19 декабря 2004   17:28   1271

Заява громадянської кампанії "ПОРА"

Громадянська кампанія „Пора!” створена в березні 2004 року за зразками кращих світових рухів громадського спротиву корупції, злочинності, безконтрольності влади. Її основними принципами стали: безлідерність структури, ненасильницький спротив, політична незалежність. Основним завданням громадянської кампанії „Пора!” є забезпечення вільного волевиявлення громадян на президентських виборах 2004 року та його захист у випадку фальсифікацій з боку влади. Значною мірою це завдання було виконане у ході двох турів президентських виборів та помаранчевої революції. Проте вирішальні кроки, що визначать майбутнє нашої країни, ще перед нами.

На сьогодні „Пора!” своєю активною діяльністю та принциповою позицією здобула значний авторитет у суспільстві. Цей моральний та політичний капітал є спільним здобутком кожного з активістів кампанії.

Зважаючи на це, заявляємо:

1.Жодна особа чи група осіб не мають права на монополізацію здобутків ГК „Пора!” та представлятися керівниками кампанії.

2.Жодні сторонні політичні сили не мають права впливати на тактику та стратегію кампанії „Пора!”

3.Питання про інституалізацію чи зміну формату діяльності ГК „Пора!” може розглядатися тільки за участю представників усіх регіональних осередків кампанії. Відповідне рішення може бути прийнятим тільки після завершення нинішнього етапу роботи ГК „Пора!” та після інавгурації президента, обраного народом України.

4.Будь-які інші заяви про зміну структури чи формату діяльності розцінються активістами „Пора!” як спроби зовнішніх сил втрутитися у діяльність кампанії та знівелювати здобутки тисяч людей, що творили кампанію, зазнавши за це репресій з боку влади.
"Майдан"
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости.

Loading...