Про цей сайт та форум > Правила, вопросы, предложения

Предложения по работе форума

<< < (54/55) > >>

rayo:

--- Цитата: ur7ijz від 15 Вересня 2018, 08:42:55 ---Пропоную повідомлення модераторів на форумі перевести на виключно державну мову! У разі не виконання вважати його неправомірним і ігнорувати! Навіть під загрозою бана !!!

Якщо в оболонці форуму таке не можливо то ніхто не заважає модератору напружити мозок і писати повідомлення на державному! Почніть хоча б ви!

--- End quote ---
Перше, ніж пропонувати, раджу цьому ініціатору краще вивчати державну мову. "Неможливо" пишеться разом. Не існує такого вислову "на державному" в сенсі мови, тому що слово "мова" має жіночій рід, і правильно писати "на державній".

ur7ijz:

--- Цитата: rayo від 15 Вересня 2018, 20:12:15 ---
--- Цитата: ur7ijz від 15 Вересня 2018, 08:42:55 ---Пропоную повідомлення модераторів на форумі перевести на виключно державну мову! У разі не виконання вважати його неправомірним і ігнорувати! Навіть під загрозою бана !!!

Якщо в оболонці форуму таке не можливо то ніхто не заважає модератору напружити мозок і писати повідомлення на державному! Почніть хоча б ви!

--- End quote ---
Перше, ніж пропонувати, раджу цьому ініціатору краще вивчати державну мову. "Неможливо" пишеться разом. Не існує такого вислову "на державному" в сенсі мови, тому що слово "мова" має жіночій рід, і правильно писати "на державній".

--- End quote ---
Я, на відміну від вас, не вивчав українську мову
Також я не є модератором форуму Краматорська
Але на відміну від модераторів українського форуму я хоч намагаюся це зробити

ne4uparuk:
І

ne4uparuk:
А пачиму именно сегодня вы этого хотите, а не в 2012 году?
Так, я вивчав українську.

She:

--- Цитата: rayo від 15 Вересня 2018, 20:12:15 ---правильно писати "на державній".

--- End quote ---
Правильно писати - "державною"

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version