Форум Краматорська

  • 19 Травень 2024, 08:10:46
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Выборы Президента: обсуждение кандидатов и иже с ними...  (Прочитано 122096 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

26 Листопад 2004, 19:50:58
Відповідь #1410
Offline

B.M.W.


Offline B.M.W.

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 173
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
Цитата: Harerama
BMW, мы ждали Вас.
Что будем делать завтра?

Извините, ребята. Но я никогда не призываю делать того, что не делаю сам.
А я срочно уезжаю. Буду, надеюсь, ко вторнику.
По мере сил и возможностей буду новости кидать на форум.
Пора сраной метлой гнать воров и бандитов из власти!

Форум Краматорська

Re:Выборы Президента: обсуждение кандидатов и иже с ними...
« Відповідь #1410 : 26 Листопад 2004, 19:50:58 »

26 Листопад 2004, 20:38:28
Відповідь #1411
Offline

Harerama


Offline Harerama

  • ***
  • Постоялец
  • Повідомлень: 853
  • Карма: +19/-24
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
  • Кровосісь
    • Перегляд профілю
Цитата с Майдана:
Глава Харьковской облрады Кушнарев Е.П. объявил себя главой новой северо-восточной автономии.
Всех силовиков подчинил себе, казначейство тоже.
А также запретил трансляцию 5го канала и ТРК «ЭРА»!!!! >>
Опаньки! Чистая уголовщина!
 
А как же Янукович, Ахметов, Близнюк и пр?
Начнется отстрел друг друга?

26 Листопад 2004, 20:49:54
Відповідь #1412
Offline

Harerama


Offline Harerama

  • ***
  • Постоялец
  • Повідомлень: 853
  • Карма: +19/-24
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
  • Кровосісь
    • Перегляд профілю
AntZ, мы тут кажись одни остались.
Как ты думаешь, чем все закончится?
Мне кажется, что власть начала приходить в себя и сегодня-завтра будет контрнаступление, если их уже 500 тыс. людей не смущают и не пугают.
Завтра будет заложена почва под отделение Луганской, Донецкой, Харьковской обл. и Крыма. И нам ТУТ (т.е. в ПИСУАре) жить. Б***ь.
Ющенко нужно срочно становиться президентом. А потом выгонять этих "отделенцев" ср**ой метлой.

26 Листопад 2004, 20:53:53
Відповідь #1413
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
Глава Харьковской облрады Кушнарев Е.П. объявил себя главой новой северо-восточной автономии.
да че. приедет Янучар, опять ему по харе даст, и один ПИСУАР (ПИвнично-Схидна УкраЁнська Автономна Республика) объеденится с другим ПИСУАРОМ (ПИвденно-Схидна УкраЁнська Автономна Республика)...
и будет. как положено, ДВА ПИСУАРА... как в приличных заведениях... это ж токо в камерах одна параша- Януку неприятные воспоминания навевает+)))
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

26 Листопад 2004, 20:54:27
Відповідь #1414
Offline

RomaR


Offline RomaR

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 8699
  • Країна: 00
  • Карма: +158/-315
  • Дякую
  • Сказав: 75
  • Отримав: 104
  • Дай-ка дорогой Леонид Ильич тебя поцелует…
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитата: Harerama
Ющенко нужно срочно становиться президентом. А потом выгонять этих "отделенцев" ср**ой метлой.

Эти "сраные отделенцы" мы с вами!! Так кто из нас больше любит когда его е..т?
Поверьте мне если Пупырчатый станет презиком - независимый Донбасс станет больше чем реальностью!
У каждой БАНДЫ должен быть свой ПРЕДВОДИТЕЛЬ (желательно "крепкий орешек")

26 Листопад 2004, 21:02:40
Відповідь #1415
Offline

Harerama


Offline Harerama

  • ***
  • Постоялец
  • Повідомлень: 853
  • Карма: +19/-24
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
  • Кровосісь
    • Перегляд профілю
Ромара мы игнорируем.
Всем остальным:
http://www.razom.org.ua/ua/news/4336/
Депутат Жовтневої райради міста Луганська Євген Суглобов та депутати Костянтинівської міської ради Олександр Меланченко та Михайло Єремєєв, Червоноармійської міськради Ігор Сабадаха Донеччини назвали спробою конституційного перевороту рішення зборів активу Донецької та Луганські області, які запропонували провести місцевий референдум про автономію області, а також обговорили питання припинити трансляцію двох опозиційних каналів – "Ера" та "5-й канал", відправити до Києва "народні дружини для відновлення конституційного ладу", припинити відвантажувати вугілля та проводити фінансові розрахунки з підприємствами Західної України та перераховувати кошти до бюджету.  
 
"Заклики, які були проголошені сьогодні, на мою думку є спробою державного перевороту", - заявив Ігор Сабадаха, посилаючись на положення Конституції про унітарність і територіальну цілісність України. За словами депутатів, це рішення в Донецьку сприйняли далеко не однозначно, і не всі є прихильниками ідеї автономії. Але політичні процеси зайшли надто далеко і зупинити їх може лише залучення представників місцевої еліти, які користуються на Донбасі авторитетом.  
 
Причину сепаратистських настроїв учасники брифінгу в прес-центрі Віктора Ющенка пояснили повним інформаційним вакуумом про реальний стан справ та активним зомбуванням з боку місцевих і державних ЗМІ. Вони зазначили, що відокремлення Донбасу не вигідне ні самому регіону, ні Україні, особливо в момент, коли регіон абсолютно виснажений президентськими виборами.  
 
Ігор Сабадаха звернувся до своїх колег-депутатів із закликом не поглиблювати розколу. Він, зокрема, зазначив: "За кожним із вас стоять сотні тисяч виборців, які дали нам кредит своєї довіри. Давайте не будемо обманювати їх і не будемо обманювати себе, бо кожен з вас знає, як робилися ці вибори. Ми знаємо про те, що насправді офіційний результат виборів не є чесним результатом і дуже багато голосів громадян було вкрадено. Тому я хочу вас закликати: давайте не роз’єднувати нашу державу. В кожного з нас є друзі, рідні, близькі в усіх куточках України, і цей заклик до роз’єднання в першу чергу вдарить по нас самих. Я закликаю вас не підтримувати цю ініціативу, ці антиконсти

26 Листопад 2004, 21:02:45
Відповідь #1416
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
независимый Донбасс станет больше чем реальностью!
Андрюша... дорогой ты мой... с КАКОЙ реальностью ты собираешься отделяться?? перекрестись... поддержка Януковича СОВСЕМ не равно еще ОТДЕЛЕНИЮ.. я еще раз выражаю уважение твоей упертостью, но вот просто сядь, покури и ПОДУМАЙ... водки выпей.. ну я не знаю, че там еще...
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

26 Листопад 2004, 21:13:03
Відповідь #1417
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
припинити відвантажувати вугілля та проводити фінансові розрахунки з підприємствами Західної України
не.. речь была про "ПО ПРЕДОПЛАТЕ".. ну, хто на шо учился.. если пацаны заработали себе бабки на кидалове, так у них и мыслей других просто не возникает =///
Цитувати
та перераховувати кошти до бюджету.
ну, дык этим они с прихода Азарова в Геолого_Налоговую_Испекц ию только и занимаются +))))
для "толстолобиков" поясняю- ничего плохого собственно "в перечислении денег бюджет" нет- плохо то, что они их НЕЗАКОННО изымают... НАДЕЮСЬ- ОБ ЭТОМ(!) со МНОЙ никто спорить не будет +))))
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

26 Листопад 2004, 21:16:46
Відповідь #1418
Offline

Harerama


Offline Harerama

  • ***
  • Постоялец
  • Повідомлень: 853
  • Карма: +19/-24
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
  • Кровосісь
    • Перегляд профілю
Заступник губернатора Миколаївської області подав заяву про відставку
 
Рихальський подав заяву про звільнення за власним бажанням.
"Рішення ЦВК стало останньою краплею, яка підштовхнула мене до цього рішення", - сказав він.
Зі слів Рихальського, у Миколаївській області була значна фальсифікація результатів голосування.
"У цьому в мене немає сумнівів. Я це бачив", - заявив він.
Зі слів заступника губернатора, голосування в Миколаївській області було сфальсифіковано мінімум на 15% на користь кандидата від влади.  
"Український вибір"
 
Вопросы?

26 Листопад 2004, 21:21:37
Відповідь #1419
Offline

Артем Киселев


Offline Артем Киселев

  • *
  • Посетитель
  • Повідомлень: 95
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитата: Harerama
Заступник губернатора Миколаївської області подав заяву про відставку
 
Рихальський подав заяву про звільнення за власним бажанням.
"Рішення ЦВК стало останньою краплею, яка підштовхнула мене до цього рішення", - сказав він.
Зі слів Рихальського, у Миколаївській області була значна фальсифікація результатів голосування.
"У цьому в мене немає сумнівів. Я це бачив", - заявив він.
Зі слів заступника губернатора, голосування в Миколаївській області було сфальсифіковано мінімум на 15% на користь кандидата від влади.  
"Український вибір"
 
Вопросы?

 
Какого он до этого молчал, падла?

26 Листопад 2004, 21:21:46
Відповідь #1420
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
Луганська облрада винесла на розгляді з'їзду "пропозицію про організацію робочої групи зі створення й формування податкової, платіжної, банківської, фінансової системи південно-східних територій",
ой бля..я валяюсь... "хозяйственники".. а они вАще себе представляют. ЧТО ТАКОЕ создать БАНКОВСКУЮ СИСТЕМУ?? може, надо Скударя-мл. хотя бы спросить? кстати, а ЧЕ он не поддержал РОДНОГО БРАТА? Почему работникам Привата было заявлено "ЕСЛИ ХОТИТЕ, можете сходить на площадь"? причем почему-то не видел я "банкиров" с плакатами Янука...
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

26 Листопад 2004, 21:23:08
Відповідь #1421
Offline

Артем Киселев


Offline Артем Киселев

  • *
  • Посетитель
  • Повідомлень: 95
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю

26 Листопад 2004, 21:26:20
Відповідь #1422
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
Какого он до этого молчал, падла?
не употребляй феню всуе, сын мой... феня тебя крутым еще не делает.. ПОВЕРЬ МНЕ +)))
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

26 Листопад 2004, 21:29:46
Відповідь #1423
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
В какой партии он состоит?
кто? Валерий Маркович? .. я вот тоже думаю, а не японский ли он шпион? че-то какой-то фен-шуй у него на карточках последнне время...
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

26 Листопад 2004, 21:31:41
Відповідь #1424
Offline

Harerama


Offline Harerama

  • ***
  • Постоялец
  • Повідомлень: 853
  • Карма: +19/-24
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
  • Кровосісь
    • Перегляд профілю
Цитувати
Какого он до этого молчал, п***а (извините, феню покоцал)?

У товарища Саахова учился. Тот тоже долго "думал" :)

Форум Краматорська

Re:Выборы Президента: обсуждение кандидатов и иже с ними...
« Відповідь #1424 : 26 Листопад 2004, 21:31:41 »