2 февраля 2006   13:51   1255

Медведчук поскаржився на ПОРУ

Опозиційний блок «Не ТАК» подав скаргу до Центральної виборчої комісії України з проханням винести попередження Громадянському блоку ПОРА-ПРП та кандидату в народні депутати Андрію Юсову. Причину для такого кроку «не такі» знайшли в «чорних списках», які Громадянська кампанія ПОРА започаткувала ще з вересня 2004 року.

До «чорних списків» потрапили, зокрема, особи, які активно сприяли фальсифікації президентських виборів-2004. Дивно, що блок «Не ТАК» лише нині помітив серед фігурантів «чорного списку» ПОРИ представників свого виборчого списку – Віктора Медведчука, Нестора Шуфрича, Михайла Папієва, Івана Різака.

Нагадаємо, що подібна скарга – від «звичайного» виборця, котрий не приховував своєї прихильності до Партії регіонів, - з проханням до ЦВК винести попередження Громадянському блоку ПОРА-ПРП та кандидатам у народні депутати від цього блоку Андрію Юсову і Євгену Золотарьову вже надходила. «Кучмісти» з тріском програли суд. Наступну атаку – блоку «Не ТАК» - ми розглядаємо як спробу заблокувати роботу ЦВК купою безглуздих скарг і, вочевидь, зробити все можливе, аби зняти з парламентських перегонів «помаранчевий» блок (до відома: згідно з законодавством, винесення Центрвиборчкомом двох попереджень означає автоматичне зняття кандидата чи партії, блоку з передвиборчої гонки).

«Очевидно, що тема фальсифікації виборів залишається болючою для тих, хто сприяв фальсифікаціям, - вважає Андрій Юсов, голова Громадянської організації ПОРА. – Цинізм цих політиків не знає меж. Якщо Медведчук не асоціюється з фальсифікаціями виборів-2004, то тоді і Діді Мороз не асоціюється з Новим роком. Сили, які програли Помаранчеву революцію, дуже хочуть, щоб ПОРА, котра стояла в авангарді тих історичних подій, припинила розвінчувати махінаторів і фальсифікаторів, щоб ПОРА замовкла. Але ми все одно будемо говорити правду».
"Пора"
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости.

Loading...