Форум Краматорська

  • 20 Квітень 2024, 01:39:25
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: ВО "Свобода" проведе Марш українського глядача  (Прочитано 5658 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

31 Березень 2008, 19:03:14
Відповідь #45
Offline

OlaX_O


Offline OlaX_O

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 162
  • Карма: +2/-4
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
мальчік далєко пойдьот....
з 8 месагів заробити ігнор - такого ще не було.....
причем от главного флудера  :D
спасибо родителям что я не еврей

Форум Краматорська

Re: ВО "Свобода" проведе Марш українського глядача
« Відповідь #45 : 31 Березень 2008, 19:03:14 »

31 Березень 2008, 20:13:34
Відповідь #46
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
гм... я розумію, шо Ви тут новенький, але для претензій щодо мене - є окрема тема...
будьте так ласкаві, надалі ОСОБИСТІ претензії - ТУДИ, беседер?
Мо, як раз для себе шось знайдете... на кшталт того, шо Ви не оригинальні в своєму бажанні заробити бали і "авторитет" на наїздах на мене...
так ШО?
продовжимо НОРМАЛЬНУ розмову, чи маєте час і натхнення грати в завєдомо програшну партію?
я так... РАДЖУ.... про всяк випадок...
Ви маєте досить цікаві думки, з якими я б особисто хтів би мати  змогу посперечатись...
Конфронтація і взаємні наїзди ОДНОЗНАЧНО приведуть до відсунення Вас у маргінали і такого собі штибу посміховисько форуму...
Ви ДІЙСНО цього бажаєте? не думаю...
то ШО?
ОСЬ Вам моя рука
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

31 Березень 2008, 20:16:30
Відповідь #47
Offline

River Horse


Offline River Horse

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 14055
  • Карма: +1/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
в самольотах - музика???
Во, нашел!

Приказ Минтранса №332 от 25.03.2008
П. 11 "Плана мероприятий"
Цитувати
Забезпечити на транспорті неухильне виконання вимог законодавства щодо демонстрації в Україні фільмів іноземного виробництва лише після їх озвучення, дублювання або субтитрування з мови оригіналу на українську мову. Забезпечити трансляцію музичної (пісенної) продукції різних жанрів переважно українською мовою, а на залізничному й авіаційному транспорті – виключно українською
Полностью текст приказа здесь

31 Березень 2008, 20:28:22
Відповідь #48
Offline

gaborit


Offline gaborit

  • Всяк кто тускл, - дерьмо.
  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 370
  • Карма: +14/-12
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
профтыкал срач по все теме....вот ацтой.....
з.ы. прочитал, насечет удачных переводов, которые уже есть....м1 идет в жопу, простите....весьма тупой перевод....спросите критерий все просто, симпсоны и футурама, не совсем смешные...
но вот отдельный разговор о сереале ДРУЗЬЯ....и вобще о переводе 1+1....супер...гараздо лучше професионального русско язычного перевода.
удалено Lord

31 Березень 2008, 20:37:12
Відповідь #49
Offline

OlaX_O


Offline OlaX_O

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 162
  • Карма: +2/-4
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
гм... я розумію, шо Ви тут новенький, але для претензій щодо мене - є окрема тема...
будьте так ласкаві, надалі ОСОБИСТІ претензії - ТУДИ, беседер?
Мо, як раз для себе шось знайдете... на кшталт того, шо Ви не оригинальні в своєму бажанні заробити бали і "авторитет" на наїздах на мене...
так ШО?
продовжимо НОРМАЛЬНУ розмову, чи маєте час і натхнення грати в завєдомо програшну партію?
я так... РАДЖУ.... про всяк випадок...
Ви маєте досить цікаві думки, з якими я б особисто хтів би мати  змогу посперечатись...
Конфронтація і взаємні наїзди ОДНОЗНАЧНО приведуть до відсунення Вас у маргінали і такого собі штибу посміховисько форуму...
Ви ДІЙСНО цього бажаєте? не думаю...
то ШО?
ОСЬ Вам моя рука

вроде ни накого не наежал и претензий пока ни к кому не имею :)
может кому то и нужны балы на форуме, но я последний в очереди желающих их заполучить, потому что не вижу в них никакого смысла
а у вас смотрю большое желание спорить с каждым, это объясняет кол-во сообщений. Зачем мне тратить свое время с человеком, который считает что есть только два мнения его и  не правильоное?
Возможно вам это доставляет удовольствие сидеть все свое свободное время на форуме и виртуально доказывать каждому что он не прав... наверное мне этого не понять.

з.ы. прочитал, насечет удачных переводов, которые уже есть....м1 идет в жопу, простите....весьма тупой перевод....спросите критерий все просто, симпсоны и футурама, не совсем смешные...
но вот отдельный разговор о сереале ДРУЗЬЯ....и вобще о переводе 1+1....супер...гараздо лучше професионального русско язычного перевода.
из телеканалов только перевод ICTV нравится :)
спасибо родителям что я не еврей

31 Березень 2008, 20:46:22
Відповідь #50
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
на залізничному й авіаційному транспорті – виключно українською
політати, чи шо, внутрішніми авіалініями....
мо, ТАМ "музику крутять"...
Отправленный на: Марта 31, 2008, 19:44:02
**
OlaX_O
Цитувати
Зачем мне тратить свое время с человеком, который считает что есть только два мнения его и  не правильоное?
Возможно вам это доставляет удовольствие сидеть все свое свободное время на форуме и виртуально доказывать каждому что он не прав... возможно мне этого не понять.
я ж і КАЖУ, Ви  не ОРИГІНАЛЬНІ +))))))))))
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

Форум Краматорська

Re: ВО "Свобода" проведе Марш українського глядача
« Відповідь #50 : 31 Березень 2008, 20:46:22 »