30 октября 2006   11:04   1783

Тернопольские МЧСники требуют уволить своего командира за пьянство. Перечень пьянок прилагается

Сегодня утром на сайте управления МЧС Украины в Тернопольской области размещено коллективное заявление Главного управления Министерства по чрезвычайным ситуациям Украины в Тернопольской области, в котором высказывается недовольство негативным морально-психологическим климатом в управлении.

Как говорится в заявлении, такая ситуация сложилась за последние два месяца после назначения на должность начальника Главного управления Стецюка Р.Г. «Своїми діями Стецюк Р.Г. підриває авторитет колективу, ганьбить попередні досягнення, принижує честь і гідність працівників всіх рівнів, особливо офіцерів». – говорится в заявлении.

Кроме неуважительного отношения к подопечным начальник УМЧС Украины в Тернопольской Р. Г. Стецюк обвиняется также в некомпетентности, в употреблении ненормативный лексики во время работы, в злоупотреблении служебным положении, а также в злоупотреблении спиртными напитками.

По поводу последнего «греха» тернопольские МЧС-ники разместили в своем заявлении хронологию всех пьянок с участием своего шефа. Мы не можем отказать себе в удовольствии и приводим этот занимательный перечень:

Хронологія п'янок Стецюка Р.Г.

4 вересня у барі «СВ» м. Тернопіль з друзями з Чернівців

5 вересня з 07.30. ранку до 16 години похмелявся у своєму кабінеті, а потім у номері готелю.

14 вересня п'янка у своєму кабінеті з начальником Управління надзвичайних ситуацій Тернопільської облдержадміністрації. До автомобіля з 3-го поверху самостійно йти не міг.

19 вересня п'янка у 3-х барах м. Підволочиськ. П'яним ходив по вулицях міста.

20 вересня у службовому кабінеті з 10 години організував п'янку з друзями із Чернівців

21 вересня у службовому кабінеті з 12.00 п'янка за участі представників спілки офіцерів області.

22 вересня з 09.00 напився до безтями у службовому кабінеті з колишніми працівниками УМНС та Дяконюком О.С. Коли вони вийшли о 15.00. з кабінету, Стецюк Р.Г. улігся на робочий стіл і заснув. О 16.00 був виведений працівниками ГУ до автомобіля і направився у готель. В цей день визвав до себе начальників РВ області, які прибули, але нарада не відбулася через сп'яніння Стецюка Р.Г.

29 вересня п'янка з родичами с. Мислова Підволочиського району.

6 жовтня п'янка на ставку с. Мислова

10 жовтня з 13.00 п'янка у службовому кабінеті. Не зміг підписати невідкладних фінансових та службових документів.

14 жовтня під час перевірки Кременецького РВ наказав начальнику Кременецького РВ у робочий час подати горілку у службовий кабінет, організував там п'янку, потім п'янка в барі м. Почаїв.

19 жовтня у робочий час з 15.00 п'янка в барі «Орися» і продовження п'янки та гра в карти до 02.00 20 жовтня в барі «Затишок» Гусятинського району.

20 жовтня п'янка в с. Мислова.

21 жовтня наказав начальнику Гусятинського РВ зустріти його в барі «Орися» напоїти, нагодувати і підготовити з собою алкогольні напої та продукти харчування.

Після кожної п'янки Стецюком Р.Г. давались команди знайти для нього «дєвочек». При відмові це робити у відповідь звучали п'яна лайка нецензурними словами та погрози зняття з посад.


«Особовий склад дивується, що на посаду керівника обласного Управління призначений звичайний пияк», – говорится в заявлении после перечня всех пьянок господина Стецюка.

Коллектив Главного управления и подразделений МЧС Украины в Тернопольской области высказал свое недоверие Стецюку Р.Г. Как говорится в заявлении, данное решение единогласно принято 147 офицерами на собрании среднего и старшего руководящего состава Главного управления МЧС Украины в Тернопольской области (протокольное решение от 28 октября 2006 года № 4-Рз).

Обращаясь к министерству чрезвычайных ситуаций Украины, тернопольские МЧС-ники просят рассмотреть вопрос о пребывании Стецюка Р. Г. в коллективе ГУ МЧС Украины в Тернопольской области.
"Обком"
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.