Форум Краматорська

  • 16 Червня 2024, 08:58:54
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Donbass - нация не известна!  (Прочитано 28795 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

13 Грудня 2006, 16:46:26
Відповідь #135
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
slc
Цитувати
Да-с исключительно сам.
цікаво було б почути ХОД цієї "логіки".....
Я нагадую про всяк випадок - Ви сказали, що схожі процеси в схожих історичних умовах не закінчуються однаковими результатами (нічого, шо я переклав з фідошної мови на людську? +)) - тобто, Історія НЕ ПОВТОРЮЄТЬСЯ, і кожен етнос, кожна нація виходить навіть зі схожих, ідентичних умов - по різному. Так?
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

Форум Краматорська

Re: Donbass - нация не известна!
« Відповідь #135 : 13 Грудня 2006, 16:46:26 »

13 Грудня 2006, 17:55:32
Відповідь #136
Offline

evgeny


Offline evgeny

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 26776
  • Країна: il
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 275
  • Отримав: 510
  • ה' נתן, צלף לקח
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
запарило читать.
есть закон о государственном языке?-есть.язык государстенный-украинский(один),его надо знать.
мля а то выходит  как у задорного про америку.одна эммигрантка говорит,что живет тут(в америке) 5 лет,а они русского незнают.
Если проблему можно решить за деньги, это не проблема, это расходы

Мир исчезнет не оттого, что много людей, а оттого, что много нелюдей.
אנא התפלל לאוקראינא

13 Грудня 2006, 21:42:45
Відповідь #137
Offline

Неокоммунист


Offline Неокоммунист

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 320
  • Країна: 00
  • Карма: +3/-22
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
  • Вместе и навсегда!
    • Перегляд профілю


так шо там, "земеля", шо там в паспорте? прописано "Хохляндия"? ай, неподфартило
ну крутись,ты,и поживее наверно

ну ты в курсе -  кого попало земляками не кличут...
Да землячка; в паспорте-Хохляндия но и есть волшебный билет с трехмесячным правом гулять по Москве. А вот недавно я решил прописаться в Москве и подать документы на гражданство. Вот тут и как раз решают всё бабки.

13 Грудня 2006, 22:12:44
Відповідь #138
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
дурак ты... был бы умный- хотя бы в Праге прописался или в Будапеште..
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

13 Грудня 2006, 23:23:54
Відповідь #139
Offline

Lord

Глобал Модератор

Offline Lord

  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 4647
  • Карма: +151/-28
  • Дякую
  • Сказав: 171
  • Отримав: 144
  • социально адаптированный псих
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю

14 Грудня 2006, 07:56:59
Відповідь #140
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
неее, каждому - свое (jedem das seine) - это немного не там "прописка"...
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

14 Грудня 2006, 08:09:51
Відповідь #141
Offline

slc


Offline slc

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1646
  • Карма: +14/-6
  • Дякую
  • Сказав: 2
  • Отримав: 2
    • Перегляд профілю
slc
Цитувати
Да-с исключительно сам.
цікаво було б почути ХОД цієї "логіки".....
Я нагадую про всяк випадок - Ви сказали, що схожі процеси в схожих історичних умовах не закінчуються однаковими результатами (нічого, шо я переклав з фідошної мови на людську? +)) - тобто, Історія НЕ ПОВТОРЮЄТЬСЯ, і кожен етнос, кожна нація виходить навіть зі схожих, ідентичних умов - по різному. Так?
Примерно так, только с меньшей категоричностью: где-то повторяется по исторической аналогии, а где-то происходит иначе. Зависит от слишком большого числа факторов и немеряного числа случайностей...

14 Грудня 2006, 10:34:30
Відповідь #142
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
slc
Цитувати
Примерно так, только с меньшей категоричностью: где-то повторяется по исторической аналогии, а где-то происходит иначе. Зависит от слишком большого числа факторов и немеряного числа случайностей...
угу... тіки вплив цих факторів дуже незначний. Історія - дама ДУЖЕ інерційна...
іррігація річних долин в Шумері, Єгипті і Китаї привела к однаковим наслідкам - появі древніх держав - незважаючі на "большое колічєство факторов"
нашестя гуннів і монголів мало чим відрізняються, не дивлячись на 800 років різниці в часі
при розпаді імперій імперська мова ще деякий час панує на бувшій території, а національна вважається мовою "дєрєвні", але потім імперська відмирає. Так було з латиною на теренах Римської імперії, так було з німецькою після розпаду Австро-Угорщини. Так буде і з російскою....
Нічого особистого, як то кажуть. Історочна закономірність...
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

14 Грудня 2006, 10:49:54
Відповідь #143
Offline

slc


Offline slc

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1646
  • Карма: +14/-6
  • Дякую
  • Сказав: 2
  • Отримав: 2
    • Перегляд профілю
Цитувати
Примерно так, только с меньшей категоричностью: где-то повторяется по исторической аналогии, а где-то происходит иначе. Зависит от слишком большого числа факторов и немеряного числа случайностей...
угу... тіки вплив цих факторів дуже незначний. Історія - дама ДУЖЕ інерційна...
іррігація річних долин в Шумері, Єгипті і Китаї привела к однаковим наслідкам - появі древніх держав - незважаючі на "большое колічєство факторов"
нашестя гуннів і монголів мало чим відрізняються, не дивлячись на 800 років різниці в часі
при розпаді імперій імперська мова ще деякий час панує на бувшій території, а національна вважається мовою "дєрєвні", але потім імперська відмирає. Так було з латиною на теренах Римської імперії, так було з німецькою після розпаду Австро-Угорщини. Так буде і з російскою....
Нічого особистого, як то кажуть. Історочна закономірність...
Да. Вполне может быть, что и закономерность, вполне может быть, что и неизбежность. Но кому от этого легче или, наоборот, тяжелее? Какая, по большому счету, разница человеку, по какой причине ему плохо сделали?

И есть ведь и другие исторические примеры: СССР в начале 1920-х вполне напоминал разваливающуюся Римскую империю в твоем примере, не так ли? А потом поднялся. Так же - и Германия после 1-й Мировой войны (хоть это и не империя, но страны-сателлиты у нее были).

Империи/страны иногда возрождаются в той или иной форме, если к этому есть воля их правителей. Если же все действия направлены на личное обогащение - тогда да, страна будет более или менее быстро разваливаться.

14 Грудня 2006, 11:08:39
Відповідь #144
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
Но кому от этого легче или, наоборот, тяжелее? Какая, по большому счету, разница человеку, по какой причине ему плохо сделали?
ніц не розумєм... КОМУ плохо? ХТО зробив? Ви про що?

Цитувати
СССР в начале 1920-х вполне напоминал разваливающуюся Римскую империю в твоем примере, не так ли? А потом поднялся. Так же - и Германия после 1-й Мировой войны (хоть это и не империя, но страны-сателлиты у нее были).
це ви до чого?
втратили ніть бесіди? може, мені на россійську перейти, бо Вам важно розуміти? +)))

Я о языке - история с русским языком в Украине сейчас до боли похожа на историю с немецким языком в Чехии начала 20-го века. Те же доводы, те же требования, та же "воля народа", и прочий бутор, только вместо "великого языка Пушкина и Достоевского" был "великий язык Шиллера и Гёте". Ничего НОВОГО ни Вы, ни Ваши манипуляторы не придумали. Поэтому и результат с вероятностью 99% будет ТАКОЙ ЖЕ.
Поэтому "борьба" за государственность русского языка - реакционна по исторической сути.
Так - понятно?

А ТАК, как "возродились" ("поднялись") СССР и Германия в 20-30-х годах, так ну его нах, шоб хоть еще одна бл.дь так "поднималась". =[

на россійській - краще? +)))
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

14 Грудня 2006, 11:23:18
Відповідь #145
Offline

slc


Offline slc

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1646
  • Карма: +14/-6
  • Дякую
  • Сказав: 2
  • Отримав: 2
    • Перегляд профілю
Цитувати
Но кому от этого легче или, наоборот, тяжелее? Какая, по большому счету, разница человеку, по какой причине ему плохо сделали?
ніц не розумєм... КОМУ плохо? ХТО зробив? Ви про що?
Я о том, что обоснование тобой логичных исторических причин изменений в языковом вопросе не изменит отношения людей к этим самым изменениям. Кому они [изменения] нравятся - тем и дальше будут нравиться, кому нет - и дальше не будут.

Цитувати
Цитувати
СССР в начале 1920-х вполне напоминал разваливающуюся Римскую империю в твоем примере, не так ли? А потом поднялся. Так же - и Германия после 1-й Мировой войны (хоть это и не империя, но страны-сателлиты у нее были).
це ви до чого?
втратили ніть бесіди? може, мені на россійську перейти, бо Вам важно розуміти? +)))
Спасибо, не обязательно.

Цитувати
Я о языке - история с русским языком в Украине сейчас до боли похожа на историю с немецким языком в Чехии начала 20-го века. Те же доводы, те же требования, та же "воля народа", и прочий бутор, только вместо "великого языка Пушкина и Достоевского" был "великий язык Шиллера и Гёте". Ничего НОВОГО ни Вы, ни Ваши манипуляторы не придумали. Поэтому и результат с вероятностью 99% будет ТАКОЙ ЖЕ.
Поэтому "борьба" за государственность русского языка - реакционна по исторической сути.
Так - понятно?
Вполне. Я не буду спорить с термином "реакционность" - вполне можно и так назвать. Но что из этого? Реакционность какого-то явления сама по себе не убеждает в том, что это явление - плохое.
Далеко не все (мягко говоря) изменяется к лучшему, соответственно, где-то мы за революционеров, а где-то - за реакционеров, не так ли?

Цитувати
А ТАК, как "возродились" ("поднялись") СССР и Германия в 20-30-х годах, так ну его нах, шоб хоть еще одна бл.дь так "поднималась". =[
Возможно. Но исторический пример иного развития событий, кроме как развала и ухода в небытие все же есть. Так что все же по-разному бывает...

14 Грудня 2006, 11:54:34
Відповідь #146
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
слухайте, Ви зовсім не працюєте?... ну то ладно

А історичні процеси не можуть подобатись чи не подобатись. Вірніше, не подобатись то вони можуть, звісно +)), але це - глупо. Їм (процесам), мяко кажучи, глибоко начхать на те, подобається вони комусь чи ні... Бо то є об"єктивна реальність. Ось мені дощ не подобається, але я ж не борюсь за "державність сухої погоди" +))))
Так, реакціонність - це не є само по собі "погано", згоден. Хтів в попередньому пості дописати, але Ви й самі зрозуміли.
Якого "розвала і ухода в нєбитіє"?? Хіба Россія "ушла в нєбитіє"? Чи Остерайх? Чи Угорщина?
і до чого тут це?  дуже хочеться "возрождєнія" Совєтов? то Ваше право, хоч я і проти категорично. Але то інша тема, до чого тут МОВА?
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

14 Грудня 2006, 12:12:12
Відповідь #147
Offline

slc


Offline slc

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1646
  • Карма: +14/-6
  • Дякую
  • Сказав: 2
  • Отримав: 2
    • Перегляд профілю
А історичні процеси не можуть подобатись чи не подобатись. Вірніше, не подобатись то вони можуть, звісно +)), але це - глупо. Їм (процесам), мяко кажучи, глибоко начхать на те, подобається вони комусь чи ні... Бо то є об"єктивна реальність. Ось мені дощ не подобається, але я ж не борюсь за "державність сухої погоди" +))))
Однако дождь - это явление природы, а политические процессы делаются руками людей. Соответственно, ими же и корректируется. И при приложении определенных усилий теоретически могут быть повернуты в любую сторону.

Цитувати
Якого "розвала і ухода в нєбитіє"?? Хіба Россія "ушла в нєбитіє"? Чи Остерайх? Чи Угорщина?
Речь шла о неоднозначности развития исторических событий. И о том, что практически уничтоженная страна может и возродиться.

Цитувати
і до чого тут це?  дуже хочеться "возрождєнія" Совєтов? то Ваше право, хоч я і проти категорично. Але то інша тема, до чого тут МОВА?
Хм. С моим правом хотеть другой политической системы соглашаетесь, а правом хотеть другой языковой политики в рамках той же самой политической системы (см. посты ранее) - нет? Нелогично как-то...

14 Грудня 2006, 13:37:30
Відповідь #148
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
политические процессы делаются руками людей. Соответственно, ими же и корректируется. И при приложении определенных усилий теоретически могут быть повернуты в любую сторону.
ПРИПЛИЛИ.... Ви хоч "Роль лічності в Історії" почитайте, чи шо.... =(
Далі....
Так, "возрождєніє", а також "целіну" і "малую землю" оставляєм. Ніфіга не збагну, нашо це Ви мені талдичите про "возрождєніє". Хай собі возрождається Московія - я хіба проти? Я тут при ЧОМУ?? разом з Україною??
Шо там ще?
Ой, давайте про "логічність" не будем, ага? +))) Хотіти Ви можете будь-шо, крім націзму, бо то є кримінальний злочін. Поки комунізм не визнано кримінальним злочином - можете хтіти і комунізм. В Угорщині, до речі, комунізму хтіти не можна, як і нацизму. Так ось... Хтіти цього Ви маєте право ДО ТІЄЇ МИТІ, коли починаєте ДІЯТИ - а тобто, своїми ДІЯМИ зачіпати МОЇ інтереси. Ви ж в курсі (хоча після "повороту історичного розвитку теоретичними усіліми людей" я вже не певен) - що Ваша свобода закінчується там, де... в курсі?
Так ось з приводу мови Ви, і вам подібні, вже почали ДІЯТИ, і ВЖЕ зачепили МОЇ права. А по третьому закону Ньотона - шо? Ось і маєте...
Так шо не парьте собі і людям мозги, не гайте мого і свого часу, а купуйте словничок, і - льонінг-льонінг. НЕ БУДЕ "магучій" другою державною, всьо, СМІРІТЬСЯ. НЕ-БУ-ДЕ...
А якшо якимось чином вискочить - ну тіпа трансфертіт Мороз якось знов фортєлю вимочить - матимете ТАКОГО, шо ліпше вам буде вивчити албанську...
А ось ТАКОГО розвитку подій мені ЗОВСІМ не хочеться.
Ми зрозуміли один одного?
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

14 Грудня 2006, 13:50:20
Відповідь #149
Offline

СВ


Offline СВ

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 4683
  • Карма: +137/-36
  • Дякую
  • Сказав: 1
  • Отримав: 80
    • Перегляд профілю
За всіх. Саме так.

Форум Краматорська

Re: Donbass - нация не известна!
« Відповідь #149 : 14 Грудня 2006, 13:50:20 »