29 декабря 2005   19:01   1146

«Не ТАК» жалуется на Луценко за то, что у него есть профессиональный интерес к некоторым кандидатам из их списка

“Оппозиционный блок “Не ТАК” подал официальную жалобу на министра внутренних дел Юрия Луценко, который, по мнению «нетаковцев», нарушил Закон Украины «Про вибори народних депутатів» и сознательно агитировал против их блока и «напрямую вредил политическим интересам всех кандидатов от блока».

Поводом для жалобы на министра послужили высказывания Ю.Луценко, допущенные им в ходе проведения 27 декабря интернет-конференции на "Украинской Правде".

В изложении пресс-службы СДПУ(о) ситуация выглядела следующим образом: «Відповідаючи на запитання «Чому ви критикуєте тільки список Партії Регіонів за наявність клієнтів МВС?», він сказав, що «і в інших блоках є керівник і члени озброєно-рекетирської групи, і що подібних цікавих прізвищ .... знайшов у «Опозиційному блоці НЕ ТАК!» 16 на півсотні».

При этом, говорит пресс-служба, распространенная информация не была подтверждена никакими доказательствами и была направлена на дискредитацию блока «Не ТАК»

Вместе с тем, в пресс-релизе СДПУ (о) вольно или невольно допущено искажение текста первоисточника. Прежде всего, отдельные фразы оказались поменяны местами, часть текста пропущена.

Ответ министра МВД в оригинале выглядит следующим образом:

Як посадова особа, я згідно із законом про вибори не маю права агітувати за чи проти будь-якого списку:). Про це мені вже нагадав кандидат у депутати від Партії регіонів Шелестов - холера його зна, хто це такий, але саме він підписав скаргу на ЦВК.

Тому хочу підкреслити, що я інформую виборця:) про наяність або відстуність зацікавленості нашого міністерства до осіб, які в незалежний від мене спосіб обрали той чи інший список.

Зокрема, інформую:), що в списку Партії регіонів я знайшов 24 цікавих прізвища з першої сотні. В Народному блоці Литвина - 16 на сотню, блоці "Не так!" - 16 на півсотні.

Але особливо мене порадував список Наталії Михайлівни Вітренко: серед її одновірців практично вся команда нашого гранд-клієнта Курочкіна в повному складі - і його охоронець, і екс-директор ринку "Озерка", і керівник, і члени озброєно-рекитирської групи "Нетріка" (в 2000 році в учасників цієї групи вилучено гранатомет "Муха", автомати, гранати і вибухівка пластид).

Також у цьому списку оголошений у міжнародний розшук Варцаба (екс-начальник Закарпатської міліції), дуже колоритні два колишніх керівника митниць - Калетник і Козак, і безліч інших цікавих для МВС особистостей.
"Остров"
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Loading...