8 сентября 2006   12:39   1719

Півтора року львів'яни переплачували за послуги водоканалу - Апеляційний суд

Півтора року львів'яни переплачували за послуги водоканалу. Такого висновку дійшов Апеляційний господарський суд, і ухвалив постанову, що підтверджує існування боргу перед мешканцями міста. Адже підвищення тарифів на воду було неправомірним.

Координатор Громадського форуму Львова Олег Мацех розповідає, що від березня 2004 до жовтня 2005 року Львів"яни сплачували за послуги водопостачання та водовідведення на сорок дві копійки більше. А тому сума за півтора року, яку міська влада тепер винна городянам, становить близько 20 мільйонів гривень. Олег Мацек каже, що їхня організація допомагатиме людям підрахувати збитки. Адже тарифи визначали без належного аудиту, а тому до тарифу увійшли послуги, які мешканці міста не повинні оплачувати з власної кишені.

Олег Мацех, координатор Громадського форуму:

- Самою головною проблемою. Що тарифи визначаються по витратам минулого року, а в ті витрати не закладені витрати фактично на споживання води на водопостачання, а будь-які всі інші витрати водоканалу. Це є головний корінь проблеми.

У міській раді кажуть, що наразі зарано говорити про механізм відшкодування коштів. Юридичне управління готує касаційну скаргу доу вищих судових органів. У мерії переконані, що тарифи є економічно обгрунтованими. Якщо і цього разу мерії відмовлять, то лише тоді у львів”ян з”явиться надія повернути свої гроші.

Гелена Пайонкевич, юридичне управління Львівської міськради:

- Виконавчий комітет львівської міської ради з прийнятим рішенням не погоджується, зараз проходить підготовка касаційної скарги до Вищого адміністративного суду і одночасно з цією касаційною скаргою буде подано клопотання про зупинення виконання рішення господарського суду Львівської області.

Олег Мацек переконаний, що апеляція, яку готує влада, --ніщо інше, як затягування справи. він вимагає від влади визнати борг, хоча свідомий того, що знайти зайвих 20 мільйонівув міській скарбниці буде непросто.
"5 канал"
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости.

Loading...