8 октября 2019   09:54   1527

Хочеш бути успішним - будь математиком!

Хочеш бути успішним - будь математиком!
У серпні цього року Донбаська державна машинобудівна академія вперше отримала ліцензію на впровадження освітньої діяльності за спеціальністю 014 Середня освіта (Математика).

Відтак, з наступного навчального року планується розпочати підготовку здобувачів на освітньому рівні бакалавр та магістр.

Як зазначила завідувач кафедри математики та моделювання доктор педагогічних наук, професор Катерина Власенко, вивчення математики потрібно не тільки для того, щоб бути вчителем або викладачем. Знання математики потрібно і для бізнесу. Без розуміння математичних методів прогнозування, моделювання та аналізу успіху в організації власної справи досягти складно. Виходячи зі статистики, найбільшого успіху в бізнесі досягають, як правило, люди, які мають математичну освіту.

Справа не тільки в знанні якихось спеціальних методик розрахунків. Ключ в певній організації розуму. Бізнес – це високо впорядкована система, побудова якої, вимагає від її творця певних інтелектуальних навичок, структурованого мислення, вміння узагальнювати і виводити взаємозв’язки. Вивчення точних наук, як відомо,
розвиває ці навички. Математична освіта також стане у нагоді при роботі у галузі IT-технологій і телекомунікацій.

Випускники спеціальності 014 Середня освіта (Математика) можуть працювати як:

• вчителі загальноосвітніх навчальних закладів та вищих навчальних закладів І–ІІ рівня акредитації;

• вчені і науковці;

• топ-менеджери приватних бізнес-структур;

• фахівці аудиторських компаній, пенсійних фондів;

• працівники фінансових та банківських установ, їх керівники;

• куратори освіти в закладах управління освіти району та області, а також Міністерства освіти й науки України;

• керівники та власники приватних підприємств.

Донбаська державна машинобудівна академія входить в трійку кращих закладів освіти Донецької області, в якому сучасні методи навчання враховують тенденції стрімкого розвитку інновацій, IT сфери, бізнесу та економіки. Розвинуто систему дистанційної і заочної освіти. Отже, математична освіта, отримана у ДДМА, – це запорука гідного та успішного майбутнього.

За більш детальною інформацією звертайтеся за адресою м.Краматорськ, б-р. Машинобудівників, 39; 2 корпус, Приймальна комісія ДДМА, ауд. 2214, 2216.; тел.: 0 (50) 157 36 87.
Kramatorsk.INFO
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости.

Loading...