18 декабря 2004   16:52   1301

В Західній Україні в ТВК і ДВК кандидата Віктора Януковича представлятимуть виключно мешканці Донецької області. Це найбільший донецький десант за час виборів

Нагадуємо, що в кожній дільниці буде від 6 до 8 представників Януковича. Також в Західну Україну з Донеччини прибудуть і офіційні спостерігачі (по 4 на кожну дільницю). Відповідно, загальну кількість донеччан, які працюватимуть на Януковича в Західній Україні, можна оцінювати на понад 80 тис. осіб! За скромними підрахунками, така операція вартуватиме понад 10 млн. доларів.

Два попередніх голосування показали, що відвідини донеччан дуже позитивно відбиваються на взаємовідносинах між "західняками" і "східняками". Люди бачать, що насправді різниці між Схдом і Заходом немає, як це намагаються показувати Янукович і його штаб. Більшість донеччан виїжджають від гостинних галичан, волинян і буковинців справді іншими людьми, ніж приїхали. Часто братання супроводжувалося гуляннями включно із попаданням їх учасників до витверезників. Напередодні Різдва святкування можна прогнозувати ще тіснішими, відповідно, можна тільки подякувати В. Януковичу та його штабові за формування справді однорідної, єдиної української нації.
"Обозреватель"
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости.

Loading...