Форум Краматорска

  • 30 Март 2020, 02:30:06
  • Добро пожаловать, Гость
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.


Новости:

Спасибо за пост

Показаны посты, связанные с Thank-O-Matic. Показаны сообщения, где "Вас поблагодарили" другие пользователии.


Сообщения - rayo

Сподобалось:
"Страна разделена на тех кому было хорошо при Петре и тех кому НИКОГДА хорошо не было" (с).Денис

Вы все знаете, что я человек патологически спокойный, и вывести меня из себя практически невозможно. Но сегодня в Сильпо меня таки допекли 🤬
Между рядами встретил чувака с тележкой, забитой доверху туалетной бумагой, антисептиками, влажными салфетками и еще какой-то хренью. И тут Остапа понесло... Я высказал ему всё что думаю о паникерах, идиотах, всепропальцах и прочих клоунах, которые создают панику и искусственный дефицит в магазинах.
Он выслушал меня не моргнув глазом и ответил "Мужик, ты закончил? А то мне надо всю эту хрень расставить по полкам" 🤣
Не витримав! Журналіст Сергій Руденко задав Зеленському 10 гострих запитань! «Сподіваюсь, отримати на них відповідь….»
10 запитань до президента Зеленського
Оскільки президент Володимир Зеленський нині, як і вся країна, на карантині і не має змоги безпосередньо спілкуватися із журналістами, поставлю йому 10 запитань онлайн. Сподіваюсь, отримати на них відповідь.
1. Чи правда, що саме Ви запропонували Зоряні Скалецькій піти на обсервацію у Нових Санажарах? Якщо так, то чи готові Ви розділити із ексміністеркою відповідальність за провал підготовки України до епідемії коронавірусу?
2. Як Ви оцінюєте роботу вашої команди — уряду, монобільшісті, Офісу президента щодо підготовки України пандемії коронавірусу?
3. Хто і чому напередодні епідемії коронавірусу вивіз з України медичні маски, респіратори і антисептики до Західної Європи? Служба безпеки вже доповіла Вам, хто літаками вивозив з України все це?
4. Хто нині мародерить на епідемії? Чому Антимонопольний комітет, Служба безпеки України, уряд не вживають достатніх заходів для того, аби припинити мародерство на коронавірусі у продовольчих магазинах та аптеках?
5. Чи, правда, пане президенте, що тиждень тому — під час зустрічі із олігархами, Ви розділили між ними регіони? Якщо так, то з якою метою? І чим Україна буде платити олігархам за їхню допомогу?
6. В розпал епідемії коронавірусу, коли Ви, пане президенте, просили про фінансову допомогу у олігархів та МВФ, керівник Офісу президента України Андрій Єрмак придбав собі “Мерседес” за 3,2 млн. грн. Чи вважаєте Ви, щоголовний канцелярист вчинив правильно? А якщо ні, то чому публічно не засуджуєте це?
7. Чому 1 березня 2020 року ваш уряд не провів індексацію пенсій пенсіонерам, як того вимагає чинне законодавство? Чи не хотіли б Ви взяти участь в експерименті і як пенсіонери прожити на пенсію 1,5 тис. грн на місяць — такому експерименті, який Ви пропонували рік тому президентові Порошенку?
8. Під час виборчої кампанії Ви обіцяли продати два із трьох літаків, якими користується президент України. Ви говорили, що будете користуватися рейсовими літаками. Скажіть, будь ласка, чи виставлені вже на аукціони ці літаки і скільки разів за останні 10 місяців Ви літали рейсовими літаками?
9. 31 серпня 2019 року Ви заявили, що є відповіді про обсяги кешу, звідки і з якої країни отримують фінансування в “Опозиційній платформі “За життя”. “Це буде дуже гучна історія, яка дуже погано закінчиться», — заявили Ви. Пане Зеленський, чому після цього ми не побачили розвитку цієї історії? Чому “ОПЗЖ” на чолі із Медведчуком і далі літає до Москви? Можливо, тому, що Медведчук і К стали партнерами “Слуги народу” по голосуванню у Верховній Раді?
10. Рік тому на “Олімпійському” Ви питали у Порошенка: “Чому не покарані прибічники Януковича?”. Пане Зеленський, тепер вже я запитаю Вас: чому не покарані прибічники Януковича, а адвокат Януковича нині керує Державним бюро розслідувань?
Друзі, буду вдячний за підтримку репостом!
Можно ссылку на обвинения Порошенко в поставке какой-то фирмой чего либо за рубеж?
Помнится мне бронетехнику куда-то поставляли.
И никакого визга не было.
Что изменилось?
Появились порохоботы, раздувающие из мухи слона?
Зачем, выборы кончились, цирк уехал?
Знову дурня клеїте, ви ж за шість років ні одного посту не написали, де б не був упомянутий  ..., хоч і вибори давно закінчилися .  :o
Ну-ну.  :D
Вот именно, ну-ну:
"Филатов отметил: Вначале они кладут на лопатки госбюджет, валят промпроизводство, разрушают систему госуправления и играют в пирамиду ОГВЗ.  Потом они грабят местные бюджеты. Затем мир накрывает пандемия и они лихорадочно начинают искать выход.

.
https://censor.net.ua/news/3183146/ekonomiku_nelzya_uregulirovat_ugolovnymi_delami_i_shtrafami_oni_dumayut_chto_po_umolchaniyu_vsyu_rassosetsya
Посреди бушующего океана болтается утлая лодчонка "Украина", гребцы на ней вместо того, чтобы несмотря на все политические расхождения, крепче взяться за весла, рявкнуть рулевому, чтобы тот не ссал и твердо держал руль, и начать грести - нет, гребцы, бросив весла, начинают орать друг на друга, рулевой без всякого понимания веpтит рулем, ну а утлая лодчонка наполовину запонена водой.

Ребята, если вы не начнет выгребать совместно, и порохоботы, и зелебобики, вы точно утонете.

Это не прикол и не смех - речь идет о ваших жизни и смерти. Реально.

Не дети же.
З ким тут можна вигрібати, з придурком, що плутає сімку з двадцятьп'яткою?  :o
Сгонял в лабаз. :)

Ну что можно сказать - народец ассортимент выгреб изрядно.

С большего в принципе что поесть, то имеется.

Сыры разные, колбасы, масло разных видов, мяса до хрена и разнообразного. Овощи, фрукты все есть.

Туалетной бумаги нет.  :D

Нам на пару недель стары запасов хватит, если не прикупим, то я уже прикинул запасы бумаги в старых папках.

Разные счета, деловые письма, всякая разная переписка.. Там пол-тонны точно будет. :)

С одной стороны текст, а с другой стороны чисто.

Ну вот и выход. :)

Испугали советского человека дефицитом.
Романус, ви водою не пробували користуватися, замість газети?
Страницы: [1] 2 3 ... 67