Форум Краматорська

  • 29 Березень 2024, 10:10:30
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Голосування

За кого будете голосувати?

Опозиційний блок
0 (0%)
Сила і честь
1 (3.1%)
ВО Батьківщина
1 (3.1%)
Патріот
0 (0%)
Сила людей
0 (0%)
Опозиційна платформа – За життя
0 (0%)
Партія зелених України
0 (0%)
ВО Факел
0 (0%)
Об’єднання Самопоміч
0 (0%)
Європейська солідарність
10 (31.3%)
Українська стратегія Гройсмана
0 (0%)
Громадянська позиція
0 (0%)
Соціальна справедливість
0 (0%)
Слуга народу
5 (15.6%)
Сила права
0 (0%)
Радикальна партія
0 (0%)
Партія Шарія
4 (12.5%)
Голос
3 (9.4%)
Незалежність
0 (0%)
Аграрна партія
0 (0%)
ВО Свобода
2 (6.3%)
Рух Нових Сил Михайла Саакашвілі (знялись на користь Слуги народу)
5 (15.6%)
Зіпсую бюлетень
0 (0%)
Не піду на вибори
1 (3.1%)

Всього голосів: 32

Автор Тема: В Украине стартовала избирательная кампания досрочных выборов в Верховную Раду - голосование.  (Прочитано 21138 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

12 Липень 2019, 12:24:27
Відповідь #30
Offline

rayo


Offline rayo

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 11145
  • Країна: ua
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 8434
  • Отримав: 2768
  • А тоннель то что-то не кончается!
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Воршан, навіщо Ви рекламуєте це в кількох темах одночасно?  :shock:
Тому що це одночасно і про кандидата по 48 округу і про голову партії по партійним спискам.
Тоді засуньте цю капость іще в тему про преЗЕдента та в тему про його поплічників згідно вашій логіці.  :o
Приберіть, не соромтеся. Те, що ви вирішили за нього голосувати не надає вам права засирати цим увесь форум.
Слава Україні!
Не люблю скигліїв та фарисеїв.
В Україні дві біди: заздрісний північний сусід-агресор та українські гниди, що чекають "асвабадітєлєй".

Форум Краматорська


12 Липень 2019, 12:43:45
Відповідь #31
Offline

Олександр Ворсін

Глобал Модератор

Offline Олександр Ворсін

  • Україна, Донецька область, місто Краматорськ
  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 16734
  • Країна: ua
  • Карма: +552/-15
  • Дякую
  • Сказав: 13920
  • Отримав: 2801
  • Диванний Революціонер і Кухонний Політолог
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Новини Краматорська і регіону - Kramatorsk.INFO
Президента на зустрічі не було, вибори президента вже пройшли. В темі про його поплічників буде неактуально, актуальніше разміщувати в темі про вибори партії.
Можете поскаржитися модераторам на цей допис у відповідній темі. Я вирішив голосувати за мажоритарника від Слуги Народу, тому що кандидат від Європейської Солідарності злився під рига, голосувати за рига і найгіршого депутата Верховної Ради не буду ні в якому разі, голосувати за кандидата від Свободи не бачу сенсу, не пройде, тому обирав з менших зол. По партійним спискам я все ще голосую за Європейську Солідарність, але Вашими стараннями можу змінити свій вибір на Слугу Народу.
Взагалі мене доволі сильно лякає агресія порохоботів у соціальних мережах: погрози, образи, тупі жарти як у гопників. Ніякого фактажу, одні негативні емоції і спроби опустити опонента, нажаль це опускає порохоботів до рівня бидла і викликає відразу до них, а не до тих, кого вони паплюжать.
Платна та піратська Windows чи безкоштовна та ліцензійна Ubuntu?
https://www.kramatorsk.info/talk/index.php?topic=33262.0

Якщо державний прапор — прапор опору, а державний гімн — пісня протесту, значить країна — окупована.

Мови народу бояться лише окупанти.

12 Липень 2019, 13:41:57
Відповідь #32
Offline

Портвейн


Offline Портвейн

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 28198
  • Країна: so
  • Карма: +1337/-66
  • Дякую
  • Сказав: 281
  • Отримав: 2100
    • Перегляд профілю
"Ты должен сделать добро из зла потому что его больше не из чего сделать".

12 Липень 2019, 13:46:04
Відповідь #33
Offline

Олександр Ворсін

Глобал Модератор

Offline Олександр Ворсін

  • Україна, Донецька область, місто Краматорськ
  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 16734
  • Країна: ua
  • Карма: +552/-15
  • Дякую
  • Сказав: 13920
  • Отримав: 2801
  • Диванний Революціонер і Кухонний Політолог
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Новини Краматорська і регіону - Kramatorsk.INFO
Портвейн, а Ви за кого голосуєте за мажоритаркою і списками? Якщо не секрет. :)
Платна та піратська Windows чи безкоштовна та ліцензійна Ubuntu?
https://www.kramatorsk.info/talk/index.php?topic=33262.0

Якщо державний прапор — прапор опору, а державний гімн — пісня протесту, значить країна — окупована.

Мови народу бояться лише окупанти.

12 Липень 2019, 15:59:39
Відповідь #34
Offline

rayo


Offline rayo

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 11145
  • Країна: ua
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 8434
  • Отримав: 2768
  • А тоннель то что-то не кончается!
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Президента на зустрічі не було, вибори президента вже пройшли. В темі про його поплічників буде неактуально, актуальніше разміщувати в темі про вибори партії.
Можете поскаржитися модераторам на цей допис у відповідній темі. Я вирішив голосувати за мажоритарника від Слуги Народу, тому що кандидат від Європейської Солідарності злився під рига, голосувати за рига і найгіршого депутата Верховної Ради не буду ні в якому разі, голосувати за кандидата від Свободи не бачу сенсу, не пройде, тому обирав з менших зол. По партійним спискам я все ще голосую за Європейську Солідарність, але Вашими стараннями можу змінити свій вибір на Слугу Народу.
Взагалі мене доволі сильно лякає агресія порохоботів у соціальних мережах: погрози, образи, тупі жарти як у гопників. Ніякого фактажу, одні негативні емоції і спроби опустити опонента, нажаль це опускає порохоботів до рівня бидла і викликає відразу до них, а не до тих, кого вони паплюжать.
Ви ще не знаєте що таке гопники, якщо моє справедливе обурення вам здається таким агресивним. Ви вважаєте, що те що ви модератор дає вам право спамити форум своїми політичними симпатиками і писати користувачів форуму, коли вам не як модератору, а рядовому дописувачу роблять зауваження?  Не треба мене лякати зміною свого вибору - можете голосувати хоч за мертвечука (і я цьому зовсім не здивуюся, глядячи як ви бистро перефарбовуєтесь), це ваше право як громадянина.
Чекаю вибачень за ваш хамский випад проти мене.  :(
Слава Україні!
Не люблю скигліїв та фарисеїв.
В Україні дві біди: заздрісний північний сусід-агресор та українські гниди, що чекають "асвабадітєлєй".

12 Липень 2019, 18:13:57
Відповідь #35
Offline

Dnepro


Offline Dnepro

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1015
  • Країна: ua
  • Карма: +30/-15
  • Дякую
  • Сказав: 6
  • Отримав: 190
    • Перегляд профілю
Президента на зустрічі не було, вибори президента вже пройшли. В темі про його поплічників буде неактуально, актуальніше разміщувати в темі про вибори партії.
Можете поскаржитися модераторам на цей допис у відповідній темі. Я вирішив голосувати за мажоритарника від Слуги Народу, тому що кандидат від Європейської Солідарності злився під рига, голосувати за рига і найгіршого депутата Верховної Ради не буду ні в якому разі, голосувати за кандидата від Свободи не бачу сенсу, не пройде, тому обирав з менших зол. По партійним спискам я все ще голосую за Європейську Солідарність, але Вашими стараннями можу змінити свій вибір на Слугу Народу.
Взагалі мене доволі сильно лякає агресія порохоботів у соціальних мережах: погрози, образи, тупі жарти як у гопників. Ніякого фактажу, одні негативні емоції і спроби опустити опонента, нажаль це опускає порохоботів до рівня бидла і викликає відразу до них, а не до тих, кого вони паплюжать.
Ви ще не знаєте що таке гопники, якщо моє справедливе обурення вам здається таким агресивним. Ви вважаєте, що те що ви модератор дає вам право спамити форум своїми політичними симпатиками і писати користувачів форуму, коли вам не як модератору, а рядовому дописувачу роблять зауваження?  Не треба мене лякати зміною свого вибору - можете голосувати хоч за мертвечука (і я цьому зовсім не здивуюся, глядячи як ви бистро перефарбовуєтесь), це ваше право як громадянина.
Чекаю вибачень за ваш хамский випад проти мене.  :(
А разве порохобот это оскорбление?

12 Липень 2019, 20:03:16
Відповідь #36
Offline

She


Offline She

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 7218
  • Карма: +316/-46
  • Дякую
  • Сказав: 1028
  • Отримав: 327
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Президента на зустрічі не було, вибори президента вже пройшли. В темі про його поплічників буде неактуально, актуальніше разміщувати в темі про вибори партії.
Можете поскаржитися модераторам на цей допис у відповідній темі. Я вирішив голосувати за мажоритарника від Слуги Народу, тому що кандидат від Європейської Солідарності злився під рига, голосувати за рига і найгіршого депутата Верховної Ради не буду ні в якому разі, голосувати за кандидата від Свободи не бачу сенсу, не пройде, тому обирав з менших зол. По партійним спискам я все ще голосую за Європейську Солідарність, але Вашими стараннями можу змінити свій вибір на Слугу Народу.
Взагалі мене доволі сильно лякає агресія порохоботів у соціальних мережах: погрози, образи, тупі жарти як у гопників. Ніякого фактажу, одні негативні емоції і спроби опустити опонента, нажаль це опускає порохоботів до рівня бидла і викликає відразу до них, а не до тих, кого вони паплюжать.
:shock:
Обалдеть!

13 Липень 2019, 10:04:43
Відповідь #37
Offline

8888


Offline 8888

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 9801
  • Країна: ua
  • Карма: +330/-8
  • Дякую
  • Сказав: 4490
  • Отримав: 2191
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Мне эти мнения кажутся наиболее близкими к реальности.

Порошенко и Медведчук взяли Зеленского в клещи, - Дмитрий Корнейчук



Результаты этих выборов могут очень сильно удивить, - Сергей Постоловский

А смысл ?

13 Липень 2019, 19:42:11
Відповідь #38
Offline

ivan_susanin


Offline ivan_susanin

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1163
  • Країна: hn
  • Карма: +8/-33
  • Дякую
  • Сказав: 3
  • Отримав: 87
    • Перегляд профілю
Чет даже интересно стало, сумеет ли петя своими алковизгами раскрутить рейтинг партии шария выше 10%?

13 Липень 2019, 22:12:27
Відповідь #39
Offline

тень отца Гамлета


Offline тень отца Гамлета

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 4811
  • Країна: 00
  • Карма: +106/-34
  • Дякую
  • Сказав: 1011
  • Отримав: 459
  • Если в 1 акте есть ружье,то в 3 акте оно выстрелит
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Знаю чувака для которого Шарий "джэрэло истины"! Правда этот чувак мне каждый раз с  инэта показывает ролики с абсурдными  теориями что Земля не круглая а плоская. И " научные обоснования" приводит. Говорит мол если б Земля б была круглая то нос самолета всегда б вниз наклонялся даже если самолет ровно летит. А раз нос самолет а ровный -значит Земля плоская!

13 Липень 2019, 22:59:26
Відповідь #40
Online

henri2002


Online henri2002

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 5709
  • Країна: 00
  • Карма: +92/-0
  • Дякую
  • Сказав: 40
  • Отримав: 1192
  • краматорск
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Знаю чувака для которого Шарий "джэрэло истины"! Правда этот чувак мне каждый раз с  инэта показывает ролики с абсурдными  теориями что Земля не круглая а плоская. И " научные обоснования" приводит. Говорит мол если б Земля б была круглая то нос самолета всегда б вниз наклонялся даже если самолет ровно летит. А раз нос самолет а ровный -значит Земля плоская!

ну, да, и параллельные линии пересекались бы  :D

15 Липень 2019, 09:44:03
Відповідь #41
Offline

Олександр Ворсін

Глобал Модератор

Offline Олександр Ворсін

  • Україна, Донецька область, місто Краматорськ
  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 16734
  • Країна: ua
  • Карма: +552/-15
  • Дякую
  • Сказав: 13920
  • Отримав: 2801
  • Диванний Революціонер і Кухонний Політолог
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Новини Краматорська і регіону - Kramatorsk.INFO
Моніторинг електоральних настроїв українців (6-10 липня 2019 року) - Україна - Дослідження - Соціологічна група Рейтинг
http://ratinggroup.ua/research/ukraine/monitoring_elektoralnyh_nastroeniy_ukraincev_6-10_iyulya_2019_goda.html
Платна та піратська Windows чи безкоштовна та ліцензійна Ubuntu?
https://www.kramatorsk.info/talk/index.php?topic=33262.0

Якщо державний прапор — прапор опору, а державний гімн — пісня протесту, значить країна — окупована.

Мови народу бояться лише окупанти.

15 Липень 2019, 15:17:50
Відповідь #42
Offline

тень отца Гамлета


Offline тень отца Гамлета

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 4811
  • Країна: 00
  • Карма: +106/-34
  • Дякую
  • Сказав: 1011
  • Отримав: 459
  • Если в 1 акте есть ружье,то в 3 акте оно выстрелит
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Когда уже в Украине появитса партия " ЗАПЭКЛЫХ ЛЮМПЭНОВ"! А то и голосовать не за кого. А вот за партию ЛЮМПЭНОВ я бы проголосовал. ЛЮМПЭН-КАК СОЛИДНО ЗВУЧИТ!!!! ЛЮМПЭНСТВО ЭТО ТОЖЕ ФИЛОСОФИЯ И ОБРАЗ ЖИЗНИ!  Ну согласитесь ведь очень солидно звучит. И Гимн имеетса люмпенский " В НЕБЕ КАНАРЕЕЧКА ЛЕТАЕТ"!!! Гимн люмпенов!


16 Липень 2019, 11:44:23
Відповідь #43
Offline

Олександр Ворсін

Глобал Модератор

Offline Олександр Ворсін

  • Україна, Донецька область, місто Краматорськ
  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 16734
  • Країна: ua
  • Карма: +552/-15
  • Дякую
  • Сказав: 13920
  • Отримав: 2801
  • Диванний Революціонер і Кухонний Політолог
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Новини Краматорська і регіону - Kramatorsk.INFO
Платна та піратська Windows чи безкоштовна та ліцензійна Ubuntu?
https://www.kramatorsk.info/talk/index.php?topic=33262.0

Якщо державний прапор — прапор опору, а державний гімн — пісня протесту, значить країна — окупована.

Мови народу бояться лише окупанти.

16 Липень 2019, 12:24:40
Відповідь #44
Offline

Synergy


Offline Synergy

  • Новичок
  • Повідомлень: 3
  • Країна: ua
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 1
    • Перегляд профілю
Вся "социология" в Украине продажная. Первый раз включили в список для онлайн-голосования Рух Нових Сил, причем добавили их через пол дня после начала голосования, перевели название на русский язык... но и это не помогло.
https://inforesist.org/nedelya-do-parlamentskih-vyborov-za-kogo-budete-golosovat-opros/

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:


Форум Краматорська