Кожного року тисячі абітурієнтів подають документи в топові вузи країни. Вони намагаються потрапити у найпрестижніші університети з метою отримання якісної освіти та перспективного майбутнього. Існує багато стереотипів на рахунок того, що престижний вуз може принести більш високооплачувану роботу. Але багатьох роботодавців не цікавить те, які оцінки чи який саме навчальний заклад ви закінчили. Здебільшого, фірми та різні установи цікавляться саме досвідом роботи та навичками кандидатів.
Цікавою думкою є те, що коштовна освіта в університеті має принести їх випускникам вищі зарплати. Але чи насправді це так? Ми вирішили розповісти, який реальний вплив рейтингу вишу на ваш заробіток.
Престиж і кількістьБільшість знаних вишів мають достатню кількість студентів, щоб задовольнити вимогу ринку. А найчастіше вони перенасичують ринок своїми випускниками. Тому, навіть, якщо ви випускник престижного вузу – зрозумійте, що ви не один такий, а тому ціна на ваші послуги може бути доволі низькою.
ДосвідНауково-дослідна робота студентів, не дасть стільки необхідних знань, як трудовий стаж. Ваша зарплата буде залежати від рівня вашого професійного стажу. Тому починайте свою кар`єру завчасно і працюйте зі студентських років. Молоді люди за кордоном використовують
https://edubirdie.com/research-papers-writing-services для написання робіт наукового характеру, щоб зекономити час, який вони б витратили на цей процес, а самі займаються роботою. Чому б і вам не спробувати такий самий спосіб?
Зарплату визначає ринокНасправді, ні один виш не може вплинути на рівень зарплати в межах певної галузі. Рівень винагороди за послуги визначаються ціною і якістю самої послуги та авторитетністю виконавця. А тому, ринок не реагує на те, який саме університет має який рейтинг чи винагороди.
Штучна стимуляція винагородиВ таких країнах як Канада або Німеччина було введено ряд нормативних актів, які не дозволяють обмежувати винагороду спеціалістам, які закінчили певний освітній рівень та вдало захистили науковий проект. Так, наприклад, людина з дипломом магістра в Канаді може претендувати на фіксований мінімальний рівень від роботодавця.
Все ж отримати певний освітній рівень за кордоном – це доволі дорого. Тому, очевидно, що держави намагаються стимулювати роботодавців до того, щоб компенсувати першим їхні витрати за освіту. Знову-таки, рейтинг університету не враховується.
Якщо ви вирішили подати документи в престижний навчальний заклад з надією про те, що опісля цього ви будете отримувати вищу заробітну платню, то варто зрозуміти, що такого скоріше за все не відбудеться. Намагайтеся глибоко проаналізувати трудовий ринок щодо професії, яку ви хочете обрати. Якщо вона актуальна та може принести вам достатньо грошей для того, то варто одразу здобувати досвід роботи. Намагайтеся поступово набувати необхідних навиків заради того, щоб претендувати на вищі позиції у фірмі після випуску. Загалом, ніколи не рівняйтесь на
рейтинг вузу чи навіть на престиж професії. Врешті-решт, дуже важливо займатися тим, що приносить вам задоволення.
Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.