Форум Краматорська

  • 29 Березень 2024, 13:42:04
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: І знов Суворов (Резун)...  (Прочитано 10938 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

25 Лютий 2008, 20:09:15
Прочитано 10938 раз
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
"Беру свои слова обратно"
http://lib.aldebaran.ru/author/suvorov_viktor/suvorov_viktor_beru_svoi_slova_obratno/

Цитувати
После выхода в свет книги ''Тень победы'', Виктор Суворов продолжил исследования роли маршала Жукова в истории СССР. Результатом явилась вторая часть книги, под названием ''Беру свои слова обратно''. Попытка ее публикации в России в год 60-летия Победы столкнулась с предсказуемыми трудностями, однако в июле 2005 года книга (изданная в Донецке) появилась в продаже в российских книжных магазинах.


Але чюваґ таки майстер провокацій +))) Назва книги вже ШИРОКО разрекламована "ісаєвцями", як ВІДМОВА від всіх попередніх висновків - "Лєдокола", "Дня М", "Тєнь побєди"...
а НАСПРАВДІ....

читаймо....
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

Форум Краматорська

І знов Суворов (Резун)...
« : 25 Лютий 2008, 20:09:15 »

26 Лютий 2008, 10:49:53
Відповідь #1
Offline

горобець


Offline горобець

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 8543
  • Карма: +164/-12
  • Дякую
  • Сказав: 8
  • Отримав: 121
  • свободу попугаям!
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
AntZ,
в свое время Суворова жестоко отпацифиздили в FIDO7.RU.MILITARY причем его же методами - на основе открытых советских источников. к творчеству этого товарища нужно относиться весьма и весьма критически ввиду того, что он ярый антисоветчик. мне интересны его книги, но однозначного доверия у меня к этим данным нет.
аматор птацтва

26 Лютий 2008, 11:05:32
Відповідь #2
Offline

Шк@ff


Offline Шк@ff

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 4535
  • Карма: +113/-32
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 1
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
1. Та вже була тема, що історія не є наукою... бо багато суб*єктивізму, та особлистих поглядів, та емоцій у авторів...
2. Щодо Суворова, то пише він цікаво... але... але... див. п.1...

Жукова безумовно... героізували совкі та сталіністи... але расєя при цьому режимі ніколи не оприлюднить правдиві факти що до нього... а то їх вже мабудь і знищили...

26 Лютий 2008, 11:10:29
Відповідь #3
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
свое время Суворова жестоко отпацифиздили в FIDO7.RU.MILITARY
1. Ти знаєш моє відношення до ФІДО +)))
2. Ти знаєш моє відношення до "об*явітєлєй сєбя побєдітєлямі" в суперечці
3. це 154-а конференція (форум, собраніє, журнал, книга), яка об*являється "остаточно отпровєргнувшєй доводи Суворова"

натомість, ВНЯТНО і ПОСЛІДОВНО так НІХТО версію початку війни так і не виклав. Аргументи зводяться до того "окружний госпіталь був нє на Госпітальном островє Брестськой крєпості, а в Мінську. ПОЕТОМУ і всьо остальноє Суворов ВРЬОТ"

Цитувати
к творчеству этого товарища нужно относиться весьма и весьма критически ввиду того, что он ярый антисоветчик.
вааааххх!!
обалдєть....
надо же!!
так за такоє надо партбілєт на стол!!!!
антісовєтчік?
так і я ТОЖЕ +))))))))))))

Цитувати
но однозначного доверия у меня к этим данным нет.
а до ТЕЗІСІВ?
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

26 Лютий 2008, 11:51:58
Відповідь #4
Offline

горобець


Offline горобець

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 8543
  • Карма: +164/-12
  • Дякую
  • Сказав: 8
  • Отримав: 121
  • свободу попугаям!
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Жукова безумовно... героізували совкі та сталіністи... але расєя при цьому режимі ніколи не оприлюднить правдиві факти що до нього... а то їх вже мабудь і знищили...

Жукова "выдвинул" Хрущев. потому что политика. культ личности Хрущев обхаял? обхаял. но ведь идолы должны быть.

1. Ти знаєш моє відношення до ФІДО +)))
2. Ти знаєш моє відношення до "об*явітєлєй сєбя побєдітєлямі" в суперечці
3. це 154-а конференція (форум, собраніє, журнал, книга), яка об*являється "остаточно отпровєргнувшєй доводи Суворова"

знаю :)

Цитувати
натомість, ВНЯТНО і ПОСЛІДОВНО так НІХТО версію початку війни так і не виклав. Аргументи зводяться до того "окружний госпіталь був нє на Госпітальном островє Брестськой крєпості, а в Мінську. ПОЕТОМУ і всьо остальноє Суворов ВРЬОТ"

погоди, Суворов стоит на позиции что Сталин планировал нападение на Германию и потому Гитлер нанес превентивный удар. документов стопроцентно подтверждающих данную версию НЕТ. ладно в советских архивах их нет - после окончания войны их могли просто уничтожить. НО их нет НИГДЕ. простите, а разведки на тот момент не работали? вот почему-то только героические советские разведчики с точностью до часа узнавали планы супостата и больше никто... ну вот как такое может быть? и ведь не скажешь что те же англичане не работали - британское адмиралтейство чуть ли не лучше Гитлера было оповещено о передвижениях крупных германских кораблей, те же англичане раскрыли японские шифры, те же англичане раскрыли "энигму"... а вот о глобальных планах и не догадывались. тупые?  :D   

Цитувати
так за такоє надо партбілєт на стол!!!!

выкладывай!  :D

Цитувати
антісовєтчік?
так і я ТОЖЕ +))))))))))))

ты бежал из разведки за границу?  :lol:

Цитувати
а до ТЕЗІСІВ?

а у Суворова тезис единственный - СССР коварно планировал нападение на Германию, а после разгрома оной устроить мировую революцию. вот я с ним как раз и не согласен. по одной простой причине - у СССР не было флота. вообще. по сравнению с Великобританией, Германией, США... да и авиация прихрамывала на обе ноги тоже. да, быть может советские стратеги в лице Ворошилова и были тормозами, но не могли они не понимать что кавалерией уже не повоюешь...
аматор птацтва

26 Лютий 2008, 12:05:19
Відповідь #5
Offline

Шк@ff


Offline Шк@ff

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 4535
  • Карма: +113/-32
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 1
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Жукова "выдвинул" Хрущев. потому что политика. культ личности Хрущев обхаял? обхаял. но ведь идолы должны быть.

культ культом, але то було до і після... а война... то святе... і хрущ щодо війни сталіна не чипав... бо йогоб порвали як грєлку...

26 Лютий 2008, 12:33:29
Відповідь #6
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
ты бежал из разведки за границу? 
оооооо...
так ти вже кажи ЧЕСНО - "я счітаю єго ПРЄДАТЄЛЄМ"
а то "антісовєтчік, антісовєтчік"....

Цитувати
Суворов стоит на позиции что Сталин планировал нападение на Германию и потому Гитлер нанес превентивный удар. документов стопроцентно подтверждающих данную версию НЕТ.
як ти собі уявляєш цей документ?
"Я, Адольф Гітлєр, нападаю на савєцкій Саюз патаму, што...."

Цитувати
а у Суворова тезис единственный - СССР коварно планировал нападение на Германию, а после разгрома оной устроить мировую революцию. вот я с ним как раз и не согласен. по одной простой причине - у СССР не было флота.
стоп-стоп-стоп...
НЕ ПЕРЕСКАКУЙТЕ, куме...
для того, шоб завоювати Європу, флот не потрібен. Досить того, що був, включаючи будувавшися "свєрхкрєйсєра", як там їх, по назвам міст...

Цитувати
да и авиация прихрамывала на обе ноги тоже.
хрєнассє... і через Півн.Полюс вона, пріхрамуючи, долетіла, і всякі там інші рекорди - по дальності, по беспосадкам і .т.п. - то всьо "хромаючі"???

Цитувати
но не могли они не понимать что кавалерией уже не повоюешь...
та ладно...
воювали квалєрієй, та ще як
і ці "тормоза" взагалі-то збудували 22 тис з ліх**єм танків...

Але це все підробиці...
ЧОМУ на Польщу в 39-му, на Румунію і Фінляндію в 40-му СРСР напасти МІГ (і напав)
а от на Германію в 41-му - ну НІЯК НЕ МІГ???
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

26 Лютий 2008, 13:26:52
Відповідь #7
Offline

Pash


Offline Pash

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 210
  • Карма: +7/-19
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
Я дуже люблю суворова за ПРИНЦИПОВІ ЗАПИТАННЯ, на які ще не один "політрук" не відповів.
Якщо хтось з присутніх незгоден, будьласка відповідайте:
Проблема "1" - "Двойственность" навіть "корпускулярно волновой дуализм" щодо початку війни:
1 версія "добрый совецкий союз был такой добрый, что не верил, что гитлер нападёт и к войне не готовился" - з чого витікає тє, що вся радянська верхівка во главі со сталіним просто ДАУНИ, а ось чого, а розуму в сталіна було дууже багато, тому ця версія брехлива
2 версія "добрый совецкий союз был такой добрый, что не верил, что гитлер нападёт, но к войне готовился, причём "странно" готовился, готовился нанести некий "упреждающий" удар", что тоже мало вероятно.
А є ще версіїї, а головне, що всі вони протиречать одне одному.
До речі, шановні, якщо ви уважно прочитаєте "беру свои слова обатно", то знайдете там повний текст плану нападу на германію в літку 41 го, який був опублікован в радянській пресі десь в перестройку.
Щодо цього плану суворову закидають таке "на нём нет подписи сталина!" на що він відповідає "а мне насрать что нет подписи, главное, что в ссср всё происходило по єтому плану аж до 22 июня 41 г"
Про те що ніяких "геніальних" полководців не було, свідчать жахливі цифри радянських втрат...
Ніякої тактики і стратегії, тупе "трупозакидательство"...

26 Лютий 2008, 13:46:42
Відповідь #8
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
версія Суворова - не ІСТИНА, і, о так! - не "блєщєт" бездоганністю доказів - хто ж сперечається???
це ГІПОТЕЗА
і докази під неї ще шукати і шукати
але ця ГІПОТЕЗА чомусь РАПТОВО все пояснює і ставить на свої місця,  і логічно і послідовно зв*язує слова, вчинки, дії, наслідки...
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

26 Лютий 2008, 14:12:47
Відповідь #9
Offline

горобець


Offline горобець

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 8543
  • Карма: +164/-12
  • Дякую
  • Сказав: 8
  • Отримав: 121
  • свободу попугаям!
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
як ти собі уявляєш цей документ?
"Я, Адольф Гітлєр, нападаю на савєцкій Саюз патаму, што...."

как раз с точностью наоборот - "я И.В. Сталин" и далее по тексту :))))

Цитувати
стоп-стоп-стоп...
НЕ ПЕРЕСКАКУЙТЕ, куме...
для того, шоб завоювати Європу, флот не потрібен. Досить того, що був, включаючи будувавшися "свєрхкрєйсєра", як там їх, по назвам міст...

ты считаешь что Великобритания и США просто нервно бы курили в сторонке? нет.
а Гитлер так и не решился на десантную операцию ввиду провала люфтваффе в "битве за Британию". я вообще к чему - вряд ли бы СССР пошел на перманентную войну с англичанами и американцами.
ну а "сверхлинкоров" в WWII было аж три - Ямато, Бисмарк и Тирпиц. судьба всех незавидна. так или иначе все были "накрыты" авиацией.

Цитувати
хрєнассє... і через Півн.Полюс вона, пріхрамуючи, долетіла, і всякі там інші рекорди - по дальності, по беспосадкам і .т.п. - то всьо "хромаючі"???

скажем так, на начало войны были технологии, но массовой продукции нет. основу истребительной авиации составляли картонные "ишачки" с бронеспинками...

Цитувати
і ці "тормоза" взагалі-то збудували 22 тис з ліх**єм танків...

ну это уже было потом :)
а до того как тоже вроде бы по документам приведенным Резуном было 2,5 тыс Т-34, НО - ЗИП комплектов к ним менее 600, а подготовленных экипажей и того меньше. вот и все - танк без ЗИПа уже не танк, а без экипажа - так просто куча металла.

Цитувати
Але це все підробиці...
ЧОМУ на Польщу в 39-му, на Румунію і Фінляндію в 40-му СРСР напасти МІГ (і напав)
а от на Германію в 41-му - ну НІЯК НЕ МІГ???

ну как - потому что МОГ. Польша, Румыния, прибалтика, Финляндия не обладали столь сильной армией как Германия.

я вот как раз склоняюсь к известному мнению - финская кампания показавшая слабость РККА и стала причиной нападения Германии...
аматор птацтва

26 Лютий 2008, 14:56:49
Відповідь #10
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
ну это уже было потом
не "потом"
а на 22.06.1941 року в РККА було більше 22 тис танків
так, ну давайте ото щас про ЗІПи і "падгатовлєнниє екіпажи"... а НЕподготовлєниє екіпажі були?
питання не в тому - а в тому, НАФІГА совєтам були потрібні ДВАДЦЯТЬ ДВІ ТИСЯЧІ ТАНКІВ????
і як це в*яжеться з "воювать кавалєрієй"?
(німці напали з 4,5 тис танків, єслі шо)


Цитувати
как раз с точностью наоборот - "я И.В. Сталин" и далее по тексту )))
шуцціцє??????
а в ЧОМУ состояла воєнна доктрина СРСР на початку 40-х????? плани Генштаба передбачали ШО?
"малой кров*ю, на території врага" - Ви ці слова чуєте ВПЕРШЕ??????

Цитувати
ты считаешь что Великобритания и США просто нервно бы курили в сторонке? нет.
здрасть.. а ШО вони робили до 44-го року?? (ми про Європу - в Європі їх НЕ БУЛО)

Цитувати
основу истребительной авиации составляли картонные "ишачки" с бронеспинками...
пішла вода в хату...=*/
по-перше, "ишачок" був комбінованої конструкції, по-друге, не такий вже він і "безобідний" (як щодо Іспанії?), а по-третє, ну давайте зав*язнем в технічних спорах, був И-16 картонний, чи нє, і була в нього нармата, чи нє... Це ШОСЬ прояснить і ШОСЬ доведе????


Цитувати
ну как - потому что МОГ. Польша, Румыния, прибалтика, Финляндия не обладали столь сильной армией как Германия.
ЙЄЄЄССС!!!!!
Тобто, він ХТІВ... але НЕ ЗМІГ... чи, вірніше, НЕ ВСТИГ...
значить, СРСР не напав на Германію ТОКА ПАТАМУ, што... ШТО? не був готовий... Але він ШО робив?... Готовився... Підвозив ЗІПи к Т-34, обучав екіпажі, міняв "ішачки" на Міг-3...
ТАК? Я вірно зрозумів Ваші слова?

а поки готовився, по ходу напав на ВСІХ, хто був між ним і Германієй...
і я не зовсім згоден, шо "фінська" показала "слабость" РККА... Як на мене, вона скоріш має налякати кого завгодно...
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

26 Лютий 2008, 19:17:00
Відповідь #11
Offline

River Horse


Offline River Horse

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 14055
  • Карма: +1/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Читал я этот опус. В конце книги Резун такие перлы в сторону американцев выдает, что Задорнов по сравнению с ним - ангел :)

26 Лютий 2008, 19:19:04
Відповідь #12
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
ну понятно, понятно...
а з 22.06.1941 як бути?
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

26 Лютий 2008, 19:49:49
Відповідь #13
Offline

КАПСЛОГ


Offline КАПСЛОГ

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1865
  • Країна: 00
  • Карма: +32/-4
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 3
  • The medium is the message
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Недавно перечитывал подшивку журнала Радиофронт за 36-41гг Само название навевает смутные подозрения Это нечто В каждом номере половина где то радиосхемы всяческие, а остальное политинформация как внутренняя - про победы могучего блока коммунистов и беспартийных, так и внешняя в которой чем ближе к 41г тем больше про фашистов. И если редакция журнала понимала угрозу войны (и готовила попутно юных радистов) то руководство страны тем более.
О, Улитка! Взбираясь к вершине Фудзи, можешь не торопиться... Там, на вершине Фудзи, улиток полно и так...

26 Лютий 2008, 20:18:28
Відповідь #14
Offline

River Horse


Offline River Horse

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 14055
  • Карма: +1/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
ну понятно, понятно...
тут как раз непонятно: либо Резун прав, а американцы - полные идиоты (там как раз он постоянно в сторону их военных академий плюется), либо наоборот.

Форум Краматорська

Re: І знов Суворов (Резун)...
« Відповідь #14 : 26 Лютий 2008, 20:18:28 »