». Але пройшов час і на «Пору» прийшла пора. Виконавши свою місію, погорлавши «ТАААК», полупцювавши в барабани, вона тихонько продалася новому хазяїну російськомовному українцеві Кличку. А що її робити? Американці гранти більше не дають, вони скоро забувають своїх слуг.

Повірте мені, ні хто в Європі не в захваті від «помаранчевого перевороту», як вам вдовблює в голови 5-й канал. Прості люди, тут, в більшості, взагалі не знають де та країна. Тут цілком чужий нам менталітет, люди замкнені в своєму коконі, застресовані, недоброзичливі, інтелектуально примітивні. Мені легше, з пацієнтів,
прийняти 10 німців - переселенців або поляків, чим одного німця, якому все треба пояснювати, як школяреві.
Відносно думки політиків та журналістів про «помаранчеву революцію», то дуже розчарую її прихильників. Ніхто тут не ставиться до неї серйозно.
По – перше: Європа обєдналась в противагу американській світовій експансії. Тому дуже хворобливо реагує на кожний американський слід в себе вдома. Фінансування Конгресом США революції в розмірі 60 міл.$, а то признання самої Америки, поставило хрест на майбутнє порозуміння з Європою в форматі будь якої користі для України. Європа має постійну головну біль з американським сателітом Польщею і нових проблем не потребує.
Газети дають, переважно, наступні характеристики української політики, це так звана «політика носорога», звіра, який вибравши мету, плює на все довкола себе, і пре вперед не рахуючись зі своїм оточенням. Друге окреслення то провадження політики «дзеркала заднього виду», тобто використання помилок минулого для підняття власної значимости ( всі біди від Росії, ніби то СРСР і не було). І по-третє,
«революцію» і політику України тут називають «наївною», але слово «наївний» вживають в німецькій мові з трохи інакшим змістом, чим у нас. Цим словом тут замінюють інакше: примітивний.
Ви не є самостійні українці, а таких ніхто не поважає. І не вірте Вашому «народному» президенту та рибатчукам, що Вас хтось десь чекає. Одна із різниць в ментальності Росії і України в тому, що Росія дивиться хто з нею, а ми дивимся - з ким ми. Не любимо ми себе.
По – друге Європі набридло чути скиглення офіційного Київа, не підтримане ні якими конкретними кроками відносно економічних реформ, ні внутрішня ні зовнішня політика якого нікому не зрозуміла, тільки якісь туманні декларації. Треба добре розуміти ментальність Заходу. Надам приклад: коли Ющенко заявив про
скасування віз для європейців, ніхто не заплескав в долоні, навпаки в газети вийшли з заголовками « Український президент шантажує нас», бо в їхньому розумінні, якщо вони не можуть зробити подібний крок, то не тактично другій сторони спонуковувати їх до тих самих дій.
Взагалі дуже дивно чого Вас хочуть запхати в ліжко до бабусі Європи, вона тихонько конає, економіка падає, соціальна підтримка стає рік до року мізерна, мусульмани заливають її. Візьмемо німців: дітей родиться в два рази меньше, чим людей вмирають, 62,3% квартир займають Німеччині одинокі люди.
Може треба думати трохи про наших онуків, повернути, накінець, голову на схід.
Що запітьмарило наших провідників? Не можуть розгледіти банальність, що світовий вектор економіки постійно зміщується на Схід, що більшість німецьких заводів в Тайвані, в Пів.Кореї ніж в Німеччині. Що Китай за наступні 10 років дожене США по ВВП. ? Що «найкращому економісту всіх часів і народів» то не відомо?
Та ні, наказано йому ненавидіти Росію!
Зробити з України своєрідного Матросова. Знищити економіку України, щоб «москалям» було гірше. Ну як же американець може пережити, що російські гелікоптери всі мають українські мотори з «Мотор Січ», що нові космічні розробки робляться в кооперації з Росією на «Южмаші», що славнозвісна ракета «Сатана» дніпропетровська розробка.
Чи не тому Ваш «народний» хоче втягнути Україну в НАТО, адже тоді Вам, а головне американцям, не буде потрібна військова промисловість, гордість України. Ви за ваші гроші купите стандартну натовську зброю. По підрахунку експертів повне переозброєння України, обійдеться, Вам коханим, 90 міліардів євро (газета «Handelsblatt»).
Маєте такі гроші? Чи може Тимошенко щось підкине?
Польша вже нагрілась на своїй обороні, купила за тяжкі гроші португальські винищувачі, норвезькі БТР, потім вияснилось, що БТР-ри не залазять в траспортник «Геркулес» без того, щоб не знімати з них башту. Смішно?

28 Січень 2006, 10:19:06
Відповідь #142
Offline

Ilya


Offline Ilya

  • *
  • Посетитель
  • Повідомлень: 22
  • Карма: +0/-2
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
Хіба що, дебіл може думати, як що віртуально уявити, Росія напала б на Україну, то хтось би прийшов на поміч і почав би ядерну війну, спасаючи Україну. Бо Росія є ядерною державою це раз, по друге можете собі уявити щоб від любові до вас, без газу буде мерзнути француз чи німець. Та не вирішує ніяких оборонних проблем вступ до НАТО. Чи може послухаєте придурочного першого замісника міністра закордонних справ, до речі такого ж скривдженого Богом, товариша Бутейка, який 02.12.05 в програмі С.Шустера, верещав, що НАТО поможе Україні боротись з корупцією і захистить права людини. У Вас міністри просто супеp, особливо в МЗС, ну просто «попса» від дипломатії, яка співає під американську «фанеру». Але, ви, симпатики НАТО, не задумувались, що в день вступу, на вас будуть перенаправлені російські ракети. Та ви, як я бачу, справжні мазохісти, кохані. Ви напевно кайф лапаєте, коли над вами стоїть дядько з палицею. За часи Радянського Союзу стояв американський, а тепер його замінить російський. Ну що тут скажеш, ну просто нудно жити в нейтралітеті, екстріму бажається. Прапор в руки!
Тоді хай Вам президент пояснить з якого такого дива він хоче запхати Вас в чергове лайно.
Тепер про ВТО ( до речі що то за дурнувате перекручування ВТО в СОТ), чому треба було перекрутити Всесвітню торгову організацію в Світову організацію торговлі. Бо так «москалі» говорять? До речі любі, американці так само WTO кажуть.
Так от, як пишуть, а швидше сміються, німецькі газети Україна ладна вступити на умовах на яких вступали в ВТО країни Океанії. Вони ж пояснюють чому. Та дуже просто, так як уряд не може забезпечити в майбутньому свій народ споживчими товарами, він хоче вирішити цю проблему за рахунок вступу в ВТО. Відкрити кордони для потоку найдешевших західних товарів. Тобто накормити ковбасою, яка ніколи не псується, маслом, яке може тижнями стояти не в холодильнику і николи не згіркне, картоплею яка не проростає в теплі і т. д. Ідея проста – рахуючи народ за бидло, яке ні в чому не розбирається, набити йому кендюх, щоб мовчав.
В Німеччині я практично купую тільки хліб, цукор, молоко, а морозильник набитий
тільки українськими продуктами. Благо що до Львова з Мюнхена тільки 1300 км.
Так само робить мій знайомий німець-підприємець, фірма, якого продукує соки на Тернопільщині. Він вже не може їсти місцеву продукцію
Вступ в ВТО без захисту свого виробника є знищення його. Про те розуміє тільки міністр Баранівській, по моєму, єдина розумна людина серед всіх можновладців. Німецький фермер дістає до 8 000 евро дотацій на один гектар від держави. Може наш конкурувати по цінах з ним ? Та трохи думайте українці, куди Вас втягують.

Не хотів торкатись внутрішніх справ в Україні. Але сьогодні, коли я пишу цю статю,
так зівпало, 22 листопада - «день свободи» і 5-й канал почав нудити про якісь «ідеї майдану» про демократію, яка накінець прийшла, потім ведучий впав в екстаз і заявив, дослівно, «майдан очистив ауру планети». Я думаю, що після такої заяви треба Київ перейменувати в « Новий Єрусалим », помаранчевих революціонерів нарікти – апостолами, а Ющенка звісно признати – месією.
Та хотілось би висловити свою думку ще по деяким питанням.
Відносно українських націоналістах, наприклад.
Я сам український націоналіст. На початку 60-х років, саме за ідею я відсидів 3 роки,
тоді мені було 22 роки. Я був близьким знайомим пані Стецько, я добре знаю дочку
С. Бендери. Я говорю про те, щоб зрозуміли, що я добре знаю чим дихала справжня національна ідея, яку зараз замінила «ідея національного ідіотизму».
Ні нешановні сучасні націоналіти, ніякі ви не націоналісти. Бо ніколи український націоналізм не пропагував ненависті до других народів.
Організація ОУН легально існувала в денацифікованій Німеччині, тому що ні в одних документах чи деклараціях українських націоналістів, починаючи від Донцова не було ненависті до інших народів.
Як що вам бідолашним паталахам не в силах розрізнити комуніста від «москаля», а Росію від Радянського Союзу, то починайте з букваря, бо ваш інтелект так і лишився на тому самому місці. Хоча що тут дивуватись, ваш «народний президент» б*ється бідака с тою самою проблемою – не може зрозуміти різницю в словах: «сепаратизм» і
«федералізм».
У Львові питаєш «свідомих українців» - можете сказати, яку кривду зробила Росія Україні за 15 років? Починають гугнявити щось про імперські амбіції, коли питаєш, в чому вони – мовчання, в кращому випадку блискуча відповідь на всі випадки життя:
« а всі про то знають ». Клас !!
Найогидніше, що на сьогодні до «москалів» вже прирахували і «східняків».
Так от хочу я сказати своїм землякам, галичанам – якою б мовою не розмовляли на сході – вони більше мають українського менталітету ніж ви. Поки їх прадіди поляків рубали, ви тут під головування львівського голови Балабана віру свою православну продавали. Європейці мої кохані.
Спитайте своїх уніатських попів, чи знайома їм назва маленького австрійського містечка Телергоф, де замучено десятки тисяч українців так званих «русофілів» і ініціатором боротьби з ними були уніати. В 20-х роках не уніати, а поляки поставили
памятний хрест в Галичі і збудували братську могилу на Личаківському кладовищі.
На самому «чесному» каналі розмазують соплі про «героїчну» дивізію «SS Галичина»,
а чому ви не згадаєте ще про батальйони «Nachtigal» та «Rolland», що ввійшли разом з німцями до Львова і забили тільки за одну ніч більш 9 000 львовян.
Що до героїв «дивізійників», скоріш, то було стадо боягузів, яке розбіглося після перших пострілів під Бродами. Німці мусили на ту ділянку кинути «клятих москалів» - війська генерала Власова т.з. РОА. І ті «кляті москалі» так воювали, що радянські війська були змушені перенести напрямок на північний захід створивши там Сандомирський плацдарм. Прямий удар по Львів не здійснився. Тому кохані львівяни, Львів був не зруйнований і дякувати, як вам не гірко, треба «москалям».
У нас в Мюнхені існує український інтернат «Рідна школа», в пивниці є кафе, вечорами збирається еміграція, стара і нова, так от славні герої дивізійники мають свою окрему комірчину і в кафе не заходять, щоб такі ж старенькі оунівці не начистили їм щось.
Мої галичани взагалі дуже цікаві люди. Борючись за українську мову, вони самі розмовляють західноукраїнським суржиком. До початку 20-го століття, вони цілком не знали справжньої української. Варто перечитати «Пригоди вояка Швейка», там описується сцена, де Швейк стукає в двері хатки коло Самбора і, далі: « йому відповіла жінка, але не по-німецькі, не по-українські, скоріш за все по- галиційські». Почитайте
Стефаника або Коцюбинського то і є Ваша рідна мова.
Галичан в кінець замучили «жиди» з їх «всесвітнім урядом», зберуться вони під проводом депутата Тягнибока - «великого розуму» людину, як казав Паніковський, покричать, попускають слину і розходяться щасливі. Ненавидіти когось, значить давати комусь право ненавидіти вас. Коли вже українці, а то відноситься в основному до правобережної України, хоч трохи почнуть поважати себе?
Націоналісти у нас якісь дивні. Захищаючи українську ідею, їх чогось цілком не бентеже, що на Україні прим*єр може бути армянка, людина не маючи краплі української крові, що як для «свідомих націоналістів» є недопустимо. Вони можуть собі уявити, щоб в Вірменії місцеві націоналісти, вибалушивши очі, змагались за обрання прим*єра українки, або на худий кінець бурята.
На рахунок удаваного патріотизму, тут в Мюнхені, я очевидно маю зустрічі при різних нагодах з земляками з росіянами, поляками та з людьми інших національностей. Я практично ніколи не чув, щоб хтось міг так ганьбити свою Вітчизну, як українці. Як що, наприклад, росіянин, або поляк критикує свій уряд, він має конкретні претензії, українець маже лайном все і всіх підряд, не вдаючись до конкретики. І йому винен увесь світ.
Винні всі, але коли тепер бачиш рейтинг блоку Тимошенко то, при чому тут хтось.
Вибачте, але якщо Янукович в серцях назвав «поморочених» козлами, то Тимошенко вас ними зробила. Зробила, опустивши Україну в парашу, усього за девять місяців.
Тимошенко є яскравий тип – істеричної психопатки, так би мовити, тип психічної конституції, хай не згодяться зі мною колеги психіатри.
«Для людей цього типу характерно егоцентризм, хворобливе прагнення знаходитись в центрі уваги. Егоцентризм поєднується з душевною холодністю до всього, що не цікаве психопата, з прагненням лицемірити, плести інтриги, щоб заставити події, добрі чи злі, обертатися довкола себе. Дуже часто інтелігентний психопат, розуміючи, що в суспільстві негативно ставляться до бахвальства, самохвальство, намагається, порою підсвідомо, вбиратися в одежі цнотливості. В них немає внутрішньої м*ягкості, але не рідко є діловитість, акуратність в справах, чіткість. Часто вони можуть складати враження людини з твердими принципами. Найчастіше, істеричні психопати, керуючись своїм душевним станом, тягнуться на керівні посади і коли осягають їх то стають завадою в роботі, бо потребують аплодисменти зі сторони підвладних, видають показово – безглузді накази, намагається по-тихому натравлювати один на одного, тих кого не люблять, плетуть інтриги, звинувачують в своїх прорахунках оточення, вбачають в невдачах зговори і якісь темні сили».
Це є цитата з студентського підручника.
Не впізнаєте кохану Юлечку? Не заради народу, а тільки жадоба влади, заставляє її
розмазувати себе по майдану в показушному екстазі всепохлинаючої її любові до Ющенка. Чи ви вже зовсім подуріли кохані аматори «помаранчевої принцеси», слухаючи її основний заклик «багаті мусять поділитись з бідними». Та то вже було,
ще один аферист – Володя Ленин говорив те ж саме.. Так що ви не Лесю Українку маєте, а Ленина з косою. Боротись не з багатими треба, а з бідністю, а то що міліардери починають боротись з міліонерами в імя народу, то щось нове, такого ще не було. Про її оточення і говорити не хочеться, Томенко, Щкіль,нігерійський бабтист Турчинов, то низька інтелектуальних невігласів, такі собі «Гринджоли» від політики.

Тепер стосовно отруєння Ющенко. На Заході ні як не хочуть коментувати це. Західні політики і експерти є дуже прагматичні. І вони просто не хочуть розуміти, як можна отруювати людину не отрутою. До того ж диоксину, щоб мати таку концентрацію в крові, треба зїсти одноразово до 50гр., що не можливо стосовно його його запаху, а якщо давати диоксин маленькими дозами,то тоди обвинувачення падає на дуже близьке
оточення. І головне питання – на що?
Але є аспект, який чогось ні хто не зачіпляє. Ясно, що можна спиратись за канони етики. Але подібний аспект не може йти в рахунок коли справа торкається публічної людини, а тим більше президента, який собою втілює обличчя країни в прямому та переносному змісті.
Чи може Віктор Андрійович репрезентувати Україну після біди яка сталася з ним ?
Я не маю на увазі тільки обличчя президента. Хай мені заперечить хоча б один з психіатрів, що людина з такою травмою обличчя не може мати нормальний психічний стан. Така людина ні на хвилину не забуває про свій вигляд, її постійно травмує думка про чужі погляди, вона постійно знаходиться на пікові нервового напруження. Доказів його неадекватних реакцій, заяв, рішень, по моєму навіть забагато, навіть в перші дні своего нещастя він зміг заявити «Подивіться на моє обличчя – це обличчя України». Що до того, то на мою думку, моя прекрасна країна має свою неповторно чудове обличчя, державу не пристойно зрівнювати з Батьківщиною, держав ще буде багато і різних, ала Україна була і лишиться саме Україною.
Як щоб Ющенко мав хоч би трохи інтелігентності, я не говорю про любов до свої країни, то пішов би у відставку, але як що пруть амбіції, то що тут сказати. Очевидно, що є багато людей, людей мужніх, які дають собі раду в любих обставинах. Але то не той випадок - Ющенко не козак.
Багато хто звинувачує оточення президента в тому хаосі який принесли «майданники» , але, кохані згадайте Іуду, хто-хто, а він то мав найкраще оточення, як будь хто, але таки залишився Іудою. І на мою думку Ющенко такий самий зрадник. Все, що відбувається тепер в Україні, відбувається тільки в форматі інтересів США.

Стосовно справи Гонгадзе. Тут, на Заході, ніхто і ніколи не звинуватив верхні ешалони влади України в вбивстві журналіста. Очевидність безглуздості подібного звинувачування зрозуміла для кожної людини, яка змусить себе задуматись над цією справою, хоч би три хвилини. Ну хто такий той бідний хлопець ? Та ні хто! Ну яку вагу може мати інтернет-журналіст? Інтернет – то величезна купа сміття. Ну хто може поважно ставитись до якихось повідомлень, особливо, політичного напряму. Згадайте скільки було користувачів інтернету в 2000 році. Ну сказав хтось Кучмі, що Гонгадзе якийсь бруд понаписував, ну висловив він незадоволення, кому то подобається. Що Гонгадзе якісь компроментуючі документи мав? Та так собі трендів, як багато інших. Але чого Кучмі треба було собі проблеми робити. Він що хотів війти в історію, як перший, хто забив віртуального журналіста ? Що то для нього був ворог номер один ? Ну смішно то все. Тільки тупий не може зрозуміти, що хлопця забили під плівки. Знали ті люди, які його заказували, про існування плівок. І Мельниченко не міг не знати, передаючи якійсь розвідці плівки, що чекає Гонгадзе.

Що за часи прийшли в Україну, коли зрадник стає героєм, злодій Лазаренко – шановною людиною, міністр оборони просидів більш в Америці, ніж в Україні, міністр юстиції Зварич - американський недоучка і брехун, стовп державної безпеки -
Турчинов бабтист і послідовник нігерійця, якого викинула Америка захищаючи свою безпеку. А подивіться на тих «крутих пацанів» - Рибачука, Катеринчука, Павленка, з їх приклеєною посмішкою на американський манер «keep smiling» - завжди посміхайся.
А чи може президент приймати незалежні рішення, коли має жінку американку, до того ж співпрацівник спецслужби. Як би хто її не захищав, але варто зайти на сайти «Reagan
Library» або «Office of Public Liaison», щоб зрозуміти чим вона дихає. Там ви прочитаєте тільки заголовки її робіт, самі роботи під грифом «секретно», але все ясно і по заголовкам.
А чи не гидко дивитись прихильникам «народного президента», як він витанцьовує на кістках замучених в голодомор людей. Скажіть мені, що то за така нагода зявилася в грудні місяці, 72 роки після трагедії, щоб відмічати її ? Та передвиборча компанія!
Начхати йому на кістки, у нього свій план, поділити, накрутити народ проти Росії.
Ніби вона винна у геноциді селянства. А може краще згадати, що вина лежить і на українцях. Що знищували свій народ В.А.Чубар, В.А. Баліцкий, Г.І. Петровский - чисті етнічні українці, члени тодішнього політбюро України. І не сиділи в сільрадах в Полтавщині чи на Житомирщині рязанські чи саратовські мужики. Як що він хоче бути послідовним, то чому він не звинуватить Грузію, адже їх Сталін головний винуватець. Чому б йому не мати претензії до Польщі, адже перший секретар України тоді був С.В. Косіор – поляк за національністю.
Та де там Америка наказала шавці «фас» на Росію, багато грошиків заплате родинці за гвалт України.
А як, мої земляки, ви почуваєте себе в компанії новоспечених друзів, американських блюдолизів? Ми ж, опираючись на нашу історію, заслуговуємо на повагу інших націй,
а не якихось етносів. Може хтось мені нагадає темному, що подарували світові Латвія,
Литва, Естонія, може якогось вченого, письменника або художника. За всю свою історію ці хуторяни мали незалежність з 1918 по 1939 рік (21 рік), та й то подаровану Леніном і Гінденбургом в наслідок Брестського договору.
То саме стосується незалежності Польщі.
А їхня политика складається з двох складових: комплексу неповноцінності та американських рекомендацій. Тому і президенти у них більш ніж дивні, в Латвії рулить
Фрайбергі , яка все життя була медсестрою в американській психіатричні лікарні, ну а тепер бачте близька колега Ющенка. Пр Грузію знаю більше, вони мають аж дві історичні постаті: Шота Руставелі і Йосипа Джугашвілі, ну може Саакашвілі увійде до компанії, як самий бездарний політик. Про те, як їх царі шкробались в двері Росії, шукаючи рятунку від заглади зі сторони Турції, сучасні політики намагаються не згадувати, а то ненароком образять нових хазяїв.

28 Січень 2006, 10:24:43
Відповідь #143
Offline

Ilya


Offline Ilya

  • *
  • Посетитель
  • Повідомлень: 22
  • Карма: +0/-2
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
Ви що українці каліки чи зовсім бездарні? Ну чого Ви дозволяєте так Вас так принижувати, розмазувати по асфальту. Всі 14 років, при різних урядах Вас повчали і направляли Америка і Європа. Але Кучма хоч якийсь був мужик, заборона на ножки буша, ліквідація міністерства по євроінтеграції, добрі відносини з Москвою надавали хоч трохи авторитету та поваги країні. Ніколи, як у 2002 – 2004 роках, Україна не була так шанована західною пресою. І перш за все, то за ріст ВВП. І хай не словоблудять
«помаранчеві», що цифру 11,4% придумав Янукович. Ріст ВВП визначається Міжнародним валютним фондом . Гидко слухати, як теперішні можновладні скиглять
про тяжку спадщину колишньої влади. Чого ж ви не трималися «бандитської» планки
розвитку економії.
То, що відбувається в остатній рік то просто катастрофа. Забудьте про якусь там незалежність, її просто не має тепер. Всі дії в внутрішній, а особливо в зовнішній політиці керуються тільки американськими інтересами, чим дуже розчарована Європа.
Патякання про ЕС є тільки патяканням.
Польща на сьогодні вже в ЕС, ну і які наслідки? Чому Вам ваш президент не оповість про розквіт цієї «європейської» країни.
Так ось: актив – 1) безвізовий режим в Шенгенській зоні, і на тому все.
Пасив: 1)безробіття складає – 22% , тобто майже кожний четвертий не працює.
2)ціни наближені до європейських
3)праця в Європі заборонена (можна 6 місяців раз на 5 років)
4)дипломи про освіту не визнаються
5)сільське господарство не конкурентне, в звязку з малими дотаціями в порівнянні з Заходом
6)границя між ФРН і Польщею так і залишилась і поляків, як шмонали так і шмонають
7)крупних інвестицій, як не було, так я думаю і не буде.
Додаю, що по підрахунках, як польских та і німецьких економістів, досягнення Польщею рівня найбіднішої країни ЕС Португалії може настати через 69 років і то при тому, що всі реформи пройдуть рівно.
Чому українські , такі «вільні», масмедії не роскажуть, що новий президент Польщі Качинській виграв вибори за рахунок свого негативного ставлення до ЕС, так як до цього ставиться кожний поляк відчувший на собі всі доброти союзу з ЕС. Поляки нарешті побачили і зрозуміли, що на Заході до них, так само, як і до нас, ставляться як до інфантильних дітей, бо намагаються навчити, як їсти і як підтиратися. От для кого вже ми бидло, так то точно для них.
Ну яку перспективку вимальовують для Вас «рижі» ?
Відносно, так званої, боротьби з корупцією. Та, дайтесь на стримання, як кажуть на Галичині. Скільки ви можете дозволяти так себе «розводити»? У всьому світі відомо, що
оцінка фінансової ситуації, наприклад, фізичної особи проводиться, як по доходах, так і по розходах..Тобто співставляють, скільки ти заробив і скільки ти потратив, скільки в тебе залишилось. І не дай Бог, щоб тебе то не зійшлося. В податкову інспекцію, ти прикладаєш до декларації всі чеки твоїх видатків, крім закупівлі продуктів.
Найжорстокішому контролеві підлягають службовці. До речі тут ні кому не приходе дебільна думка про підвищення заробітної плати для службовців, яка буцім то буде стимулювати в них чесність. Тут запроваджено стимулювання за рахунок надання дуже великих пільг. Наприклад, майже виключено звільнення працівника з державної посади, не знаю, що може витворити службовець, тільки коли хіба взяв хабар, або з місяць не приходив на роботу без підстав. Надається їм безпроцентні кредити, дуже мала оплата житла, комунальних послуг і ще багато іншого, але тяжко зараз розтлумачити все, так як тут інакша специфіка життя. Добре заробляють тут не службовці, а ті хто реально вкалує.
Так от твої розходи тут і є найголовніше для податківців. Ви не можете прийти в салон і купити авто за суму, яка є вища від 20 тисяч євро готівкою. На протязі наступного тижня, у вас дома зявиться поліцай і ви в відділенні будете доводити де ви взяли гроші.
Трапляється по різному. Наведу приклад з мого життя. Я перебував в Україні 4-ри місяці (маю там бізнес). Коли я приїхав, до мене з*явились пять поліцаїв, які перевернули всю мою трьох поверхову хату. Пояснюю – мій рідний банк «HypoVereinsbank», вложив мене податковій поліції, що на протязі чотирьох місяців я не обналічував грошей, значить я маю якесь інакше джерело існування. От так тут борються з корупцією. Переписати своє добро на родичів – нонсенс, так як тут звіт про доходи та розходи заповнюють навіть безробітні. Всі фінансові махінації в суді кінчаються конфіскацією майна. Не знаю, чи в чинному законодавстві України є ця графа.
А вам, українці, президент, прем*ер та інші тикають в обличчя свої декларації про доходи, які більш нагадують довідки про бідність.
Ви колись чули від можновладців, щоб ввести декларування розходів ?
Та що ж вони вороги собі!? Краще поблудити словами «чисті руки, чисті ноги».
Не поважаєте ви себе земляки.
Тепер, що до українського телеебачення. Вже рік як майже всі канали, крім КРТ, починають програми зі слоганом - «тепер коли на Україні свобода слова». Що вони хочуть тим сказати я ні як не можу в*їхати. То щось з виду заклинань, як «ідеї майдану»,
«розквіт демократії» і таке інше. За «помаранчевий» рік я щось не оглядав ні одної програми направленої на справжній критичний огляд українського життя. Я, українець, можу зараз перерахувати до двадцяти російських політичних оглядачів і політологів, які кожний божий день розтлумачують свою позицію до тих чи інакших політичних подій. Нікого з прокламаторів наставшої ери «свободи слова» не жахає той факт, що в Україні не має ні одного . Чи можна рахувати такі дистрофічні «політичні» шоу, як « Іду на ви » та « Я так думаю », за щось серйозне ? В першому виступають тільки професійні «руді» брехуни. В другому, ведуча уважно вислуховує тих самих «рудих» і як сорока застрокочує їх опонентів і з першої хвилини передачі повідомляє, що в неї не має часу.
Лише «Свобода слова» на ITCV, один раз на тиждень, провокаційно, заставляє показувати дійсне обличчя декотрих високопоставлених брехунів. Вони гублять рівновагу і починають звинувачувати С.Шустера в провокаціях, питають чиї гроші він відробляє, хто його заслав в цей «український тераріум свободи». Хоч посміятись можна.
Стосовно « 5 каналу », хочеться окремо сказати. Другого такого не має на світі. Формат надання він зідрав з польского, такого самого «чесного» каналу « TVN 24 », все, навіть кольорову гаму, музикальну шапку до «чесних новин» з грузинського каналу « Аджарія»
правда канал починав передачу новин з цієї музики ще коли Аджарія була автономною.
Сам канал собою уявляє унітаз з відсутнім зливним бачком. Ведучі, до прикладу,
Скрипін, недоголений Данило неврівноважені психопати. Чогось підскакують, кривляються, не дають висловитись никому з гостей, якщо їх думки не співпадають з
убогими думками ведучих. Графік інтерактивного опитування складається в сусідній кімнаті, щоб не дай бог не порушити куцої концепції каналу. Телефонують в студію також з сусідньої кімнати, бо не було ще випадку, щоб щось не те спитали. А може я і помиляюсь, бо, насправді, яка, поважаюча себе людина, буде телефонувати в
«палату № 9».
А що до «ведучого» Чайки, відомого у Львові гомосексуаліста, окрема пісня.
Я тут, в Мюнхені, маю сателітарну антену і маю змогу оглядати близько 250 каналів,
мені то цікаво, бо знаю основні європейські мови. Так от, ні на одному каналі я ні коли
не бачив ні одного гомосексуалиста, який би безсоромно рекламував свою приналежність до парії (касти недоторканих).
Що сталося з Вами, мої кохані земляки, чому ви дозволяєте знущатися над собою не тільки запроданцям при владі, але й брудним клоунам з «честного каналу»?
Вам, православним, не гидко дивитись, як теліпається розп*яття в «солодкому вушкові»
педала, як кажуть поляки? Як можна згодитися з тим, що вас повчає життю моральний виродок?
А якою мовою вони розмовляють ?
Я в кінці 80-тих років працював на «Радіо Свобода», в Мюнхені, чекав в той час, коли німці визнають мій лікарський диплом. Така мова в інтелігентних колах еміграції, називається - «екзильною». Тобто, мовою, яка виникає в закритому еміграційному суспільстві, штучно відокремленого від справжньої здорової мови на Батьківщині.
Не має в чудовій українській мові такого мовного сміття, як: « зарплатня, військовик,
літовисько, шпиталь, відпочивач, очолювачка, чільник, перемовини і т.д. і т.п.».
І зауважу цим бездарам, що Кінах проводив не «колекторне» засідання, а селекторне, щось їх таки тягне до каналізації.

Що до газового конфлікту, то вчора, я прочитав в газеті «Züddeutsche Zeitung» цікавий аналіз одного німецького політолога. За його міркуванням, підвищення ціни на газ, а то, я думаю, в Україні не секрет, що саме Ющенко був ініціатором того підвищення є ні що інше як політтехнологія. Хтось, дуже мудрий, підсказав другому мудрому, що завдяки цьому східний електорат відсахнеться від проросійської політики Партії Регіонів. Мовляв, бач як «москаль» хоче задушити «помаранчеву свободу». Адже всім відомо, що найбільше постраждає від підвищення саме Схід, де розташовані основні виробництва, споживачі газу. Пройде трохи часу, народ підзабуде, хто дійсно підняв ціну на газ, і перед виборами завиють на всю катушку про підступність і «імперські» амбіції «москалів».
Ціна завелика для «демократичної країни» ? А чого самі, своїм колегам по «демократичному вибору» румунам, той же газ, продаєте по 225 євро ?
Очевидно, що підняття тарифів є політичний тиск на владу «рижих», очевидно, що постраждає простий народ, але народ мусить нести відповідальність за свій вибір.
Відверто влада оголосила, що вона є ворогом Росії, а до ворога яке мусе бути ставлення?
А як соромно, що остатнім часом «поморочені» опустились до жалюгідного шантажу, що вони відкриють повітряний простір для США, дадуть під їх контроль станцію попередження ракетного удару в Мукачеве.
Запамятайте панове «помаранчеві» ви ні хто.
Коли людина йде по вулиці, а назустріч її йде якийсь батько з дитиною олігофреном і цей олігофрен обляє цю людину брудом, то претензії будуть до батька.
Так саме Росія буде говорити з Америкою, а не з вами убогими.
І, накінець, як що мені позволено, я б хотів звернутись до тих, що підуть на вибори з одним проханням ДУМАЙТЕ.
Як що в православні релігії первородним гріхом є – гординя.
То в буддизмі є – неосвіченість (по простому – глупість ).
Ми не буддисти, але дуже б хотілося, щоб в подальшому ми б керувалися і цим їхнім
догматом.


З пошаною!
Олекса Чарнецький

28 Січень 2006, 10:25:44
Відповідь #144
Offline

Lord

Глобал Модератор

Offline Lord

  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 4647
  • Карма: +151/-28
  • Дякую
  • Сказав: 171
  • Отримав: 144
  • социально адаптированный псих
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
Конечно! Вот еще:
И что? Что тебе не понравилось?

Бред не понравился. Пиар на трупах так даже очень не понравился... Ахинея очередного анонимного "националиста", от которой сильно пахнет носками Павловского тоже не фонтан. Вывод - кг/ам, выражаясь новоязом...

28 Січень 2006, 10:51:58
Відповідь #145
Offline

Merlin


Offline Merlin

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 23125
  • Країна: 00
  • Карма: +805/-147
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 1629
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • компьютерный клуб "Виртуальный Мир"
Илья, если делать нехрен, поищи ещё в рамблере чё-нить подобное. Там его много. Только к чему? К тому, что во всё это надо верить?

Ща я создам новый НИК, представлюсь коренным россиянином, живущим в Донбассе, который свято верил в Януковича и тут, вдруг, сильно разочаровался и буду призывать голосовать за Ющенко. Выложу опус, сообщений эдак на 10, и вумно напишу:"Вот это обсудите. А то в собственном соку вариться Вы сильны"...
Село неначе погоріло,       Если б вздора не вещали нам пророки-болтуны
Неначе люди подуріли,      Да, нажившись от казны, впредь ее не истощали,
Самі на панщину ідуть        Если б, наконец, блюли все закон святой и строгий
І діточок своїх ведуть…       И король не рвался в боги, а министры - в короли.

28 Січень 2006, 10:58:40
Відповідь #146
Offline

AntZ.


Offline AntZ.

  • ***
  • Постоялец
  • Повідомлень: 961
  • Країна: 00
  • Карма: +87/-52
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Иллюша
де ты откопал этот бред?
фальшивка, однозначно....

28 Січень 2006, 13:25:16
Відповідь #147
Offline

Chico


Offline Chico

  • сам себе модератор и
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 18294
  • Країна: mo
  • Карма: +380/-170
  • Дякую
  • Сказав: 47
  • Отримав: 152
  • stop the anti-smoking nazi's!
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
ни абижайте журналистов.

они хорошие,
просто иногда нимножка не так понимают, что им говорят,
иногда недопоняв нимножка придумывают,
ну еще иногда они немножко не журналисты, а долб....
но таких меньшинство.

(C) GGuuGGuu

29 Січень 2006, 00:32:56
Відповідь #148
Offline

Ilya


Offline Ilya

  • *
  • Посетитель
  • Повідомлень: 22
  • Карма: +0/-2
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю


to hebi
ты ниасилил патамушта букварь держал верх ногами (если ваще диржал)

to Merlin А что умеешь умно писать?
Кстати, мы тут с одним товарищем спорили:
Цитата: AndreiS (Июль 03, 2005)
И откуда Вам знать, что хотели его сторонники, если спустя полгода Вы говорите о "радикально противоположных вещах"?Смею предположить, что тех, кто шел под его флагами, Вы и в глаза ни разу не видели, а теперь говорите об их радикальной разочарованности.
Что было дальше всем известно. Риспект ему от меня выразите.

А вообще, вставил ту статью чтобы посмотреть на ваши реакции. Дай, думаю, старых друзей проверю на вменяемость. Можно сказать, угадал почти дословно:
Цитувати
де ты откопал этот бред?
этого я и ожидал.


Что ж, дай Бог, спишемся после выборов, послушаю ваши "умозаключения".

p.s. Прошу извинения, что отвлёк Вас, мой ненаглядные идеологи дермократизма, от Ваших, безусловно, важных дел бАрьбы с бандитизмом и ветряными мельницами.



Да, забыл, можете мне не отвечать, читать ничего не буду. Между собой, конечно, можете меня обсудить, я, подчиняясь самай димакратичискай и свабоднай власти, не могу вам в этом воспрепятствовать. Забрёл я на этот форум случайно и надеюсь о Вас также быстро забыть.

29 Січень 2006, 10:41:01
Відповідь #149
Offline

AntZ.


Offline AntZ.

  • ***
  • Постоялец
  • Повідомлень: 961
  • Країна: 00
  • Карма: +87/-52
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
и надеюсь о Вас также быстро забыть.
взаимно!!
попутного Вам... хрена в спину, непонятый Вы наш....

Форум Краматорська