Форум Краматорска

• 23 Февраль 2018, 16:34:13
  • Добро пожаловать, Гость
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Новости:

Авиабилеты онлайн на сайте МАУ

Автор Тема: Наказ Кабміну №88  (Прочитано 832 раз)

25 Январь 2008, 18:44:33
Прочитано 832 раз
Оффлайн

КАПСЛОГ

Оффлайн КАПСЛОГ

• Старожил
  • Страна: 00
  • Спасибо
  • Сказал: 0
  • Получил: 3
  • The medium is the message
    • Мужской
    • Просмотр профиля
Оксюморон Юлії Тимошенко про "злочинні рішення судів" ("ми сьогодні, щоб захистити наші митні, податкові адміністрації та інші органи, які зобов’язані брати податки, прийняли спеціальну постанову, яка дає свободу і право на базі Конституції України не виконувати завідомо злочинні рішення судів») посіяв бурю відгуків та коментарів.

«Деякі питання діяльності контролюючих органів

Органи, що визначені згідно із статтею 2 Закону України "Про порядок погашення зобов`язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" ( 2181-14) контролюючими, здійснюють відповідно до статті 19 Конституції України (254к/96-ВР), пункту 2 статті 4 Бюджетного кодексу України (2542-14), частин першої та третьої статті 1 Закону України "Про систему оподаткування" (1251-12) контроль за застосуванням пільг із сплати податків, зборів (обов`язкових платежів), що надаються суб`єктам підприємницької діяльності та фізичним особам, виключно на підставі норм законів з питань оподаткування».

Цікаво, а як будуть з'ясовувути які рішення злочинні а які ні? Надо ще до постанови прийняти Інструкцію по виявленню злочинних рішень суду.
О, Улитка! Взбираясь к вершине Фудзи, можешь не торопиться... Там, на вершине Фудзи, улиток полно и так...

Форум Краматорска

Наказ Кабміну №88
« : 25 Январь 2008, 18:44:33 »

25 Январь 2008, 19:28:43
Ответ #1
Оффлайн

AntZ

Оффлайн AntZ

• سلام عليكم
  • Ветеран
  • Страна: 00
  • Спасибо
  • Получил: 4
  • Urbi et Orbi
    • Мужской
    • Просмотр профиля
якшо суди перестануть відміняти (некорректная лексика) рішення податкової - то звіздєц бізнесу....
з іншого боку, рейдерство тре з упиняти....
з третього боку, дозвіл не виконувати рішення суду - звіздєц судовій системі...
їй-то, взагалі, давно звіздєц...
ШОСЬ має бути СЛІДОМ - я не віру, шо Юля ТАК однобоко поставила питання...
має бути ШОСЬ стосовно СУДІВ, однозначно...
(не від неї, ясєнь пєнь, судова влада нібито відокремлена від виконавчої)
Ультіматум?
Схоже на те...
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

25 Январь 2008, 21:43:46
Ответ #2
Оффлайн

СВ

Оффлайн СВ

• Ветеран
  • Спасибо
  • Сказал: 1
  • Получил: 80
    • Просмотр профиля
Меня такие мысли, а тем более решения, просто приводят в негодование. Благими намерениями выстлана дорога в ад. В нашем обществе нельзя так. Это звиздец. Много не буду. Распалюсь и начну пинать всех подряд и матюкаться. Это один из немногих случаев, когда я могу себе это позволить.
 Решение Суда явно незаконно  За это есть статья в уголовном кодексе. Доказывайте, приговаривайте.... Оценивайте Верховным судом.... Но что бы премьер сказал - явно незаконное решение - не исполняйте!!??. А если я скажу, явно незаконный приговор, отпустите, не сажайте... Ну бред... Опасный. Хотя есть нормальные механизмы. Но резонанс уже есть. А то, что " у раввина нет дочери", многие и не знают. "Фильтруйте базар", господа демократы и законники.

26 Январь 2008, 00:36:59
Ответ #3
Оффлайн

No Surprises

Оффлайн No Surprises

• **
  • Завсегдатай
  • Спасибо
  • Получил: 2
    • Мужской
    • Просмотр профиля
почему-то, сразу возникает опасение, что весь сыр-бор из-за пары-тройки гражданских и уголовных дел, не выигранных в свое время в судах разных инстанций  основными инвесторами политического проекта
То, что судебная система прогнила абсолютно, не подлежит сомнению, но метод ее "оздоровления" и реформации просто пугает, очень напоминает: "Взять все и поделить"

27 Январь 2008, 01:12:47
Ответ #4
Оффлайн

Werwolf

Оффлайн Werwolf

• Я не звір, я напівзвір
  • Постоялец
  • Страна: ua
  • Спасибо
  • Сказал: 1093
  • Получил: 80
  • Всі ми не такі, навіть самі перед собою
    • Мужской
    • Просмотр профиля
Який вигляд буде мати виконання цього наказу?
По аналогії з наказом міліції вживати зброю.
Дозвіл є - є, маєш право - маєш, а скористаєшся - заморися відбрехуватись, замордують.

Форум Краматорска

Re: Наказ Кабміну №88
« Ответ #4 : 27 Январь 2008, 01:12:47 »