24 марта 2006   20:06   1727

БЮТ проти втягування в політику силовиків

Блок Юлії Тимошенко протестує проти втягування силових структур України у політичну передвиборчу боротьбу напередодні дня голосування 26 березня.

Службу безпеки України, Генеральну прокуратуру намагаються перетворити в інформаційні департаменти провладної політичної сили. Влада відчуває, що програє і прагне дискредитацією, провокаціями та інформаційними диверсіями виправити ситуацію.

Про це говориться у заяві БЮТ, розміщеній на офіційному сайті блоку.

На жаль, сьогодні, в останній день виборчої агітації, у влади здають нерви і вона вдається до брудних методів роботи, властивих періоду правління Кучми.

Безглузді звинувачення у прослуховуванні, знищенні справ і т.д. висуваються саме проти тих, хто першими починав боротьбу з корупцією, мафією, та службовими зловживаннями у владі.

Заступник прокурора Шокін, який за часів Кучми фабрикував справи проти опозиційних сил, сьогодні фальсифікує звинувачення на адресу тих партій та блоків, які зважуються говорити правду про те, що коїться в державі. Олександр Турчинов під час свого керівництва Службою безпеки вносив на ім’я президента України подання про звільнення Шокіна з посади заступника генпрокурора. Однак, глава держави залишив його на посаді. Сьогодні стало відомо – з якою метою. Такі „спеціалісти” як Шокін, потрібні владі для брудної боротьби з її опонентами

Блок Юлії Тимошенко звертається до співробітників силових структур з рекомендаціями не втягуватися у політичну боротьбу, не піддаватися на провокації і не виконувати злочинних наказів. Ми звертаємося до громадськості з проханням не зважати на спроби маніпуляції громадською думкою.

"Обозреватель"
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.