Форум Краматорська
Краматорськ та світ навколо нас => Общий => Тема розпочата: Revostam від 30 Листопада 2009, 19:46:30
-
http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/KR091412.html (https://www.kramatorsk.info/talk/go.php?url=http%3A%2F%2Fsearch.ligazakon.ua%2Fl_doc2.nsf%2Flink1%2FKR091412.html)
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 26 листопада 2009 р. N 1412-р
Київ
Про перенесення робочих днів у 2010 році
З метою створення сприятливих умов для святкування 1 січня - Нового року, 7 січня - Різдва Христового та 24 серпня - Дня незалежності України, а також раціонального використання робочого часу рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій (за винятком органів Пенсійного фонду України, Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта", Державного казначейства та банківських установ) перенести у порядку і на умовах, установлених законодавством, у 2010 році для працівників, яким встановлено п'ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями, робочі дні з:
понеділка 4 січня - на суботу 30 січня;
вівторка 5 січня - на суботу 13 лютого;
середи 6 січня - на суботу 27 лютого;
п'ятниці 8 січня - на суботу 13 березня;
понеділка 23 серпня - на суботу 21 серпня.
Спеціальний режим роботи банків та їх установ у зазначені дні визначає Національний банк.
Прем'єр-міністр України
Ю. ТИМОШЕНКО
-
спасибо за полезную информацию :good:
-
Спасибо.
Но такого я еще не видела - переносы на 2 месяца.
-
Спасибо.
Но такого я еще не видела - переносы на 2 месяца.
В этом году было примерно тоже самое.
-
Все равно это ведь только рекомендации.
Вряд ли очень разумно рассеивать 4-6 января по февралю в то время, когда надо готовить и сдавать годовую бухгалтерскую отчётность.
-
Что-то не припоминаю ни одного случая, чтобы мы работали по установленному графику с Киева . Это сами себе наши народные избранцы пишут :o.