28 сентября 2006   14:27   1270

«Наша Украина» защищает Ющенко от «грубости» Януковича

Пресс-служба партии «Наша Украина» распространила сегодня следующее заявление:

«Наша Україна» заявляє, що питання звільнення голів облдержадміністрацій не може розглядатися на засіданні Кабінету Міністрів, оскільки це не входить до компетенції Уряду. В такому намірі ми вбачаємо грубе втручання в конституційну прерогативу Глави держави.

Політичне підґрунтя таких дій очевидне: губернаторам закидають «незадовільне рішення проблем, що стримують соціальний і економічний розвиток», проте загальновідомим є той факт, що найбільші заборгованості по заробітній платі є в Донецькій і Луганській областях, але про їхніх керівників Уряд замовчує.

Такі дії ми розцінюємо як чергову спробу (після «брюссельських заяв») Прем’єр-міністра Віктора Януковича перебрати на себе повноваження Президента України. Ми виступаємо проти цього й наполягаємо на тому, що питання перебування губернаторів на займаних посадах вирішує виключно Президент України. «Наша Україна» вважає це спробою тиску на Главу держави. Основою оцінки діяльності голів облдержадміністрацій повинні бути їх професійні якості, а не політична кон’юнктура.
"Обком"
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.