13 сентября 2017   10:28   1024

Виталий Максымив покидает Краматорский отдел полиции

Начальник Краматорского отдела полиции Виталий Максымив переведен на новое место службы.

В своем фейсбуке Виталий Максымив опубликовал сообщение о своем уходе из Краматорского отдела полиции.

“… Сьогодні не буду прощатися, а лише хочу подякувати всім, з ким довелось працювати весь цей період на території Донецької області.

Дякую колективу Краматорського ВП, який за більш ніж два роки став мені рідним, дякую керівництву ГУНП та Національної поліції за довіру, підтримку та отриманий досвід. Дякую місцевій владі за сприяння в роботі, матеріальну допомогу та розуміння. Окреме спасибі керівникам потужних підприємств, які в надскладний час забезпечують роботою велику частину мешканців Краматорська, розбудовують місто і звісно допомагали нам.

Я дякую всьому журналістському блоку Краматорська за тісну, плодотворну співпрацю та об’єктивне висвітлення всіх подій. Дякую всім мешканцям Краматорська за проукраїнську позицію за щирий патріотизм, віру в Україну та перемогу.

Я по справжньому полюбив Донецький край і по своєму гордий, що вніс і свою, нехай невелику, частку для миру та порядку на цій землі. Ще більше я полюбив незламних, працьовитих, освічених, спортивних, креативних, ділових (можна перечисляти безліч) людей Донеччини. Ви круті і саме завдяки Вам, Донецьк – це Україна.

Впевнений, що трохи згодом все рівно буду тут, є ще незакінчені справи далі на Схід від лінії розмежування.

Слава Україні!”

Новым местом службы полковника станет Департамент уголовного розыска.
KramatorskPost
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости.

Loading...