Форум Краматорська

  • 31 Травня 2024, 02:31:39
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Donbass - нация не известна!  (Прочитано 28607 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

14 Грудня 2006, 13:55:58
Відповідь #150
Offline

slc


Offline slc

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1646
  • Карма: +14/-6
  • Дякую
  • Сказав: 2
  • Отримав: 2
    • Перегляд профілю
Ніфіга не збагну, нашо це Ви мені талдичите про "возрождєніє". Хай собі возрождається Московія - я хіба проти? Я тут при ЧОМУ?? разом з Україною??
А это смотря в пределах границ какого года возрождаться будет.
Уточню: в данном случае речь не идет о том, чего я хочу или не хочу. Речь все еще про то, что бывает/было в истории.

Цитувати
Шо там ще?
Ой, давайте про "логічність" не будем, ага? +))) Хотіти Ви можете будь-шо, крім націзму, бо то є кримінальний злочін. Поки комунізм не визнано кримінальним злочином - можете хтіти і комунізм. В Угорщині, до речі, комунізму хтіти не можна, як і нацизму. Так ось... Хтіти цього Ви маєте право ДО ТІЄЇ МИТІ, коли починаєте ДІЯТИ - а тобто, своїми ДІЯМИ зачіпати МОЇ інтереси. Ви ж в курсі (хоча після "повороту історичного розвитку теоретичними усіліми людей" я вже не певен) - що Ваша свобода закінчується там, де... в курсі?
В курсе. Однако если Ваши желания оформить как запрещенные законом - получится примерно как с коммунистами в Венгрии... Так что все зависит от политической ситуации на конкретный момент и от того, что удастся продвинуть в качестве писаного закона.

Цитувати
Так ось з приводу мови Ви, і вам подібні, вже почали ДІЯТИ, і ВЖЕ зачепили МОЇ права.
И какими же действиями я зацепил Ваши права?
И кто такие в данном случае "мне подобные"?

Цитувати
А по третьому закону Ньотона - шо? Ось і маєте...
Так шо не парьте собі і людям мозги, не гайте мого і свого часу, а купуйте словничок, і - льонінг-льонінг. НЕ БУДЕ "магучій" другою державною, всьо, СМІРІТЬСЯ. НЕ-БУ-ДЕ...
Жизнь покажет...

Цитувати
А якшо якимось чином вискочить - ну тіпа трансфертіт Мороз якось знов фортєлю вимочить - матимете ТАКОГО, шо ліпше вам буде вивчити албанську...
Ух ты! И что же, по Вашему мнения, тогда произойдет? И почему Вы думаете, что поплохеет именно желающим русского языка?

Цитувати
А ось ТАКОГО розвитку подій мені ЗОВСІМ не хочеться.
Ми зрозуміли один одного?
Думаю, вполне.

Помилка бази даних

Будь ласка, повторите ще раз. Якщо помилка продовжує повторяться, звернетеся до Адміністратора.