Форум Краматорска

  • 18 Сентябрь 2019, 11:11:10
  • Добро пожаловать, Гость
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.


Новости:

Спасибо за пост

Показаны посты, связанные с Thank-O-Matic. Показаны сообщения, где "Вас поблагодарили" другие пользователии.


Сообщения - Vorshan

Українські політв’язні повертаються додому

В аеропорту "Бориспіль" чекють на повернення українських політв'язнів, які повертаються додому в рамках обміну полонених між Україною  та РФ.
Крім одного сайту http://uareview.com/sluga-narodu-rushnyky/ цієї інформації немає більш ніде.

UaReview // сатиричні "фейкові" новини
Є в Українців одна зaбaвa: бuтu Шуфрича. Так ось сьоrодні її відновuлu
Де відео, фото? Фейк 100%.
Президента на зустрічі не було, вибори президента вже пройшли. В темі про його поплічників буде неактуально, актуальніше разміщувати в темі про вибори партії.
Можете поскаржитися модераторам на цей допис у відповідній темі. Я вирішив голосувати за мажоритарника від Слуги Народу, тому що кандидат від Європейської Солідарності злився під рига, голосувати за рига і найгіршого депутата Верховної Ради не буду ні в якому разі, голосувати за кандидата від Свободи не бачу сенсу, не пройде, тому обирав з менших зол. По партійним спискам я все ще голосую за Європейську Солідарність, але Вашими стараннями можу змінити свій вибір на Слугу Народу.
Взагалі мене доволі сильно лякає агресія порохоботів у соціальних мережах: погрози, образи, тупі жарти як у гопників. Ніякого фактажу, одні негативні емоції і спроби опустити опонента, нажаль це опускає порохоботів до рівня бидла і викликає відразу до них, а не до тих, кого вони паплюжать.
"Идите в ж*пу!": звернення Соколової щодо "телемосту" з московією на NewsOne
Страницы: [1] 2 3 ... 79