Форум Краматорська

  • 28 Березень 2024, 21:42:51
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Пандемія коронавірусу у світі Covid-2019  (Прочитано 67381 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

09 Листопад 2021, 06:34:16
Відповідь #315
Offline

Мистер Твистер


Offline Мистер Твистер

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 318
  • Країна: af
  • Карма: +5/-2
  • Дякую
  • Сказав: 6
  • Отримав: 147
    • Перегляд профілю
А были случаи ковида и ковида со смертельным исходом у людей, ведущих ЗОЖ?
https://www.google.com/amp/s/amp.sport24.ru/news/zozh/2020-10-16-izvestnyy-ukrainskiy-fitnes-bloger-dmitriy-stuzhuk-umer-ot-koronavirusa-v-vozraste-35-let

Но персонально вам маску можно не носить и вообще не соблюдать всего этого гонива. Ходите побольше там где собирается много народа, лучше в церковь побольше целуйте иконы. Корнонавирус придумали массоны чтобы стричь с вас деньги не дайте им обогатиться за ваш счет =)))

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:


Форум Краматорська

Re: Пандемія коронавірусу у світі Covid-2019
« Відповідь #315 : 09 Листопад 2021, 06:34:16 »

20 Листопад 2021, 02:44:57
Відповідь #316
Offline

Winnerman


Offline Winnerman

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 440
  • Країна: ua
  • Карма: +10/-0
  • Дякую
  • Сказав: 9
  • Отримав: 82
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю

Среди моих знакомых и знакомых знакомых уж точно нет 100% ЗОЖников, есть профессиональные спортсмены, но то такое, ЗОЖ только перед соревнованиями недельку, болели некоторые из них по разному, те кто как я без пневмонии перенес, за неделю вылечились, а кто-то с поражением легких лежал. А за других я ручаться не могу. Умершие мои знакомые те которым было немного за 30 лет, имели проблемы с лишним весом, причину лишнего веса(гормональное расстройство, или заболевание) не знаю. При этом родственник(57 лет) диабетик, с лишним весом, довольно легко перенес, второй родственник 65 лет тоже нормально перенес несмотря на кучу хронических болезней(поджелудка, печень, язва желудка). Под нормально я имею ввиду обошлись без госпитализации.

Сочувствую об утратах... Извините, если я сказал что-то не так. Рад, что были и положительные случаи.
Ну и закономерностей никто пока не выявил - тоже факт на данный момент времени.
Мой знакомый в возрасте 40+ переболел ковидом, и семья переболела: жена и двое детей. Нормально перенесли. Температурили долго, дней 10, а потом прошло.
Да и у меня запахи пропадали недавно. Но без каких-то других симптомов.

23 Листопад 2021, 15:51:57
Відповідь #317
Offline

Winnerman


Offline Winnerman

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 440
  • Країна: ua
  • Карма: +10/-0
  • Дякую
  • Сказав: 9
  • Отримав: 82
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC8541492/
Статья от 14.10.2021 в Национальной медицинской библиотеке США: "Риск смертности от COVID-19 обратно пропорционален статусу витамина D3".

Приведу машинный перевод выводов из статьи:

Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.

Пейте витамины, граждане-товарищи  :)
Вообще витамин D можно получить всего лишь загорая на солнышке. Но при отсутствии лета и солнца, его можно купить в капсулах. Покупайте только хорошие витамины! Бутор не поможет, деньги потратите.

Ці користувачі сказали Вам ДЯКУЮ:


28 Червень 2023, 10:33:19
Відповідь #318
Offline

Олександр Ворсін

Глобал Модератор

Offline Олександр Ворсін

  • Україна, Донецька область, місто Краматорськ
  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 16734
  • Країна: ua
  • Карма: +552/-15
  • Дякую
  • Сказав: 13920
  • Отримав: 2801
  • Диванний Революціонер і Кухонний Політолог
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Новини Краматорська і регіону - Kramatorsk.INFO
Загинули понад 20 млн людей. ВООЗ скасувала надзвичайний стан через COVID-19

Всесвітня організація охорони здоров'я скасувала надзвичайний стан у сфері охорони здоров'я, який було введено через COVID-19.

Про це заявив голова організації Тедрос Адханом Гебрейєсус, повідомляє РБК-Україна з посиланням на повідомлення ВООЗ у Twitter.

"Учора Комітет з надзвичайної ситуації зібрався в 15-й раз і рекомендував мені оголосити про припинення надзвичайної ситуації в галузі суспільної охорони здоров'я, що має міжнародне значення. Я прийняв цю пораду", - заявив він.

Водночас глава ВООЗ наголосив, що це не означає, що з глобальною загрозою COVID-19 покінчено.

"Тому я з великою надією оголошую, що COVID-19 закінчився як глобальна надзвичайна ситуація в галузі охорони здоров'я. Однак це не означає, що з COVID-19 покінчено як із глобальною загрозою здоров'ю. Минулого тижня COVID-19 забирав життя кожні три хвилини - і це тільки ті випадки смерті, про які ми знаємо", - наголосив Гебреєсус.

Водночас він нагадав, що вірус залишається і залишиться в майбутньому.

"Цей вірус тут і залишиться. Він, як і раніше, вбиває, і він, як і раніше, змінюється. Зберігається ризик появи нових варіантів, які викличуть нові сплески захворюваності та смертності. Найгірше, що може зробити зараз будь-яка країна, - це використати ці новини як привід послабити пильність, демонтувати створені системи або дати зрозуміти своєму населенню, що про вірус COVID-19 не варто турбуватися", - підкреслив глава ВООЗ.

Гебреєсус додав, що в будь-який момент готовий знову скликати комісію з надзвичайних ситуацій і оголосити про загрозу коронавірусу.

"Якщо знадобиться, я без вагань зберу ще один надзвичайний комітет, якщо COVID-19 знову поставить наш світ у небезпеку. Хоча цей Надзвичайний комітет тепер припинить свою роботу, він послав чіткий сигнал, що країни не повинні припиняти свою роботу", - заявив він, додавши, що створює комітет з огляду для розроблення довгострокових, постійних рекомендацій для країн щодо того, як управляти COVID-19 на постійній основі.

Глава ВООЗ додав, що за даними організації відомо про майже 7 мільйонів смертей, проте кількість загиблих у кілька разів більша - щонайменше 20 мільйонів.

Зазначимо, що ВООЗ не скасувала пандемію коронавірусу, а лише знизила рівень небезпеки.
Платна та піратська Windows чи безкоштовна та ліцензійна Ubuntu?
https://www.kramatorsk.info/talk/index.php?topic=33262.0

Якщо державний прапор — прапор опору, а державний гімн — пісня протесту, значить країна — окупована.

Мови народу бояться лише окупанти.

Форум Краматорська

Re: Пандемія коронавірусу у світі Covid-2019
« Відповідь #318 : 28 Червень 2023, 10:33:19 »