Форум Краматорска

  • 26 Июнь 2019, 13:59:14
  • Добро пожаловать, Гость
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.


Новости:

Просмотр сообщений

В этом разделе можно просмотреть все сообщения, сделанные этим пользователем.


Сообщения - rayo

Страницы: [1] 2 3 ... 460
1
Taras Chornovil
16 ч.

Воно заявляє, що розчароване поверненням РФії в ПАРЄ. Цинізм аж зашкалює! Та ти ж сам усе це погодив під час своїх минулих візитів. Учора мав робочі зустрічі у Варшаві, а в неділю мав дуже цікаву розмову. Людина,з якою поспілкувався, дуже добре поінформована про секрети французької політики й знає аж надто багато з перших рук. Говорили лише про французький візит, німецького не заторкували, хоча там, схоже, ситуація була аналогічною. Так от, мені чітко сказали, що візит мав деякі передумови. Адміністрація Зеленського дуже просила про зустріч і не висувала зі свого боку жодних умов та пропозицій. І умови виставили зеленому. Його погодилися прийняти й продемонструвати особливу прихильність для відповідної телекартинки. За це він мав погодити ряд поступок.

Так от, згода на перехід до прямих переговорів із сепаратистами, відмова від активної позиції у ставленні до Європейсько-рашистських відносин і політики санкцій, сприйняття як доконаного факту повернення РФії в ПАРЄ та ще кілька деталей - це і є ті рішення, які мав гарантувати Зеленський, щоб отримати таку "прихильність" у Парижі (напевно й у Берліні). Мені дуже переконливо сказали, що адміністрація Зеленського здала всі пункти. І те, що зовнішньо-політичний блок Пристайка тихенько мовчав у манжетку, а МЗС відбулося беззубою заявою, теж багато про що говорить. Це майже, як під час недавнього обстрілу артилерією наших позицій. Тоді заборонили стріляти у відповідь. Зараз я щойно вернувся й ще не знаю, чи прямо забороняли нашим дипломатам підтримувати українську парламентську делегацію в ПАРЄ, але їм уперше не надавали активної підтримки.

А тепер про майбутнє. Раша не просто буде тепер вільно почуватися в ПАРЄ, вона буде представлена у вищому керівництві диким україноненависником Слуцкім. Наша делегація пішла не демарш, вона буде лише на одному засіданні ПАРЄ при розгляді своєї апеляції. Після того ми відмовляємося від участі в органі, в якому розтоптані принципи. Але зараз настають для делегатів у ПАРЄ канікули, А восени у нас уже буде новий парламент, у якому Зеленський мріє створити самостійно більшість, у крайньому випадку прикуплять мажоритарників. І та коаліція й сформована нею делегація до ПАРЄ в повному обсязі виконають обіцянку Зеленського. Вони вже не будуть робити демаршів, вони спокійно визнають призначення Слуцького, а в січні вони спокійно приймуть введення в рашистську делегацію й направлення в ПАРЄ депутатів обраних в окупованому Криму. Вони (росіяни) це вже чітко проанонсували. І це буде фактичним (де-факто) визнанням законності анексії Криму.

А якщо дивитися більш глобально, то одним із підсумків першого (тільки першого) місяця зеленого президентства - це цілковита втрата антипутінської коаліції (вона вже зникла без сліду, залишилися 2-3 країни, які повністю чи частково готові підтримувати Україну). А ще - це остаточна втрата суб'єктності України. Ми тепер тільки об'єкти чужої політики. І якщо хтось думає, що це надто згущені фарби, то почекайте до осені, коли в путіна-зеленського-олігархів будуть у руках ще й уряд та більшість у Раді. Спробуйте мене покритикувати за надто чорну картинку не сьогодні, а тоді.

Вибачайте за тональність, але це направду критично - наше зебільне насєлєніє робить саме такий сценарій невідворотним. Я щось трошки пожив у цій країні й уявляю, як можна боротися з владою. Але коли ви опиняєтеся в умовах глухого СССР, де "народ і партія єдіни", то виникає лише перспектива дисидентства. Це ще не відбулося, ще будуть вибори Ради, ще може статися чудо й зелені балансуватимуть на межі бар'єра, а усяким голосистим і урядовим розтягувачам голосів виборців стане розуму стримати амбіції, ще може статися так, що коаліцію будуть формувати навколо Європейської Солідарності... Теоретично ще все може статися, але поки ми шаленими темпами йдемо в протилежному керунку. А до 21 липня мусимо поборотися.

3
Помилкою було вважати, що люди у яких девіз: - ЛІНЬ. ЗАЗДРІСТЬ. ШАРА. Зможуть зрозуміти сенс слів: - армія. МОВА. ВІРА.

4
Yevheniy Kuzmenko
18 ч. ·

Господин Президент, то есть так и ограничимся одним ПАСЕ-постом в Фейсбуке?

Мол, повыступают и перебесятся?

Сотни тысяч (если не миллионы) ваших соотечественников чувствуют себя сейчас униженными. Их бы сейчас... не успокоить, но убедить; сказать, что ни провала во внешней политике не будет, ни российского реванша, ни снятия санкций против России.

Экстренное (и притом недекоративное) заседание СНБО? Внеочередное заседание ненавистной Рады с вашим участием? Пресс-конференция с оглашением четкого порядка действий?

Вам решать, как это нужно сделать.

Этого от вас ждут даже люди, на дух вас не переносящие. И многие из голосовавших за вас — тоже ждут. И верят.

Ждут и верят еще и потому, что мачо-дискурс с нахрапистыми видосами вы в предвыборную кампанию раскочегарили сами.

А теперь, по сути, молчите. Похожий на лепетание пост — не в счет.

И страна, у которой за 5 лет на каждом кладбище — могилы этой войны, и которая, тем не менее, проголосовала на выборах за ни разу не де Голля и ни разу не Голду Меир — этой стране теперь что, гадать, не сдали ль ее Путину?

Станислав Ежи Лец сказал: "Неприлично подозревать, когда вполне уверен".

Так вот, путь от инаугурации до состояния "вполне уверен" вы проходите как-то слишком уж быстро. Шефир не даст соврать.

Притормози.ТЕ.

5
Алла Прасолова.

Ось деякі коментарі європейських політичних аналітиків, з австрійської, німецької та швейцарської преси:

Цитировать
Схоже на те, що ми до кінця не розуміємо - що відбувається у відносинах України і Росії. Довгий час екс президент Порошенко переконував нас, що український народ чітко визначився зі своїм вибором, але виходячи з результатів останніх президентських перегонів, це м'яко кажучі не зовсім так.
Конфлікт між Україною і Росією є сусідським непорозумінням політиків. Український народ зацікавлений у добрих відносинах з Росією. Взагалі все це не наша справа.
Європа не повинна битися за американські інтереси в Україні. До того ж цього не бажає і сам український народ.
Президент Зеленський шукає шляхи припинення конфронтації з росією і зближення позицій. Європа не повинна втручатися і заважати цьому.
Українська делегація билися як леви, але ми повинні розуміти, що це представники команди екс президента Порошенко. Нова команда зацікавлена в припиненні тиску на Росію і пошуках компромісу.
Президент Зеленський не приїхавши на засідання і не підтримавши зусилля делегації своєї країни, чітко дав зрозуміти, що не зацікавлений в пролонгації дипломатичного тиску на Росію.

Ми повинні поважати вибір українського народу і не втручатися в справи, які не до кінця розуміємо.

6
Господа, давайте признаем вещи очевидные: когда приходит новая власть, то важные результаты ее деятельности появляются в норме не ранее, чем через полгода. До этого мы наблюдаем в основном результаты работы папиредников.

Если сразу успехи - это подготовили раньше, если сразу провалы - ЭТО ТОЖЕ ПОДГОТОВИЛИ РАНЬШЕ. И это правило универсальное: оно применимо как к "своим" партиям, так и к "чужим". И действует оно всегда.

Потому сдача Крыма и "первый" обвал гривни - это результат работы Януковича. а не провал Турчинова и ли Порошенко, они могли лишь проглотить ситуацию,которую не они создавали - с большим или меньшим сопротивлением. НО главная вина точно не их.

НО точно так же вчерашнее поражение - было запланировано уже месяца два тому назад - уже тогда шли упорные сигналы что будет именно так. А начались они еще зимой. Государственные процессы движутся не быстро, что в политике, что в экономике. А украинцы продолжают верить, что можно взмахнуть волшебной палочкой и получить внезапно очень хорошо. А если очень плохо - значит неправильно взмахнули.
А чому ж тоді у зубожінні звинувачував тільки Пороха? Бо діяв згідно методичці, а наразі знову "папірєднікі" винні. На хитру ватну сраку завжди найдеться кусок наждаку. Задовбали хитрожовті зебіли своєю брехнею і продажністю.

7
Чиї ви, "Слуги"? Пташенята Калетника, люди Палиці, Богуслаєва, багато УКРОПу і невідомих.
Мажоритарники Зе:
https://censor.net.ua/resonance/3133765/chi_vi_slugi_ptashenyata_kaletnika_lyudi_palits_boguslava_bagato_ukropu_nevdomih?fbclid=IwAR3rFYZuCkYe9aT4NOnZNja-soL39xfGC0ayh-m6vJxpVWS9PUksP7BMcic

8
Костянтин Холодов
3 ч. ·

Повернення країни-агресора у ПАРЄ - це перший зовнішньополітичний провал України за останні 5 років. І не треба шукати винних серед тих, хто голосував за це у стінах ПАРЄ. То не їх вина, і не їхня боротьба.

Це провина України. Не української делегації, а Держави Україна. Це програш. Після президентських виборів 2019 року нас ніхто і ніде більше не сприйматиме серйозно. Для західних партнерів ми тепер не країна, яка бореться за свою незалежність, а резервація, де компактно проживає незрозумілий етнос з незрозумілими бажаннями.

73% - ви це сдєлали разом!

9
Извините, вам запрещён просмотр содержимого спойлеров.
5. Рашку вернули в ПАСЕ
Цитировать
Зеленский отказался поддержать украинскую делегацию в ПАРЕ — об этом заявил украинский депутат Арьев. По его словам это произошло впервые.
«На мою просьбу провести такую ​​встречу с президентом Зеленским, чтобы скоординировать действия, чтобы заручиться поддержкой новой власти, мы получили молчание. Впервые за много лет украинская делегация не имеет дипломатической поддержки со стороны главы государства», — отметил Арьев у себя в Facebook.
«И когда звучат заявления от европейских политиков о том, что делегацию РФ нужно возвращать в ПАСЕ только потому, что лишены возможности защищать свои права в европейских судах, то, учитывая агрессию РФ против Украины, это выглядит как политика двойных стандартов. А в отношении украинских граждан, которые продолжают страдать от оккупации, вообще — как циничное кощунство», — напомнил Арьев.
Зовнішня політика Держави - пряма відповідальність президента.
Але зебілів це не хвилює. Їм Томос, декомунізація і мова муляють.  :(

10
Костянтин Нескоромний.

Треба визнати - Порох був кісткою у горлі для усіх.

Журналісти його ненавидили бо як це так - півтора мільярда витратив, а нам нічого. Жлоб, ууу. Шаурмой не годував. Про війну постійно розповідав. Отже ми так не домовлялися - завжди продавали мовчання дорого, а тут нічого. Зрада.

Чиновники його ненавидили. Бо раніше можна було брати взятки, а при ПП можна, но було стрьомно. Сцикотно. Епоха Пороха - епоха зубожіння. Це до речі підтвердять, ті хто стикався, що або брали стільки щоб вистачило, бо страшно, або можна було обійтися легально і без цього. Ну тобто динаміка була суттєва. Зараз, з того що я знаю, епоха зубожіння скінчалася, тепер за п'ять років відіграватися почали.

Пересічні громадяни його ненавидили, бо тарифи. Бо бізнес. Бо не цар який вирішує проблеми простого люду. І навіть немає значення скільки коштує комуналка - просто дорого. Бо раніше була дешево, а тепер дорого. І проїзд - дорого. При тому бідкаються і ті в кого витрати на комуналку не перевищують 5-10% від доходу. І все інше немає значення - було дешевше стало дорожче. Ууууу.

Європейці не ненавидили, але їм було не зручно. Бо виймати голову з дупи і називати речі своїми іменами - погано для бізнесу. А з Порохом називати речі своїми іменами не просто доводилося, а ще й реагувати, бо ви ж нормальні? Нормальні. От і вперед. Незручно кароч.

Свнсбк зрозуміло чому ненавидили. Бо таких знущань вони ніколи не отримували за 30 років. Тим паче від України, яку завжди рахували малоросією та недокраїною.

Олігархи ненавидили бо мільярди долларів осідали в бюджет, а не в їх кармани. До того ж ще й забрати останнє награбоване хотіли. Уууу, зрада. Епоха бідності олігархів. Це до речі дуже видно по футболу, улюбленій іграшці - потоків нема, клуби схлопнулися.

Генерали його ненавидили. Бо на зміну радянським пристосуванцям та лізоблюдам почали приходити бойові авторитетні офіцери, з іншою ментальністю та відношенням до особового складу та колег.

Вата його ненавиділа бо він про українські цінності - мова, квоти, українські фільми, музику, та проти сватів та радянського лайна.

Навіть свої його нещадно критикували, бо повільно, не так, не туди, не з тими, не той, не цей.

І один з головних реальних факапів ПП - профукана вщент комунікація. Бо коли тебе ненавидять всі, бо треба змінюватися, і перестати жити у бульбашці де робіть мене добре, але так щоб я міг з кумом порішати, єдине що залишається - це комунікація.

Я не вважаю, що ПП повернеться на посаду президента. Але ви ще згадаєте ці часи, коли ми знову підемо на майдан, бо всі знають - зараз тепер знову можна жерти. І будуть жерти за всі 5 років. І я знаю, що коли ми вийдемо відстоювати незалежність, з проблемами в економіці, росією на поготіві чергового удару, то він буде там. Бо ваша ненависть була штучною і дитячою, а він буде там бо це його країна. І моя. І тих хто там буде.


11
Тупая серая масса не осознала своего счастья выпить каву в Венской опере.
Величие томоса и стремительный рост средней зарплаты.

Демократия не совершенна, но лучше пока ничего не придумали.
Ну тепер то ви будете жити як сир у маслі.  :lol:

12
Дійшла висновку, більшість тих, хто голосував «проти Порошенко», на справді не його хотіли покарати, а саме нас
Неужели дійшла?  :shock:
Нарешті!  :good:
(дальше можно не читать))

 Это ещё не предел.  :D
Они ещё поднажмут и загонят рейтинг своего кумира в ноль или даже минус.
Корисні ідіоти ніколи не зрозуміють, що кумири (вожді) - це їх рабська справа, а для розумних людей найважливішим є курс України.
Ви ярмо на шиї України.  :o 

13
Дійшла висновку, більшість тих, хто голосував «проти Порошенко», на справді не його хотіли покарати, а саме нас
(дальше можно не читать))
Вам би не завадило ознайомитися, але все одно з вами спілкуватися так само, як з тим даїшником з анекдоту. Питання задаєте, а відповідь все одно не читаєте. :D

14
Краматорск и его жизнь / Re: Субсидия
« : 24 Июнь 2019, 15:37:09 »
Подожите... :stop:
А вот это шо? Ваши слова?

А когда говорят о первоочередном, аварийном, неотложном, что нужно сделать в первую очередь, то это сеяние паники?
Мои.
Когда говорят об основных угрозах, это означает, что предотвратить их и есть первостепенно  :o
Но нельзя перейти ко второму пункту, мерам по предотвращению этих угроз, перескочив первый - их признание..
А мы на нем и застряли - отрицается все, что не победа - нет, нет, нет, все идет как надо!!! куда надо!!! все прекрасно!!! предательство!!! неграждане!!! тупые!!! старые!!! иждивенцы!!! лодыри!!! русскоговорящие!!! мова!!! декоммунизация!!! собачья будка. И как вишенка Райо с агентами то фсб, то кремля, и заявкой - пусть меньше (людей), да лучше.
Оно уже и вчерашний тренд, но... держится же, обещает не сдаваться)())
Второй вариант - а, скиглите? А нам, людям, которые сами... достигли... выстояли... вышли.... нас мало.... - все ни по чем! Мы выживем!
А вы как хотите.
Это такая позиция))
О каких мерах может идти речь?
Они не востребованы  :o
Залишилося тільки поперчити, посолити, додати мухомори і рататуй від She готовий.  :lol:

Страницы: [1] 2 3 ... 460