Форум Краматорська

  • 16 Травень 2024, 06:57:02
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Украинский национализм  (Прочитано 114291 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

30 Червень 2012, 13:42:57
Відповідь #1080
Offline

Свобода


Offline Свобода

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 184
  • Карма: +104/-2
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 1
  • ВО Свобода м.Краматорськ
    • Перегляд профілю
Чомуб вам не звинуватити людей за те що вони користуються безкоштовними електроними скриньками?

Форум Краматорська

Re: Украинский национализм
« Відповідь #1080 : 30 Червень 2012, 13:42:57 »

30 Червень 2012, 14:07:07
Відповідь #1081
Offline

Yarik


Offline Yarik

  • Большой и прожорливый
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 12525
  • Країна: ky
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 471
  • Отримав: 1069
  • Любитель классической музыки
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • VK
потому что им нет смысла пользоваться коштовными

а Вам и Вашей организации, если она хочет, чтоб к ней относились серьйозно, а не как к сборищу бездельников-оппозиционеров - нужно ХОТЯ БЫ попытаться выглядеть как серьйозная организация...

хостинг стоит копейки - жлобится на таких мелочах - повод подумать, что у Вас там дальше за бардак происходит
Не спрашивай по ком звонит колокол (с)

30 Червень 2012, 14:14:47
Відповідь #1082
Offline

Василий Иванович


Offline Василий Иванович

  • Обычный
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 18638
  • Країна: al
  • Карма: +1058/-8
  • Дякую
  • Сказав: 240
  • Отримав: 1892
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Чомуб вам не звинуватити людей за те що вони користуються безкоштовними електроними скриньками?

Свобода, Вам правильно говорят -- сейчас хостинг стоит копейки, но Вы читателей избавите от назойливой рекламы, которую Вам по причинам бесплатности насовывает владелец площадки. С другой стороны Вы добровольно и бесплатно помогаете ему зарабатывать в то время, как на этой рекламе могли бы зарабатывать сами. Но это так, промежду прочим.

Вам бы рассказать о себе побольше и своими словами, если хотите обратить на себя внимание. Вы же с этой целью существуете в тырнете и пытаетесь развивать свои ресурсы? Меньше агрессии и больше коммуникабельности. Не сочтите за занудство.

Могу подсказать -- возьмите классиков украинского национализма на Донбассе -- например Олекса Тихий. У него много интересных работ, в частности -- "Думки про рідний донецький край". Короче, совершенствуйтесь.

Пы.сы. Пока набирал (и кофя попил), Yarik опередил.
Каждый мужчина и каждая женщина — это звезда. (с) Алистер Кроули

05 Липень 2012, 15:06:12
Відповідь #1083
Offline

Merlin


Offline Merlin

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 23125
  • Країна: 00
  • Карма: +805/-147
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 1630
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • компьютерный клуб "Виртуальный Мир"
Чомуб вам не звинуватити людей за те що вони користуються безкоштовними електроними скриньками?

Я нікого не звинувачую. Я бажаю, щоб ви втямили, що для вас буде більш кориснішим. Але ви чомусь ображаєтесь та перетворюєтесь на їжака...

І приклад ваш щодо безкоштовних скриньок не є дотепним.  :o
Село неначе погоріло,       Если б вздора не вещали нам пророки-болтуны
Неначе люди подуріли,      Да, нажившись от казны, впредь ее не истощали,
Самі на панщину ідуть        Если б, наконец, блюли все закон святой и строгий
І діточок своїх ведуть…       И король не рвался в боги, а министры - в короли.

31 Серпень 2012, 18:34:20
Відповідь #1084
Offline

Свобода


Offline Свобода

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 184
  • Карма: +104/-2
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 1
  • ВО Свобода м.Краматорськ
    • Перегляд профілю
Декалог Українського Націоналіста

1. Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї.
2. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації.
3. Пам'ятай про великі дні наших Визвольних змагань.
4. Будь гордий з того, що Ти є спадкоємцем боротьби за славу Володимирового Тризуба.
5. Пімсти смерть Великих Лицарів.
6. Про справу не говори з тим, з ким можна, а з ким треба.
7. Не завагаєшся виконати найнебезпечнішого чину, якщо цього вимагатиме добро справи.
8. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації.
9. Ні просьби, ні грозьби, ні тортури, ані смерть не приневолять тебе виявити тайни.
10. Змагатимеш до посилення сили, слави, багатства і простору Української Держави.

31 Серпень 2012, 21:54:27
Відповідь #1085
Offline

Serhij


Offline Serhij

  • *
  • Посетитель
  • Повідомлень: 35
  • Країна: 00
  • Карма: +5/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 3
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Шановна Свобода. Знате чому у Вас рейтинг такий-сякий? Знаєте чому Ви постійно відбиваєте, особисто в мене, бажання за Вас голосувати?
Тому що Ви вперто наступаєте на одні й ті ж граблі. І називаються вони: неадекватність і заскорузлість.
Я розумію, коли б Ви позиціонували себе партією лише галичан (причому глухо-сільського варіанту), але ж ні: Ви Всеукраїнське обєднання! Я розумію може Вам грошей на адекватного політтехнолога не вистачає, то хоч купіть якусь мудру книжку по тій науці і почитайте. Не можна з гаслами й ідеями однієї частини України обєднати всю Україну. Подивіться навколо: які Декалоги Українського Націоналіста? Ви мені покажіть хоч одного свободівця, що живе ними і їх виконує. Відкиньте гасла півстолітньої давності, забудьте про поведіну в стилі Фаріон, перестаньте звинувачувати всіх у зраді України. Станьте нормальною модерною партією, яка стоїть на націонал-патріотичних засадах, але не вважає всіх своїх опонентів "кацапами" й "жидами". На ділі покажіть, як Ви можете працювати. Тим більше плацдарм у Вас є; й у Львіській міськ і облраді, й у Тернопільській. Але знаєте не видно результатів. Всі результати, якими Ви любите похвалитись стосовно Західного регіону, не Ваша заслуга, а результат праці простих людей.
Тому прошу Вас - змініться. Задумка Вашого обєднання чудова, а от результат не дуже.
І наостанок почитайте уважно вірш Івана Франка "Патріот". Іван Якович ще століття тому описував саме такий патріотизм, яким Ви грішите, і якого Вам потрібно терміново позбутись.

Усе я бистро виджу,
Все оплюю, все збриджу,
Все сквашу, все розстрою,
Всіх гіркістю напою.
Де треба, влізу в душу,
Де схочу, честь нарушу,
На кождого подвір'я
Посію недовір'я,
На кождого підсіння
Положу підозріння -
І все те, все буквально,
Я вчиню так формально,
Спокійно, і прилично,
І вповні методично,
Що все уйду скандалу,
Не нюхну криміналу.
А хто би мав охоту
Назвать мою роботу
Яким поганим словом,
Я судом гоноровим
Йому прикручу роги
І чистий, без тривоги,
Неначе пес за плотом,
Все буду патріотом.
Писано 1906 р.

 

01 Вересень 2012, 19:16:53
Відповідь #1086
Offline

Batman


Offline Batman

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 257
  • Карма: +14/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
  • Я ВАС ВИЖУ
    • Перегляд профілю
Декалог Українського Націоналіста

1. Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї.
2. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації.
3. Пам'ятай про великі дні наших Визвольних змагань.
4. Будь гордий з того, що Ти є спадкоємцем боротьби за славу Володимирового Тризуба.
5. Пімсти смерть Великих Лицарів.
6. Про справу не говори з тим, з ким можна, а з ким треба.
7. Не завагаєшся виконати найнебезпечнішого чину, якщо цього вимагатиме добро справи.
8. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації.
9. Ні просьби, ні грозьби, ні тортури, ані смерть не приневолять тебе виявити тайни.
10. Змагатимеш до посилення сили, слави, багатства і простору Української Держави.
Делаем выводы по пунктам:
1. Помни! Националист ставит ТВОЮ жизнь ниже государственных приоритетов.
2. Если сама нация плямит свою же славу и честь, то ее нужно уничтожить.
3. Националист хочет помнить выборочно.
4. Начионалист имеет уровень почитания трезубца не совместимый с христианством.
5. Националист считает месть конструктивным поведением.
6. Националист склонен к манипулированию и заговорам.
7. Националиста готовят к жертвам.
8. Националист делит людей на врагов и националистов.
9. Националисты действуют тайно.
10. Националист обязан грести под себя.

Вот такой получился экспромт-переводик :)
Если вы нашли в тексте ошибку просьба не сообщать об этом! Сосредоточьтесь над смыслом написанного! Если не можете, то исправьте ошибку в уме, а потом сосредоточьтесь! Если не поняли смысл, или вам нечего сказать по существу, лучше сосредоточьтесь, и ничего не пишите.

01 Вересень 2012, 19:30:43
Відповідь #1087
Offline

Свобода


Offline Свобода

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 184
  • Карма: +104/-2
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 1
  • ВО Свобода м.Краматорськ
    • Перегляд профілю
Шановна Свобода. Знате чому у Вас рейтинг такий-сякий? Знаєте чому Ви постійно відбиваєте, особисто в мене, бажання за Вас голосувати?
Тому що Ви вперто наступаєте на одні й ті ж граблі. І називаються вони: неадекватність і заскорузлість.
Я розумію, коли б Ви позиціонували себе партією лише галичан (причому глухо-сільського варіанту), але ж ні: Ви Всеукраїнське обєднання! Я розумію може Вам грошей на адекватного політтехнолога не вистачає, то хоч купіть якусь мудру книжку по тій науці і почитайте. Не можна з гаслами й ідеями однієї частини України обєднати всю Україну. Подивіться навколо: які Декалоги Українського Націоналіста? Ви мені покажіть хоч одного свободівця, що живе ними і їх виконує. Відкиньте гасла півстолітньої давності, забудьте про поведіну в стилі Фаріон, перестаньте звинувачувати всіх у зраді України. Станьте нормальною модерною партією, яка стоїть на націонал-патріотичних засадах, але не вважає всіх своїх опонентів "кацапами" й "жидами". На ділі покажіть, як Ви можете працювати. Тим більше плацдарм у Вас є; й у Львіській міськ і облраді, й у Тернопільській. Але знаєте не видно результатів. Всі результати, якими Ви любите похвалитись стосовно Західного регіону, не Ваша заслуга, а результат праці простих людей.
Тому прошу Вас - змініться. Задумка Вашого обєднання чудова, а от результат не дуже.
І наостанок почитайте уважно вірш Івана Франка "Патріот". Іван Якович ще століття тому описував саме такий патріотизм, яким Ви грішите, і якого Вам потрібно терміново позбутись.


Таких радників повно - приходьте і змінюйте ,а то працювати ніхто не хоче ,а тільки радять.А потім коли припече - так біжать - "Ой допоможіть".І то не передвиборче гасло ,а декалог.І взагалі звільніться від совковсько-регіоналівського зомбування (це важко).

01 Вересень 2012, 19:42:36
Відповідь #1088
Offline

Иннокентий


Offline Иннокентий

  • не модератор
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2998
  • Країна: 00
  • Карма: +7/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 17
  • Оз веикий и ушшасный!
    • Перегляд профілю
ну ваше зомбирование не хуже савецкого, тут не отнять  :D
Смертельные аномалии, опасные мутанты, анархисты и бандиты не остановят ДОЛГ, победоносной поступью идущий на помощь мирным гражданам всей планеты!

02 Вересень 2012, 00:16:34
Відповідь #1089
Offline

Serhij


Offline Serhij

  • *
  • Посетитель
  • Повідомлень: 35
  • Країна: 00
  • Карма: +5/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 3
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Таких радників повно - приходьте і змінюйте ,а то працювати ніхто не хоче ,а тільки радять.А потім коли припече - так біжать - "Ой допоможіть".І то не передвиборче гасло ,а декалог.І взагалі звільніться від совковсько-регіоналівського зомбування (це важко).

От питається: чого ображатись? Критику потрібно сприймати або мовчки, або з аргументованими спростуваннями. Хоча Ваш вислів "приходьте і змінюйте" звучить обнадійливо, значить і Ви розумієте що у ВО Свобода на все у порядку. Але приходити не хочеться, я просто уявляю Ваш контингент: ті ж комуністи з регіоналами, але в вишиванках. Адекватності бракує майже всім політичним силам і вам в тому числі. Ви висуваєте гасла, які або неможливо виконати, або які абсурдні. Ви як гадаєте, що приймете постанову, закон, кодекс, тощо, і всі враз стануть патріотами і заговорять українською? Чи може введете національну диктатуру і всіх хто не з Вами - в концтабір? І це стосується не тільки патріотичної частини ваших обіцянок, а й всіх решта. Висувати гасла може будь-хто (рєгіони наприклад ті ще гаслословні), а от описати механізм реалізації, спробувати його запровадити, от тут і "тпру".
Та й зрештою, ну потрапите Ви в парламент, матимете невеличку фракцію і що? Щодо патріотичності, то тут Ви себе "продемонструєте", а по всіх решта питаннях станете такими ж як і сьогоднішні депутати.
Тому Вам і решта опозиції нагадаю одну гумореску Глазового:

 БУНТАРСТВО

Оточили ситі свині велике корито,
їдять, сопуть та хрумкають смачно, працьовито.
І підсвинок до корита хотів би пролізти,
але свині не пускають, не дають поїсти.
Поштовхався він позаду, відбіг до загати
і став свиней ненажерних гостро викривати:
- Дармоїди безсоромні! Кендюхи! Барила!
Та коли ж почервоніють чорні ваші рила?
І сказав своїм підлеглим головний кнуряка:
- Пустіть його до корита, нехай не патяка.
Розступились, пропустили крикуна малого.
Час минув - і нині страшно глянути на нього:
Розжиріло, знахабніло - куди твоє діло!
Молоденьких бунтариків десятьох заїло.

Тож, буває, дехто правду чеше всім відкрито,
лиш для того, щоб пропхати рило у корито.

02 Вересень 2012, 01:30:04
Відповідь #1090
Offline

Свобода


Offline Свобода

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 184
  • Карма: +104/-2
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 1
  • ВО Свобода м.Краматорськ
    • Перегляд профілю

[/quote]

 Але приходити не хочеться, я просто уявляю Ваш контингент: ті ж комуністи з регіоналами, але в вишиванках.
[/quote]
Приходьте хоча б просто взнати що з себе представляє Свобода - одразу приєднатись  вас ніхто і не запросить ,це  вам не ПР.Ми готові співпрацювати на благо держави і нації з усіми крім КПУ і ПР .

02 Вересень 2012, 10:54:11
Відповідь #1091
Offline

Иннокентий


Offline Иннокентий

  • не модератор
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2998
  • Країна: 00
  • Карма: +7/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 17
  • Оз веикий и ушшасный!
    • Перегляд профілю
да вы вообще ни на что полезное не способны - вон баптисты, те хоть иногда скверики убирают, а от вас кроме дурных лозунгов и махания разноцветными тряпками на пластиковых удочках никакого навара нет
Смертельные аномалии, опасные мутанты, анархисты и бандиты не остановят ДОЛГ, победоносной поступью идущий на помощь мирным гражданам всей планеты!

02 Вересень 2012, 11:04:18
Відповідь #1092
Offline

ur7ijz


Offline ur7ijz

  • У меня есть пара болотных сапог И сигарета, которая вот-вот погаснет.
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 9686
  • Країна: 00
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 309
  • Отримав: 154
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
а то працювати ніхто не хоче ,а тільки радять.
А вы где, если не секрет, работаете?  :?
Модератори українського форуму не хочуть спілкуватися українською

02 Вересень 2012, 20:54:18
Відповідь #1093
Offline

v.w.Jass


Offline v.w.Jass

  • Свобода или смерть!
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 5906
  • Країна: 00
  • Карма: +45/-40
  • Дякую
  • Сказав: 2
  • Отримав: 36
  • Я Твой Бог
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
4. Будь гордий з того, що Ти є спадкоємцем боротьби за славу Володимирового Тризуба.

Талько я понимаю, что самый крутой хохол Владимир еврей, или остольные тоже секут тему? За какую славу бороться будем?



На кухню к повару,
который был зевака,
Зашла голодная собака.
Зашла незваная и по-собачьи мнит:
Здесь много всякого припаса,
И плохо все лежит,
Так я могу схватить любой
кусочек мяса.

02 Вересень 2012, 21:31:24
Відповідь #1094
Offline

Свобода


Offline Свобода

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 184
  • Карма: +104/-2
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 1
  • ВО Свобода м.Краматорськ
    • Перегляд профілю
да вы вообще ни на что полезное не способны - вон баптисты, те хоть иногда скверики убирают, а от вас кроме дурных лозунгов и махания разноцветными тряпками на пластиковых удочках никакого навара нет
у Слов янському районі такі сектанти довели свою доньку до самогубства тиждень назад,у скорботі усе село - а батькам хоть би що - кажуть усі там будемо ,так Господу вигідно

Форум Краматорська

Re: Украинский национализм
« Відповідь #1094 : 02 Вересень 2012, 21:31:24 »