24 января 2006   17:39   1483

«ПОРА» здобула перемогу в суді над северодонецкими фальсифікаторами

Після безпрецедентно тривалого засідання суд повністю задовольнив апеляційну скаргу сєвєродонецкої «ПОРИ».

На прес-конференції 24 січня член Політради ЛОО ДП «ПОРА» В'ячеслав Серпокрилов прокоментував рішення Апеляційного суду Луганської області, який визнав правомірним вимоги «ПОРИ» стосовно незаконних дій сєвєродонецкої влади.

За його словами, «ПОРА» продемонструвала, що вона справді є тієї силою, яка здатна відстояти законність, тим більше коли йдеться про виборчий процес. Нове покоління, яке нині активно йде в політику, має намір не тільки дотримуватися закону, але й вимагати того ж від інших.

Також В.Серпокрилов представив кандидата на посаду міського голови Сєвєродонецька Михайла Васильченка, завдяки активної участі якого в численних судових розглядах «ПОРА» домоглася відновлення законності у питанні про ТВК.

20 січня судова колегія судової палати Апеляційного суду Луганської області розглянула апеляційну скаргу сєвєродонецкої «ПОРИ» на рішення сесії сєвєродонецької міськради, яка не допустила представника партії до участі у жеребкуванні з формування ТВК. Після ретельного вивчення всіх матеріалів суд дійшов висновку, що рішення, прийняте сєвєродонецкою міською радою, порушило права позивача (ГП «ПОРА») на участь у формуванні ТВК, а тому воно підлягає скасуванню. Суд ухвалив рішення найближчим часом створити нову виборчу комісію.
"Пора"
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости.