Володимир Рубан. Історія однієї консерви
Дані, приведені нижче, були зібрані з відкритих джерел і півроку тому передані Медійна ініціатива за права людини волонтерською організацією, яка наразі ввійшла в один з підрозділів ЗСУ і побажала залишитись неназваною.
В травні 2014 року, коли бойові дії на Донбасі набирали обертів, країна оговтувалась від першого шоку і нашвидкоруч готувала армію до війни, в ЗМІ все частіше почало звучати ім’я самоназваного генерал-полковника Володимира Рубана. Саме він і очолювана ним громадська організація “Офіцерський корпус” з власної ініціативи взяли на себе відповідальність за звільнення заручників з підвалів “ЛНР/ДНР”.
Загальновідомо, що Рубан неодноразово висловлювався на підтримку бойовиків, звинувачуючи українських військових в обстрілі мирних кварталів чи у тому, що саме Київ затягує переговори по звільненню заручників. Але цікаво, що за відкритими інтренет-даними, протягом 2014-2016 років фіксувалась підвищена активність російських та проросійських ЗМІ з популяризації Рубана. Найбільша кількість публікацій про нього належить українському підрозділу медіагрупи “Російська агенція міжнародної інформації” - “РИА Новости-Украина” - близько 130 публікацій. Також активними в поширенні початкових (не репост) тематичних матеріалів, у тому числі особистих інтерв’ю, є російські “ИТАР-ТАСС”, “Lenta.ru”, “KM.RU”, “Русская весна” тощо. Крім того, російські ЗМІ використовували “генерал-полковника” в якості ньюзмейкера. Ви легко можете знайти в ру-неті заголовки накшталт “Генерал-полковник ВСУ Рубан сообщает о том, что украинская армия ціленаправлено обстреливает территорию Горловки вместе с мирным населением”
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
https://www.facebook.com/MediaInitiativeForHumanRights/posts/1565685770138092