Форум Краматорська

  • 19 Квітень 2024, 08:01:08
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Обама мовчки схвалює вимоги Росії щодо України?  (Прочитано 6531 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

11 Вересень 2009, 18:02:17
Прочитано 6531 раз
Offline

Varg


Offline Varg

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2694
  • Карма: +108/-100
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
Прага – Все більше західних відомих експертів попереджають, що рішення президента США Барака Обами послабити напруження в стосунках із Росією у сподіваннях на послаблення іранської небезпеки лише збільшить ризики регіональної безпеки у Східній Європі та інших регіонах прилеглих до Росії. Аналітики попереджають, що кожна поступка Сполучених Штатів Кремлю викликає наростання агресивності Росії в регіоні і після Грузії московські керівники готуються до нової агресії, тепер вже в Україні. Також в газетах йдеться про занепокоєння Києва новими можливостями російської армії в операціях за кодоном. А деякі впливові європейські видання також аналізують акції примирення між Польщею та Україною і вважають їх важливими у зміцненні безпеки та співпраці в регіоні.

http://www.radiosvoboda.org/content/article/1820583.html

На сторінках американського впливового видання «Форін Полісі» відомі американські експерти – Весс Мітчел, президент вашингтонського Центру європейського аналізу, і Джеймі Флай, виконавчий директор неоконсервативного мозкового центру «Зовнішньополітичні ініціативи» – оприлюднили аналіз нової політики адміністрації Барака Обами щодо Росії. Згадані аналітики вважають, що намагання Вашингтона пожертвувати інтересами безпеки Східної Європи, як ніби-то малими втратами, заради покращення стосунків із Росією та стримування Ірану можуть призвести у найближчі 10 років до негативних геополітичних наслідків, які США змушені будуть із труднощами виправляти. До перших, вже явних, із цих наслідків Мітчел і Флай відносять «дестабілізацію східного флангу НАТО внаслідок вторгнення Росії до Грузії... та відмову від ПРО, яка не позбавить регіон від комплексу незахищеності». Експерти також вважають, що надалі зростатиме небезпека Росії, «яка стає все сміливішою» і думає, що «коли Америці і її союзникам погрожують, Вашингтон відступає». Експерти зі США наголошують, що «адміністрація Обами знизила американську підтримку Грузії і відмовилася від просування українського членства в НАТО, а третя поступка, менше, аніж за рік – відмова від ПРО в Польщі та Чехії – без сумніву потягне за собою типову реакцію Росії на відступ: додаткову агресію». Весс Мітчел і Джеймі Флай попереджають у своєму аналізі на сторінках «Форін Полісі», що «Москва, яка бачить, що її багаторазові вимоги виділення для неї сфери впливу сьогодні мовчки задовольняються, завтра буде ще більш зухвалою у своїх наполегливих вимогах визнати цю сферу». Американські аналітики наголошують тут також, що «ніщо так не зашкодить міжнародному довірю до США, як з’ява американського президента поряд з російським президентом Дмитром Медведєвим на зустрічі в ООН, що має відбутися пізніше цього місяця, щоб оголосити про джентльменську угоду про передислокацію системи ПРО». Експерти переконані, що полишення Вашингтоном Центральної Європи «напризволяще» призведе до таких «геополітичних наслідків, із якими американським дипломатам треба буде боротися 10 років потому» і тому Барак Обама, як попереджають Мітчел і Флай, «має зупинитися і перше, аніж зробити такий крок, подумати про розплату».
Ще одне американське інтернет-видання – «Ґлобал Пост» – відзначає, що «зміна у поглядах США на Східну Європу вже відбулася» і наводить слова колишнього міністра закордонних справ Польщі Адама Ротфельда, який вважає, що «США визнали нинішню трансформацію Європи успішною і не бачать надалі необхідності займатися цим регіоном». Навіть лист-попередження лідерів центральноєвропейських країн щодо змін у американській політиці стосовно Східної Європи і Росії, як пише «Ґлобал Пост», «сприйнятий у Вашингтоні без ентузіазму». Це видання також вважає, що адміністрація Барака Обами має зараз «повний рот турбот» в інших регіонах світу і вдома, тому немає сил на розвиток стосунків на Сході Європи, де «негайна увага поки-що не потрібна».
Російська «Нєзавісімая ґазєта» звертає увагу на занепокоєння української влади, насамперед Президента Ющенка, щодо успішного проходження через Держдуму Росії поправки до Закону «Про оборону», де йдеться про розширення можливостей використання Кремлем російської армії закордоном. Газета також наводить думки з цього приводу деяких із українських політиків та дипломатів, котрі вважають, що така поправка щодо армії Росії направлена на можливе «силове втручання Москви в ситуацію в Криму», де тисячі жителів незаконно отримали друге громадянство – російське. Українських чільників не заспокоюють заяви других осіб МЗС Росії про ніби-то даремні побоювання в Києві щодо можливої воєнної агресії Росії на українських теренах, пише російська газета. Це видання також наводить думки деяких українських експертів, котрі не схильні серйозно розглядати російську воєнну загрозу для України і вважають, що Київ використовує це лише для «передвиборчої піар-кампанії». Хоча думка, наприклад, польського експерта Ґжеґожа Громадського, якого цитує «Нєзавісімая ґазєта», категорична – «це не гра, це підготовка з боку Росії до агресії». Тут московське видання також інформує про занепокоєння українських політиків та інтелектуалів, які закликають у своєму зверненні світ захистити Україну від наростаючої загрози агресії з боку Росії. Газета також не виключає, що у такому контексті нинішня складна ситуація у російсько-українських стосунках може бути обговорена наступного тижня в Нью-Йорку, де ніби-то планується зустріч Президента України Віктора Ющенка з президентом США Бараком Обамою в рамках сесії Генеральної асамблеї ООН.
Впливовий лондонський часопис «Економіст» вважає, що взаємне зближення Польщі, України та балтійських республік лише на користь всіх цих держав регіону і служить зміцненню тут стабільності та безпеки. «Економіст» схвально оцінює взаємні кроки президентів Польщі та України щодо міжнаціонального примирення після трагедій Другої світової і «подолання найбільш болючих історичних травм», пов’язаних волинською трагедією – загибелі поляків від рук УПА та каральними діями проти українців у Польщі. Лондонський часопис вважає, що взаємне польсько-українське прощення може послужити добрим прикладом для Росії, якій є що долати на шляху до такого ж прощення і примирення з сусідами.
… Один з головних принципів козацького права: народ завжди має право протестувати проти гніту і повернути свої старожитні права, коли буде на це слушний час.

Пилип Орлик. Вивід прав України

Форум Краматорська


11 Вересень 2009, 18:03:57
Відповідь #1
Offline

Varg


Offline Varg

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2694
  • Карма: +108/-100
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
останній час дуже багато галасу навколо цього питання, хто які думки має по темі, чи може якусь ще інфу?

Эксперт: "Мало того, что у нас живет много россиян, так еще и войска не нужно вводить потому, что есть Черноморский флот РФ…"
http://censor.net.ua/go/offer--ResourceID--132583
Российские комментаторы и политологи апеллируют к тому, что США применяет вооруженные силы заграницей с целью защитить своих граждан. Мол, если это себе позволяет США, то и мы можем позволить… Но тут есть принципиальная разница.
 Об этом и порпавках к закону РВ «об Обороне» в комментарии «ForUm’у» политический аналитик Института Евроатлантического сотрудничества Владимир Горбач.
«Российские комментаторы и политологи апеллируют к тому, что США применяет вооруженные силы заграницей с целью защитить своих граждан. Мол, если это себе позволяет США, то и мы можем позволить. Но тут есть принципиальная разница. США не дает своего гражданства гражданам других стран и не вводит потом туда свои войска, как случилось в Абхазии и Южной Осетии. Россия делает все наоборот: сначала дают гражданам других стран гражданство, а потом вводят туда войска для их защиты», – говорит эксперт.
«Это угроза кулаком всему миру, но в первую очередь соседям. И в большей мере – Украине. Мало того, что в нашем государстве живет много граждан Российской Федерации, так еще и войска не нужно вводить потому, что есть Черноморский флот РФ», – отмечает господин Горбач.
 «Первая болевая точка Украины – это Крым. Но есть еще одна болевая точка, не находящаяся на нашей границе – Приднестровье. Треть жителей Приднестровья – граждане Российской Федерации. Если плохо сложатся отношения российского и молдавского руководства, будет повторение кавказкой операции в Приднестровье, но уже на границе с Украиной. Наше государство может серьезно от этого пострадать, поскольку добраться на территорию Приднестровья можно только через нашу территорию», – подытожил аналитик.
… Один з головних принципів козацького права: народ завжди має право протестувати проти гніту і повернути свої старожитні права, коли буде на це слушний час.

Пилип Орлик. Вивід прав України

11 Вересень 2009, 18:04:59
Відповідь #2
Offline

Аривидерчи


Offline Аривидерчи

  • Erin, Sunshine
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 6709
  • Країна: 00
  • Карма: +388/-167
  • Дякую
  • Сказав: 36
  • Отримав: 86
  • на белом катере
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
что-то не увидела ваших мыслей по теме

впрочем, не только по этой
разговор шел на сплошном подтексте

11 Вересень 2009, 18:07:04
Відповідь #3
Offline

Varg


Offline Varg

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2694
  • Карма: +108/-100
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
что-то не увидела ваших мыслей по теме
впрочем, не только по этой

взаімно
… Один з головних принципів козацького права: народ завжди має право протестувати проти гніту і повернути свої старожитні права, коли буде на це слушний час.

Пилип Орлик. Вивід прав України

11 Вересень 2009, 18:08:18
Відповідь #4
Offline

Аривидерчи


Offline Аривидерчи

  • Erin, Sunshine
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 6709
  • Країна: 00
  • Карма: +388/-167
  • Дякую
  • Сказав: 36
  • Отримав: 86
  • на белом катере
    • Жіноча
    • Перегляд профілю

Цитувати
взаімно

что взаимно? глаза откройте - я никогда не пощу никаких текстов, кроме своих собственных : ))

а вы как лента.ру

приправляли бы их хоть парой-тройкой предложений "от себя"
разговор шел на сплошном подтексте

11 Вересень 2009, 18:10:16
Відповідь #5
Offline

Varg


Offline Varg

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2694
  • Карма: +108/-100
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
будьте ласкаві, щось по темі...якщо є шо
… Один з головних принципів козацького права: народ завжди має право протестувати проти гніту і повернути свої старожитні права, коли буде на це слушний час.

Пилип Орлик. Вивід прав України

11 Вересень 2009, 18:11:08
Відповідь #6
Offline

Аривидерчи


Offline Аривидерчи

  • Erin, Sunshine
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 6709
  • Країна: 00
  • Карма: +388/-167
  • Дякую
  • Сказав: 36
  • Отримав: 86
  • на белом катере
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
для тех, кто в танке - прежде чем просить обсудить тему, желательно самому по ней высказаться

у вас же есть какие-то достойные мысли? ну раз вы тему предлагаете

прошу, вам слово
разговор шел на сплошном подтексте

11 Вересень 2009, 18:13:08
Відповідь #7
Offline

Невідома


Offline Невідома

  • *
  • Посетитель
  • Повідомлень: 97
  • Карма: +6/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
Впевнена, що розподіл світу існує, США - вони мають свою сферу впливу, Росія - свою. Дійсно, мені неприємно почувати себе заручником нашого географічного положення.
Для себе я ще не знайшла прийнятного варіанту. Але визнаю - так склалось, що ми - територія впливу Росії.
Є неписані правила в світі - є така територія, якщо вона не твоя, то й не суйся. Якесь зачароване коло.
Передивившись серію фільмів "Апокалепсис - вторая мировая война" - це головне й завжди буде головним у міжнародних стосунках, й напевно так буде.
Як тільки ви погодитеся на меншe, ніж заслуговуєте, будете змушені задовільнитись навіть меншим, ніж те на що погоджувались.– Морін Доуд

11 Вересень 2009, 18:13:49
Відповідь #8
Offline

Varg


Offline Varg

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2694
  • Карма: +108/-100
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
для тех, кто в танке

то й  вилазьте відтіль, й щось по темі будьте так ласкаві
… Один з головних принципів козацького права: народ завжди має право протестувати проти гніту і повернути свої старожитні права, коли буде на це слушний час.

Пилип Орлик. Вивід прав України

11 Вересень 2009, 18:15:11
Відповідь #9
Offline

Аривидерчи


Offline Аривидерчи

  • Erin, Sunshine
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 6709
  • Країна: 00
  • Карма: +388/-167
  • Дякую
  • Сказав: 36
  • Отримав: 86
  • на белом катере
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
для тех, кто в танке

то й  вилазьте відтіль, й щось по темі будьте так ласкаві


Варг, что Вы думаете по теме? Будьте любезны

и кстати еще по трем, куда вы постите статьи без комментариев или с комментариями из разряда "а вот такая статья"
разговор шел на сплошном подтексте

11 Вересень 2009, 18:33:00
Відповідь #10
Offline

Varg


Offline Varg

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2694
  • Карма: +108/-100
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
так склалось, що ми - територія впливу Росії.

по перше, так вважає сама росія чи амєріго, по друге в світі дійсно таке неписане правило, але, Україна незалежна держава, й в праві сама вирішити свою долю, незалежно від того, кому потрібно ГТС чи збройні перегони чи ще щось...
та ще вважаю, що навіть думки про те що ми є зоною впливу, це пережиток імперської свідомості, від якого треба звільнятись))
… Один з головних принципів козацького права: народ завжди має право протестувати проти гніту і повернути свої старожитні права, коли буде на це слушний час.

Пилип Орлик. Вивід прав України

11 Вересень 2009, 18:34:40
Відповідь #11
Offline

Аривидерчи


Offline Аривидерчи

  • Erin, Sunshine
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 6709
  • Країна: 00
  • Карма: +388/-167
  • Дякую
  • Сказав: 36
  • Отримав: 86
  • на белом катере
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Україна незалежна держава, й в праві сама вирішити свою долю, незалежно від того, кому потрібно ГТС чи збройні перегони чи ще щось...

ну и? вправе, дальше?

это все ваши мысли по поводу?

а ты с какова класа?
разговор шел на сплошном подтексте

11 Вересень 2009, 18:37:53
Відповідь #12
Offline

Varg


Offline Varg

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2694
  • Карма: +108/-100
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
Україна незалежна держава, й в праві сама вирішити свою долю, незалежно від того, кому потрібно ГТС чи збройні перегони чи ще щось...

ну и? вправе, дальше?

это все ваши мысли по поводу?

а ты с какова класа?

слухайте, жіночко, займались би ви своїми справами, та ставте питання "а ты с какова класа?" своїм знайомим, гаразд?
немає бажання марно витрачати час на "бесіди" з вами
… Один з головних принципів козацького права: народ завжди має право протестувати проти гніту і повернути свої старожитні права, коли буде на це слушний час.

Пилип Орлик. Вивід прав України

11 Вересень 2009, 18:49:18
Відповідь #13
Offline

Невідома


Offline Невідома

  • *
  • Посетитель
  • Повідомлень: 97
  • Карма: +6/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
Саме тому що ми є  чиєюсь зоною є колосальний інформаційний вплив, а іноді і зомбування Росією. деякі вважаюсь, що Польща до нас благосклона саме тому що ми були у складі Речи Посполітої.
Це складне питання.
А що б сам народ вирішував потрібні досить незалежні еліти, тоді й народ буде мати незалежну думку. А які в нас еліти, та як на них впливають?
Як тільки ви погодитеся на меншe, ніж заслуговуєте, будете змушені задовільнитись навіть меншим, ніж те на що погоджувались.– Морін Доуд

11 Вересень 2009, 18:54:21
Відповідь #14
Offline

Varg


Offline Varg

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2694
  • Карма: +108/-100
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
Польща до нас благосклона саме тому що ми були у складі Речи Посполітої.

не думаю що через це, скоріш через те що Польша була в такому ж положенні що й Україна, теж пройшла рад.табір., проще кажучи, в неї є з чим порівняти...
… Один з головних принципів козацького права: народ завжди має право протестувати проти гніту і повернути свої старожитні права, коли буде на це слушний час.

Пилип Орлик. Вивід прав України

Форум Краматорська

Re: Обама мовчки схвалює вимоги Росії щодо України?
« Відповідь #14 : 11 Вересень 2009, 18:54:21 »