Платить будем весь год = для покращення экономики . Только как это будет согласовыватся с домовым счетчиком тепла ?
Или цена будет такая что за месяц не оплатить = нужны как миниум две зарплаты . 
А с каких фигов в 2 раза ? Газ со 130 подорожал почти до 180 = должно быть в полтора .
И каким боком к этому водоканал ? БМВ купит ?
У меня и у матиери на девятиэтажках стоят счетчики тепла . За трехкомнатную квартиру я заплатил за ноябрь 125 гр ,за такуюже квартиру мать заплатила 145 гр но у нее явно теплее . Даже если газ с 130 доберется до так называемой мировой цены ( которая думаю гдето 300 ) нормальные цены (без на@балова народа )
то каждый может спокойно оплатить 300-350 гр за трешку . Без счетчика было 360 в месяц .
Разбитие оплаты на весь год есть такойже способ обмана .
Есть цивилизованные способы оплаты = есть услуга на табло счетчика = есть оплата . А повышение экономики предприятия меня совершенно не интересует.
Хотя кто меня спросит . Воровская власть будет также воровать как миниум половину .
До вашого відома нова форма оплати за теплопостачання називається двоставковий тариф. Отже:
1 ставка - термін дії 15 жовтня - 15 квітня, буде включати плату за єнергоносії + затрати на виробництво та постачання теплової єнергії (і прибуток + налоги, звичайно);
2 ставка - термін дії 16 квітня - 14 жовтня, буде включати алату за горяче водопостачання + затрати на ремонт обладнання та підготовку до опалюваного сезону (і прибуток + налоги, звичайно).
На сьогодні діє 1-но ставковий тариф: термін дії повний рік, включає в себе все, що вказано у 1 і 2 ставці разом.
наслідком одноставкового тарифу є: у січні - травні підприємство нараховуючи населенню затрати на ремонт у майбутньому і не проводить його, мають дуже великий прибуток (бухгалтерський, тобто віртуальний бо не всі сплачують) і ідраховує з нього налоги (реальні, бо цеж державі). Далі у травні - вересні підриємство нараховує за горячу воду (тим, хто отримує) а витрачає залишки коштів, отриманих у січні - травні а поточних надходжень, має збитки (реальні бо затрат багато а прибутків майже нема) і не платить налоги (бо майже з нічого). У жовтні - грудні підприємство нараховує так як у січні, розраховується з державою по накопичених та поточних налогах. Тому при одноставковому тариіфі ми (населення) оплачуємо у жовтні - травні усі налоги та відрахування за повний рік. Ну той що? - скажемо ми. А то, що при діючих законах в країні коли ми сплачуемо за півроку налоги за весь рік ми сплачуємо більше ніж ми сплатили б, акби сплачували протягом року.
При дво ставковому тарифі ми (населення) бедем оплачувати тільки поточні витрати підприємства (прибуток + налоги, звичайно).