19 января 2006   16:35   1521

Віталій Кличко йде на вибори мера Києва

Віталій Кличко йде на вибори мера Києва
Віталій Кличко прийняв рішення очолити список Громадянського блоку «ПОРА-ПРП» на виборах до Верховної Ради України, так як представники цих двох партій є «молодими, креативними професіоналами, з незаплямованою репутацією та не помічені у корупційних скандалах».

Про це він заявив під час прес-конференції, яка відбулася сьогодні в Києві. «Такі люди повинні бути у Верховній Раді», - сказав Кличко.

Крім того, лідер Громадянського блоку «ПОРА-ПРП» Віталій Кличко заявив про свої наміри щодо участі у виборах київського міського голови. На очах журналістів він підписав заяву на згоду балотуватися на посаду мера столиці.

За словами Віталія Кличка, він «довго і серйозно готувався до цього кроку» і усвідомлює всю відповідальність, яка лягає на нього тепер.

«Я йду на вибори, щоб працювати для киян. Я повністю впевнений у своїй перемозі», - сказав він.

Щодо своїх планів у разі перемоги на виборах мера Києва, Віталій Кличко зазначив, що збирається кардинально змінити теперішню ситуацію, коли інтереси киян не становлять пріоритет для міської влади, зробивши діалог між владою та мешканцями столиці відкритим. Він заявив, що має намір покінчити з забудовою історичних районів Києва та знищенням парків та скверів, боротися з соціальними проблемами та виправити ситуацію з надзвичайно дорогим житлом в столиці.

Кличко підкреслив, що важливим для нього є розділення влади і бізнесу, і він на власному прикладі продемонструє політикам, як це робити – він пообіцяв припинити всі бізнесові відносини зі своїми партнерами, починаючи з березня 2006 року.
"Пора"
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Loading...