Форум Краматорска

  • 19 Август 2022, 22:53:27
  • Добро пожаловать, Гость
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.


Новости:

Просмотр сообщений

В этом разделе можно просмотреть все сообщения, сделанные этим пользователем.


Темы - rayo

Страницы: [1] 2 3 ... 15
1
Просто не всем патриотам есть время читать / писать на форуме (а еще бороться с самим форумом - то ошибка проверки сессии то еще какая хрень). Знаю группу людей каждое утро разгрузка гуманитарки, помощь больницам, красному кресту и т.д. т.п.  Работал с ними немного (к сожалению, работа , семья - пришлось выехать в апреле)
Підтверджую, знаю таких, спілкуюся в телефонному режимі з їх мамами і дружинами, які в евакуації.
В Краматорську немало залишилося Патріотів, які займаються справами оборони міста, волонтерством, які оцим шлункам пересічним доставляють гуманітарку, ліки і т. ін. В них немає часу сидіти в соцмережах, щоб обговорювати дії ВСУ, описувати купування дешевої ковбаси і вішати собі медальки "я герой, бо не втік".


В Лисичанську "охоронників скринь з майном" (кому пощастило вижити під артою), яким не подобаються Патріоти, зараз відправляють на фільтрацію, а їх домівки в цей час грабують "асвабадітєлі". Після фільтрації боневтіки повертаються в пусті хати.2
Не здивуюся, якщо отримаю бан - дехто тут дуже зрадіє таким діям.

Мені за це ще грошенят дадуть
Мені завжди подобалося ваше почуття гумору.

3
Я бачив Бога, чесно побратими!
Так світло...світло...і сидить Господь.
А я прийшов із ранами своїми,
Всевишній каже "Воїне, підходь..."
Не бійся, хлопче, ти ще повоюєш!
І відіб'єш у ворога Херсон!
Ти між тривог Мене, синочку, чуєш,
А деколи Ти думаєш,що сон.
А Я стою, ракети відбиваю!
Рятую побратимів із вогню!
Я ж цю навалу катову тримаю,
І з вами чашу ту пекельну п'ю.
Он Саша із Житомира воює,
Микола із Дрогобича стоїть.
З Луганська Ігор,ворога пильнує!
Віталік із Франківська вже й не спить.
А Саша був айтішником хорошим!
Микола дуже добрим водієм.
Віталік...розказати я не можу...
Нічого,хлопці,все пережиєм!
Хоч Ігор вже не має де вертатись..
Руїнами заплакала земля.
Де Україна,там і твоя хата!
Почнемо все,козаче,із нуля!
Ви сильні духом і тверді,мов криця!
Не бачив тої волі і в Святих!
Та нам потрібно добре помолиться,
Щоб окупантів вигнати чужих.
Я Вам поможу,рідні українці!
На силу Божу зброї вже нема!
Не лишу Вас із катом наодинці!
Вже перемоги чується сурма!

Михайло Іванович

4
Мде, пока хорошего мало.  :(
Це і ваша відповідальність, пора вже це визнати і не перекладати її на патріотів. Патріоти не рахують гроші у військових, а надсилають їх волонтерам для придбання необхідного обладнання і спорядження, при тому не мають ніяких претензій до захисників.
Не подобається армія - іди і покажи як треба воювати,  не можеш воювати  - поможи коштами,  не можеш коштами  - не звізди.

5
Флуд / Re: Кав'ярня Поруч
« : 07 Июнь 2022, 17:37:47 »
https://www.facebook.com/poruchATO/posts/pfbid02waXDytgBygUgM8GhWck8bvMr8XzKoT8LNEi1dfbUA8QjqDSyCLyfM25py3wEaSq3l

Центр ветеранів АТО та їх сімей "Поруч"

‼️РЕПОСТ! Для хлопців з батальйону «Донбас» та підрозділів Національної гвардії України, які зараз знаходиться на передовій поблизу Слов'янська, потрібно придбати бінокль-нічник та генератори.

Бінокль один 850$
Генератори з доставкою 17 тис.
Всього близька 100 тис. грн.

UAH (mono): 5375414121824428
USD (OLIJNYK ILJA): 4627055100713857
EUR (OLIJNYK ILJA): 5218572221902039
Pay Pal: yailya.ph@gmail.com

Інщі реквізити (crypto, IBAN $, IBAN €) за посиланням в шапці профілю (біо), як тут👇
https://linktr.ee/yaillya
Я конешно прошу прощения, но 100т грн - это зп одного воина на передовой за месяц или десятерых гражданских в Краматорске ( и это ещё при удачном раскладе - основная масса вообще без работы). Так, судя по цифрам, кто кому помогать должен ?

А навіщо вам бінокль-нічник? Своїх виглядати?

6
Великі "знавці" воєнної справи з диванів розказують як їх правильно треба захищати. Вони тепер страждальці, бо не схотіли евакуюватися, коли була можливість, та ще й закидають своїм землякам, які поїхали, щоб не заважати армійцям боронити Україну.
Була можливість мати армію, мову віру, але "насєлєніє" вибрало інший шлях, коли підтримало "нада пєрєстать стрєлять" під час війни.  За майже три роки армію скорочували, не фінансували її розвиток, заморожували оборонні проекти. Ось і отримали результат.
І це все завдяки вам, доморощені воєнспєци. Бачили очі що купували? Їжте... мовчки.
А цей черговий "шедевр" "воєнспеца" в меморіз:
Цитировать
Попрошу заметить - эти Хтось далеко не всегда в форме (а может их даже и больше) и неплохие зп и тп и тд за такие риски от государства и налогоплательщиков не отрымують, а так же не могут себе позволить по дорозі куплять вуличну їжу по таким ценам, разьезжая и останавливась, как и где душа пожелает, на служебном транспорте с грубейшим нарушением всех пдд.
Народ, який не хоче годувати свою армію, годуватиме чужу. (Наполеон)

7
Флуд / Re: Что будет дальше?
« : 12 Апрель 2022, 14:30:52 »
Хз, моим немцы в 14-ом не зашли. А я бы, наоборот, остался бы ...но семья. Возвернулись. И на те 2-я серия. Пока в Виннице. :o
Що, і не тільки патріоти поїхали? Чи претензії тільки до патріотів, а своїх жаль?
Питання риторичне.  :o

8
Ви навіть розмлявляти нормально не вмієте, ваша риторика нагадує розмови окупантів зі своїми родичами - матюки і глупство. Це точно ваші брати по багатьом параметрам. Не дарма ви з такою ненавистю відноситеся до українських патріотів і воїнів.
Зато он даже после обстрела жд продолжает возить людей именно по этому маршруту... без показного ура-патриотизьма. Просто работает.
Це надає йому право хамити? Я розумію, щоб бути водієм тролейбусу інтелект необов'язковий, але є правила форуму, і вони мають бути однаковими для всіх.
І я не знаю, що ви називаєте ура-патріотизмом.

9
Извините, вам запрещён просмотр содержимого спойлеров.
[/spoiler]
Межа маразму - це пропаганда наративів про добре життя в СРСР, яке нам намагається повернути пуйло такою ціною, починаючи з 2014 р., хоча я вважаю, що це почалося ще 2004, коли він так нав'язував нам в президенти хама-бандюка.
Не розумію, до чого тут Ви, я Вам нічого не адресувала, а от з користувачем aleksan1 в нас давній діалог. Разом з Портвейном вони на протязі всієї війни розказують тут про щасливе життя в СРСР. В них зовсім відсутні причинно-наслідкові зв'язки.
Ви хочете жити в СРСР разом з РФ? Я ні.
Вам теж, як і aleksan1, не подобаються ветерани АТО і патріоти, які в Краматорську виходили на мітинги? Поверніться до його першого повідомлення про привокзальну площу. Нормальна людина могла б написати про погану роботу ППС і неорганізовану логістику місцевою владою під час евакуації.  А він до цього меседжу не забув облити брудом патріотів і учасників УБД.
Ось про що мова.
Людина, яка навіть під час широкомасштабного вторгнення путінського війська продовжує свою чорну роботу, а це вже компетенція СБУ.

10
Извините, вам запрещён просмотр содержимого спойлеров.
Схоже зрадофіли розділилися  -  один тут вкидає, інший на паралельному форумі працює. Нібито і нічого такого, але потрошку дьогтю додає, щоб паніку підтримати на відповідному рівні.
Чого, цікаво їх не хвилювало коли армійцям не підвищували і затримували зарплату, зовсім не виконувалися державні замовлення на виробництво власної зброї? А як поливали брудом Пашинського, який всупереч всім перешкодам від влади все ж таки завершив проект по виробництву української протитанкової зброї ("Стугна"), і навіть зараз ДБР намагається відкривати проти нього карні справи за використання "Стугни". А ви в курсі, що завдяки Пашинському встигли вивезти обладнання для виробництва "Стугни" за день до бомбардування Южмашу?
Армія, мова, віра вам не подобаються? Ось і отримуємо результат, бо ви так хотіли, коли під час війни оголили захист нашої країни на виборах.  А вас попереджали...

11
,,Патриоты,,-редиски перекрыли своими машинами все движение возле ЖД и остановку..

Все на поезд приехали?
Ключове слово "патріоти".
Таке враження від цього допису, що всі жінки і діти Краматорська, що тікають від війни, погані патріоти.
Цікаво, ким себе ідентифікує цей дописувач.
Не дивно, що пуйло був впевнений, що армію РФ в Україні будуть зустрічати з квітами, поки в "насєлєнія" одним із лайливих слів є патріотизм або патріот.

12
Я живу в р-не н.Света. Встаю на работу в 6:30. Не припомню, чтобы в это время слышал гул самолетов. Сегодня слышал и достаточно громко. По звуку определять не умею, но похоже что-то тяжелое.
Блин, ну просят же военные не обсуждать в интернете и не снимать на фото/видео ничего о передвижении наших войск!

Какая нафиг разница тому, кто не видел и не слышал - что, куда и сколько пролетело...

Думайте же головой!
:good:
Звідки візьметься голова у зеленого лохторату?

13


Это вы так всю Украину разбазарите. Не нужно при придумывать того, чего нет.
РФ признает ЛНР и ДНР в фактически установленных сейчас границах
https://tass.ru/politika/13793109
Украине,да и Западу, придется перенести еще много унижений.
Вот меня интересует вопрос, как Запад будет выкручиваться с требованием Москвы "вернуть все взад" в отношении НАТО по состоянию на 1997 год?
Для Пуйла сейчас время упоительного реванша над трусливым и жадным Западом, озабоченного проблемами  сексменьшинств , потепления и прочими велосипедными дорожками вкупе с нетрадиционной энергетикой.
+ ще слабка нинішня українська влада...
А я попереджала цих корисних ідіотів.

14
Я считаю, что на форуме слишком агрессивно относятся к инакомыслящим. Да, у людей есть право на мнение.
Инакомыслящие в смысле любители рускава мира или сесесера ? Они не нужны. роисия враг. Не надо врагам давать возможность высказывать свое мнение.
Ні, дописувач має на увазі уподобанців зеленего кольору.)

15
Зеля лучший ;) Слуга Народа - лучшая партия. Но не без изъяна, конечно же.
Зелебобіки наразі лікуються мантрами, напевно соромно, що привели до влади партію гвалтівників, наркоманів, корупціонерів, фсбшних агентів, явних придурків і непокараних злочинців.  :D
Дайошь зелені зашквари щодня і побільше!!!  :yahoo:

Страницы: [1] 2 3 ... 15