26 квітня 2016
14:24
2986
Хто з краматорських депутатів прогулює сесії міської ради
Щоб визначити, як працюють та відвідують пленарні засідання сесій депутати Краматорської міської ради, рух «Сильні громади Донеччини» підготував рейтинг депутатів-прогульників.
8 місце рейтингу посіла депутат від політичної партії «Опозиційний блок» Дика Галина Олексіївна, яка не відвідала жодного з засідань другої сесії, таким чином пропустивши 30% всіх засідань. Можливо, пані Галина проводила екзамени в Міжрегіональному вищому професійному будівельному училищі, де наразі працює заступником директора. Детально спитати її про роботу можна на прийомі, який проходить за адресою вул. Ювілейна, 62 (Краматорський центр проф. техн. освіти) кожний четвертий вівторок місяця з 14:00 до 16:00.
7 місце зайняв член фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Придатко Олександ Володимирович з пропуском 30% засідань. Олександр через свою відсутність не зміг проголосувати за таке важливе рішення як перехід на систему електронних закупівель ProZorro. Це досить дивно, бо за допомогою ProZorro він, як директор ПАТ «БОН-ТОН», яке займається продажем будівельних матеріалів, може приймати участь у тендерах у якості постачальника.
6 місце посіла депутат Краматорської міської ради, яка балотувалася по списках політичної партії «Опозиційний блок», Савченко Наталія Миколаївна. Пані Наталія працює заступником начальника юридичного відділу ПАТ «НКМЗ». Взагалі, НКМЗ славиться своєю дисципліною, яка панує на заводі. Тоді чому депутат не працює, як її зобов’язує закон, та попадає до списку прогульників не зрозуміло.
5 місце ми віддали депутату Сапетко Ігорю Валерійовичу. Це перший депутат з фракції «Наш Край», який потрапив до списку прогульників. Ігор Валерійович займає відповідальну посаду начальника ливарного цеху на заводі «Енергомашспецсталь». Можливо через високу зайнятість за основним місцем роботи тричі не прийшов Ігор Валерійович на засідання сесії. Навіщо тоді було брати на себе відповідальність перед виборцями та йти на вибори, якщо потім не виконувати своїх зобов’язань?
4 місце посів депутат зі стажем, 1949 року народження, голова профспілки заводу «НКМЗ» Тука Володимир Іванович. Він був відсутній на останніх трьох пленарних засіданнях, що становить 30%.
І до топ3 рейтингу ввійшли депутати-прогульники, яки пропустили 40% пленарних засідань. Представляємо цих людей.
Гончаренко Олександ Васильович – голова постійній комісії з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету, фінансів, зовнішньоекономічної діяльності. Пан Гончаренко був відсутній на чотирьох засіданнях, причому і на останній, де приймалося рішення про запровадження ProZorro. Хоча це рішення прямо відноситься до сфери діяльності профільної комісії, яку очолює пан Олександр. Депутат представляє партію «Наш Край» та працює директором з маркетингу та збуту на ПАТ «Енергомашспецсталь».
Левченко Сергій Андрійович теж не бажає відвідувати своє місце роботи як того вимагає закон та обов’язок перед виборцями. Депутат пропустив засідання, на якому затверджувалися Регламент Краматорської міської ради, Положення про постійні комісії та склад цих комісій. За результатами голосування за цими питаннями Левченко Сергію дісталося місце у комісії з питань житлово-комунального господарства, приватизації і комунальної власності. Слід зазначити, що обирався пан Левченко за списками «Опозиційного блоку», а працює на Новокраматорському машинобудівному заводі.
Суков Геннадій Сергійович – генеральний директор ПАТ «НКМЗ» займає перше місце у рейтингу депутатів-прогульників. У склад Краматорської міської ради Геннадій Сергійович потрапив по списках партії «Опозиційний блок». Така відповідальна посада несе за собою негативний вплив на депутатську діяльність пана Сукова. Статус депутата міської ради для людини, яка очолює завод, на якому працює майже 10 тисяч людей, є занадто низький. Не зрозуміло чому такі особи їдуть у депутати, хоча мають розуміти, що через велику завантаженість на роботі не зможуть добре виконувати свої повноваження депутата.
Статистика нам підказує, що фракції «Опозиційний блок», «Наш край», «Солідарність» мають серед своїх списків 20% депутатів-прогульників. Тільки депутати Партій Пенсіонерів України не пропускали пленарних засідань сесії Краматорської міської ради. З усіх депутатів Краматорська тільки 18 взагалі не пропускали засідання, що складає 43% складу міської ради.
Надаємо прізвища наших героїв:
Андрєєв Олег Вадимович, Безсонний Андрій Олександрович, Бондаренко Володимир Григорович, Власенко Валерій Сергійович, Ермольченко Олександр Юрійович, Іоффе Михайло Григорович, Лузгіна Ольга Іллівна, Малишев Олексій Юрійович, Ольхова Ірина Олександрівна, Омельченко Олена Володимирівна, Ошурко Денис Вікторович, Рибалка Вікторія Петрівна, Рубайло Віталій Вікторович, Соболєва Ніна Михайлівна, Сташкевич Ігор Ігорович, Тесленко Наталія Володимирівна, Тітова Надія Євгеніївна, Шорнікова Олена Олекcандрівна.
Депутати мають відповідальність перед своїми виборцями, які їх обрали. І не є правильним, що депутатське крісло використовується як статус чи хобі. Це робота, часто складна та клопітлива. Люди голосували на виборах не для того, щоб депутат став прогульником або неробою, який не зареєстрував жодного проекту рішення, або ледарем, який не приходить проводити прийом громадян раз у місяць. Культура українського політика ще далека від ідеальної. І саме громадянське суспільство має можливість формувати поведінку публічних осіб, чиновників та політиків.
Артем Вівдич, координатор руху "Сильні громади Донеччини" у м. Краматорськ
Kramatorsk.INFO
Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.