Форум Краматорська

  • 28 Березень 2024, 14:55:19
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Баклажани в космосі або Назад в будущєє-4 або Секрєтниє матерьяли-4  (Прочитано 5333 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

16 Липень 2007, 20:54:31
Прочитано 5333 раз
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Давним давно
в дальокой галактікє
бушевалі
АПЄЛЬСІНО-БАКЛАЖАННИЄ ВОЙНИ

(режисьор Джордж Бушас, ко-продюсер В.В.Звйоздний Путь-сбєрг)

2150-й рік тривала блокада Вєлікой Галактічєской Магучєй Газо-Нафто-Трейдо Гімпєрієй маленької, але дуже назалежної Планети У.
Планета У, собствєнно, чхала на ту блокаду, бо вже давно навчилась вироблять гас з кизяків, якими її з періодичностю раз на рік а то і щонеділі,  бомбардували осаждаючі.
Періодічєскі Гімперія включала свою страшну зброю - ІЗЛУЧАТЄЛЬ (тм), але зброя чомусь діяла тільки на випавших з орбіти гімперіанців, які під впливом тієї страшної зброї починали скандувати - "Торговую Фєдєрацію - ГЕТЬ!", чи "ввєдьом гімперіанський вторим всєпланєтним"
Коренні жителі Планети У тихенько посміювались над випавшими з орбіти гімперіанцями, покруючі собі вуса, попиваючі гарнесенький мєсний пєрвачок, та заїдаючі його не менш мєсним борщиком зі шкварошками....
Але десь на дальокому сході Планети У гімперіанцям (як вони думали) вдалося таки зорганізувати конклав під назвою "Назад в будущєє"
Тре відзначити, що цей конклав відрізнявся від остальної планети небувалою родючестю баклажанів, яких на Західній частині планети не росло зовсім, і удівльонниє жителі західного полу- ШАРія називали це "жареними огірками"...
Сцена Перша.
Ісполком конклава "Назад в будущєє"
Діючі особи:
Андрєіч (він же Антібіотік) - виборний староста конклава "Назад в будущєє"
Обі-шац-Канобі - майже джидай, двіженієм рук знімає з місця рельси і підпалює трамваї
Зах-Нах-Мазох - фінансовий гєній, покровітєль покемонів і урночок. Bonus Skill - в мінути небезпеки жбурляється яйцями
Люк ЄМССворкєр - простий роботяга з ЄМСС, який іпздить люки і здає їх в металлом на ЄМСС
Антібіотік, Зах-Нах і Шац-Канобі сидять і думають над проблемою, як це на проспекті імені Партії Гіперіонів внєзапно вирубилось нах одночасно постачання світла, води і спайсу...

Антібіотік: йопт, нах...
Зах: я тут!
Антібіотік: та нах зах, де, бляць, спайс?
Обі: матюкатись джедаю личить не... (затягується) спайс на Дюні планеті на...
Антібіотік: а ми де, нах?
Зах: я тут!
Антібіотік: загіперніонів ти своїма тутами... Завтра приїзджає прєдставітєльна дєлєгація з самим Голубим Джедаєм во главє, а в нас, йопт, простпєкт Партії отої... неосвічений...
Зах: неосвєтльонний, стєсняюсь поправіть....
розмова преривається розлюченним Люком ЄМССвокєром....
Люк: - гдє, бляць, мої гроші???
Антібіотік: - які, бляць, гроші?
(запісь обривається)
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

Форум Краматорська


16 Липень 2007, 21:51:15
Відповідь #1
Offline

jimbobimbo


Offline jimbobimbo

  • Багэмный флудэр,
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2855
  • Країна: 00
  • Карма: +69/-69
  • Дякую
  • Сказав: 3
  • Отримав: 12
  • пачьотный культуролаг
    • Перегляд профілю
We want you now to take off your bras and your panties! Throw them all on to the stage! And do it... now!

16 Липень 2007, 22:51:45
Відповідь #2
Offline

Аривидерчи


Offline Аривидерчи

  • Erin, Sunshine
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 6709
  • Країна: 00
  • Карма: +388/-167
  • Дякую
  • Сказав: 36
  • Отримав: 86
  • на белом катере
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
разговор шел на сплошном подтексте

17 Липень 2007, 00:57:24
Відповідь #3
Offline

andrey


Offline andrey

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 265
  • Карма: +26/-1
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
  • Ніщо так не роз’єднує людей, як спільні інтереси.
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
  аналогічно, тільки майже о першій... Люк ЄМССворкєр -   :)  :)   :)  клас

17 Липень 2007, 10:15:25
Відповідь #4
Offline

No Surprises


Offline No Surprises

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 184
  • Карма: +3/-2
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 2
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю

17 Липень 2007, 11:48:38
Відповідь #5
Offline

dimas[qs]


Offline dimas[qs]

  • *
  • Посетитель
  • Повідомлень: 74
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
там еще рууские надписи на всем - тоже прикольно

17 Липень 2007, 11:50:58
Відповідь #6
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

17 Липень 2007, 17:19:24
Відповідь #7
Offline

dimas[qs]


Offline dimas[qs]

  • *
  • Посетитель
  • Повідомлень: 74
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
я сначала так понимаю это перевод на украинский гоблинского перевода звезных войн,
дочитал до конца - осознал что не прав, извиняюсь

прикольно
давай продолжение

17 Липень 2007, 18:28:03
Відповідь #8
Offline

Lord

Глобал Модератор

Offline Lord

  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 4647
  • Карма: +151/-28
  • Дякую
  • Сказав: 171
  • Отримав: 144
  • социально адаптированный псих
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю

17 Липень 2007, 18:41:34
Відповідь #9
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

30 Липень 2007, 20:03:21
Відповідь #10
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Давним давно
в дальокой галактікє
бушевалі
АПЄЛЬСІНО-БАКЛАЖАННИЄ ВОЙНИ

(режисьор Джордж Бушас, ко-продюсер В.В.Звйоздний Путь-сбєрг)

Сцена та ж, діючі особи - куди ж вони дінуться?

Входить R2D2, сєкрєтарь Галактічєского Совєта. Рухи його невпевнені, вуса топорщаться...
-Андреіч, до Вас проситься капітан "Тисячьолєтньої Сонати" Хан Рого
-С Чупакой?
-Нє, слава Галактиці, БЕЗ...
-Просі
R2D2 удаляється, бормоча собі під ніс: - Хєр його попросіш, він сам завжди приходить, та ще з Мєжгалактічєскім Спрутом...
Влітає ізвєсний контрабандіст води на пустельні планети, капітан "Тисячьолєтньої Сонати", Хан Рого
-Ан... Ан...
-Шо, плять, кажи, не заікайся... Або вж Ан-дрєіч, або вже Ант-ібіотік, хрєн з вами...
-Ан-12 розбився!!!
-Який ще Ан-12???
-В домодєдово!!!
-Тю плять, ну і хрен з ним... То проблєми Тьомного Імператора, шось в нього останнього часу всьо падає.... Мозгі йому, шо лі, помінять?
-Крамольні речі кажете, Андр... Андро-Антібіотік! Ми ж нібито ЗА Тьомного Імператора, і гімперіанський ЗА вторим мєжгалактічєскім....
-та то хай на Татуїні вводять другим гімперіанський, я, пля, і перший толком вивчити не можу...
-Андроїч, так Ви в самаому ділі-то можете на обох, то, пля, на крам.інфо Вас в антзівським переводі транслюють...
-а то кручє, чєм гоблінський?
-ну так йопт, в межах нашої Галактики - НАБАГАТО!!!
-ну тоді хрєн з ним... мені крутізна - по нраву! Я от розмишляю, я вже Світовий Рік, як Намєснік, а літаю на задрипаному звьоздольоті іпонської зборки... Де, пля, покращення мого життя вже сьогодні? Якшо ми самі собі не можемо звіздольоти помінять на покращені, то хто ж з біомаси... тобто, йопт, з жителів планети Набу нам повірить, шо ми здатні ЇХ життя покращити ще вчора???
-Андроїч, пропоную фішку.... Тіпа - ми ще вчора покращили ваше життя, але ви це прої...
-Блін, Рого, запарив ти... Прої-ли, я сподіваюсь? Бо матюкаться в ефірі нізя, модери суворі...
-Які нафік, модери???
-Рого... як би це тобі сказати... матерія - це об*єктивна реальність, дана нам в ощущєніях.... А ощущєнія приходять до нас через Крам.інфо....
Філософська бесіда преривається, не почавшись, бо входить Чупака і шось мичить....
Андроїч: - шо він хоче? Знов тендера виграти на поставку тролейбусів?
прокидається Обі-шац-Канобі: - Тендера виграти поставку на тролейбусів можливо нє...
Андроїч: - та хто тебе питати буде... корочє... Времья позднє, Рого, кажи, вже шо хоч...
Хан Рого: - Андроїч, розумієте... Ото придбав я собі "Тисячолітню Сонату"....
Андроїч: - ну, я знаю, самий швидкий звіздоліт в нашій Галактиці... Писали, 120 тисч міжгалактичєскіх кредитів врізав?
Хан: - Андроїч, ну а як інакше? no money- no parts! Так я ото...
Андроїч: - Шо ото?
Хан Рого: - так стар-дока, по нашему, по-галактічєскому, ГАРАЖУ в мене під неї НЕМА!
(запісь обривається)

шановний робот C-3PO, який злив нам, повстанцям під керівництвом Принцесси Амідали, цю інфу, попрохав до Галактічєского Чєтвєрга ДАЛІ не оприлюднювати....


*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

30 Липень 2007, 20:24:43
Відповідь #11
Offline

andrey


Offline andrey

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 265
  • Карма: +26/-1
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
  • Ніщо так не роз’єднує людей, як спільні інтереси.
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
 з нетерпінням ждём-с четверга, а батальні сцени будуть? Чи хоч би бутильні.  :)

30 Липень 2007, 20:34:02
Відповідь #12
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
справа в тому, що як раз на Галактічєского Чєтвєрга Світла сторона СИЛИ закине АнтзЛюка Скайвокера, останнього Джидая, на перефірійну планету Буда-Пєшт (це в Торговій Федерації), і єдна надія на  C-3PO...
Читайте "Галактічєскіє Новості".....
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

31 Липень 2007, 15:39:04
Відповідь #13
Offline

dimas[qs]


Offline dimas[qs]

  • *
  • Посетитель
  • Повідомлень: 74
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
давай батальные сцены!!!

зы: не кури больше распечатки Крам.інфо :)

23 Серпень 2007, 18:45:40
Відповідь #14
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Давним давно
в дальокой галактікє
бушевалі
АПЄЛЬСІНО-БАКЛАЖАННИЄ ВОЙНИ

(режисьор Джордж Бушас, ко-продюсер В.В.Звйоздний Путь-сбєрг)

ідьот собраніє совєта дірєкторов Баклажанного Анклава. Слово предоставляється Тьомному Джидаю Ску-ДАРт Вейдеру. Репортаж ведьот газєта "Баклажанная Правда".
Ску-ДАРт: - шо ж це коїться, господа дірєктора?
Дірєктора: - ШОООО????
Ску-ДАРт: -Дерева сохнуть, річки міліють... Імпорт преобладає над експортом!
Корр. газети "Баклажанная Правда": - шо над чим, стєсняюсь спросіть, преобладає?
Ску-ДАРт: - Експорт, блін, над імпортом! Страна Татуїн ввозить товарів більше, чим продайот!
Корр. газети "Баклажанная Правда": - стєсняюсь спросіть, я, канєшна, Колумбійських Університетів не кінчав, але шось мені підказує, шо, якшо експорт преобладає над імпортом, то воно, стєсняюсь сказать, то воно навпаки...
Ску-ДАРт: - МАЛЧАТЬ!!! де, блін, ваша карпаратівная культура??? В Баклажанії преобладаніє експорта над імпортом - 3 мілярди республіканських кредитів!!!
Корр. газети "Баклажанная Правда": - стєсняюсь спросіть, так то добре чи погано?
Ску-ДАРт: - в городі прєвишеніє імпорта над еспортом - 50 відсотків!!!
Корр. газети "Баклажанная Правда": - стєсняюсь спросіть, я мені-то ЯК писать?? шо над чим преобладає?
Ску-ДАРт: - Пиши через раз! раз- експорт преобладає, раз- імпорт... Бидлокторат схаває... Не схаває, вивдем на площадь, і заставім подпригнуть! В них ВРАЗ імпорт з експортом перемішаються, і всьо буде путьом!
Корр. газети "Баклажанная Правда": - стєсняюсь спросіть, путьом- звьоздним?
Ску-ДАРт: - йопт, а яким же ще? А ще адо распрєдєліть пропорції і рєшіть, хто скільки перечисляю в фонд Місто....

голоси з залу: - ПАЛІМСЯ.........

Спісок іспользованой (не в тому сенсі, пошляки!!!) літератури:
Газета "Баклажанна... тобто, Краматорська Правда", №34 (13038) від 23 серпня 2007 р., Перша сторінка.
Якшо хтось засканить і виложить - та ще фрази про "преобладаніє експорта (імпорта) над імпортом (експортом) замаркує - Головне Командування Галактічєскіх Повстанцев буде БЕЗМЕЖНО ВДЯЧНЕ!

(далі, блін, БУДЕ... ще ТАКЕ буде, шо майка заворачювається....=(




*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

Форум Краматорська