Форум Краматорська
Краматорськ та світ навколо нас => Памяти тех, кого с нами нет => Тема розпочата: Олександр Ворсін від 15 Травня 2023, 20:28:01
-
У боях за Бахмут загинув краматорець Володимир Курбатов (https://www.kramatorsk.info/view/296661)
(https://www.kramatorsk.info/image/560/incidents/64790009164626ac51069d.jpg)
Героя поховали 6 травня у рідному місті.
У скорботному списку краматорців, які загинули в боях із російськими окупантами - все більше імен. У боях за Бахмут загинув 42-річний розвідник Володимир Курбатов.
Він навчався у 16-й школі, потім закінчив 123-те училище, пройшов службу в армії та обрав собі незвичайну професію: ювелір.
Одружився, народилися діти. Але прийшло 24 лютого 2022 року, після якого світ назавжди розділився на "до" та "після". Відправивши сім'ю в евакуацію, Володимир пішов у військкомат.
Після навчання його розподілили розвідником до 60-ї бригади. Перші ж бої опинилися на одному з найважчих напрямків – під Бахмутом.
29 квітня 2023 року Володимир отримав тяжке поранення, і наступного дня, не приходячи до тями, помер у лікарні Дружківки.
Володимира Курбатова поховали 6 травня на одному з кладовищ Краматорська, поряд із могилами родичів.
Вічна пам'ять тобі, Солдате. Дякуємо за все, що ти зробив для всіх нас.