Краматорськ та світ навколо нас > Памяти тех, кого с нами нет

Стало відомо про загибель ще одного захисника України з Краматорська

(1/1)

Олександр Ворсін:
Стало відомо про загибель ще одного захисника України з Краматорська

У скорботному сиску Героїв із Краматорська, які загинули у боротьбі з російськими окупантами, стало ще на одне ім'я більше.

Після звільнення групи українських військовополонених 21 вересня, підтвердився факт загибелі 25-річного Станіслава Артеменка, бійця полку "Азов".

Станіслав навчався спочатку у 10-й, а потім у 16-й школах Краматорська, після – у машинобудівному технікумі та в ДДМА. Проте вирішив змінити громадянське життя на військове, і в 2020 році був прийнятий на службу в полк "Азов". У складі якого бився з лютого 2022-го з рашистськими окупантами за Маріуполь. З честю виконав свій військовий обов'язок і, виконуючи розпорядження командування, опинився в полоні.

Подальша його доля стала відома тільки зараз, із відомостей, які повідомили звільнені з полону бійці "Азова". За їхньою інформацією, Станіслава Артеменка було переведено до того самого ангару в Оленівці, в якому російські окупанти влаштували свій підлий теракт.

Днями про трагічну загибель Станіслава повідомили його рідних та близьких.

"До останнього була надія, що він живий..." - сообщают близкие Станіслава. За їхніми словами, найближчим часом на сайті звернень на адресу Президента України буде направлено петицію із проханням посмертно нагородити Станіслава Артеменка, який віддав своє життя за свободу України.

Вічна пам'ять нашому захиснику.

alexmar:
 :( . Вечная память

Олександр Ворсін:
Розпочато збір підписів під петицією про присвоєння звання Герой України краматорцю Станіславу Артьоменку

aleksan1:

--- Цитата: Олександр Ворсін від 28 Вересень 2022, 13:40:06 ---Розпочато збір підписів під петицією про присвоєння звання Герой України краматорцю Станіславу Артьоменку

--- End quote ---
А другие погибшие краматорчане не достойны такого звания ?

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

Go to full version