Краматорськ та світ навколо нас > Памяти тех, кого с нами нет

На війні загинув співробітник державного архіву Донецької області Ігор Власов

(1/1)

Олександр Ворсін:
На війні загинув співробітник державного архіву Донецької області Ігор Власов

Йому був 31 рік...

Колектив державного архіву Донецької області зазнав непоправної втрати: 12 лютого 2024 року під час виконання бойового завдання із захисту нашої держави на Донеччині загинув наш співробітник — Герой, Воїн, Захисник України Ігор Власов.

Про це повідомляє прес-служба Донецької ОДА.

В державному архіві області Ігор працював з 2018 року. Оцифровував та оприлюднював документи архівних фондів, тим самим створюючи можливість для всіх зацікавлених людей вільно користуватися документами в мережі Інтернет. Займався збором інформації про російсько-українську війну з 2014 року.

"Ігор був щирою та відкритою людиною, справжнім патріотом України, котрий боронив її суверенітет, віддавши найдорожче — власне життя за мирне майбутнє кожного з нас, - пише колектив Державного архіву Донецької області. - Висловлюємо щирі співчуття родині загиблого Героя. Важко пережити біль непоправної втрати, знайти слова втіхи. Неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини, та нехай добрі, світлі спомини стануть сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, побратимів, усіх, хто знав Ігоря, любив і шанував.

Сумуємо разом із Вами, низько схиляємо голови у скорботі. Нехай душа загиблого захисника Ігоря знайде вічний спокій…

Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях!"

Дейнека:
Смуток, молодь гине :(

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

Go to full version