10 июня 2006   12:18   1210

В Криму почали блокувати новини українських телеканалів

В Криму знову відключають українські новини. Лист дописувача "Майдану" Євгена з Сімферополя.

Коли почався "шабаш" в Феодосії в ефірній мережі в Криму почали відключати канали перед випусками новин. Це відбувається кожного дня протягом вже майже двух тижнів, причому тільки до вечірних випусків новин - їх показують.

"Глушать" канали "1+1" (випуск о 14 - тільки його, решту передач показують), "5 канал" (ретрансляція на каналі "Неаполь" - не працює з 12 до 17, якраз коли йде ретрансляція), "Чорноморки" взагалі нема (це той канал який хотіли "януковичі" перед виборами прикрити), також до вечора нема каналів: "НТН", "СТБ", "ICTV".

До речі, дзвонив своїм друзям в Донецьк, так у них зник з кабельної мережі "5 канал". На дзвінки з вимогами повернути улюблений канал їм відповідають що в них нема технічної можливості його транслювати. Тобто я роблю висновки с цього, що Партія Регіонів знову побачила свою силу і одразу у кабельних операторів пропала технічна змога!

Невже в нас знову буде як до революції?!
З повагою мешканець Сімферопольського району, Євген. 10.06.2006

До теми листа: Свого часу П'ятий канал закликав громадян сигналізувати, якщо в вашій місцевості з невідомих причин зникає ефір "чесних новин". Як згадка про недавні дурні часи, за адресою http://5tv.com.ua/contact/ досі вісить зворотня форма на такий випадок. Отже, бажаючі можуть відправляти туди свої повідомлення.
Але сигнал стосується практично всіх відомих українських каналів - 1+1, "5 канал", "НТН", "СТБ", "ICTV".

Как сообщает «Крымская правда», с седьмого числа в Симферополе отключены все телеканалы. Официальная версия была получена редакцией газеты с трудом. В ней говорится: «Отключение сделано в плановом порядке для проведения работ по установлению на государственной телевизионной вышке частных антенн телефонных фирм мобильной связи. Отключение будет продолжено до 10 июня в течение светового дня». В Крыму уверены, что это политическая акция. Не исключено, что на период отключения готовятся какие-то чрезвычайные меры.
"Майдан"
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости.

Loading...