13 января 2006   16:31   2951

Сергій Євтушенко: «Янукович підставив політичну підніжку Президенту»

Сергій Євтушенко: «Янукович підставив політичну підніжку Президенту»
Заступник голови політради Громадянської партії «ПОРА» Сергій Євтушенко позитивно оцінив факт відкликання Президентом і Прем’єр-міністром України своїх підписів під Меморандумом про порозуміння.

Сергій Євтушенко нагадав, що «ПОРА» з самого початку різко критикувала сам факт підписання такого меморандуму: «Ми вважаємо що цей документ завдав чимало політичних збитків для помаранчевого табору - це втрата довіри українців до позиції Президента, які не розуміють мотивації Президента».

Сергій Євтушенко переконаний, що підписання цього меморандуму має тільки негативні наслідки для українського суспільства. Одним із яких є підписання Президентом закону, який надає імунітет депутатам місцевих рад. Він наголосив, що «ПОРА» буде робити все, щоб скасувати дію цього закону в наступному скликанні парламенту.

Окрім того, держава ослабила свої намагання притягнути до відповідальності тих осіб, які були причетні до фальсифікації минулих виборів

Після голосування у Верховній Раді всі політичні сили зняли свої маски. Після цього виборча кампанія піде дуже відкрито, інтенсивно і жорстко. Політичні сили повинні розуміти, що напередодні виборів в Україні повинна існувати політична і суспільна стабільність. А голосування коаліції ТЛЯ (Тимошенко, Литвин, Янукович) разом з комуністами у парламенті за відставку уряду призвело до пониження статусу уряду послаблення міжнародних позиції України», - наголосив Сергій Євтушенко.
"Пора"
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости.

Loading...